ایتالیا coronavirus غرق 10,000: به روز رسانی زنده

اسپانیا و مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به پریدن کرد به 5,690 روز شنبه 832 بیماران در حال مرگ در 24 ساعت گذشته, با توجه به وزارت بهداشت.

اعلام شد که تعداد افراد آلوده به این ویروس در ایالات متحده آمار بیش از 104,000, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن با مرگ و میر بیش از 1700.

بیشتر:

در ایتالیا بیش از 10000 نفر کشته شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به آخرین داده ها از عمران سازمان حفاظت.

در سراسر جهان تعداد موارد رسیده است بیش از 600,000 که بیش از 131,000 مردم بهبود یافته اند. بیش از 27 ، 000 فوت کرده اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

روز شنبه, مارس 28

18:05 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او ممکن است در قرنطینه نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به تحمیل دو هفته قرنطینه در نیویورک و همچنین بخشهایی از نیوجرسی و کنتیکت به عنوان بخشی از تلاش بیشتر برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به قرار دادن یک هفته دو اجرا قرنطینه در نیویورک که او را به نام یک “نقطه داغ” در برخی از نقطه بعد از آن در روز شنبه. قرنطینه نیز ممکن است اعمال می شود به قطعات نیوجرسی و کانکتیکات است.

“این خواهد بود یک اجرا قرنطینه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کاخ سفید است. “من ترجیح می دهم آن را انجام نمی, اما ما ممکن است به آن نیاز دارید.”

تعداد coronavirus موارد به بیش از 52,000 در نیویورک آمریکا کانون شیوع فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت شنبه.

توسط بعدازظهر شنبه از مجموع کل شناخته شده coronavirus ما مورد بود افزایش یافت و به 115,842 گرفتی تلفات این بیماری گرفته شده در چین و ایتالیا است.

17:32 GMT – ایتالیا coronavirus تلفات تاپ 10,000

ایتالیا با مرگ و میر از این رمان coronavirus شات گذشته 10 ، 000 با 889 جدید مرگ و میر در این کشور حفاظت مدنی گفت:.

تلفات در ایتالیا است که دچار مرگ و میر بیشتر از هر کشور دیگری در حال حاضر در 10,023. اضافی 5,974 عفونت را به 92,472 تعداد افرادی که رسما آزمایش مثبت برای COVID-19 در ایتالیا از بحران آغاز شد در ماه گذشته.

آخرین آمار و ارقام ارائه شده توسط عمران اداره حفاظت از, اما نشان داد که هر دو روزانه مرگ و میر و افزایش سرایت موارد رشد کمی آهسته تر از جمعه.

زمان contagions افزایش 5 درصد برای رسیدن به 70,065 در مقایسه با 7 درصد افزایش در روز جمعه ، تعداد کل بهبود نفر رسیده 12,384.

17:20 به وقت تهران – ترکیه coronavirus مرگ و میر تا 108 با 1,704 موارد جدید

ترکیه مرگ و میر از coronavirus افزایش از 16 به 108 روز شنبه به عنوان تعداد موارد تایید شده توسط 1,704 به 7,402 وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

وی افزود در توییتر که 7,641 آزمایشات انجام شده در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل آزمایشات انجام شده در ترکیه به 55,464 پس از شیوع این بیماری آغاز شده است.

17:10 GMT – قطر تایید اولین coronavirus مرگ

A woman wearing protective mask walks in West Bay area in Doha, Qatar, March 25, 2020. Qatar has imposed a series of measures to contain the coronavirus outbreak, including closing of parks and public

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ در غرب منطقه خلیج دوحه. قطر تحمیل کرده است یک سری از اقدامات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس از جمله بسته شدن پارک ها و اماکن عمومی ممنوع گردهمایی های اجتماعی [Sorin Furcoi/الجزیره]

قطر و ثبت آن در اول مرگ و میر ناشی از کروناویروس یک بنگلادشی مقیم و 28 بیشتر موارد به کل آن به 590 عفونت وزارت بهداشت گفت.

57-ساله بنگلادشی ملی شد رنج از قبلی بیماری مزمن دولت خبرگزاری QNA گزارش شده است.

اکثر موارد در قطر تشخیص داده شده اند در میان کارگران مهاجر و مقامات قفل کردن یک بخش از یک شهرک صنعتی که در آن بسیاری از زندگی و کار است.

