ژاپن رشد قطره در میان همه گیر بدتر بار به احتمال زیاد جلوتر

ژاپن رشد اقتصادی سقوط به رکود اقتصادی در سه ماهه اول به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس squelched, تولید, صادرات و هزینه های

توکیو — ژاپن رشد اقتصادی سقوط به رکود اقتصادی در سه ماهه اول به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس squelched, تولید, صادرات و صرف و ترس در حال رشد هستند که بدتر از بار پیش رو ممکن است.

دفتر کابینه گزارش روز دوشنبه 3.4% کاهش و در مقیاس سالیانه از این کشور بطور تطبیقی فصلی واقعی تولید ناخالص داخلی یا GDP برای ژانویه-مارس دوره است. ولی در مقیاس سالانه به چه میزان خواهد بود ادامه داد: زمانی که برای یک سال. فقط برای سه ماهه کاهش 0.9 درصد بوده است.

صادرات شیرجه 21.8 درصد. مسکونی خصوصی سرمایه گذاری تضعیف نزدیک به 17 درصد و مصرف خانوار کاهش 3.1%.

تحلیلگران می گویند چیزهایی که انتظار می رود به بدتر به عنوان جهان سوم بزرگترین اقتصاد متحمل بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم است.

ژاپن در رکود فنی تعریف شده به عنوان دو محله های مستقیم از انقباض به عنوان اقتصاد آن قرارداد 1.9% در ماه اکتبر-دسامبر. رشد مسطح بود در ماه جولای-سپتامبر بود و تنها 0.5 درصد در ماه آوریل تا ژوئن با توجه به آخرین شماره.

ژاپن بسیار آسیب پذیر به پیامدهای از این بیماری همه گیر داده وابستگی به تجارت با چین و ایالات متحده در این کشور که در آن همه گیر آغاز شد و این کشور که در آن شده است در سخت ترین ضربه.

گردشگری و تجارت با این کشورها و دیگران را به حال ورشکستگی در میان آتن با هدف مبارزه با این بیماری است.

تولید کنندگان هستند که ارکان اقتصاد ژاپن است مانند Toyota Motor Corp گزارش کرده اند دلتنگ نتایج مالی. برخی از شرکت ها قادر به ارائه پیش بینی برای این سال مالی. سود دهی بینی-غواصی به عنوان مردم صرفه جویی و در خانه بمانند. تولید در برخی از گیاهان متوقف شد.

دولت آمده تا با یک بسته نجات نزدیک به 108 تریلیون ین ($1 تریلیون دلار) و برنامه های بیشتر از جمله کمک به کسب و کارهای کوچک و یارانه نقدی.

بیش از 16000 نفر در ژاپن آلوده شده با این ویروس و بیش از 700 کشته شده اند اما تعداد کسانی که نسبتا کم با توجه به این اتحاد جهان قدیمی ترین جمعیت و شهرهای پر جمعیت.

ژاپن کاسته آن وضعیت اضطراری در هفته گذشته برای بسیاری از کشور هر چند نقاط داغ مانند توکیو در حال حفظ محدودیت. در حالی که بسیاری از مکان ها شروع به بازگشایی عادی عملیات و بهبود در مصرف نیست و انتظار می رود در هر زمان به زودی.

رابرت Carnell منطقه ای رئیس تحقیقات آسیا-اقیانوس آرام در ING گفت: آسیب به بخش خصوصی ادامه خواهد داد حتی به تقاضای عمومی میدارد تا با کمک دولت کمک کند.

“بنابراین حتی اگر دولت اضطراری مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان یک halfhearted پاسخ به همه گیر در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر آن هنوز منجر به کاهش قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی و فشار وارد خواهد کرد, رشد,” او گفت:.

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>