ایتالیا یکی از راست Salvini

سناتورها در ایتالیا رای دادند در روز شنبه برای لغو مصونیت راست رهبر Matteo Salvini باز کردن راه برای یک برنامه به طور بالقوه حرفه ای-پایان محاکمه بیش از اتهاماتی که او به طور غیر قانونی بازداشت مهاجران در دریا سال گذشته است.

نتیجه رای گیری شد و با توجه به به طور رسمی اعلام کرد حدود 18:00 GMT اما خبرگزاری رویترز شمارش به حساب پیشرفت نشان داد اکثریت در حمایت از از بین بردن حمایت قانونی بود که محافظ Salvini به عنوان یک سابق وزیر کابینه.

بیشتر:

تصمیم به دادستانی در سیسیل رفتن پیش به اتهامات مطبوعاتی خود تصمیم به نگه داشتن بیش از 100 مهاجران مسدود شده در هیئت مدیره یک coastguard کشتی به مدت شش روز در ماه ژوئیه گذشته به عنوان او منتظر دیگر اتحادیه اروپا متحده به توافق برسند به آنها.

Salvini سر از ایتالیا در لیگ حزب بود که در خدمت به عنوان وزیر کشور در آن زمان در نهایت می تواند به 15 سال حبس و اگر مجرم در پایان ایتالیا پر پیچ و خم مراحل قانونی. اعتقاد راسخ همچنین می تواند بار او را از دفتر سیاسی بی باک جاه طلبی های خود را برای رهبری دولت آینده است.

آگاه است که رای گیری در مجلس نگاه خاصی به رفتن در برابر او Salvini به دنبال سرمایه سیاسی از این مورد گفت که او تنها دفاع از منافع ملی.

“من را انتخاب کرده اند در برابر منافع خود من … برای رفتن به دادگاه و تکیه بر بی طرفی قوه قضائیه گفت: Salvini.

بیزانس طبیعت در ایتالیا نظام حقوقی به معنی Salvini چهره هیچ خطر فوری اما این مورد می تواند ثابت کند یک حواس پرتی تحقیقات دیگر شروع به شمع تا در خود را درب.

در اوایل این ماه در یکی دیگر از دادگاه در سیسیل توصیه می شود که Salvini محاکمه بیش از یک جداگانه مهاجر بن بست دوستیابی از ماه اوت گذشته با مجلس انتظار برای تصمیم گیری در این مورد بعد از آن در سال.

استقلال سیاسی

در طول 14 ماه در وزارت کشور Salvini ساخته شده مقابله با مهاجران قایق اولویت محرومیت بنادر برای نجات کشتی ها و تهدید های خیریه عامل آنها را با جریمه.

در ماه ژوئیه دو هفته قبل از او غرق ائتلاف ضد استقرار جنبش پنج ستاره او حاضر به اجازه مهاجران پیاده از Gregoretti coastguard کشتی نادیده گرفتن درخواست از گروه های حقوق بشر به اجازه گروهی ساحل می آیند.

دادستانی در سیسیل بر این باورند که سوء استفاده از قدرت است که به مبلغ عملا آدم ربایی است. اما تحت قانون ایتالیایی سابق وزیران نمی تواند تلاش برای اقدامات انجام شده در حالی که در دفتر مگر اینکه مجلس مجوز بررسی است.

200122104814861

“سنا خواسته بود دقیق سوال: آیا وزیر Salvini عمل در جهت منافع ملی? بله یا خیر ؟ برای ما آن است که “نه”. این بود که در مبارزات انتخاباتی با استفاده از 100 نفر سرنشین یک کشتی ایتالیایی گفت:” جناح چپ سیاستمدار آنا Ascani.

این Gregoretti بررسی پژواک یک مورد دیگر از اوایل سال گذشته زمانی که دادستانی به دنبال سعی کنید Salvini او تصمیم به نگه داشتن 150 مهاجران در هیئت مدیره یک coastguard کشتی به مدت پنج روز در ماه اوت سال 2018 است.

در آن مناسبت, مجلس, مسدود, درخواست, با پنج ستاره محوری حمایت خود را با این استدلال که تصمیم به نگه داشتن مهاجران در دریا شد یک جمعی یکی. در این زمان او یک بار متحدان گویند او عمل یک جانبه و بدون قبل از موافقت.

سنا تصمیم گیری است در یک زمان بی دست و پا برای Salvini که استادانه سیاسی لمسی به نظر می رسد به او را ترک کرده.

لیگ باقی مانده است به راحتی ایتالیا بزرگترین حزب با بیش از 30 درصد پشتیبانی, آخرین نظرسنجی می گویند اما یک شکست در یک کلید انتخابات منطقه ای ماه گذشته نا امید Salvini آخرین تلاش برای پایین آوردن رم دولت و بازگشت به قدرت است.

حزب او نیز رو به دو قسمت مجزا مالی سوالات برای پولشويی و بین المللی فساد بیش از سوء ظن است که آن را تلاش برای به دست آوردن میلیون ها یورو از طریق یک راز نفت روسیه معامله اتهام را رد می کند.

برنامه ای برای میزبان Salvini در یک تور سخنرانی در بریتانیا و ایرلند در ماه های آینده پدید آمده در روز سه شنبه باعث محکومیت و تهدید از تظاهرات توده ای از ضد نژادپرستانه قرار گرفتند.

“باید او بروید و با او دیدار من مطمئن هستم که تنها مخاطب او را در اینجا پیدا کنید یکی که نمی شود خجالتی در گفتن او آنچه آنها فکر می کنم از فاشیست مانند او” استیو Rotherham شهردار لیورپول گفت: روزنامه گاردین.

“او باید درس که او راست دوستان خود به بازدیدکننده داشته است گذشته به منطقه ما که تعصب است نفرت و نفرت و عدم تحمل هرگز استقبال در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>