یهودی یادبود سنگ کنده شده و گرفته شده برای ساخت و ساز تخلیه

پنج برنز مکعب در حافظه از یک نازی دوران قتل خانواده یهودی از بین رفت که کابل بود که گذاشته شد. یادبود گرفته شد برای ساخت و ساز روگرفت.

آلمان به تازگی مشخص شده تخمگذار از آن 75,000 Stolperstein (سکندری سنگ) — نام-حکاکی برنز مکعب های جاسازی شده به طور عمده در خارج از سابق یهودی خانه — اما پلتنبرگ اذعان کرده است که پنج زود از بین رفت در حالی که پیمانکاران گذاشته شیشه ای کابل فیبر برای تقویت شهری خدمات اینترنت.

حفر ترانشه انجام شد در اوایل سال گذشته در آدرس Alte مارکت 3که قبلا به Heilbronn خانواده است. در سال 1942 پدر و مادر هلن و الکس به قتل رسیدند در تربلینکا; فرزندان خود را ایگون Jenni و پنج ساله Hannelore در زمسک.

ادامه مطلب: 75,000 هفتم “Stolperstein” برای قربانیان هولوکاست در آلمان

مکعب ” آشکار اختیار در یک سایت محلی برای ساخت و ساز زباله های عمومی ساخته شده بود در این هفته با یک تاریخی محلی ارتباط گفت: محلی پورتال Märkischer Zeitung روزنامه برای Lennetal دره در ایالت نوردراین-وستفالن (NRW) دولت است.

اما تنها پس از شهردار اولریش Schulte گرفته دوشنبه گذشته در یاد رویداد برای قربانیان هولوکاست در پلتنبرگ را قبرستان یهودی گفت: پورتال نویسنده یوهانس Opfermann.

‘بسیار آزار دهنده’

Schulte در ادامه به توصیف دست دادن به عنوان “بسیار آزار دهنده” و شهر ساختمان مدیر سباستین یولیش گفت: این زمین با این نسخهها کار شرکت — subcontracted توسط مخابرات نگرانی — پرداخت €280 برای هر یک جایگزین مکعب و هنوز هم در انتظار نصب و راه اندازی.

“مهم ترین چیز این است که سنگ های جایگزین شده در [سنگ فرش-سنگ] پیاده رو” گفت: شهردار Schulte و اضافه کرد که او در نظر گرفته حکاکی مکعب به عنوان یک راه بسیار مهم را به یاد داشته باشید قربانیان هیتلر نازی عصر.

n this aerial view a worker drives a specialzed vehicle that is laying tubing used for running fiber optic cable underground during the installation of broadband infrastructure

تخمگذار مجرا برای شیشه ای-کابل کشی آتش

سال گذشته در حالی که کابل شد trenched به بنیاد پیاده رو هر دو ناظر پروژه و همچنین قرارداد شرکت گفته شده بود “چند بار” در مورد Stolpersteine, گفت یولیش.

‘دفع’

که متاسفانه کار نمی کند; سنگ دفع شد از” گفت: Julich اضافه کرد که مکعب در دیگر حفر ترانشه سایت گرفته شده بود به امانت طول کابل تخمگذار.

ادامه مطلب: نازی قربانی یادبود سنگ به سرقت رفته در برلین (2017)

Beginnng در سال 2015 25,000-جمعیت شهرستان تا به حال 13 حبه گذاشته شده در حافظه آن اواخر ساکنان یهودی به عنوان بخشی از یک دهه یاد پروژه رهبری ادکلن بر اساس هنرمند گونتر Demnig.

پلتنبرگ شهر انجمن بازاریابی می گوید مکعب از جمله کسانی که گذاشته در تغییر مارکت (پیر بازار) توسط Demnig در سال 2015 اهدا شد توسط اتحادیه IG Metall و دانش آموزان از Gertrud-Bäumer, دانشکده فنی و حرفه ای در کشور همسایه Ludenschied.

حکاکی شده توسط دست در 24 زبان

تهیه آنها از سال 2005 بوده است مایکل Friedrichs-Friedlaender مجسمه ساز تخصصی فلزات که از برلین کارگاه ارائه می شود به 26 کشور اروپایی با حکاکی با دست انجام در 24 زبان مختلف.

تعبیه شده به هر یک از مکعب اندازه گیری 9.6 سانتی متر مربع (3.8 اینچ) و وزن دو کیلوگرم (4.5 پوند) است حکاکی برنز کلاه.

شروع با کلمات “در اینجا زندگی می کردند” پلاک سپس ثبت نام قربانی تاریخ تولد و تاریخ در کنار کلماتی مانند “تبعید”, “قتل”, “ناپدید” و “مجبور به فرار” (auf der Flucht).”

Stolpersteine در حافظه از ساکنان یهودی, سیاسی مورد آزار و اذیت قرار روما و سینتی, همجنس گرایان, شاهدان یهوه و کشتن از سر ترحم قربانیان در حال حاضر نمایش داده می شود در برخی از 1200 شهرستانها و جوامع در سراسر آلمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>