جف ریوز قدرت در اعداد: سوخت بیشتر برای تسلا? سهام می تواند به عضویت S&P 500 تا پایان سال

تسلا بوده است اخلال در صنعت خودرو و در نظر گرفتن وال استریت توسط طوفان پس از آن در سال 2010 IPO. آخرین نقطه عطف: یک مسیر است که برق تولید کننده خودرو به “راحتی” بیش از 500,000 خودروهای فروخته شده در این سال است.

تسلا TSLA, +10.30% تبدیل مقدار زیادی از سر و در امتداد راه, اما یک نقطه عطف کلیدی باقی مانده است: گنجاندن در نزدیک تماشا S&P 500 شاخص SPX +0.31% شاخص بالای سهام ایالات متحده.

که می تواند تغییر در سال 2020 برای حال. گنجاندن در S&P بستگی به معیارهای خاص و تسلا در حال حاضر واجد شرایط بر اساس آن سهم نقدینگی داخلی ستاد و بازار سرمایه.

نهایی و شاید سنگین ترین اندازه گیری این است که “مجموع اخیر چهار دوره متوالی’ اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری (GAAP) سود (درآمد خالص به استثنای قطع عملیات) باید مثبت باشد که باید از تازه ترین سه ماهه.” این یک شاهکار تسلا هنوز موفق اما که در نهایت به نظر می رسد در دسترس است.

پس از همه, تسلا ارسال شده مثبت درآمد چهار شنبه درآمد 99 سنت در هر سهم تحت GAAP (و تنظیم شده $2.14 یک سهم) بر متوسط درآمد افزایش می دهد. که بر اساس بازگشت به سودآوری در ماه اکتبر گزارش.

اگر تراشه سقوط حق این بدان معناست که تسلا خواهد بود واجد شرایط برای حضور در S&P 500 در نیمه دوم این سال و پس از دو دوره متوالی در سیاه و سفید.

“ما نمی دیدگاهها برای فرد شرکت پتانسیل گنجاندن در یک شاخص” سخنگوی S&P Dow Jones شاخصهای گفت.

در حال حاضر وال استریت تحلیلگران تردید دارند در مورد سه ماهه جاری فراخوانی برای از دست دادن کوچک هر سهم تحت GAAP با توجه به اجماع از این نظرسنجی توسط FactSet که از پنج شنبه صبح و قبل از بازگشت به جامد سودآوری است. که دیگر پیش بینی ها البته موضوع را تغییر دهید.

تسلا درآمدها
  Sep ’19 Dec ’19 Mar ’20E Jun ’20E Sep ’20E Dec ’20E
  Q3 Q4 Q1 Q2 Q3 Q4
سود هر سهم 1.86 2.14 0.99 2.01 2.90 3.73
EPS – GAAP 0.78 0.58 -0.17 0.74 1.55 2.11
EPS – غیر GAAP 1.86 2.14 0.99 2.01 2.90 3.73
منبع: FactSet            

اگر تسلا در مسیر بالقوه برای گنجاندن در S&P 500 بعد از این سال و ارسال مداوم سود شما باید عجله به شمع ، یا فراموش تسلا سهام در حال حاضر منعکس کننده این و از آن زمان به “فروش اخبار” پس از سهام های اخیر اجرا میشه ؟

این مورد برای احتیاط

بزرگترین دلیل برای احتیاط است و البته این واقعیت است که تسلا تا به حال چالش های نخ کشیدن برگهای توتون وامثال هم سود در گذشته است. در نظر بگیرید که در پایان 2018 اتومبیل الکتریکی تولید شده خود را برای اولین بار-ever back-to-back سودآور چهارم بیش از حد. تسلا قطعا بریده برخی از برنده از آن زمان به بعد اما نمی تواند که خط به یک سال کامل از عملیات در سیاه و سفید.

بعلاوه, آن را مانند تسلا دزدانه در وال استریت. این می تواند شاید بیشتر از نزدیک تماشا سهام در سرمایه گذاری و آن را تقریبا عمدا ساده و بی تکلف در این نقطه به فرض شما دیدن برخی از زاویه نیست که به طور کامل منعکس شده در قیمت سهام. که احساسات بسیار خلاصه در یک تحلیلگر توجه داشته باشید از هفته گذشته با عنوان “درآمد مصرف کردن اما سهام در حال حاضر در سمت چپ مدار” که در آن یو پی اس UBS هدف خود را در تسلا اما تکرار یک فروش امتیاز بر اساس سهام افزایش بیش از حد و بیش از حد به سرعت در چند ماه گذشته.

اما شاید بیشتر concerningly سرمایه گذاران نیاز به یاد داشته باشید که تسلا ترین-shorted سهام در وال استریت با نزدیک به 15 میلیارد دلار قرار داده شده در نزولی شرط در برابر آن است. Wunderkind مدیر عامل Elon Musk ممکن است به سادگی مسخره در این سرمایه گذاران به عنوان “پرشهای که می خواهند ما را به مرگ” اما این غیر قابل انکار است که یک تن از سرمایه گذاران در حال قرار دادن پول خود را در پشت این تجارت و نه فقط خندیدن در تسلا در احزاب کوکتل.

