ایتالیا coronavirus تلفات موج گذشته 2,500 – به روز رسانی زنده

ایتالیا گزارش 345 جدید کروناویروس مرگ و میر در این کشور طی 24 ساعت گذشته مصرف آن مجموع تلفات به 2,503 افزایش 16 درصد.

تعداد کل موارد در ایتالیا افزایش یافت به 31,506 از قبلی 27,980 تا 12.6 درصد کمترین میزان افزایش از سرایت آمد به نور در فوریه 21. ایتالیا یکی از کشور های اروپایی سخت ترین ضربه coronavirus.

بیشتر:

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در توصیف این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان”تعریف بهداشت جهانی بحران از زمان ما” و کشور خواست برای تست تمام موارد مشکوک از COVID-19.

در سطح جهان به ویروس آلوده تقریبا 185,000 نفر کشته و بیش از 7,500 با توجه به این که. تقریبا 80,000 مردم از بهبود عفونت با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

سهشنبه, مارس 17

18:20 به وقت تهران – پرجمعیت ترین استان در کانادا ممنوعیت تجمع از 50 به علاوه مردم

کانادا و پرجمعیت ترین استان انتاریو ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر و دستور بسته شدن کافه ها و رستوران ها. استان حساب برای نزدیک به نیمی از موارد تایید شده.

انتاریو برتر داگ فورد متعهد C 300 میلیون دلار برای تقویت سیستم بهداشت و درمان استان از جمله برای خرید محافظ دنده و هواکش.

کانادا شش تا از بزرگترین بانک ها خواهد شد به طور موقت محدود کردن ساعت کار و کاهش تعداد عامل شعب به عنوان بخشی از جدید هماهنگ اقدامات برای حمایت اجتماعی فاصله برای جلوگیری از شیوع کانادا انجمن بانکداران گفت.

17:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به ارسال چک به آمریکایی ها در حال حاضر

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک برنامه در روز سه شنبه به ارسال پول به آمریکایی ها بلافاصله به کاهش شوک اقتصادی از coronavirus همه گیر و گفت: نظامی-سبک بیمارستان ها خواهد شد به احتمال زیاد اعزام به ویروس داغ مناطق برای مراقبت از بیماران.

تقلا برای گرفتن بر روی یک ویروس است که غیر قابل پیش بینی است مختل آمریکایی ها در تمام جنبه های زندگی تهمت پیش بینی چالش اقتصادی دشوار خواهد بود, در کوتاه مدت, اما که اقتصاد در نهایت دوباره بجای اول برگشتن.

اینجا بیشتر بخوانید.

17:21 GMT – ایتالیا گزارش 345 جدید کروناویروس مرگ و میر; مرگ و میر به 2,503

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا مشخصی در 24 ساعت گذشته توسط 345 به 2,503 افزایش 16 درصد عمران سازمان حفاظت گفت.

تعداد کل موارد در ایتالیا کشور اروپایی سخت ترین ضربه توسط ویروس رز به 31,506 از قبلی 27,980 تا 12.6 درصد و کمترین میزان افزایش از سرایت آمد به نور در فوریه 21.

ایتالیا را با عجله از 10000 دانشجو پزشکان به خدمات خود را دور انداختن امتحانات نهایی, در تلاش برای کمک به مبارزه خدمات سلامت در مقابله با کروناویروس یورش.

Coronavirus: ایتالیایی ها تحت مستند بخوان از بالکن

17:18 GMT – همین حالا تماس 911 برای کاغذ توالت می پرسد اورگان پلیس

پلیس در شمال غربی آمریکا در ایالت اورگان را خواست شهروندان نگران در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس به 911 تماس بگیرید اگر آنها اجرا از کاغذ توالت.

رمان coronavirus وادار به خرید وحشت سراسر ایالات متحده و خارج از کشور با اقلام از جمله ضد عفونی کننده دست آب معدنی و کاغذ توالت اغلب ناپدید شدن از قفسه های سوپر مارکت.

“این سخت است به این باور است که ما حتی به این پست. تماس نیست 9-1-1 فقط به خاطر شما فرار از کاغذ توالت” را نوشت نیوپورت, اورگان, اداره پلیس on Facebook. “شما زنده خواهد ماند و بدون کمک های ما.”

نور دل پست مشخص نیست که چگونه بسیاری از تماس پلیس دریافت کرده بود از طریق شماره های اضطراری بیش از کاغذ توالت, اما نشان می دهد تعدادی از گزینه های دیگر – از جمله با استفاده از فروشگاه فروشگاه صفحات اسفنج و حتی ذرت cobs.

Coronavirus: سودان مسافران مرحله 16-ساعت نشستن در هواپیما

17:00 GMT – روزنامه نگاران سفر با پوتین دستور به انجام اجباری coronavirus تست

روزنامه نگاران سفر با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در یک سفر رسمی در این هفته باید تحت اجباری coronavirus تست به اثبات آنها نیست بیماری کرملین گفت.

اعلام آخرین آن حرکت می کند سعی کنید برای محافظت از رییس یک دولت ریاست جمهوری رسمی تایید شرایط جدید پیش از سفر رسمی به کریمه در روز چهارشنبه.

روسیه گزارش کرده 114 coronavirus موارد تا کنون کمتر از بسیاری از کشورهای اروپایی.

بیشتر:

16:31 GMT – پوتین می گوید روسیه virus وضعیت تحت کنترل’

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: coronavirus وضعیت “تحت کنترل” در روسیه و شیوع عفونت شده بود موجود است.