تعداد کل تایید coronavirus موارد رسید به 509 عنوان 28 بیشتر مردم آزمایش مثبت در حالی که 45 نفر تا کنون بهبود و از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان پس از آغاز شیوع بیماری های وزارت بهداشت گفت.

17:00 GMT – یکی دیگر از انگلستان عضو کابینه است COVID-19 علائم

عضو دیگری از نخست وزیر بوریس جانسون کابینه را توسعه داده است علائم COVID-19.

اسکاتلندی, منشی, آلیستر جک گفت که او تا به حال علائم بیماری و خود-جداسازی یک روز پس از نخست وزیر بریتانیا وزیر بهداشت نشان داد آنها آزمایش مثبت برای این ویروس بودند و دچار علائم خفیف.

Johnson, 55, است, بالاترین مشخصات رهبر سیاسی به قرارداد ویروس. جک در کنار او نشسته در مجلس عوام در روز چهارشنبه مجلس تعطیل حداقل تا مارس 21 به کاهش خطر ابتلا به عفونت.

16:20 به وقت تهران – Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا لمباردی افزایش حدود 542 در یک روز

Italian Army Moves Covid-19 Victims From Bergamo Cemetery

یک افسر ارتش با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ پیاده روی در گذشته یک وسیله نقلیه نظامی در یاد ماندنی گورستان در برگامو در نزدیکی میلان [Emanuele Cremaschi/گتی ایماژ]

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در شمال منطقه لومباردی که متحمل شده است فشار از ایتالیا سرایت افزایش یافته است حدود 542 در یک روز و در 5,944 یک منبع آشنا با داده گفت:.

این مرگ و میر گسترده در خط با روز جمعه شمارش 541 بود که در رتبه دوم پس از وقوع ظهور در فوریه 21.

تعداد موارد در منطقه که شامل ایتالیا مالی سرمایه میلان افزایش برخی از 2,117 به حدود 39,415 این منبع گفت.

در سراسر کشور شمارش خواهد شد در اطراف 6:00 بعد از ظهر (17:00 GMT). روز جمعه ملی کشته بود در 9,134 بالاترین در جهان با 2,409 جدید موارد آلوده.

15:45 به وقت تهران – مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 افزایش می یابد به 1,709

An empty street is seen near Chinatown during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Manhattan

خالی خیابان دیده می شود در نزدیکی محله چینی ها در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهتن شهر نیویورک [Jeenah ماه/رویترز]

حداقل 410 نفر در ایالات متحده درگذشت coronavirus در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع تلفات به 1,709 در کشور با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد کل موارد در ایالات متحده افزایش 18,848 در 24 ساعت گذشته به 104,860 در کل. کشور است که در بالای لیست بیشترین تعداد از موارد در سراسر جهان با مرگ و میر و تعداد موارد به سرعت در حال افزایش است.

متحده بدترین آمار شیوع در حال نیویورک و نیوجرسی. در طی 24 ساعت گذشته 144 نفر در نیویورک 175 در واشنگتن و 119 کشته در لوئیزیانا.

دکتر جان بروکس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد که آمریکایی ها باقی مانده است “در شتاب فاز” از همه گیر و همه گوشه و کنار این کشور در معرض خطر هستند.

“وجود دارد هیچ جغرافیایی بخشی از ایالات متحده است که امان از این” او گفت:.

15:05 GMT – سریلانکا پرونده اول مرگ

People maintain the one-meter distance in-between each other as they stand in a line to buy groceries at a supermarket during the time government lifted the curfew in Colombo

مردم حفظ یک متر فاصله بین هر یک از دیگر به عنوان آنها در یک خط ایستاده به خرید مواد غذایی در سوپر مارکت در زمان دولت برداشته مقررات منع رفت و آمد در کلمبو سریلانکا [فایل: Dinuka Liyanawatte/رویترز]

سریلانکا ثبت اولین مرگ ناشی از کوروناویروس آن وزارت بهداشت گفت.

این کشور جزیره ای در حدود 21 میلیون و 110 موارد آلوده. تا کنون تمام بیمارانی که تست مثبت برای COVID-19 در حال درمان در بیمارستان بیماری های عفونی (IDH) در کلمبو.

14:55 GMT – آلمان: COVID-19 اقدامات در محل تا آوریل 20

اقدامات انجام شده در آلمان برای جلوگیری از گسترش این coronavirus را همچنان موثر باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 20, یک وزیر گفت.

زبان آلمانی روزانه Tagesspiegel, Helge براون سر از صدارت و وزیر فدرال گفت: دولت در اولویت است که اجازه نمی دهد انسداد سیستم بهداشت و درمان.