مطمئن شوید که برخی از کسانی که ممکن است غیر منطقی متنفر از سهام. به عنوان من استدلال در اینجا در MarketWatch, خرس که نگاه کردن بینی خود را در تسلا بر اساس ارزیابی مدل گردن کلفت سنتی تراشه های آبی دارد به سادگی از دست رفته نقطه. اما به نظر می رسد خطرناکی ساده و بی تکلف به نوشتن هر سرمایه گذار در این حوزه از فروشندگان کوتاه به عنوان یک داده دست نشانده است که محدود به steamrolled.

این واقعیت است که این خرس مداوم پس از اخیر اجرا — تسلا leapfrogged اپل AAPL -0.14% در اواسط ژانویه به اصلاح بزرگترین کوتاه بهره وال استریت — اثبات این مردمی نیست به سادگی فشرده کردن و حمایت کردن. اگر هر چیزی, آنها دو برابر را در برابر تسلا.

در صورت خرید قبل از تسلا می پیوندد S&P 500

اگر این استدلال صدای آشنا, آنها باید باشد. پس از همه, اینترنت مملو از wringing دست در مورد تسلا را متناقض یا غیر واقعی سود. بسیاری از کسانی که naysayers شد و سریع به اخراج مدیریت در ماه ژوئیه گذشته بیش از حد زمانی که Elon Musk mused در حدود یک چهارم اما تحلیلگر اهداف باقی مانده است به طور قابل توجهی در قرمز و ثابت شد اشتباه در یک راه بزرگ است.

و در حالی که خام ارقام کوتاه علاقه به تسلا سهام ممکن است به برخی از خریداران مطمئنا این اولین بار نیست که آنها فکر خود را بسیار آوازی پیمانکاران وجود دارد که در نظر گرفتن طرف دیگر تجارت است.

گاو نر مورد, اما به نظر می رسد برای نگه داشتن بهتر. من صحبت کردن در هر دو مورد blowout سود و فروش بلکه بسیار واقعی پتانسیل حضور در S&P 500 که باز خواهد شد نهادی خرید.

در نظر گرفتن یک کاغذ سفید از اداره ملی تحقیقات اقتصادی که مختصرا در بر داشت یک ارتباط روشن بین سهام عملکرد و گنجاندن این نام در راسل 1000 یا شاخص راسل 2000. دلیل این مطالعه به خصوص معنی دار است و نه نتیجه آن است که شاخص گنجاندن اغلب می آید همراه با outperformance اما به دلیل آن ارائه می دهد برخی بسیار مناسب زمینه را برای یک اندازه بزرگ نام مثل تسلا.

به طور خاص توجه داشته باشید نویسنده “وجود دارد non-trivial خرید هنگامی که یک شرکت می پیوندد راسل 2000 به عنوان یکی از شاخص بزرگترین سرمایه شرکت می باشد.” به عبارت دیگر این واقعیت است که راسل بازار-کلاه-شاخص وزن به معنی نهادی خرید فشار قوی تر است برای شرکت هایی که اولین و نزدیک به بالا از کسانی که در پایین.

این است که شاید واضح است اما در یک نقطه با توجه به ارزش. در زمان ارزیابی در حدود 100 میلیارد دلار تسلا اولین خواهد بود در بالا 70 نام شاخص است. با کل بازار سرمایه از حدود 28.1 تریلیون دلار در پایان سال 2019 ما می تواند انتظار تسلا به فرمان با وزن حدود 0.35%.

که صدا ممکن است مانند یک مقدار به یک ناظر گاه به گاه. اما همه ما می دانیم چند واحد اضافه می کند تا در عجله هنگامی که شما را به اندازه کافی صفر پشت کسر آن اعمال می شود. با توجه به S&P به خود ادبیات ادعا $9.9 تريليون است محک به S&P 500 تسلا سهامداران باید ترشح بزاق در چشم انداز قرار گرفتن در معرض 0.35% از این رقم است که می افزاید: تا به حدود 35 میلیارد دلار است.

این بازگشت-از-پاکت ریاضی است که همه بر اساس اعداد البته و قطعا تغییر خواهد کرد در ماه های آینده. اما فرض تسلا را نگه می دارد تا آن رشته از سود وجود دارد در خارج از فرصتی که بازار خود را کلاه است و حتی بالاتر و با یک رشته از مثبت سرفصل همراه با این نهادی فشار ما می توانید ببینید تسلا ادامه آن در حال حاضر قابل اجرا در سراسر نیمه دوم سال است.

جف ریوز یک MarketWatch مقاله نویس. او صاحب هیچ تسلا سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>