روسیه گزارش 114 مورد از coronavirus تا از 93 روز دوشنبه با مرگ و میر.

این کشور با بستن مرزهای خود به اتباع خارجی از شنبه و فرهنگی و رویدادهای ورزشی شده اند به حالت تعلیق درآمد.

“ما قادر به شامل توده نفوذ و گسترش” از همه گیر روسیه رئیس جمهور گفت: در جلسه هیئت دولت است.

16:21 GMT – کمیته بین المللی المپیک متعهد به توکیو 2020, بازی بدون نیاز به “تصمیم جدی”

کمیته بین المللی المپیک قصد ندارد هر “drastic” تصمیم گیری در مورد توکیو 2020, بازی, گفته, آن باقی می ماند به طور کامل متعهد به این رویداد بودن صحنه ها در چهار ماه زمان با وجود گسترش جهانی coronavirus.

پس بحث های بین المللی ورزشی فدراسیون کمیته بین المللی المپیک گفت: تغییر خواهد باید به مقدماتی توجه به تاثیر ویروس اما هنوز هم برنامه ای برای رفتن پیش با تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9 بازی های المپیک است.

“کمیته بین المللی المپیک باقی می ماند به طور کامل متعهد به بازی های المپیک توکیو 2020 و با بیش از چهار ماه به آغاز بازی ها وجود دارد این است که بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله” آن را در بیانیه ای گفت.

16:01 GMT – اسرائیل اعزام cyber-نظارت بر علیه coronavirus می گوید مردم به ترک خانه

دولت اسرائیل شروع استقرار تلفن همراه-نظارت بر فن آوری در برابر coronavirus و با صدور دستورات اصرار مردم به ترک خانه.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر کابینه مورد تایید اورژانس مقررات را قادر خواهد ساخت که شین بت سرویس امنیت داخلی به شیر به همراه دیتا برای جابجایی حرکات افراد آلوده به ویروس.

اطلاعات عادی استفاده می شود برای ضد تروریسم استفاده خواهد شد توسط وزارت بهداشت و درمان برای قرار دادن و هشدار به کسانی که در مجاورت خود از دولت گفت:.

شامل گسترش coronavirus

15:46 GMT – سارق مسلح با شتاب 100,000 فولاد ماسک در زور اسلحه به اوکراین وارد خاموش

مغازه ها و رستوران ها و حمل و نقل شد خاموش در اوکراین پس از این کشور تشدید محدودیت ها برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در حالی که پلیس بازداشت پنج نفر مظنون به تلاش برای غارت 100,000 فولاد ماسک در زور اسلحه در کیف.

این کشور دارای هفت تایید موارد coronavirus تا کنون از جمله یک مرگ. دولت در تشویق مردم به ماندن در خانه در هر کجا که ممکن است به جز برای خرید مواد غذایی و دارو است اما متوقف کوتاه از معرفی حکومت.

15:24 GMT – پاکستان تایید موارد در حال حاضر در 213

پاکستان تایید کرده 213 coronavirus موارد با اکثریت (149) و از مردم کسانی که صرف 14 روز در قرنطینه در تافتون قرنطینه اردوگاه در پاکستان-ایران مرز شدند و دوباره آزمایش پس از بازگشت به خانه خود را در منطقه با توجه به آمار دولت.

وجود دارد که تا کنون بوده است و هیچ مرگ و میر با توجه به کروناویروس در پاکستان است. امروز قبل از مرگ یک بیمار در لاهور گزارش شده توسط رسانه های محلی به عنوان با توجه به این ویروس اما ولایتی وزیر عثمان Buzdar اعلام کرد بیمار تست برای COVID19 منفی بود.

Coronavirus: در داخل پاکستان تافتون قرنطینه کمپ

15:20 به وقت تهران – آرژانتین تلاش می کند برای محافظت از افراد مسن تر از COVID-19

سیلویا رومرو رشد شاخص عقب با سبد خرید خود را در یک خاموش بوئنوس آیرس خیابان حفظ فضایی بافر حدود یک متر در اطراف او.

آن بود 8:30 صبح روز دوشنبه و 68 سال کوک شد زودتر از حد معمول برای جلوگیری از جمعیت و ضرب و شتم اجرا بر روی کالا است که گریبانگیر این شهر است.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:12 GMT – سهام ایالات متحده سعی کنید به دوباره بجای اول برگشتن از روز دوشنبه ضرر و زیان تاریخی

ایالات متحده بازار سهام منعکس بالاتر در روز سه شنبه و به سرعت سقوط طعمه به نوسانات پس از هر سه عمده شاخص های ایالات متحده با تجربه خود را بدترین در صد قطره از سال 1987 سقوط.

میانگین صنعتی داو جونز طاقی بیش از 300 امتیاز در زنگ باز داشتن از دست داده و نزدیک به 3 ، 000 امتیاز در روز دوشنبه – بدترین حالت آن روز نقطه قطره تا کنون. اما نوسانات سرعت در زمان برگزاری ارسال شاخص تا 600 امتیاز و سپس غوطه وری را به قلمرو منفی.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:00 GMT – انگلستان تایید coronavirus موارد افزایش 26 درصد به 1,950 در 24 ساعت گذشته

انگلیسی, موارد coronavirus رز 26 درصد به 1,950 از 1,543 روز قبل وزارت بهداشت گفت.

بریتانیا گزارش اول خود را تایید coronavirus مورد در ژانویه 31. وجود دارد تا کنون 56 و میر گزارش شده.