“ما در حال رفتن برای کاهش اقدامات شدید حداقل تا مارس 20. ما خواهد شد و سپس دوباره مذاکره گام های لازم گرفته شود برای آینده” براون گفت: روزانه است.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط ما مبتنی بر جان هاپکینز بیش از 53,300 موارد گزارش شده در آلمان با مرگ و میر رسیدن به 399 و بیش از 6,600 بهبود.

14:35 GMT – روسیه برای بستن مرزها از 30 مارس

A vendor waits for customers at a flea market in Omsk

یک فروشنده پوشیدن محافظ ماسک صورت منتظر مشتریان در یک بازار محلی را به عنوان گسترش coronavirus بیماری همچنان در امسک روسیه [آلکسی Malgavko/رویترز]

روسیه نزدیک مرزهای خود را شروع و در تاریخ 30 مارس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این coronavirus دولت منظور منتشر شده در سه شنبه گفت.

اندازه گیری خواهد آمد در نیروی در تمام جاده ها و راه آهن و عابر پیاده ایست های بازرسی و اعمال به روسیه دریایی مرزهای دولت گفت.

آن را نمی خواهد به دیپلمات های روسیه و رانندگان کامیون های حمل و نقل, در میان دیگران.

این کشور که در حال حاضر مبتنی تمام پروازهای بین المللی گزارش کرده 1,264 coronavirus موارد است.

14:25 GMT – پاکستان را در مرزهای باقی می ماند مهر و موم شده برای دو هفته دیگر

پاکستان گفته است مرزهای خود را بسته باقی می ماند برای دو هفته دیگر به عنوان تعدادی از افراد آلوده به ویروس coronavirus پیشی گرفته 1,400.

این کشور مرزهای خود را بسته با افغانستان و هند در طول هفته گذشته است. آنها در حال حاضر اقامت بسته به مدت 14 روز بیشتر گفت: Moeed یوسف ویژه معاون نخست وزیر در امنیت ملی است.

14:20 به وقت تهران – UK تلفات عبور می کند 1,000

UK On Lockdown Due To Coronavirus Pandemic

نمایش Bournemouth, ساحل اسکله به عنوان نشانه ای دیده می شود در اسکله گفت: “ماندن در خانه پس از جمعیت flocked به ساحل آخر هفته گذشته در بورنموث, انگلستان [نائومی بیکر/گتی ایماژ]

انگلستان گفت: 1,019 مردم مرده بود پس از آزمایش مثبت برای coronavirus 17:00 GMT روز جمعه افزایش 260 در 24 ساعت.

تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای این ویروس 17,089 از 09:00 GMT روز سه شنبه در مقایسه با رسمی اصلاح تعداد 14,543 در روز جمعه.

سلام این Linah Alsaafin و من خواهد شد در نظر گرفتن بیش از این وبلاگ زندگی می کنند.

12:40 GMT – سوئیس مرگ و میر می رسد 235

سوئیس مرگ و میر از coronavirus رسیده 235 برخاسته از 197 نفر قبلی بعد با توجه به کشور وزارت بهداشت.

تعداد موارد تایید شده نیز افزایش یافته و به 13,213 از 12,161 روز جمعه آن را گفت.

آلپ کشور از 8.6 میلیون استقرار ارتش واحد پزشکی در بیمارستان ها به کمک در بحران مناطق مانند Ticino که مرزهای سخت-آمار ایتالیا و شروع بهره برداری از ذخایر استراتژیک خود از دارو برای پوشش افزایش تقاضا است.

A staff moves a patient during a media visit of the Swiss Army deployment at Pourtales Hospital during the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Neuchatel, Switzerland,

سلامت کارگران در Pourtales بیمارستان [دنیس Balibouse/خبرگزاری فرانسه]

12:20 GMT – انگلستان زنان کاپیتان شکارچی آماده را قطع پرداخت

سارا شکارچی کاپیتان انگلستان زنان راگبی تیم گفت که او مایل به قطع پرداخت برای اطمینان از کارکنان در این کشور حاکم بدن نمی از دست دادن شغل خود را به دلیل coronavirus بحران است.

“که کمی فداکاری و از خود گذشتگی می تواند یک راه طولانی” شکارچی, 28, گفت, BBC Sport. “من مایل به انجام این کار مطمئن شوید که هنوز هم وجود دارد یک RFU [Rugby Football Union] و مردم نیست و نیاز به از دست دادن شغل خود.”

