آبه نخست وزیر ژاپن می گوید تعویق انداختن بازی های المپیک ممکن است اجتناب ناپذیر

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه می گوید: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو اجتناب ناپذیر خواهد بود و اگر این بازی را نمی توان برگزار شد در تکمیل راه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

توکیو — نخست وزیر ژاپن شینزو آبه روز دوشنبه گفت: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو اجتناب ناپذیر خواهد بود و اگر این بازی را نمی توان برگزار شد در تکمیل راه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

او اظهار نظر در کمیته بین المللی المپیک برنامه به بررسی وضعیت بیش از چند هفته آینده و تصمیم گیری که می تواند شامل گزینه ای برای به تعویق انداختن.

“اگر آن را دشوار است به نگه دارید (بازی) در یک تصمیم تعویق خواهد بود اجتناب ناپذیر به عنوان ما فکر می کنیم که ورزشکاران ایمنی میباشد” آبه گفت.

آبه گفت که او امیدوار است کمیته بین المللی المپیک تصمیم گیری زود هنگام آن است که اگر به تعویق افتاد, به این دلیل که فرایند شامل مقدار زیادی از کار و شروع باید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آبه در سخنرانی خود در یک جلسه مجلس را رد کرد احتمال لغو.

آیا ژاپن می تواند نگه دارید توکیو بازی به عنوان برنامه ریزی شده از تاریخ 24 ژوئیه بوده است که عمده نگرانی های بین المللی به عنوان COVID-19 شیوع گسترش در سطح جهان است.

مشعل المپیک وارد روز جمعه گذشته در شمال ژاپن پیش از مارس 26 شروع رله مشعل هر چند کنترل جمعیت کلیدی است و حوادث خواهد بود تا حد زیادی پایین مدرج.

یکشنبه, ژاپن تا به حال 1,719 تایید موارد ویروس از جمله 712 از یک کشتی کروز با 43 مرگ و میر.

در حالی که ژاپن تا کنون موفق به کاهش سرعت و شتاب شیوع کارشناسان می گویند که آنها پیدا کرده اند و تعداد فزاینده ای از خوشه ها در مناطق شهری با untraceable عفونت.

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>