“از 9 صبح تا 17 مارس سال 2020 50,442 افراد آزمایش شده است در انگلستان که 48,492 تایید شد منفی و 1,950 تایید شد به عنوان مثبت” دولت گفت.

14:40 GMT – که خواستار جسورانه ترین اقدامات’ از تمام کشورهای اروپایی بیش ویروس

که برای اروپا گفت: نیاز است که اقدامات جسورانه در تمام کشورهای اروپایی خواستار قاره”epicentre” جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

“هر کشور بدون استثنا نیاز به خود را جسورانه ترین اقدامات برای جلوگیری و یا کم کردن سرعت ویروس تهدید” هانس Kluge منطقه ای مدیر برای اروپا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بیشتر:

14:20 به وقت تهران – ایران هشدار ویروس می تواند کشتن ‘میلیون’ در جمهوری اسلامی

ایران صادر شده ترین آن وخیم هشدار دهنده و در عین حال در مورد کوروناویروس ravaging کشور نشان می دهد “میلیون ها نفر” می میرند در جمهوری اسلامی نتواند به اقدامات احتیاطی لازم است.

دولت و روزنامه نگار که او نیز پزشکی, دکتر, داد, هشدار ساعت پس از تندرو شیعه-مسلمان وفادار تحت فشار قرار دادند و راه خود را به حیاط اصلی حرم که به تازگی بسته شده است بیش از ترس از ویروس.

رهبر ایران با صدور احکام منع “غیر ضروری” سفر در کشور است.

اینجا بیشتر بخوانید.

14:15 GMT – حداقل 37 مشکوک COVID-19 بيمار فرار افغانستان بیمارستان

حداقل 37 بیماران فکر می کردم به درد و رنج از COVID-19 فرار از یک بیمارستان در افغانستان در هرات یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت.

مردم سوال شد در انزوا از آنجا که از virus. آنها موفق به فرار از بیمارستان با کمک از بستگان خود را پس از ضرب و شتم کارکنان در مرکز پزشکی سخنگوی وزارت وحیدالله
Mayar گفت.

13:50 GMT – پاکستان عمران خان خواستار لغو تحریم ها علیه ایران نشان می دهد بدهی-نوشتن

نخست وزیر پاکستان عمران خان به نام برای لغو تحریم ها علیه ایران در میان شیوع کروناویروس و گفت: جامعه بین المللی می خواهم که به فکر می کنم از “بدهی-نوشتن” برای “آسیب پذیر” سازمان ملل بود.

“من فکر می کنم جامعه جهانی به فکر می کنم از برخی از مرتب کردن بر اساس بدهی و نوشتن را برای کشورهایی مانند ما [پاکستان] که بسیار آسیب پذیر گفت:” خبری بلومبرگ.

“من در واقع ترس برای چه اتفاق می افتد در ایران بیش از حد beacuase تحریم در حال حاضر شما می دانید فقیر ایران است. به طوری که باید یک مثال کلاسیک از یک محل که در آن حداقل در حال حاضر تحریم ها باید برداشته شود چرا که آنها در یک حالت وحشتناک در حال حاضر” خان اضافه شده است.

13:14 GMT – بروکسل نمی انداختن سبز معامله با وجود ویروس

کمیسیون اروپا اصرار داشت آن را ادامه کار بر روی آن رشد سبز ابتکار با وجود حداقل یک رهبر ترغیب آنها به رها کردن آن در حالی که بلوک جنگ شیوع کروناویروس.

“اروپا سبز معامله” گل سرسبد آب و هوا و سیاست های اقتصادی رئیس کمیسیون Ursula von der Leyen دستور, اما آن را در حال حاضر اجرا به آتش از برخی از زغال سنگ-گرسنه عضو.

روز دوشنبه پوپولیستی چک برتر Andrej بابیان گفت: “اروپا باید فراموش سبز معامله در حال حاضر و با تمرکز بر coronavirus به جای آن”. با این حال یک سخنگوی کمیسیون اروپا ویویان Loonela به خبرنگاران گفت که در حالی که بروکسل است پس از این بیماری همه گیر “ساعت به ساعت” سبز معامله است که هنوز هم موازی اولویت است.

چگونه کشورهای در سراسر اروپا در برخورد با کروناویروس


من Usaid صدیقی مصرف بیش از همکار من Mersiha Gadzo.

12:55 GMT – Brussels Airlines تعلیق پروازها تا آوریل 19

بلژیک Brussels airlines از یک لوفت هانزا و شرکت تابعه را به حالت تعلیق همه پروازهای همانطور که از شنبه تا 19 ماه آوریل بیش از coronavirus این شرکت در بیانیه ای گفت.

Social Distancing infographic

12:43 GMT – فیلیپین گزارش دو مرگ و میر بیشتر

فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش دو بیشتر مرگ و میر به دلیل coronavirus آوردن مجموع به 14.

11:55 GMT – دولت بحرین را محکوم کرد برای عدم بازگرداندن اتباع گیر در ایران

یک بحرین حقوق بشر سازمان را محکوم کرده است دولت بیش از آن”شکست” برای بازگرداندن بحرین اتباع گیر در ایران است.

در بیانیه ای ما بر اساس آمریکایی ها برای دموکراسی و حقوق بشر در بحرین (only human) به نام مقامات به سرعت عمل می کنند و اشاره کرد که پنج نفر از 1,135 داعش در حال حاضر رشته در شهر مشهد دوم پرجمعیت ترین شهرستان فوت کرده اند.

