ژانویه 2020 شد داغترین مدرن در تاریخ ثبت شده NOAA می گوید

شده است وجود دارد هرگز یک گرمتر ژانویه در 141 سال از آب و هوا ،

در ماه گذشته بوده است به نام پرطرفدارترین ژانویه در 141 سال از ثبت آب و هوا, تاریخ, با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره.

جهانی زمین و اقیانوس های سطح متوسط در ماه ژانویه به بالاترین رکورد در ماه 2.05 درجه فارنهایت بیش از یک رکورد در سال 2016 دانشمندان NOAA گفت: در آزادی مطبوعات پنج شنبه. هیچ زمین یا اقیانوس مناطق تا به حال رکورد سرد ژانویه درجه حرارت.

چهار گرمترین Januarys مستند در آب و هوا ضبط تمام رخ داده پس از سال 2016 در حالی که 10 گرمترین رخ داده است از سال 2002.

ژانویه 2020 نیز مشخص شده که 44 متوالی ژانویه و 421st ماه متوالی به طور کلی با درجه حرارت بالاتر از قرن 20 به طور متوسط با توجه به انتشار.

رکورد درجه حرارت گرم بودند و با تجربه در سراسر نقاط اسکاندیناوی, آسیا, اقیانوس هند, آسیای مرکزی و غربی اقیانوس آرام به اقیانوس اطلس و آمریکای مرکزی و جنوبی.

در ضمن قطبی یخ دریا پوشش باقی مانده کوچکتر از حد نرمال و یخ های دریای قطب پوشش بود 5.3 درصد کمتر از متوسط بین سال های 1981 تا 2010. پوشش برف در نیمکره شمالی نیز در زیر 1981 تا 2010 به طور متوسط.

ایالات متحده احساس گسترده گرما در طول ماه ژانویه که نشانه سوم زمان تا کنون که در سراسر کشور در دماهای بودند گرمتر از متوسط NOAA اعلام کرد در اوایل این هفته.

“ژانویه 2020 پنجم-گرمترین ماه ژانویه ثبت شده برای کاهش 48 (با نام مستعار “به هم پیوسته ایالات متحده” یا CONUS)” با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره climate.gov.

ماهانه آب و هوا به روز رسانی نشان داد که در 20 سال گذشته گرمتر میانگین دمای ثبت شده در این آب و هوا بخش است و نادر اتفاق می افتد — تنها دو بار دیگر در سال 2006 و 2012.

اولین ماه از سال به طور میانگین سردترین از سال, اما در سال 2020 تعداد انگشت شماری کوچک از CONUS آب و هوا بخش بودند گرمتر از متوسط است.

“تنها آب و هوا بخش در CONUS که سردتر از میانگین بودند در شرق یوتا و جنوب کلرادو” سازمان دولتی گزارش شده است. “آلاسکا در ضمن راهپیمایی خود را در ژانویه درام با سردتر از درجه حرارت متوسط در سراسر بسیاری از دولت است.”

متوسط درجه حرارت در طول قرن 20 بود 30.12 درجه فارنهایت آن را تنها ماه از سال با یک زیر انجماد دمای متوسط.

در سه دهه گذشته NOAA ژانویه گزارش داد که درجه حرارت گرم به طور قابل توجهی.

“به طور متوسط بیش از کل رکورد تاریخی (1895-2020) ژانویه متوسط افزایش یافته 0.2 درجه F در هر دهه” NOAA climate.gov گفت. “اما در واقعیت تقریبا همه از آن تغییر کرده است آمده در 30 سال گذشته.”

با استثنا از یک ماه از پنج سردتر از دمای Januarys متوسط ژانویه متوسط از 1991-2020 ثبت شد فقط بالای انجماد در 32.35 درجه F.

ABC News’ حداکثر Golembo و دن Manzo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>