جفری اپستاین قربانیان غرامت صندوق در نهایت به حرکت رو به جلو

این طرح برای اولین بار پیشنهاد شده توسط اپستین و مستغلات در ماه نوامبر گذشته.

داوطلبانه اعاده برنامه برای مقتولین از جفری اپستین سوء استفاده جنسی خواهد شد و در نهایت حرکت رو به جلو بیش از شش ماه پس از این برنامه برای اولین بار پیشنهاد شده توسط مجریان از اواخر سرمایه مبلغ 634 میلیون و مستغلات.

“امروز یک گام مثبت در مسیر درست” گفت: Brad ادواردز یک وکیل برای بیش از 50 ادعا اپستاین قربانیان که رهبری مذاکرات به نمایندگی از بازماندگان است. “ما انتظار داریم که این برنامه خواهد شد موثر ترین در نوع خود است.”

این طرح برای اولین بار پیشنهاد شده توسط اپستین و مستغلات در ماه نوامبر گذشته اما از آن شده است در انتظار از دولت این جزایر ویرجین ایالات متحده ثبت racketeering مدنی طرح دعوی در دادگاه علیه و مستغلات همراه با فعالیت های جنایی پیوندها که به طور موثر مسدود اپستین دارایی در سراسر جهان است. خاک دادستان دنیس جورج نگرانی در مورد انصاف از طرح اولیه و خواستار تغییرات قبل از اینکه او موافق به باز کردن یک بخش از املاک و بودجه. با جزئیات نهایی با چکش از جورج موافقت جمعه به اجازه می دهد برنامه به ادامه.

“دفتر دادستان کل کار از نزدیک با اپستین قربانیان و وکیل خود را در حال حاضر توافق بر شرایط این صندوق که شامل مجموعه ای از اصلاحات است که ارائه یک فرایند است که خواهد شد بیشتر در نمایشگاه معتبر و قربانی گرا” جورج دفتر در بیانیه ای گفت جمعه.

صندوق جبران خسارت است که پس از مدل های مشابه مجتمع ادعا می کند برنامه های مربوط متعدد قربانیان. از آن خواهد شد اداره Jordana فلدمن یک وکیل است که قبلا به عنوان یک خدمت ویژه کارشناسی ارشد از 11 سپتامبر قربانیان غرامت صندوق. فلدمن برنامه طراحی شده با کنت فینبرگ و کامیل Biros, واسطه شناخته شده برای کار خود را در BP افق نشت نفت و با قربانیان سوء استفاده روحانیت در کلیسای کاتولیک.

“ما خوشحال هستیم که طرفین رسیده اند قطعنامه ای که اجازه می دهد تا به قربانیان این فرصت را به خود را حل و فصل سوء استفاده جنسی ادعا می کند از طریق این مستقل داوطلبانه و غیر خصمانه روند” فلدمن فینبرگ و Biros در بیانیه ای گفت جمعه.

این برنامه طراحی شده است به عنوان یک جایگزین به طور بالقوه هزینه دادخواهی علیه و مستغلات است که در حال حاضر در مواجهه با پرونده های حقوقی از بیش از 30 مقتولین در فدرال و دادگاه های ایالتی در نیویورک و فلوریدا. در حالی که این برنامه نیازی نیست که ادعا قربانیان خود را رها موارد و یا قرار داده و آنها را در نگه داشتن یک انگشت شماری از شاکیان در حال حاضر به موافقت حداقل یک توقف موقت.

با توجه به دادگاه براده در سنت توماس که در آن اپستین و مستغلات است که اداره حدود 70 ادعا قربانیان ابراز علاقه به شرکت در فرایند ادعا از جمله خواهر آنی و ماریا کشاورز که در پرونده های حقوقی در انتظار برابر و مستغلات در دادگاه فدرال مربوط به اتهام سوء استفاده در اواسط 1990s.

در غیر معمول ارائه حتی قربانیان که قبلا دریافت شهرک از اپستاین خواهد بود واجد شرایط در شرکت, هر چند هر احتمالی جایزه خواهد بود کاهش مبلغ قبل پرداخت. پس از بحث برانگیز سال 2008 درخواست مقابله با دولت فدرال اپستاین رسیده محرمانه شهرک با حدود دو دوجین زنان — در میان آنها ویرجینیا Giuffre و سارا Ransome که خود نیز در زمینه اطلاعیه از علاقه به شرکت در اعاده برنامه.

شرکت مجریان املاک دارن Indyke و ریچارد کان در بیانیه ای گفت که آنها “بسیار خوشحال” است که دادستان کل کاهش یافته بود مخالفان او به برنامه است. آنها را مورد ستایش قرار داد این توافق نامه به عنوان نقطه اوج تلاش های خود را “برای ارائه به تمام متقاضیان واجد شرایط یک فرصت برای دریافت غرامت و به طور داوطلبانه خود را حل و فصل صدف سوء استفاده جنسی از طریق یک, محرمانه, غیر خصمانه فرایند است که حساس به تجارب و دغدغه های متقاضیان و رفتار آنها را با شفقت و عزت و احترام” با توجه به بیانیه ای که ارائه شد به ABC News با یک وکیل املاک.

Indyke و کان یک وکیل و یک حسابدار هر قبلا کار برای اپستاین و شمار شرکت های بزرگ. انتخاب شده بودند توسط اپستین به عنوان co-مجریان در گذشته خواهد شد و عهد او آماده شده دو روز قبل از مرگ او در زندان در ماه اوت گذشته.

یک منبع آشنا با این مذاکرات برای این صندوق گفت: ABC اخبار که شرکت مجریان موافقت کرده بود را به چالش جبران توصیه های ساخته شده توسط این برنامه مدیران و خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در جوایز فردی و یا در مجموع مقدار از تمام پتانسیل شهرک. این منبع گفت که آماده سازی برای راه اندازی این صندوق در محل هستند اما آن را بیش از حد به زودی برای پیش بینی زمانی که برای اولین بار ارائه می دهد ممکن است ساخته شده است.

این طرح انتظار می رود که ارائه شده رسما هفته آینده به دادگاه انحصار وراثت قاضی در سنت توماس است که نظارت بر دولت از اپستین و مستغلات.

ادواردز که مبارزه اپستاین برای ده سال به عنوان یک مدافع برای قربانیان و هنوز هم مبارزه وزارت دادگستری ایالات متحده بیش از آن در مقابله با اپستین ابراز امیدواری کرد که جبران برنامه ممکن است در نهایت ارائه قربانیان “جبران خسارت است که به اندازه کافی اذعان فوق العاده بزرگی از آسیب جفری اپستاین وارده بر قربانیان خود را.”

“جفری اپستین مرگ محروم قربانیان خود را از این فرصت به دیدن او پاسخگوی جنایات او علیه آنها. تنها عدالت در دسترس قربانیان خود را در حال حاضر است خود را 600 میلیون دلار و مستغلات” ادواردز در بیانیه ای گفت به ABC News. “پس از 12 سال از حفاظت از حقوق جفری اپستین قربانیان من باقی می ماند برای همیشه متعهد به کمک به مشتریان به دست آوردن بسته به طوری که آنها می توانند همچنان به درمان به عنوان بازماندگان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>