“Only human محکوم بحرین مقامات غفلت از شهروندان آن رشته در ایران و افزایش نگرانی در مورد احتمال افزایش مرگ و میر مگر اینکه شهروندان در حال تخلیه و ارسال به خانه کردند.”

11:40 GMT – چین تصویب واکسن برای آزمایش های بالینی: رسانه های دولتی

چین مجاز آزمایش های بالینی بر روی آن برای اولین بار واکسن توسعه یافته برای مبارزه با کروناویروس جدید, با توجه به گزارش در حزب حاکم کمونیست را روزانه مردم.

این محققان به رهبری Chen Wei از چین آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی آن را گفت.

In this undated frame from video provided by the National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID), a scientist returns a novel coronavirus vaccine sample to a freezer in Bethesda, Md. The

یک دانشمند بازده یک رمان coronavirus واکسن نمونه به یک فریزر [NIAID از طریق AP]

11:30 به وقت تهران – ویتنام به قرنطینه تمام آمریکا و اروپا و آسه آن ورود

ویتنام را معرفی اجباری قرنطینه برای همه بازدید کنندگان از آمریکا و اروپا و کشورهای آسه آن به دولت گفت.

آن را نیز به حالت تعلیق موضوع جدید ویزا برای همه اتباع خارجی.

ویتنام تایید کرده است 61 coronavirus عفونت از جمله موجی از خارج از کشور با هیچ مرگ و میر.

10:50 GMT – ایران شمار کشته شدگان صعود به 988

با توجه به یک ایرانی سلامت رسمی وجود دارد 135 جدید مرگ و میر به دلیل coronavirus افزایش تعداد تلفات به 988.

بیشتر:

10:48 GMT – اسپانیا افزایش شمار تلفات 491 موارد پیش افتادن 10,000

اسپانیا شمارش از coronavirus موارد پیشی گرفته 10000 نفر و تعداد مرگ و میر افزایش به 491 گفت: فرناندو سیمون سر از کشور بهداشت اورژانس مرکز.

او گفت: تعداد موارد افزایش به 11,178 در یک روز از یک شمارش قبلی از 9,161 موارد در روز دوشنبه.

epa08298513 Members of the Military Emergency Unit (UME) work during desinfection works at the International Airport in Malaga, Spain, 16 March 2020. Spain has seen nearly 8,000 people infected and al

اعضای نظامی اضطراری واحد (UME) کار در طول desinfection با این نسخهها کار در فرودگاه بین المللی در بندر مالاگا, اسپانیا [Jorge زاپاتا/سازمان حفاظت محیط زیست]

10:46 GMT – لوفت هانزا آماده ‘هوا پل’ به عرضه آلمان

آلمان بزرگترین شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در حال همکاری با دولت برای آماده سازی یک”پل هوایی” را به اطمینان حاصل شود که لازم است کالا را ادامه می رسند در آلمان در طول coronavirus اپیدمی هواپیمایی و رئیس گفت:

لوفت هانزا رئیس کارستن Spohr روزنامه Bild گفت که هواپیمایی در حال آماده سازی برای استقرار آن 747 و لوفت هانزا محموله ناوگان به این منظور و مشغول به کار بود در تجدید نظر خدمه برنامه ها برای اطمینان از کافی نیروی انسانی.

10:40 GMT – لیبی بسته مرز برای محافظت از ضعیف بخش بهداشت و درمان

لیبی گزارش نشده هر مورد از coronavirus با وجود اینکه احاطه شده توسط کشورها را تحت تاثیر قرار.

که خبر خوبی است چرا که بخش بهداشت و درمان در پایتخت طرابلس است و در حال حاضر تلاش پس از ماه از حملات نیروهای وفادار به تبادل نظر فرمانده نظامی خلیفه Haftar.

امید است این کشور در انزوا ممکن است کمک به کاهش coronavirus تهدید.

لیبی را می بندد مرز برای محافظت از ضعیف بخش بهداشت و درمان از COVID-19

10:30 به وقت تهران – مرز در آمریکای لاتین به عنوان coronavirus موارد افزایش

رئیس جمهور شیلی سباستین Pinera اعلام کرد تمام مرزها را در روز چهارشنبه به گردشگران زمان به ترک. شیلی دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده سرانه در آمریکای جنوبی است.

ونزوئلا و پرو نیز دستور داد همه شهروندان به خانه ماندن اجباری در انزوا به کاهش گسترش coronavirus.

حداقل 155 coronavirus موارد تایید شده اند در آمریکای لاتین باعث چندین کشور برای بستن مرزهای خود را.

مرزهای نزدیک در آمریکای لاتین به عنوان coronavirus موارد افزایش

10:20 به وقت تهران – مالزی ثبت مرگ

مالزی گزارش داد که اولین مرگ ناشی از کوروناویروس: یک زن 60 ساله پاستور.

ایالت ساراواک گفت: 193 تماس نزدیک قربانی شدند در خانه قرنطینه.

این کشور گزارش کرده است 553 coronavirus موارد هندوها در جنوب شرقی آسیا.

10:10 GMT – سریلانکا ممنوعیت همه پروازهای ورودی به مدت دو هفته

سریلانکا ممنوع همه پروازهای ورودی به صورت دو هفته یک سخنگوی دولت گفت.

پرواز در حال حاضر در هوا اجازه خواهد داشت به زمین و مسافران را پیاده گفت: Mohan Samaranayake یک سخنگوی رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa.

