ایتالیا مبارزه با ویروس “است که احترام نیست مرز’

تورین, ایتالیا – میشل L نمی دانم چه باید بکنید هنگامی که او شنیده ام که coronavirus برخورد کرده بود کدگنو در شمال ایتالیا کمتر از 10 کیلومتر از زادگاه خود کسلپوسترلنگو.

یک مرد ایتالیایی در اواخر 30s, شناخته شده به عنوان بیمار 1 شده بود اعلام کرد بدحال در کدگنو.

آن جمعه و میشل حدود یک ساعت رانندگی دور در میلان.

باید او ماندن در میلان و یا بازدید از زادگاه خود?

“من تعجب که آیا به پشت سر بر شب جمعه,” او گفت: Al Jazeera. “اما 10 روز قبل از آن برادر من تا به حال به صرف چند روز تعطیلات در کوه با لينک مستقيم همکار بیمار 1. من تا به حال علائم آنفلوانزا و تصمیم گرفت آن را عاقلانه به ماندن در یک منطقه مهار به دور از سایر افراد است.”

کدگنو است در حال حاضر شناخته شده به عنوان “ووهان ایتالیا” و مستند. قطار را متوقف نمی وجود دارد و خیابان ها را خالی هستند.

در عرض 72 ساعت از اولین شیوع تقریبا یک دوجین شهرهای ثروتمند منطقه لمباردی و ونتو با مجموع جمعیت حدود 50000 نفر بودند در زیر قرار داده شده شده است.

ایتالیا در حال حاضر به شدت در تلاش برای مهار این ویروس. آن است که بیشترین تعداد از موارد خارج از آسیا و دوم بیشترین تعداد مرگ و میر در خارج از چین پس از ایران که در آن حداقل 15 نفر کشته شده اند.

تمام افرادی که فوت کرده اند, در ایتالیا, بودند بیماران مسن و یا در حال حاضر جدی پیش شرط.

بدترین آمار کشور اروپایی حداقل 11 نفر کشته شده اند از coronavirus در ایتالیا و وجود بیش از 300 مورد – بیشتر در شمال. 11th فرد به مرگ شد 76 سال در منطقه ونتو, مقامات اعلام کرد در روز سه شنبه.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس است که احترام نیست مرز” گفت: ایتالیا با وزیر بهداشت روبرتو Speranza.

میشل ماند قرار داده است. او خریداری ماسک محافظ و رفت و برای خرید مواد غذایی در میلان که شنیده است که مردم وحشت خرید.

“برادر من نیز نشان داد برخی از علائم آنفلوانزا,” او گفت:. “روز شنبه با من تماس گرفته شده 112 ایتالیا با کلی شماره های اضطراری. من کلیات. یک فرد از اورژانس محلی تیم گفت: اگر ما تا به حال سرگرم هر گونه تماس مستقیم با بیمار 1 ما را نه نیاز به انجام coronavirus خاص سواب آزمون. نه برادر من نه خودم نشان دادن هر گونه علائم آنفلوانزا امروز.”

پس از دریافت این توصیه های پزشکی او احساس اطمینان و تصمیم به بازدید کسلپوسترلنگو.

در یک ویدئو دیده می شود الجزیره در این تاسیسات که در آن بیمار 1 کار می کرد, یک متخصص بیماری های عفونی دیده می شود توضیح تست روش حدود 300 همکاران بودند که در تماس با بیمار 1 قبل از او مریض شد.

متخصص دیده می شود تلاش برای آرام کردن مردم گفتن آنها را کوتاه و تماس آنها با بیمار 1 کاهش شانس خود را از داشتن قرارداد ویروس.

مدارس و موزه ها بسته شد در شهرهای بزرگ ورزشی و رویدادهای فرهنگی لغو شد و کارناوال ونیز نامیده می شد ، نمایشگاه در میلان شد و به تعویق افتاد. این میله ها هستند که هنوز هم باز باید شاهد یک حکومت نظامی.

من نمی بینم هر گونه وحشت در خیابان. اما همه شده است به عقب گرفته شده توسط پرخاشگری از ویروس و چگونه به سرعت به تعداد بیماران آلوده رشد کرده است.

میشل L کسلپوسترلنگو بومی

در همین حال شیوع است تأثیر ایتالیا همسایه است.

در اسپانیا یک پزشک ایتالیایی در یک هتل در تنریف تایید شد به ویروس – که هتل در حال حاضر در مستند. یک زن در بارسلونا, اولین مورد تایید شده در سرزمین اصلی اسپانیا.

الجزایر روز سه شنبه تایید اولین مورد یک مرد ایتالیایی که وارد کشور حدود یک هفته پیش از آن.

در بریتانیا سه مدارس بسته شد دانش آموزان پس از بازگشت از سفرهای اسکی.

