جف ریوز قدرت در اعداد: در اینجا مورد برای خرید فورد GM یا فیات کرایسلر به جای تسلا

آن شده است یک چند روز برای خودروسازان آمریکا در وال استریت.

دیترویت آیکون General Motors Co. GM -2.04% تبدیل تنها در 5 سنت در سه ماهه چهارم درآمد پس از یک اعتصاب در پایان 2019 سوخته سود. شرکت موتور فورد. F -1.70% حتی بدتر, ارسال 1.7 میلیارد دلاری سه ماهه از دست دادن که فرستاده سهام لغزیدن.

عقل متعارف است که بزرگ خودرو محکوم به فنا است در سن وسایل نقلیه الکتریکی. با این حال حتی اگر یاد تسلا, Inc. TSLA, -0.12% wowed سرمایه گذاران با آن دوم متوالی سود سه ماهه در پایان ژانویه سهام را دوباره به زمین پس از نگرانی بیش از چین و تحویل مربوط تحلیلگر نکند ،

پویایی در این بخش قطعا محور در بخش های فراگیر روایت از فن آوری اختلال. اما سرمایه گذاران جدی می دانیم که روایت است که تنها بخشی از داستان است و آن را می پردازد به نگاه در زیر سطح. بعد از همه وجود دارد مقدار زیادی از رشد سهام که پست های گیج کننده کاهش می یابد به عنوان آنها موفق به دیدار با انتظارات — و مقدار زیادی از خسته کننده و ضرب و شتم میدارد که تعجب خرس با کوتاه مدت outperformance.

پس از تسلا سهام به عقب کشیده از تمام زمان بالا این هفته, آن را به ارزش توجه به اینکه آیا این می تواند به معنای آینده کاهش در آثار هستند و اینکه آیا دیترویت خودروسازان با وجود چالش های آشکار هستند شاید بهتر فرصت خرید در این برگشت.

در مورد فورد

فراموش نکنید اخیر فلش در اطراف تسلا Cybertruck. فورد است که پادشاه بلامنازع وانت با آن یاد F-سری وانت بار دیگر مدعی تاج و تخت به عنوان بهترین فروش خودرو. این 43 سال متوالی F-سری کامیون در نقطه بالا در مجموع فقط خجالتی از 1 میلیون وانت به فروش می رسد در تقویم 2019 افزایش 8.4 درصد بیش از سال قبل.

که نه فقط خوب برای فورد برند اما خوب برای خط پایین با توجه به این که صنعت کارشناسان تخمین می زنند حدود 10000 $در سود رزرو در هر کامیون خودروساز به فروش می رساند. برخی از الهه شعر و موسیقی, F-Series صف به عنوان یک تنهایی با ارزش تر از تمامیت فورد کسب و کار دیگر. مسلما کسانی که سود از دست رفته علامت در آن در سه ماهه اخیر اما مدیر عامل جیم هاکت متعلق به کاستی به عنوان “عملیاتی اعدام” و نه یک نقص در نمونه کارها. او متعهد به اجرای بهتر و راه اندازی محصول برای کمک به جلوگیری از چنین کاستی در آینده است.

وجود دارد دلیلی برای گرفتن هاکت در کلام او هم پس از فورد لوکس nameplate لینکلن به دست آورد برخی از زمین در سال 2019 با 8.3 درصد رشد فروش در سال دربسته در محیط نزدیک به 17.8 درصد رشد در سه ماهه چهارم اشاره است که حرکت قوی است در سال 2020 است. دوباره طراحی لینکلن ناویگیتور SUV فراری بود, موفقیت و جدید ناتیلوس متقاطع به نظر می رسد پله سادگی به اواسط اندازه نقطه در سبد محصولات. این اثبات این است چگونه فورد با موفقیت می تواند اتصال با مشتریان خود را اگر آن را اتو کردن تاب برداشتن.

در بالا از آن فورد اعتبار خودروساز وام بازوی تولید حدود نیمی از آن سود شرکت به گفته های اخیر بلومبرگ گزارش.

شرکت معاملات فقط در شمال شش بار به جلو درآمد و زیر متوسط تقریبا 19 برای نمونه در S&P 500 سهام و نسبتا زیر همسالان مانند تویوتا TM -1.05% و هوندا HMC -0.23%, که باید رو به جلو قیمت به درآمد نسبت حدود 9. پرتاب در یک سخاوتمندانه عملکرد 6.8% عملکرد و شما باید خیلی خوب پرچین در برابر هر گونه کوتاه مدت کاهش می یابد.

و صحبت از کاهش, نگه داشتن در ذهن سهام ظرف حدود 8 دلار در یک مد مشابه در پایان 2018 و پس از آن به سرعت شتافت تا به بالا 10 دلار فقط چهار ماه بعد. مشابه نوسان تجارت می تواند با توجه به ارزش در سال 2020 است.