09:20 به وقت تهران – در فرانسه می تواند nationalise شرکت های بزرگ: وزیر دارایی

دولت فرانسه آماده است به استفاده از تمام معنی برای حمایت از شرکت های بزرگ رنج می برند کمک مالی از آشفتگی بازار از جمله ملی اگر لازم باشد وزیر دارایی گفت.

“من نمی دریغ به استفاده از تمام ابزار موجود برای محافظت از بزرگ شرکت فرانسوی” وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

“است که می تواند انجام شود توسط recapitalisation که می تواند انجام شود با در نظر گرفتن سهم من حتی می توانید با استفاده از اصطلاح ملی اگر لازم باشد” Le Maire اضافه شده است.

how can you protect yourself graphic

08:44 GMT – فیلیپین تایید یکی دیگر از 45 مورد

با توجه به فیلیپین’ وزارت بهداشت یکی دیگر از 45 مورد از coronavirus تایید شده است آوردن تعداد کل موارد به 187.

08:33 GMT – محققان استرالیایی می گویند پاسخ ایمنی به کروناویروس نقشه برداری

به عنوان دانشمندان در تلاش برای توسعه یک واکسن محققان در استرالیا, پیتر دوهرتی, موسسه عفونت و ایمنی گفت: آنها تا به حال گرفته شده گام مهمی در درک این ویروس توسط نقشه برداری پاسخ ایمنی بدن از یکی از کشور coronavirus بیماران.

با بررسی نتایج خون از یک زن ناشناس در 40s خود را در آنها کشف کردند که افراد سیستم ایمنی بدن در پاسخ به کروناویروس در همان راه آن را به طور معمول مبارزه با آنفلوآنزای.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:20 به وقت تهران – گروه فولکس واگن به تعلیق تولید

فولکس واگن بزرگترین خودروساز گفت: آن آماده است که کارخانه ها برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و هشدار داد که در سال 2020 خواهد بود دشوار است سال است.

“در حال حاضر با توجه به وخامت قابل توجهی در وضعیت فروش و افزایش عدم اطمینان در مورد قطعات و لوازم به ما گیاهان تولید می شود به حالت تعلیق در آینده نزدیک در کارخانه توسط گروه مارک” رئیس اجرایی هربرت Diess گفت.

Severity of cases graphic

08:15 GMT – جهانی سفر می رود به سقوط 10.5 درصد در سال جاری

مسافرت های بین المللی انتظار می رود تا آنجا که 10.5 درصد در این سال بدترین افت ثبت به عنوان گسترش سریع coronavirus همچنان به مختل گردشگری و اوقات فراغت بخش با توجه به صنعت مشاوره گردشگری اقتصاد است.

آخرین برآورد شده است جمع و جور کردن از دو هفته پیش زمانی که مشاوره با استفاده از سال 2003 شیوع سارس به عنوان معیار و برآورد نرخ سفر خواهد سقوط 1.5 درصد است.

بیشتر:

08:12 به وقت تهران – در کل موارد در پاکستان افزایش می یابد به 189

پنج مورد از coronavirus تشخیص داده شد در جنوب پاکستان در شهر کراچی بالا بردن کشور از تعداد کل موارد به 189.

همه پنج نفر به تازگی در سفر به پاکستان از عربستان سعودی, Meeran یوسف یک سخنگوی استانی وزیر بهداشت گفت: Al Jazeera.

08:11 GMT – پاکستان به تعویق انداختن نیمه نهایی و نهایی از PSL مسابقات کریکت

هیات کریکت پاکستان به تعویق افتاد نیمه نهایی و نهایی از پاکستان سوپر لیگ کریکت T20 مسابقات برنامه ریزی شده بود همچنین در روز سه شنبه و چهارشنبه به نامشخص تاریخ.

این PSL مسابقات که شامل ده ها تن از کریکت بین المللی ستاره بازی بود به طور کامل در خاک پاکستان برای اولین بار در پنج سال سابقه در این فصل است.

Global Travel

یک مسافر خطوط هوایی عبور می کند با اطلاعات پرواز مدیره در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی. [David J. فیلیپ/AP]

08:10 به وقت تهران – ایران به طور موقت آزاد 85,000 زندانیان

ایران به طور موقت آزاد در مورد 85,000 زندانیان از جمله زندانیان سیاسی سخنگوی قوه قضائیه آن گفت: در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“برخی از 50 درصد از افراد رها شده از بند مربوط به امنیت زندانیان … نیز در زندان ما را به انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با شیوع” غلامحسین اسماعیلی گفت.

07:47 GMT – وزیر آموزش آلمان انتظار دارد که بحران به گذشته تا پایان مارس

آلمان و وزیر اقتصاد پیتر Altmaier گفت: پخش RTL که او انتظار می رود coronavirus بحران به گذشته تا پایان ماه مه.

“من انتظار دارم که ما باید برای مقابله با عواقب آن برای کل ماه آوریل و تمام ماه ممکن است,” او گفت:, و اضافه کرد وجود دارد خواهد بود”تعداد قابل توجهی از عفونت های جدید” در آن زمان.

“بنابراین من نمی خواهد به هر کسی توصیه در این بانک که بیش از هشت روز” Altmaier گفت.