انگلستان و اتریش هشدار داد اتباع خود در برابر سفر به تحت تاثیر مکان در لومباردی و ونتو در حالی که رومانی – که تعداد زیادی از مهاجرت کارگران در ایتالیا اعلام کرد که افراد پس از رسیدن از epicentres خواهد بود قرار داده شده تحت قرنطینه به مدت دو هفته.

اتحادیه اروپا اعلام کرده است که تخصیص 232 میلیون یورو برای coronavirus اضطراری است. دولت ایتالیا گفته است که با توجه به مالیات و قبوض معافیت برای افرادی که در شهر های مستند از جمله میشل L را کسلپوسترلنگو.

“در حال حاضر وجود دارد یک حس از واقعیت” میشل L گفت. “ساکنان شده اند خواست در خانه بمانند و اجازه خاص مورد نیاز است را وارد کنید و یا ترک مناطق تعیین شده. من برای پیدا کردن این اقدامات سخت گیرانه به عنوان آنها مردم را تحت تاثیر قرار آزادی های مدنی است.”

تعداد کمی از مردم می تواند دیده می شود در اطراف شهرها همه آنها عینک محافظ و ماسک.

“من نمی بینم هر گونه وحشت در خیابان” او گفت:. “اما همه از جمله خودم گرفته شده عقب پرخاشگری از ویروس و چگونه به سرعت به تعداد بیماران آلوده رشد کرده است.”

مقامات هنوز اطلاعات کمی در مورد هویت “superspreader” یا بیمار 0. در حالی که آنها هنوز هم به دنبال منبع بالا بودن تعداد بیماران آلوده منتقل شده اولویت است.

با توجه به گزارش یک بیمارستان در شمال شهر کدگنو جناح منطقه مورد اول و سوخت عفونت را گسترش.

Coronavirus Milan

صندلی های انباشته خارج یک بسته نوار در میلان ایتالیا که در آن حداقل 11 نفر کشته شده اند از coronavirus و حداقل 322 آلوده شده اند [منبع: Camilla کری/فردا نیوز]

میشل L وجود دارد گفت: هیچ نظام توزیع ماسک محافظ در کسلپوسترلنگو. در برخی از مناطق آنها به فروش در قیمت متورم در حدود 15 یورو هر کدام. در مکان های دیگر, آنها تا به حال به فروش می رسد.

مردم از مناطق جدا شده اند انتقاد از عدم هماهنگی دسترسی ضعیف به اورژانس خطوط تماس ویژه و کمبود سواب برای تست.

پلیس و گشت نظامی مستقر شده اند در اطراف شهر در مستند با افسران در فولاد ماسک.

بسیاری از ساکنان گفت: آنها احساس رها شده است.

روز سه شنبه یک بیمار در مراجعه به بیمارستان در لومباردی سرمایه لودی برای نامربوط مشکل بهداشتی الجزیره گفت: او “بارها و بارها و دیوانه وار” پرسید که آیا او تا به حال علائم آنفلوانزا اضافه کردن هرج و مرج قابل لمس بود در سراسر بخش.

نخست وزیر جوزپه کونته در روز یکشنبه گفت که این کشور گرفته شده بود احتیاطی از جمله محرومیت پرواز از چین در ماه ژانویه است. این اقدامات به نظر می رسید که پرداخت می شود حتی اگر آن را به نظر می رسد در غیر این صورت او گفت:.

در ضمن آنجلو Borrelli رئیس حفاظت مدنی آژانس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه که وجود دارد هیچ خطر برای گردشگران خارجی برای بازدید از ایتالیا در حال حاضر.

فرانسیسکا (این اسم واقعی او نیست) در 42 سال Castiglione بومی الجزیره گفت: او می دانست که چند افراد آلوده.

یک سالمند پسرخاله و دوست او را عمو هر دو بالای 70 زنده در لومباردی شهر که دارای جمعیت حدود 6000 است و در حال حاضر در میان مناطق روی زمین افتاده.

دوست خود را در حال حاضر در کما پس از یک حمله قلبی در حالی که همسر او نیز آزمایش مثبت شد و به بیمارستان منتقل شد.

فرانسیسکا پسر عموی گرفته شده بود به یک بیمارستان در لودی و بعد از آن منتقل می شود در جایی دیگر. او گفت: بسیار کمی اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است با بستگان در مورد بيماران شرایط.

“پس از مردم گرفته شده و به بیمارستان منتقل اطلاعات محدود است. یک مانع از مراجعه فرد در محل به دلایل آشکار است. هنوز ما نمی دانیم که بسیار پس از آن.

“ما بسیار نگران است.”

mILAN

به عنوان تعدادی از ویروس مورد صعود ایتالیا مقامات در سراسر اروپا در حال تقلا برای هماهنگ کردن صدا بهداشت عمومی پاسخ بدون ایجاد وحشت [خبرگزاری فرانسه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>