انگلستان RFU چهره تلفات تا 50 میلیون پوند ($62.3 m) در سال آینده-و-یک-نیمه با ورزش جهانی آینده به متوقف مجازی با توجه به همه گیر.

11:50 به وقت تهران – جاکارتا گسترش وضعیت اضطراری

Ramping تا تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش این coronavirus پایتخت اندونزی جاکارتا اعلام کرد که دولت فعلی اورژانس – اعمال شده در مارس 20 – تمدید خواهد شد بیش از دو هفته به دلیل افزایش در تعداد از عفونت.

“ما در حال آماده سازی راه برای پیش بینی تمام امکانات است که می تواند اتفاق می افتد در شهر” جاکارتا فرماندار Anies Baswedan خبرنگاران در یک کنفرانس ویدیویی تماس بگیرید. “ما التماس مردم جاکارتا را ترک نمی جاکارتا به خصوص برای خانه خود شهرها.”

اندونزی تایید 109 جدید کروناویروس عفونت در نظر گرفتن مجموع موارد در کشور به 1,155 از جمله 102 مرگ و میر.

11:30 به وقت تهران – US pre-تصویب S, کره ای, کیت های آزمایش

سه کره جنوبی coronavirus آزمون-کیت سازان موفق به کسب موافقت های اولیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA).

کره جنوبی وزارت امور خارجه گفت: پیروزی تصویب اولیه تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز اجازه خواهد داد که این محصولات به فروش می رسد در ایالات متحده است.رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته خواسته خود کره جنوبی با همتای ماه Jae-در عرضه دستگاه های پزشکی و وعده داده شده برای کمک به کره جنوبی شرکت ما به دست آوردن تنظیم کننده تایید.

شرکت سوئیسی Roche نیز برنده اضطراری با استفاده از مجوز از FDA برای تست کیت.

11:10 GMT – S آفریقایی میلیاردر Motsepe اهدا $57m

آفریقای جنوبی صحن پاتریس Motsepe گفت که اهدای یک میلیارد rands ($57m) برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس.

Motsepe رئیس سیریل Ramaphosa برادر در قانون و رئیس شرکت سرمایه گذاری آفریقایی رنگین کمان سرمایه یک کنفرانس خبری گفت پول خواهد بود channelled از طریق دولت برای ساخت و آب و بهداشت و آموزش و پرورش امکانات.

10:46 GMT – اسپانیا گزارش 832 مرگ و میر در 24 ساعت

اسپانیایی وزارت بهداشت اعلام کرد یکی دیگر از عظیم پرش در کشور coronavirus مرگ و میر و گفت: مرگ و میر افزایش یافته بود به 5,690 از 4,858 روز قبل از.

تعدادی از عفونت بود در 72,248 از 64,059.

10:37 GMT – S Africa پلیس آتش گلوله های لاستیکی: گزارش

پلیس آفریقای جنوبی شلیک گلوله های لاستیکی به سوی صدها نفر از خریداران در صف یک فروشگاه بزرگ در ژوهانسبورگ به عنوان مردم نه احترام اجتماعی فاصله اقدامات یک عکاس خبرگزاری فرانسه گفت.

و بین 200 تا 300 نفر در خارج از محبوب فروشگاه مواد غذایی در Yeoville در ژوهانسبورگ مرکزی کسب و کار منطقه در روز دو از یک مستند در سراسر کشور.

A police officer enforces social distancing as he makes shoppers stretch their arms in front of them to ensure that they are at least one metre apart from one anot

افسران پلیس اجرا اجتماعی فاصله گیری خریداران کشش سلاح های خود را در مقابل آنها به اطمینان حاصل شود که آنها حداقل یک متر از هم جدا از یک دیگر [مارکو Longari/خبرگزاری فرانسه]

10:10 به وقت تهران – ایران تلفات به 2,517

تعداد coronavirus مرگ و میر در ایران رسید به 2,517 به عنوان مقامات بهداشتی اعلام 139 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته.

کیانوش Jahanpour یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: 3,076 مردم تایید شد به قرارداد ویروس, آوردن مجموع به 35,408. او افزود که بیش از 3200 بیماران در وضعیت بحرانی است.

نیز وجود دارد 546 افرادی که از بهبود COVID-19 در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل بهبود به 11,679 با توجه به Jahanpour.

