ایتالیا به باقی می ماند در مستند حداقل تا آوریل 3

رم ایتالیا – ایتالیا باقی خواهد ماند و در کامل مستند تا مه 3 به ساقه جزر و مد از جدید کروناویروس عفونت نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد در روز جمعه.

“اگر ما داد تا ما را تمام نتایج مثبت به دست آورد تا کنون در معرض خطر و راه اندازی مجدد با یک افزایش در مرگ و میر,” کونته گفت.

بیشتر:

این کشور در حال حاضر صرف یک ماه تحت تدابیر شدید محدود کردن آزادی شهروندان خود است.

پس از 20 فوریه زمانی که کروناویروس اولین بار شناسایی شده در شهر شمالی کدگنو ایتالیا ثبت جهانی بیشترین مرگ و میر.

خوشبینی محتاطانه ایتالیا نشان می دهد نشانه های اولیه از بحران کاهش [2:43]

روز جمعه این کشور حفاظت مدنی آژانس اعلام کرد که مرگ و میر افزایش 570 ظرف 24 ساعت به 18,849. این افزایش 3.1 درصد بالاترین رشد روزانه از ابتدای شیوع.

عفونت نرخ کاهش پیدا کرده است و از ماه آوریل آغاز شد و پس از هفته مبارزه با موجی از بیماران در شرایط بحرانی, امکانات بهداشتی در حال تجربه برخی از کمک. یک هفته پیش وجود دارد 4,068 افراد تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه. توسط جمعه که تعداد کاهش یافته و به 3,497.

این روند در حال باز کردن فضا برای گمانه زنی در مورد ورود به یک امکان “فاز دو” – یک دوره که در طی آن فعالیت های اقتصادی می تواند بازگشایی و شهروندان دست آوردن مجدد برخی از آزادی محدود جنبش در حالی که یادگیری برای زندگی با این ویروس در میان خود.

اخبار در مورد برخی از دولت های منطقه با استفاده از آنتی بادی آزمایش برای شناسایی موارد بدون علامت است کمک به یک محتاط اما رشد شور و شوق.

اما کونته نقش برآب به امید چنین روز جمعه. “ما نیاز به نگه داشتن توجه ما آستانه بالا,” او گفت: ساخت یک مرجع خاص برای تعطیلات عید پاک است.

تنها چند امتیاز اعلام کرد در زمینه کسب و کار مانند چوب شرکت کتابفروشیها و فروشگاه های فروش کودکان, منابع است که می تواند بازگشایی از تاریخ 14 آوریل.

کونته بود, اما, به ترک برخی از جرقه امید با تاکید بر اینکه اگر عفونت رای اجازه می دهد تا هر گونه کاهش بیشتر قبل از مارس 3, دولت به دنبال آن است.

‘در خانه بماند!’: ایتالیایی شهرداران درخواست ساکنان [1:46]

منحنی همچنان در حال افزایش

آخرین فرمان می آید پس از کارشناسان بهداشت توصیه دولت در مورد خطرات مرتبط با هر تمدد اعصاب.

“این بیماری همه گیر منحنی همچنان در حال افزایش است, نه خم. این فقط آهسته” والتر carmela di carlo اجرایی عضو هیئت مدیره سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مشاور وزیر بهداشت ایتالیا گفت: Al Jazeera.

او تاکید دارد که این مستند می تواند برداشته شود پس از عفونت رای می آید به عنوان حد امکان نزدیک به صفر است. “آن را باید حداقل زیر 0.5 [درصد رشد روزانه]” او گفت:.

Carmela di carlo نیز شک و تردید در مورد امکانات ارائه شده توسط آنتی بادی چک.

“مقدار زیادی از آزمايشهاي معرفی شده به بازار اما هیچ یک از آنها تحقق الزامات مورد حساسیت و ویژگی به طور کامل.”

اتحاد مستند کار کرده است ؟

“محدودیت در تحرک بود به تدریج کاهش عفونت ظرفیت هر فرد تنها 45 درصد از مارس 25” استاد مارینو Gatto از Politecnico di Milano به الجزیره.

ایتالیایی مادر coronavirus مشاوره [1:08]

با همکاران از طیف وسیعی از دانشگاه ها Gatto توسعه اپیدمیولوژیک مدل برای درک کامل گسترش عفونت است. اگر آن را برای این مستند Gatto اعتقاد بر این بیمارستان ها نمی تواند مقابله با این موج از بیماران بستری.

“در بدترین سناریو مورد امکانات بهداشتی را در مواجهه اضافی 200,000 بیماران,” او گفت:.

این GIMBE بنیاد پیشرو در بهداشت عمومی فکر می کنم تانک پیش بینی کرده است که عفونت های جدید خواهد رسیدن به 0.5 درصد نرخ رشد تنها ممکن است 7.

چین آرام آن اقدامات تنها پس از عفونت های جدید در هوبئی استان کاهش یافته و به 0.1 درصد رشد روزانه.

Carmela di carlo اذعان به ارزش چنین علمی پیش بینی اما تاکید کرد که هر تصمیم گیری باید بر اساس داده های واقعی.

“زمان مورد نیاز برای کاهش عفونت در اینجا به نظر می رسد بالاتر از در ووهان. اگر ما نگه داشتن این سرعت ما نیاز به یک دوره طولانی تر است,” او گفت:.

“تصمیم گیری را می توان تجدید نظر فقط هر 15 روز” carmela di carlo گفت. “است که دوره کمون – و نیز گذشت که در آن ما می توانید ببینید اثرات ما احكام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>