ژاپن مرد پلیس در کیوتو انیمیشن آتش سوزی که منجر به کشته شدن 36

پلیس ژاپن روز چهارشنبه اعلام کرد یک مرد مظنون به آتش کشیدن یک کیوتو انیمیشن استودیو در سال گذشته پس از بهبود به اندازه کافی از خود و سوختگی های شدید برای پاسخ به تحقیقات پلیس است.

کیوتو پلیس گفت: آنها دستگیر شینجی Aoba, 42, به اتهام قتل و آتش سوزی 10 ماه پس از اخذ حکم از آنجا که آنها تا به حال به صبر برای Aoba به بهبود می یابند.

بیشتر:

پلیس همچنین گزارش منتظر به دستگیری او تا زمانی که ژاپن coronavirus اضطراری شد به طور کامل برداشته این هفته است.

Aoba است که متهم از طوفان به کیوتو انیمیشن هیچ 1 استودیو در 18 جولای سال گذشته و تنظیم آن را به آتش. این حمله که در سمت چپ 36 نفر مرده شوکه ژاپن و درو ابراز غم و اندوه از طرفداران انیمیشن در سراسر جهان است.

پلیس به نقل از شاهدان به این حمله مدعی شده اند که Aoba وارد حامل دو ظروف مایعات قابل اشتعال وارد استودیو قفل درب جلو انداختند مایع و آن را بر روی آتش با فندک.

“سیاه و سفید قارچ ابر’

حدود 70 نفر مشغول به کار بودند در داخل استودیو در جنوب کیوتو ژاپن باستان سرمایه در زمان حمله.

یکی از بازماندگان یک انیماتور گفت: رسانه های ژاپنی او شروع به پریدن کرد از یک پنجره از سه طبقه ساختمان نفس نفس زدن برای هوا در میان گرمای سوزان پس از دیدن “یک قارچ ابر” رو به افزایش از طبقه پایین.

بسیاری دیگر سعی کردم اما موفق به فرار به پشت بام آتش, مقامات گفت. بسیاری در اثر مسمومیت با مونوکسید کربن.

Aoba پایدار سوختگی های شدید در چهره اش تنه و اندام و ناخودآگاه برای هفته ها. او بنا به گزارش ها هنوز نمی تواند راه برود و یا خودش بدون کمک.

تلویزیون ژاپن فیلم چهارشنبه نشان داد Aoba صورتش زخمی و ابرو از دست داد ظاهرا از آتش بسته به یک برانکارد به عنوان او انجام شد به یک ایستگاه پلیس.

پلیس گفته اند که Aoba به آنها گفت که او مجموعه ای آتش زیرا او فکر کرد “(کیوتو انیمیشن) به سرقت برده رمان.”

دادستان انتظار می رود به دنبال رسمی اتهامات جنایی علیه او در چند هفته.

آتش ژاپن مرگبارترین پس از سال 2001 زمانی که فروغ در توکیو Kabukicho سرگرمی منطقه به کشته شدن 44 نفر در این کشور در بدترین شناخته شده مورد آتش سوزی در دوران مدرن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>