در مورد جنرال موتورز

مقدار زیادی از مردمی هنوز هم تف لقب دولت موتورهای زمانی که آنها در مورد صحبت GM. اما در حالی که من نه ساده به اندازه کافی برای در نظر گرفتن بحران دوران یونان بود و هیچ معامله بزرگ است — و یا به این باور چرخش توسط جنرال موتورز است روابط عمومی گروه است که آن را از لحاظ نظری بازپرداخت مالیات دهندگان به طور کامل با بهره — من مایل به نگاه dispassionately در سهام برای تصمیم گیری اگر آن را یک خرید و یا فروش امروز.

نمایشگاه اخیر درآمد که در صدر انتظارات و دیده جنرال موتورز سهام رالی به عنوان یک نتیجه. مطمئن شوید که نوار کمی پایین اما با توجه به اتفاقی دیگر خودروسازان و بسیار واقعی وزن کارگری سال گذشته به اختلالات آن معنی ضرب و شتم.

نمایشگاه B یک امتیاز متوسط از “خرید” در میان 17 تحلیلگران وال استریت با متوسط هدف از $46.50 یا حدود 40 درصد صعودی است.

نمایشگاه C یک سنگ پایین ارزیابی و حتی ارزان تر از فورد; GM معاملات در کمتر از شش بار به جلو درآمد و تنها در حدود یک سوم از سال آینده فروش.

در جمع شما یک سهام است که در صدر انتظارات و دارای یک اجماع قیمت هدف میان پایین ارزیابی. برای تلفن های موبایل مانند یک گاو نر مورد به من.

و برای کسانی که همچنان پیچیده در جنگ با تسلا, آن مهم است به یاد داشته باشید که جنرال موتورز نقش مهمی در سوق دادن ما به سمت الکتریکی در آینده با آن انبوه پلاگین در ترکیبی از Chevy Volt. و هر چند آن کروز خودمختار-وسیله نقلیه واحد ممکن است به عنوان به خوبی شناخته شده به عنوان تسلا خلبان اتوماتیک آن را شارژ سخت در فرصت های آینده با چشمگیر 1,800 کارکنان; در ماه ژانویه این گروه رونمایی از نمونه اولیه ماشین بدون فرمان برنامه ریزی شده برای استفاده در سوار-به اشتراک گذاری خدمات.

مطمئن شوید که به طور کلی کاهش جهانی فروش خودرو و عدم اطمینان از آینده با تکنولوژی بالا ممکن است وزن در طولانی مدت چشم انداز جنرال موتورز. اما مانند فورد و جنرال موتورز دیده است این فیلم قبل و bounced بازگشت به سادگی و در کوتاه مدت. به تازگی به عنوان ممکن است 2019, خودروساز را دیدم بیش از حد احساسات منفی در آن درایو را به حدود 33 و در ماه جولای آن را به بالای 40 دلار برای یک سریع 20% به دست آورید.

در مورد کرایسلر

هر چند فیات کرایسلر اتومبیل FCAU, -3.58% یک پا در میلان آن هنوز باقی مانده است یک تولید کننده با دیترویت ریشه. و مانند شرکای خود در تالار خودکار FCAU خیلی قانع کننده ارزش برای کسانی که به اندازه کافی جسورانه به خرید این شیب.

هیچ غریبه ای به مسائل کار خود را در بخشی به کروناویروس در چین وجود دارد خطر ابتلا به کسب و کار اختلال در سه ماهه جاری. اما مدیریت ارائه کرده است خوش بین پیش بینی. پس از بهتر از حد انتظار نتایج آن در تازه ترین سه ماهه که دلگرم کننده است.

تصویر بزرگتر FCAU همچنین می ایستد برای بهره مندی از یک برنامه ریزی 50 میلیارد دلار “ادغام برابر” با فرانسه پژو حرکت خواهد کرد که ترکیب شرکت تا به جهان چهارم بزرگترین خودروساز است که می تواند فروش یک ترکیب نه میلیون یا بیشتر وسایل نقلیه در سال است. وجود خواهد داشت بدون شک بازده به دست آورد از این معامله و یک میزبان از مثبت اخبار در مورد کاهش هزینه سرمایه گذاران می تواند به جلو نگاه به.

عدم اطمینان از ادغام بزرگ همراه با عدم اطمینان عمومی در اطراف در حال تحول بازار خودرو این است که نمی توان با تخفیف در دراز مدت و زمان خواهد شد بگویید اگر این در نهایت ثابت می کند به سمت راست حرکت می کند. اما در کوتاه مدت چشم انداز روشن است به عنوان FCUA سواری اخیر آن 7 درصد افزایش در سه ماهه سود و امید از پژو ادغام. پس از همه, در حالی که بازار آمریکای شمالی و چین تا به حال مشکلات وجود داشته است خفیف بهبود در بازار اروپا است. با جای پای قوی در اروپا این میراث خودروساز می تواند بهترین موقعیت از همه در بزرگ 3 به سرمایه گذاری در کوتاه مدت روند و تحویل outperformance به سهامداران است.

جف ریوز یک MarketWatch مقاله نویس. او صاحب هیچ سهام هر یک از سهام به نام اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>