09:45 GMT – فیلیپین و مالزی گزارش موارد جدید

فیلیپین وزارت بهداشت ثبت 14 جدید کروناویروس مرگ و میر و 272 موارد اضافی و مارک و کشور را تنها بزرگترین افزایش روزانه در مرگ و میر و عفونت.

آخرین شمارش آورده مجموع عفونت در فیلیپین به 1,075 و مرگ و میر به 68.

در ضمن مالزی و جنوب شرق آسیا بدترین آمار کشور به تاریخ گزارش 159 جدید کروناویروس موارد مصرف کل به 2,320 از جمله 27 مرگ و میر.

09:40 GMT – ایرلند ممکن است سهولت محدودیت در آوریل 12

وزیر بهداشت سیمون هریس گفت: ایرلند امیدوار است به حذف برخی از آن بسیار محدود اقدامات اگر آن را می تواند کاهش میزان بستری در بخش مراقبت های ويژه.

“ما در یک موقعیت در مارس 12 که در آن زندگی در ایرلند می تواند به حالت عادی بازگشت ؟ مطلقا نه. بیایید صادقانه با هر یک از دیگر این اقدامات است که ما در حال رفتن به نیاز به ادامه کار در” هریس گفت: ملی پخش RTE.

“ما امیدواریم که در یک موقعیت در زمان دو هفته به می گویند که ما پیشرفت داشته و برخی از اقدامات را می توان بهینه سازی, حذف, تغییر? کاملا.”

ایرلند است که در کامل مستند با سفرهای غیر ضروری ممنوع برای دو هفته. مردم مجاز را به صورت مختصر و ورزش و همچنین برای اهداف کشاورزی و تولید مواد غذایی. همه تجمعات عمومی در خارج از خانواده خانواده یا واحد نیز در حال حاضر ممنوع شده است.

09:20 GMT – تعداد موارد افزایش می یابد به 48,582 در آلمان

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در آلمان افزایش یافت 6,294 در مقایسه با روز قبل در حالی که مرگ و میر صعود 55 موسسه کخ رابرت گزارش شده است.

در مجموع آلمان گزارش کرده است 48,582 عفونت و 325 مرگ و میر.

09:10 GMT – استرالیا تدابیر اجتماعی فاصله قوانین

استرالیا تحمیل قوانین سختگیرانه تر در اجتماعی فاصله به عنوان تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد 469 به 3,635 با مرگ و میر 14.

این اقدامات جدید شامل اجرای جریمه بسته شدن سواحل و تهدید به اقدامات سختگیرانه تر اگر مردم سرپیچی از درخواست به ماندن در خانه.

همانطور که از نیمه شب روز شنبه همه از بازگشت شهروندان از خارج از کشور خواهد شد قرار داده و به قرنطینه اجباری در هتل ها به مدت دو هفته در دولت هزینه. پرسنل نظامی کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود مسافران مطابق با قوانین جدید.

08:50 GMT – غنا اعلام کرد مستند در دو مناطق کلیدی

در آخرین تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus غنا را تحت مستند دوشنبه شروع زندگی مردم در این کشور مناطق اصلی: Greater Accra منطقه شهری و بیشتر کومسی منطقه شهری از جمله به هم پیوسته در منطقه برای یک دوره دو هفته ای رئیس جمهور گفت: نانا Akufo-Ado.

اقدامات گسترده شد و اعلام کرد که این کشور گزارش داد 137 تایید موارد از جمله چهار مرگ و میر.

غنا در حال حاضر بسته مدارس به حالت تعلیق در رویدادهای عمومی و ممنوع اجتماعات بزرگ.

08:20 به وقت تهران – پاپ فرانسیس ارائه فوق العاده برکت

پاپ فرانسیس برگزار شد نمایشی انفرادی نماز در میدان سنت پیتر واتیکان اصرار جهان به بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک آزمون از همبستگی و یادآور ارزش های اساسی.

Pope Francis delivers an extraordinary

پاپ فرانسیس ارائه فوق العاده برکت از خالی میدان سنت پیتر [گولیلمو Mangiapane/رویترز]

“ضخیم تاریکی به جمع آوری بیش از ما, مربع, خیابان های ما و شهرهای ما,” او گفت: صحبت کردن به تنهایی قبل از یک میدان که در آن او به طور معمول به تساوی دهها هزار نفر از مردم است.

