زندگی یهودیان در آلمان است ‘پر رونق,’ کمیسر می گوید

جرایم ناشی از نفرت علیه مسلمانان در حال افزایش در آلمان است. اما برلین ستیزی کمیسیون می گوید این کشور در جوامع یهودی شکوفایی هستند.

فلیکس کلاین آلمان کمیسر برای مبارزه با یهودی ستیزی معتقد است این کشور است که شاهد تجدید حیات یهودی زندگی است.

“هنوز هم وجود دارد پر رونق و رو به رشد زندگی یهودیان در آلمان است. من فکر می کنم جامعه باید یک مقدار دقیق تر در زندگی یهودیان می گوید:” امروز این کمیسیون گفت: در مصاحبه با کاتولیک آلمان آژانس خبری KNA.

ادامه مطلب: برلین: که در آن یهودیان می خواهند به زندگی می کنند

کلاین با اشاره به تازه ساخته شده کنیسه در جنوب شهر کنستانس و دیگری است که به زودی باز می شود در Lübeck در شمال آلمان است. شکوفایی جامعه گفت: معنای یهودیان از خارج از کشور به خصوص از اسرائیل می خواست به آلمان خانه خود را.

“این یک توسعه بزرگ — که یهودیان اعتماد در کشور ما این است که چیزی بسیار ویژه پس از وحشت از هولوکاست” گفت: با اشاره به هولوکاست توسط آن نام عبری. “ما باید این تنوع حتی بیشتر ملموس با برگزاری یهودی, فرهنگی روز نمایشگاه ها و جشن مشترک.”

کلاین گفت KNA وجود خواهد داشت یک فرصت برای انجام این کار در سال 2021 که نشانه ای از 1700 سال از زندگی یهودیان در آلمان است. برای جشن گرفتن این مناسبت کمیسر گفت: تمبر ویژه برنامه ریزی شده بود و همچنین به عنوان بزرگترین جشن تعطیلات یهودی جشن Tabernacles.

افزایش یهودی ستیزی

بررسی های اخیر نشان داده است که آلمانی ها بر این باورند یهودی ستیزی در حال افزایش است در جوامع خود. در سال 2019 پلیس ثبت 1,839 جرایم ناشی از نفرت علیه یهودیان در سراسر کشور — بالاترین شمارش در تقریبا دو دهه است.

در یکی از این موارد یک فرد مسلح کشته و دو نفر خارج از یک کنیسه در شهر هاله در حالی که جامعه یهودی بود رعایت یوم کیپور.

ادامه مطلب: یهودی ستیزی در حال افزایش در آلمان بررسی می یابد

کلاین وجود دارد گفت: قطعا رشد “brutalization” به ویژه در آنلاین حملات اما اضافه شده که در ادامه برای مبارزه با این جرائم به “مجازات به سرعت بیشتر و بیشتر به طور مداوم” به عنوان مثال با تضمین این که پلیس در ایستگاه های دادسراها و دادگاه ها به “به اندازه کافی کارکنان.”

بیشتر بخوانید: آلمان یهودی رهبر می گوید قضات افراط ستیزی

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>