Customers stand in front of empty grocery shelves in a big supermarket in Gelsenkirchen, Germany, Monday, March 16, 2020. Some food stores see an unprecedented stockpiling brought on by the coronaviru

خالی مواد غذایی قفسه ها دیده می شود در یک سوپر مارکت در گلزنکیرشن آلمان. [مارتین Meissner/AP]

07:44 GMT – ایرباس به تعلیق تولید در فرانسه و اسپانیا

ایرباس توقف تولید و مونتاژ فعالیت در آن گیاهان در فرانسه و اسپانیا برای چهار روز planemaker گفت.

این حرکت به نظر می رسد به علامت جدی ترین در سراسر-هیئت مدیره اختلال در ایرباس تولید پس از یک اعتصاب در بریتانیا شریک BAE Systems در سال 1989.

07:35 به وقت تهران – شانگهای گسترش قرنطینه به انگلستان هفت سایر کشورهای اروپایی

مسافران که بازدید کرده اند, انگلستان, سوئیس, سوئد, بلژیک, نروژ, هلند, دانمارک و اتریش در گذشته 14 روز خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه در هنگام ورود در شانگهای یک شهر رسمی گفت.

این شهر در حال حاضر نیاز به 14 روز در قرنطینه برای مسافران که به تازگی بازدید, فرانسه, اسپانیا, آلمان, آمریکا, کره جنوبی, ایتالیا و ایران.

07:30 GMT – جنگ زده افغانستان جنگ یک تهدید جدید

با 22 تایید موارد تا کنون افغانستان هنوز هم در میان کشورهای با نرخ نسبتا کم از coronavirus موارد است. اما شیوع این بیماری می آید در یک برهه از زمان تلاش برای کشور است.

افزایش اخیر در موارد مثبت – شش مورد جدید در سراسر سه استان در 48 ساعت span – گرفته شده توجه از ادامه انتخابات اختلاف که دیدم بالای دو finishers هر یک از برگزاری مراسم هفته گذشته است.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus in Afghanistan

Dr Najmussama Shefajo یک متخصص زنان-متخصص زنان در کابل هشدار او باردار بیماران به محتاط اما نه بیش از حد نگران. [رویا حیدری/الجزیره]

07:20 GMT – هند یاد تاج محل بسته

هند بسته یاد تاج محل – میراث جهانی یونسکو – به بازدید کنندگان از روز سه شنبه وزارت گردشگری و وزارت روز دوشنبه گفت:.

“همه یکی بناهای تاریخی و دیگر موزه ها شده اند به کارگردانی بسته شود تا مارس 31” وزیر گردشگری Prahlad پاتل توییتی اواخر روز دوشنبه.

اینجا بیشتر بخوانید.

INDIA - TOURISM - HERITAGE

مغول دوران تاریخی است که بیشترین بازدید در هند با بیش از 7 میلیون بازدید گردشگران میراث جهانی یونسکو در سال گذشته است. [Pawan Sharma/خبرگزاری فرانسه]

07:08 GMT – Coronavirus واکسن آزمون باز می شود در ایالات متحده

محققان آمریکایی به ضربه اول به فرد برای اولین بار در یک آزمون تجربی coronavirus واکسن در روز دوشنبه – به عنوان در سراسر جهان شکار برای حفاظت ميگيرد به عنوان موج همه گیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus واکسن آزمون باز می شود که ما داوطلب می شود اولین شات

07:00 GMT – سوئیس رسمی ایران از بیمارستان, سقوط

سوئیس بیمارستان می تواند سقوط اگر جدید coronavirus را نگه می دارد به سرعت در حال گسترش یک مقام بهداشتی هشدار داد, اصرار هموطنان خود را به احترام دولت اقدامات اضطراری برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

“این ویروس در میان ما در حال حاضر ما باید انجام نهایت ما که آن را نشانی از گسترش بیشتر است. بیش از حد بسیاری از آلوده می شوند و اگر این می رود در بیمارستان ها سقوط خواهد کرد” دانیل کخ از بیماری های عفونی در بهداشت فدرال آژانس گفت: رادیو SRF.


من Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.

05:00 GMT – تام هنکس و ریتا ویلسون ترک بیمارستان برای قرنطینه – مجله مردم

بازیگران هالیوود تام هنکس و ریتا ویلسون مرخص شده از بیمارستان در ایالت کوئینزلند استرالیا پنج روز پس از آنها بستری شده بودند با coronavirus مجله مردم گزارش شده است.

این زن و شوهر هر دو 63 در قرنطینه در اجاره Gold Coast, صفحه اصلی.

هنکس یکی از اولین افراد مشهور به اعلام او تشخیص داده شده بود با COVID-19. چندین بازیگران, ستاره های ورزشی و سیاستمداران باید قرارداد را پس از.

بیشتر:

04:20 GMT – تایلند گزارش 30 مورد جدید

تایلند گزارش 30 مورد جدید از coronavirus آوردن مجموع آن به 177. یازده نفر از این 30 نفر مرتبط به یک حلقه بوکس.

04:00 GMT – چین یازدهم می گوید ایتالیا با کونته به کمک های بیشتر در آینده

بیشتر کارشناسان پزشکی و لوازم در راه خود را به ایتالیا و رئیس جمهور چین گفت: نخست وزیر ایتالیا Guiseppe کونته در یک تماس در روز دوشنبه.

یازدهم اشاره کرد که coronavirus بود”شدید” تست هر دو کشور است و چین اذعان ایتالیا”فوری نگرانی” در مورد گسترش بیماری امور خارجه شورای اطلاعات کرد.

ایتالیا بدترین متاثر از کشور خارج چین و کانون شیوع بیماری در اروپا است.