“ما باید متوجه باشند که ما در همان قایق همه ما شکننده و گیجی اما در عین حال مهم و مورد نیاز همه ما به نام به ردیف در کنار هم هر یک از ما نیاز به آرامش, دیگر,” او گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:50 GMT – ترکیه اعلام کرد سختگیرانه تر محدودیت های مسافرتی

ترکیه به حالت تعلیق در تمام قطار بین شهری و محدود پروازهای داخلی به عنوان بخشی از اقدامات برای مهار سرعت رشد شیوع کروناویروس به عنوان تعدادی از موارد شروع به پریدن کرد یک سوم در یک روز به 5,698 با 92 مرده است.

در اطلاعیه جزئیات محدودیت های مسافرتی وزارت کشور گفت: همه شهروندان باید باقی می ماند در شهرستانها زندگی می کنند و تنها مجاز به ترک با دکتر, توجه داشته باشید, در صورت مرگ یکی از اعضای نزدیک خانواده و یا اگر آنها هیچ جایی برای اقامت.

ما به عنوان خوانده شده داستان در اینجا.

Women wearing protective face masks and gloves are seen as the spread of the coronavirus disease (COVID-19) continues, Istanbul, Turkey, March 26, 2020. REUTERS/Umit Bektas

زنان با پوشیدن لباس محافظ و ماسک و دستکش قدم زدن در خالی مرکز ترکیه سرمایه استانبول [Umit بکتاش/رویترز]

07:35 GMT – تایلند گزارش های جدید از مرگ کل موارد رسیدن به 1,245

تایلند تایید 109 جدید کروناویروس موارد و یکی اضافی مرگ آوردن مجموع به 1,245 عفونت و شش مرگ و میر.

جدید عفونت شامل 39 مورد مربوط به موارد قبلی, 17 موارد جدید تلقی می شود آنهایی که وارد شده و 53 در انتظار بررسی Anupong Sujariyakul یک متخصص در طب پیشگیری در این بیماری کنترل بخش به خبرنگاران گفت:.

دولت از مردم خواست در خانه بمانند و معرفی یک وضعیت اضطراری در اوایل این هفته ممنوعیت خارجی و بسته شدن امکانات عمومی و کسب و کار در شهرهای بزرگ تا مارس 30.

07:05 به وقت تهران – توکیو گزارش رکورد روزانه افزایش موارد جدید

شصت جدید کروناویروس موارد تایید شده اند در ژاپن سرمایه توکیو با توجه به ملی پخش NHK.

این رقم نشانه یک رکورد روزانه افزایش می آید و در میان یک هفته افزایش در تعداد از عفونت است که باعث شده است تا این کشور به تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

توکیو فرماندار Yuriko Koike درخواست ساکنان پایتخت و مناطق اطراف آن برای جلوگیری از غیر ضروری, nonurgent گردش تا مارس 12.

06:35 به وقت تهران – ایران سلامت سیستم آماده برای امکان تشدید عفونت

ایران سلامت زیرساخت های قوی و آماده برای مقابله با تشدید ممکن در coronavirus موارد حسن روحانی رئیس جمهور گفت: در نظرات انجام شده توسط تلویزیون دولتی.

جمهوری اسلامی در میان کشورهای در سراسر جهان به شدت متاثر از این بیماری همه گیر.

در آخرین شمارش کشور گزارش یک مرگ و میر 2,378 میان 32,332 عفونت.

Coronavirus precautions in Iran- - TEHRAN, IRAN - MARCH 26: Health officials check body temperature of drivers and passengers at the entrance

مقامات بهداشت بررسی درجه حرارت بدن از رانندگان و مسافران در ورودی ایران تهران [فاطمه بهرامی/Anadolu]

05:40 GMT – ده ها تن از کارکنان سازمان ملل متحد آلوده با کروناویروس

سازمان ملل متحد می گوید 86 کارکنان در سراسر جهان باید موارد گزارش شده از COVID-19.

سخنگوی سازمان ملل متحد استفان نواز گفت: بسیاری از آلوده کارکنان شد در اروپا وجود دارد اما همچنین کارکنان در آفریقا و آسیا و خاورمیانه و ایالات متحده است که باید coronavirus.

04:50 GMT – سلاح های هسته ای کنفرانس به تعویق افتاد – سازمان ملل متحد

191 احزاب به توافق هسته ای منع گسترش پیمان تصمیم گرفته اند برای به تعویق انداختن کنفرانس به بررسی اجرای آن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

این پیمان در نظر گرفته شده است سنگ بنای تلاش های جهانی برای جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای و احزاب برگزاری یک کنفرانس بزرگ هر پنج سال به بحث در مورد چگونه آن کار است. جلسه برنامه ریزی شده برای مارس 27-22 مه در مقر ملل متحد در نیویورک است.

