ژاپن آسانسور coronavirus اورژانس در تمام مناطق باقی مانده

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که بلند کردن coronavirus وضعیت اضطراری در توکیو و چهار باقی مانده دیگر مناطق پایان دادن به محدودیت های سراسر کشور به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی

توکیو — نخست وزیر ژاپن اعلام کرد برداشته coronavirus وضعیت اضطراری در توکیو و چهار باقی مانده دیگر مناطق در روز دوشنبه پایان دادن به محدودیت های سراسر کشور به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی شده است.

کارشناسان در یک دولت-سفارش پنل مورد تایید بلند کردن اجسام از اورژانس در توکیو همسایه Kanagawa, Chiba و سایتاما استان و در هوکایدو در شمال که تا به حال بیشتر موارد باقی مانده و تحت اضطراری اعلام و پس از آن برداشته شد و در بسیاری از ژاپن در اوایل این ماه.

آبه گفت: بلند کردن اجسام از اورژانس به این معنا نیست پایان شیوع. او گفت: هدف این است که به تعادل پیشگیرانه و اقتصاد تا واکسن و داروهای موثر در دسترس است.

ژاپن با حدود 16,600 مورد تأیید و حدود 850 مرگ و میر تا کنون اجتناب زیادی شیوع مانند کسانی که تجربه در ایالات متحده و اروپا با وجود آن نرمتر محدودیت.

اما در جهان سوم بزرگترین اقتصاد در حال سقوط به رکود اقتصادی و نارضایتی عمومی بیش از آبه را از دست داده و coronavirus فرستاده است حمایت خود را رتبه بندی غلت. اخیر رسانه های نظرسنجی ها نشان می دهد حمایت عمومی برای کابینه خود غوطه ور است زیر 30% پایین از بازگشت او به دفتر در دسامبر 2012.

آبه اعلام وضعیت اضطراری در 7 آوریل در نقاط مختلف ژاپن از جمله توکیو گسترش آن به کل ملت بعد از آن در ماه و سپس تمدید آن تا پایان ماه مه.

تحت اضطراری مردم خواسته شد تا در خانه بماند و غیر ضروری کسب و کار شد و درخواست برای بستن و یا کاهش عملیات وجود دارد اما در اجرای. پس از 14 ماه مه زمانی که این اقدامات برداشته شد در بسیاری از ژاپن بیشتر مردم خانه های خود را ترک و فروشگاه ها را آغاز کرده اند بازگشایی.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا گفت: داده های اخیر نشان می دهد که عفونت آهسته به اندازه کافی و فشار بر سیستم پزشکی کاهش یافته است به اندازه کافی اجازه می دهد تا یک سرگیری تدریجی اجتماعی و فعالیت های اقتصادی است. او گفت: توکیو, Kanagawa و هوکایدو که در آن تعدادی از عفونت است که هنوز هم نوسان باید از نزدیک تماشا.

روز دوشنبه Matsuya فروشگاه نقطه عطفی در توکیو شیک کنزا خرید منطقه از سر برداری. کارکنان فروش پوشیدن صورت پلاستیک سپر استقبال مشتریان با کمان اما هیچ کلامی با سلام تحت دستورالعمل های جدید.

فردی استان مجاز به اعمال خود اقدامات است. توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike گفت: هفته گذشته که پایتخت را بازگشایی در سه مرحله با شروع مدارس و کتابخانه ها موزه ها و دیگر سرویس ساعت برای رستوران ها. او گفت: تئاتر, امکانات ورزشی و سایر موسسات تجاری خواهد بود, با, کاباره ها کارائوکه و موسیقی زنده خانه ها در مرحله نهایی است.

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>