جمال Khashoggi پسر صلاح می گوید: خانواده ‘عفو’ قاتلان

پسر به قتل عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi منتشر کرده است در بیانیه ای از طریق توییتر بخشش قاتلان او.

در این بیانیه نوشته شده در جمعه صلاح Khashoggi گفت: خانواده اش رضایت کسانی که در زمان خبرنگار زندگی در سال 2018 زمانی که او بازدید عربستان سعودی کنسولگری در استانبول.

“در این خوشا شب از ماه مبارک (رمضان) ما به یاد داشته باشید خدا را و گفت: اگر یک فرد می بخشد و باعث آشتی پاداش او به علت است از خدا.”

“ما فرزندان شهید جمال Khashoggi اعلام کند که ما عفو کسانی که به کشته شدن پدر ما به دنبال پاداش خداوند متعال” او اضافه شده است.

بیشتر:

Khashoggi گذشته دیده می شد در کنسولگری عربستان جایی که او رفته بود برای به دست آوردن اسناد و مدارک لازم برای عروسی خود را. بدن او تجزیه و حذف از ساختمان خود باقی مانده اند پیدا نشده است.

قتل ناشی از جهانی داد و بیداد. برخی از دولت های غربی و همچنین سازمان سیا گفت: آنها معتقد بودند تاج شاهزاده محمد بن سلمان (MBS) دستور قتل.

عربستان مقامات می گویند او تا به حال هیچ نقش اگر چه در ماه سپتامبر سال 2019 MBS نشان داد برخی از مسئولیت پذیری شخصی گفت: وحشتناک کشتن “اتفاق افتاده در من دیده بان”.

عربستان سعودی محکوم به اعدام پنج نفر به اعدام و سه به زندان بیش از Khashoggi قتل در ماه دسامبر گذشته. متهمان محاکمه در مخفی رسیدگی در پایتخت ریاض شد.

محاکمه شد را محکوم کرد سازمان ملل و گروه های حقوق بشر. گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد برای فراقضایی خلاصه یا خودسرانه اعدام اگنس Callamard عربستان سعودی را متهم به ساخت یک “مسخره” عدالت اجازه می دهد طراحان اصلی از سال 2018 قتل برای رفتن رایگان.

اما صلاح Khashoggi گفت: از دسامبر حکم: “آن شده است منصفانه و عدالت به دست آمده است.”

در قانون اسلامی مجازات مرگ در عربستان سعودی می تواند تبدیل اگر خانواده مقتول رضایت مجرم اما روشن نیست که آیا این اتفاق خواهد افتاد در این مورد.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>