جف ریوز قدرت در اعداد: بیت کوین به تازگی در صدر $10,000 اما انتظار نداریم که یک اجرا در سال 2017, رکورد

بیت کوین در حدود $10,000. اما نمی شود فریب خورده را به تفکر است که به معنی cryptocurrency به مقصد است دوباره قبلی اوج دو بار در این سطح.

من نمی گویم این به این معنی سقوط است. برای بهتر یا بدتر بیت کوین BTCUSD, -4.53% در اینجا به ماندن است. اما این بدان معنی نیست که سرمایه گذاران باید در نظر آن را یک حکیم یا سرمایه گذاری امن در حال حاضر.

پس از همه, که اکثریت قریب به اتفاق از بیت کوین حرکت قیمت است ساخته شده بر روی احساسات لحظه ای. این لزوما محکم در تفسیر خود به عنوان وجود دارد در حال سرمایه گذاری کل رشته های ساخته شده در اطراف تعقیب احساسات در همه چیز از microcaps به خسته کننده قدیمی وجوه شاخص. اما این مهم است را به یک نگاه سخت در فوری روند بازار قبل از اینکه شما خرید.

و در حال حاضر در کوتاه مدت احساسات فقط اشاره در مسیر درست برای بیت کوین.

بیت کوین به حرکت در معرض خطر

مسلما ارز شد به red-hot start در سال 2020 آن را به عنوان وارد آن بهترین ژانویه از سال 2013 به لطف 30 درصد ماهیانه به دست آورید. چه تر است, این میان یک زمینه تاریخی که در آن بیت کوین از دست زمین در آخرین پنج قبل از Januarys.

در سطح به نظر می رسد که دلگرم کننده است. اما به عنوان یک Coindesk تحلیلگر با اشاره به تازگی بخشی از نیروی پشت این افزایش ساختاری است و مربوط به یک برنامه ریزی تامین-برش رویداد در مارس سال 2020 که در آن کارگران معدن را دریافت نیمی از cryptocurrency پاداش برای “حل” زمینه بیت کوین blockchain. بازار به طور معمول یک افزایش در چند ماه قبل از نصف تاریخ اما پس از آن روشن “بازار چرخه بالا” در نزدیکی این رویداد به خودی خود او می نویسد. این یک ساختاری برگشت را که مدرسه قدیمی سرمایه گذاران ممکن است تماس بگیرید “خرید شایعه فروش اخبار” عمل است.

بعلاوه قبل از این شکست ژانویه در انتظار عرضه تغییر وجود دارد بسیار کمی برای خوش بینی در مورد توجه به بیت کوین قیمت. در نیمه دوم سال 2019 مثلا بیت کوین کاهش یافته است در 15 از 27 هفته با دو هفته بیشتر به پایان مسطح است. که تنها در حدود 38% هفتگی برنده رای دادن.

این محکم ترین شواهد از همه این است که پس از به طور خلاصه با شکوه $10,000 بیت کوین موفق به نگه دارید تا با سریع عقب نشینی از حدود 5 درصد به زیر $9,800 روز دوشنبه و حجم به نظر می رسد تضعیف این هفته به عنوان شیب خریداران تمایلی به ظهور و تجمع سوخت به قدرت بالاتر است.

همچنین ارزش به خاطر سپردن است که بسیاری از بیت کوین معامله گران تا به حال مقدار زیادی از تکبر راه رفتن در اوایل سال 2019 به عنوان ارز دیجیتال به طور خلاصه flirted با 12000 دلار آن را به عنوان داد و ستد در سطح دیده نمی شود از اواخر سال 2017 حباب. اما آنها سوزانده شد به سرعت توسط یک قلاب بزرگ در پاییز گذشته به عنوان cryptocurrency سقوط در زیر $8,000 با توجه به cratering احساسات و عملکرد ضعیفی Bakkt ارز راه اندازی در ماه اکتبر که موفق به تولید بسیار پیش بینی بهره.