China Italy

چین در حال ارسال است بیشتر کارشناسان پزشکی و لوازم به ایتالیا. [فایل: Cheng Tingting/رادیو فردا از طریق AP Photo]

03:20 GMT – فیلیپین هواپیمایی لغو همه پروازهای داخلی با اثر فوری

Philippine Airlines به لغو تمام پروازهای داخلی با اثر فوری به عنوان یک نتیجه از یک سخت قرنطینه اعمال شده در سراسر جزیره Luzon.

آخرین پروازهای بین المللی به پایان خواهد رسید و نیمه شب در مارس 20, the Philippine Daily Inquirer گزارش شده است.

03:15 GMT – کامبوج coronavirus موارد دو به 24

کامبوج تایید کرده است یکی دیگر از 12 نفر از coronavirus وزارت بهداشت گفت.

وجود دارد در حال حاضر 24 مورد شناخته شده در کشور است.

03:10 GMT – ووهان تحمیل مرکزی قرنطینه در خارج از کشور عودت

ووهان که در آن coronavirus سرچشمه گرفته در اواخر سال گذشته می گوید: آن را به تمام کسانی که بازگشت به شهرستان را از خارج از کشور به صرف 14 روز در مرکز قرنطینه در هزینه های خود را.

این شهر اپیدمی کنترل تیم اعلام ساخته شده بر روی وب سایت خود در روز سه شنبه.

02:40 GMT – اوهایو به تاخیر اولیه با وجود حکم دادگاه

اوهایو را به تعویق اولیه برنامه ریزی شده برای روز شنبه با وجود یک قاضی امتناع بسته انتخابات پایین به دلیل اضطراری برای بهداشت عمومی ناشی از تهدید coronavirus فرماندار مایک DeWine گفت در توییتر.

“تحت این شرایط فوق العاده آن به سادگی امکان پذیر نمی باشد برای برگزاری یک انتخابات فردا که در نظر گرفته خواهد شد مشروع توسط Ohioans,” DeWine نوشت.”آنها نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و اعمال حقوق قانونی خود.”

02:35 GMT – برزیل تجارت خارجی وزیر تایید به ویروس

برزیلی تجارت خارجی وزیر مارکوس Troyjo بود که بخشی از هیات برزیلی که به تازگی بازدید فلوریدا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دفتر او در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

Troyjo, است که برزیل, معاون وزیر اقتصاد در میامی برای جلسات اما حضور نداشت شام به میزبانی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای برزیل رهبران دولت نه روز پیش. او با نشان دادن هیچ نشانه و کار از خانه خود را در سخت انزوا بیانیه ای گفت:.

Rio - coronavirus

یک توریست با پوشیدن محافظ ماسک صورت به شمار طی بازدید از مجسمه مسیح نجات دهنده پس از گزارش از coronavirus در Rio de Janeiro, Brazil [ریکاردو Moraes/رویترز]

02:25 GMT – دلار هنگ کنگ به قرنطینه تمام واردان از پنج شنبه

هنگ کنگ خواهد قرنطینه به مدت 14 روز به تمام مردم وارد شهر شروع از نیمه شب روز پنجشنبه اجرایی کری لام گفت: در روز سه شنبه.

لام همچنین گفت: آن را بسیار بعید است مدارس خواهد سرگیری عملیات در 20 آوریل به دولت توصیه به شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.

01:55 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به چینی ویروس’ به عنوان او تاکید می کند پشتیبانی برای ما کسب و کار

ما رئیس جمهور تهمت با اشاره به COVID-19 به عنوان”چینی ویروس” در یک صدای جیر جیر امیدوار کننده برای حمایت از شرکت های آمریکایی که دولت او تحت فشار قرار دادن مجلس سنا به تصویب یک میلیارد دلار coronavirus بسته کمک.

سنا است دست و پنجه نرم کردن بیش از یک محرک اقتصادی لایحه دوم مانند اندازه گیری به تصویب رسید دموکراتیک-اجرای مجلس نمایندگان در روز سه شنبه. قبلا در کنگره به تصویب رسید و مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار بسته به نبرد coronavirus.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به خبرنگاران گفت: سنا بود”اضطراب” برای دریافت آخرین خانه-تصویب لایحه و او امیدوار سناتورها را”عبور از آن” پس از آن وارد شدند.

اریک Ueland کاخ سفید قانونی ارتباط گفت: اقدام کنگره در آینده coronavirus بسته محرک مورد نیاز به سرعت و آزادانه پتانسیل قیمت….

01:50 GMT – کره جنوبی گزارش کمتر از 100 مورد جدید برای روز سوم

در کره جنوبی فقط در اختيار آخرین به روز رسانی – گزارش 84 کروناویروس جدید, موارد, سومین روز متوالی است که این کشور تا به حال کمتر از 100 عفونت های جدید.

شماره جدید هستند و زیر یک فوریه 29 اوج 909 و همراه این کشور را در مجموع عفونت به 8,320 کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت.

مرگ و میر افزایش 81 به KCDC اضافه شده است.

بیشتر 264 بيمار منتشر شده است پس از دوره نقاهت آوردن مجموع به 1,401 آن اضافه شده است.