03:44 GMT – که ارسال دو میلیون اقلام محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی

حداقل دو میلیون مورد از دنده محافظ فرستاده شده اند تا 74 کشورهایی که به آن نیاز دارید بیشتر به مبارزه با کروناویروس, سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

او همچنین گفت که در حال آماده شدن برای ارسال یک مقدار مشابه از دنده محافظ برای یکی دیگر از 60 کشور جهان است.

“حتی بیشتر مورد نیاز است و این تنها می تواند حل شود با همکاری های بین المللی و همبستگی” او نوشت: در رسانه های اجتماعی.

03:20 به وقت تهران – توکیو محدود جنبش برای مبارزه با ویروس اما برخی از انجام به طور معمول

ساکنان بیشتر در توکیو و اوزاکا منطقه در غرب ژاپن ماندم, به روز شنبه به مقامات خواست شهروندان را به ماندن در خانه برای جلوگیری از بالقوه اضطراری, اما برخی از آنها حمل به صورت عادی با توجه به خبرگزاری رویترز.

توکیو فرماندار Yuriko Koike درخواست برای دهها میلیون نفر از مردم در پایتخت و مناطق اطراف آن برای جلوگیری از غیر ضروری و غیر فوری گردش تا مارس 12 و به خصوص این هفته و به دنبال آن افزایش عفونت کروناویروس این هفته که او گفت: قرار می دهد توکیو در آستانه یک وضعیت اضطراری است.

Koike مردم خواست تا برای جلوگیری از تفریح و سرگرمی ملی از تجمع به نوشیدن و تماشای شکوفه های گیلاس به آنها ضربه اوج خود در پایتخت گفت: در روز جمعه “شکوفه های گیلاس شکوفه خواهد شد دوباره در سال آینده.”

02:08 GMT – کره جنوبی گزارش 146 موارد بیشتری

کره جنوبی گزارش کرده است 146 بیشتر موارد جدید کروناویروس در کشور آوردن مجموع به 9,478.

از جمعه وجود داشت که حداقل 139 مرگ و میر گزارش شده در کشور است.

02:02 GMT – هائیتی رئیس بیمارستان ربوده میان coronavirus اضطراری

مدیر یکی از هائیتی را بالا بيمارستان ربوده شده, باعث کارکنان به امتناع را در بیماران جدید در اعتراض به فقیر کشور جنگ شیوع رمان coronavirus میان سنبله در باند خشونت است.

دکتر جری Bitar یک جراح ربوده شد در مدت کوتاهی پس از ترک برای کار در بیمارستان برنارد Mevs از خانه اش در upmarket محله پایتخت Port-au-Prince کارکنان بیمارستان به رویترز گفت در روز جمعه.

Haiti - coronavirus

مردم خط برای کارت شناسایی ملی در یک اداره دولتی قبل از آن به طور بالقوه می بندد در میان اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در Port-au-Prince Haiti, مارس 24. [Dieu Nalio چری/AP]

01:42 GMT – برونئی گزارش اولین coronavirus مرگ

برونئی گزارش اول خود را coronavirus مرگ در روز شنبه که از 64 سال.

برونئی گزارش شده 115 مورد از این ویروس تا کنون که برخی از آنها مربوط به جمع آوری مذهبی در مالزی است که مقامات گفته شده بود با حضور حدود 16 ، 000 مردم است.

مردی که مرده بود نیست با حضور جمع آوری شده اما تا به حال سابقه سفر به مالزی و کامبوج.

01:42 GMT – بیش از 9000 سلامت کارگران آلوده در اسپانیا

تعداد کل تایید COVID-19 عفونت در اسپانیا افزایش یافته است و تقریبا 8,000 در یک روز, هل دادن تعداد کل موارد به 65,700 در میان آنها 9,444 هستند سلامت کارگران با توجه به داده های رسمی و جانز هاپکینز آنلاین مانیتور.

اسپانیایی وزارت بهداشت گفت که تعدادی از آلوده کارگران بهداشت و درمان در کشور در حال حاضر رتبه به عنوان بالاترین در جهان است. اسپانیا تا به حال بیش از 5 ، 000 مرگ و میر.

01:35 GMT – مکزیک گزارش 717 موارد مرگ و میر 12

مکزیک وزارت بهداشت اعلام کرده است که ثبت نام 717 موارد coronavirus در کشور از 585 روز قبل از.