خط پایین در بیت کوین همواره نوسانات. پس شاید به جای محکم به ایده $10,000 سرمایه گذاران باید یک هدف بیشتر نگاه ژانویه پایین در حدود $8,300 به عنوان نشانه ای از جایی که همه چیز می تواند حل و فصل — و یا حتی بدتر, قیمت به عنوان کم به عنوان $6,500 مجموعه اخیرا در ماه دسامبر.

احساسات بازی نه یک پناهگاه امن

برخی از نفس افتاده حامیان مطمئنا شمع به بخش نظرات به من یادآوری می کنند که این نوع کوتاه-termism از دست رفته است نقطه تمام. به آنها بیت کوین یک “پناهگاه امن” سرمایه گذاری شبیه به طلا و در این محیط از افزایش عدم قطعیت در حال حاضر زمان مناسب برای شمع در این cryptocurrency به عنوان یک جایگزین به مخاطره سهام.

که خطرناک mischaracterization به دو دلیل: اول این است که بیت کوین قطعا نه و دوم این است که حتی طلا نیست کاملا پایدار به عنوان طرفداران آن ادعا می کنند.

در ابتدا اجازه دهید به خاطر داشته باشید که بیت کوین رفت و از زیر $1000 به بیش از $17,000 در کمتر از یک سال زمان است. مطمئن شوید که آن را به حرکت صعودی اما این تعریف بسیار از فرار حرکت می کند. علاوه بر این ما شاهد یک تلو تلو خوردن به پایین به پایین از حدود 3500 $در اوایل سال 2019 قبل از اواخر سال تجمع در زمان cryptocurrency بازگشت به بالای 12000 دلار در تابستان گذشته.

به عبارت دیگر این سرمایه گذاری در چرخش 16,000%, سقوط حدود 80 ٪ و پس از آن مسابقه بازگشت تا 240% … همه در کمتر از سه سال است. من می دانم که برخی از افراد تعاریف متفاوتی از “پایدار” اما از آن است که عینی نادرست به استفاده از این کلمه در مورد بیت کوین.

در دومین نقطه مهم برای طلاق به افسانه ای از طلا به عنوان ذخیره ارزش از واقعیت از عملکرد گذشته است. سخت اعداد نشان می دهد که شمش طلا تا حد زیادی یک “uncorrelated دارایی” است که حرکت نمی کند به طور مداوم بر اساس gyrations از بازار سهام است. که مسلما تا به درخواست تجدید نظر خود را اگر شما می خواهید برای تنوع اما گریه به دور از یک چیز مطمئن سرمایه گذاری است که سیستم ایمنی بدن به بار دشوار است.

در نظر گرفتن ثابت و قابل توجهی رها از حدود 1800 دلار در هر اونس در اواخر سال 2012 به پایین در حدود $1,100 تا پایان سال 2015 به عنوان مدرک.

بیت کوین سرمایه گذاران هستند و حق در برخی از راه برای مقایسه cryptocurrency به طلا. هر دو دارایی می تواند حرکت مستقل از بازار سهام و این بدان معناست که پتانسیل سود حتی وقتی که آبی تراشه سهام تلو تلو خوردن در کوتاه مدت. اما نه دارایی یک چیز مطمئن است و نه دارایی است یک جایگزین عملی برای دلار ایالات متحده و یا بازارهای سهام.

من ساده به اندازه کافی برای نوشتن یکی از بسیاری از زودرس اعلامیه برای این دیجیتال دارایی من هیچ گوشت گاو با نوسان معامله گران از بیت کوین — و یا هر گونه دارایی دیگر که برای ماده. و من واقعا فکر می کنم blockchain تکنولوژی دارای پتانسیل عظیمی در دراز مدت است. اما این مهم است که به تنظیم کردن سیاه و سفید-هلیکوپتر جمعیت است که فکر می کند هر گونه سرمایه گذاری است “تنها شرط سالم” به آن طلا, بیت کوین و یا در غیر این صورت. است که به سادگی یک راه منطقی برای سرمایه گذاری است.

جف ریوز یک MarketWatch مقاله نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>