South Korea

پزشکی کارگران در دنده محافظ شروع به تغییر خود را در یک بیمارستان در دائگو مرکز کره جنوبی شیوع کروناویروس [Yonhap از طریق سازمان حفاظت محیط زیست]

01:40 GMT – زندانیان از زندان های برزیل قبل از تعلیق روز-انتشار برنامه

صدها نفر از زندانیان را شکست چهار زندان های برزیل روز قبل از تعلیق یک روز-انتشار برنامه به دلیل شیوع کروناویروس, Sao Paulo, دولت, زندان, مقامات و رسانه های محلی گزارش شده است.

سائو پائولو دولت سازمان زندان گفت: آن را نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از زندانیان فرار کرده بود آن را به عنوان”هنوز شمارش دقیق تعداد فراریان”. رسانه های محلی گزارش داد که به عنوان بسیاری از 1,000 فرار کرده بود از چهار زندان – Mongagua, کپیوری پورتو فلیز و Mirandopolis.

سائو پائولو دولت سازمان زندان گفت:”اعمال نافرمانی” تا به حال صورت گرفته در زندان.

تعلیق لازم بود به آن اضافه شده چرا که 34,000 زندانیان خواهد بود بازگشت به زندان و”را یک پتانسیل بالا برای نصب و انتشار کوروناویروس در یک جمعیت آسیب پذیر ایجاد خطرات بهداشتی برای سرور و متولیان”. آن گفت: اجرای قانون بود”مراقبت از وضعیت”.

01:10 GMT – ایسلند گسترده آزمایش کلی جمعیت

ایسلند گسترده انجام تست کلی جمعیت با نسبت بالاتر از آن 364,000 مردم در حال آزمایش برای COVID-19 از هر جای دیگری در جهان است.

برخی از 3,787 افراد آزمایش شده است که ترجمه را به 10,405 در هر میلیون, در مقایسه با 5,333 در کره جنوبی 8,410 در بحرین و 2,281 فتح کرد گرفته شد در ایتالیا کشور وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

مقامات شناسایی 218 موارد پس از مورد اول در 28 فوریه با سه نفر در بیمارستان است. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

آزمایشات نشان می دهد حدود نیمی از موارد در میان افرادی که برای بازدید از اروپا رشته کوه های آلپ.

“قوی وجود دارد نشانه آن است که تلاش های ما برای جلوگیری از گسترش ویروس موثر بوده است,” ارشد اپیدمیولوژی T horolfur Gudnason گفت.”یکجلسه از نیمی از موارد تشخیص داده شده در حال از افرادی که تا به حال شده است در قرنطینه. تمرکز ما این است که برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض … در حالی که تلاش برای اطمینان حاصل شود که به طور کلی گسترش ویروس همچنان کند است. ما خوشبین هستیم که تلاش های مشترک برای تست بخش بزرگی از جمعیت را ارائه بینش است که می تواند کمک به پاسخ به این بیماری همه گیر.”

ایسلند در حال کار با رمزگشایی ژنتیک ویروس تست و انتظار برای تست 1,100 نفر در روز.

اقدامات خود را برای مقابله با این ویروس همچنین شامل تماس-ردیابی اجتماعی, فاصله, مکان عمومی, تلاش برای افزایش آگاهی در مورد بهداشت دست و داوطلبانه اقدامات قرنطینه. حدود 1,700 نفر در حال حاضر در انزوا.

Australia coronavirus

این است که تماس در کشور به مرحله تست برای COVID-19 [کلی بارنز AAP تصویر از طریق رادیو فردا]

01:05 GMT – ونزوئلا به اعمال قرنطینه در سراسر کشور

رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, پیاده سازی خواهد شد در سراسر کشور قرنطینه پس از 16 مورد جدید تشخیص داده شد در روز دوشنبه.

“لازم است آن ضروری است این است که پاسخ” مادورو گفت: در یک آدرس در تلویزیون دولتی.

این کشور شروع به قرنطینه در یک تعداد انگشت شماری از کشورها که مادورو گفت موفق بوده است. تیوی تعداد کل موارد در ونزوئلا در حال حاضر در غرفه 33.

مادورو افزود که این کشور دریافت خواهد بود محموله دارو از کوبا و دنده محافظ و”هزاران نفر” از کیت های آزمایش از چین است. او همچنین گفت: دولت خواهد بود اعلام مزایای شهروندان بدون ارائه جزئیات.

سقوط قیمت نفت در هفته گذشته – با توجه به کاهش تقاضا مربوط به کروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان یک جنگ قیمت بین تولید کنندگان برتر عربستان سعودی و روسیه را تهدید به تشدید شش سال رکود اقتصادی در ونزوئلا نفت وابسته به اقتصاد است.

00:10 GMT – کلمبیا برای بستن تمام مرزهای تا 30 مه

انتخابات کلمبیا ایوان دوقو به تازگی اعلام کرد این کشور را در همه مرزهای خود – از مارس 17 تا 30 مه – در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

بیشتر:

00:00 GMT – وارداتی موارد فشار چین اعداد

چین مهاجم مهار استراتژی های نگهداری داخلی انتقال چک کنید اما آن را ادامه می دهد به گزارش جدید وارداتی موارد است.

سرزمین اصلی چین تا به حال 21 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در دوشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 16 روز زودتر. مرکزی استان هوبئی گزارش یک مورد جدید در حالی که وجود دارد 20 جدید وارداتی موارد است.

تعداد موارد تایید شده در چین در حال حاضر در 80,881 با 3,226 مرده است.

کشور ثبت 13 مرگ و میر در دوشنبه 12 از آنها در هوبئی. از آن 11 نفر در استان ووهان که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته.

شما می توانید به خواندن همه آخرین به روز رسانی از دیروز (16 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>