این وزارت همچنین از این گفته شده بود 12 و میر کلی از این ویروس در مکزیک از هشت روز پیش از آن.

01:25 GMT – چین گزارش 54 مورد جدید – تمام وارداتی

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: 54 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سرزمین اصلی در روز جمعه, همه مربوط به اصطلاح وارداتی موارد است. وجود 55 موارد جدید یک روز پیش از آن که یکی از آنها منتقل شد به صورت محلی.

تعداد کل عفونت در سرزمین اصلی چین در حال حاضر در 81,394 با تلفات رو به افزایش سه تا 3,295 این کمیسیون گفت.

00:45 GMT – US FDA پاک کروناویروس جدید سریع تست

ایالات متحده غذا و دارو پاک است جدید سریع تست از Abbott Laboratories که این شرکت می گوید می تواند تشخیص coronavirus در حدود پنج دقیقه.

پزشکی دستگاه ساز ابوت اعلام کرد اورژانس ترخیص کالا از آن ماشین های اداری مبتنی بر تست در شب جمعه. این شرکت می گوید که آزمون آن ارائه یک نتیجه منفی در 13 دقیقه زمانی که ویروس شناسایی نیست.

New York Governor Andrew Cuomo speaks during a news conference at the Javits Center in New York

بداهه بیمارستان اتاق دیده می شود در یک مرکز کنوانسیون است که تا حدی تبدیل به یک بیمارستان در نیویورک است. [Jeenah ماه/رویترز]

00:25 GMT – اردن گزارش اولین COVID-19 مرگ

اردن دولتی خبرگزاری پترا گزارش کرده است که یک زن در 80s درگذشت از COVID-19 – اول مرگ و میر در کشور است. اردن تلویزیون گزارش شده بود اساسی شرایط پزشکی.

شده اند وجود دارد 235 تایید COVID-19 نفر در این پادشاهی است. در مارس 21, اردن تحمیل نامحدود کامل مستند بعد از آن تا به حال خود را تعطیل حریم هوایی و دیگر گذرگاه های مرزی.

00:15 GMT – ما پزشکان نگرانی کمبود دارو و تجهیزات

پزشکان و پرستاران در خط اول جبهه از ما coronavirus بحران در حال التماس برای بیشتر دنده محافظ و تجهیزات برای درمان امواج از بیماران انتظار می رود به پایمال کردن بیمارستان ها به عنوان تعدادی از شناخته شده ما عفونت فراتر از 100,000 با بیش از 1600 مرده است.

“ما می ترسند” دکتر سعودی Mollette از بروکدل دانشگاه بیمارستان و مرکز پزشکی در نیویورک گفت: خبرگزاری رویترز. “ما در حال تلاش برای مبارزه با هر کس دیگری است اما ما نیز مبارزه برای زندگی ما نیز هست چرا که ما نیز در بالاترین خطر قرار گرفتن در معرض.”

پزشکان باید به نام خاص با توجه به نیاز اضافی هواکش ماشین آلات است که با کمک به بیماران تنفس و است که به طور گسترده ای مورد نیاز برای کسانی که رنج می برند از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از آن به شدت مسری است و ویروس مرگبار است.

00:01 GMT – کشتی کروز با شیوع کروناویروس مسدود شده از ترانزیت کانال پاناما

پاناما مقامات بهداشتی را مسدود Holland America Line MS زاندم از ترانزیت کانال پاناما با استناد به شرایط بهداشتی پس از شیوع کروناویروس در هیئت مدیره کشتی کروز.

چهار مسافر فوت کرده اند در هیئت مدیره با بیش از 130 نفر دیگر مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. حداقل دو نفر از آنها coronavirus کشتی اپراتور گفت.

کشتی حمل 1,243 مهمان و 586 خدمه و همچنین به عنوان چهار پزشک و چهار نفر از پرستاران کروز اپراتور در بیانیه ای گفت.

22:30 به وقت تهران جمعه – مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما را از 100,000 هواکش در 100 روز

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما تولید 100,000 هواکش در 100 روز گفت: تا به حال نام کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو به عنوان هماهنگ کننده وزارت دفاع تولید عمل می کنند.

“ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از طرفداران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: متعهد به مراقبت از ما نیاز دارد در حالی که همچنین کمک به کشورهای دیگر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: شانس ما نمی خواهد نیاز است که بسیاری از هواکش برای مبارزه با شیوع کروناویروس و پس از آن کمک به کشورهای دیگر نیاز دارند.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (27 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>