ایتالیا گزارش ثبت 919 COVID-19 مرگ و میر در یک روز – به روز رسانی زنده

ایتالیا گزارش کرده است 919 جدید و میر ناشی از کروناویروس که بالاترین تعداد مرگ و میر هر کشور گزارش شده در فضا از 24 ساعت پس از وقوع آغاز شد در اواخر سال گذشته.

تعداد کل افرادی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از COVID-19 در ایتالیا در حال حاضر در 9,134.

در ضمن تعداد افراد آلوده در روز جمعه افزایش یافت به 86,498 معنی ایتالیا در حال حاضر تبدیل به دومین کشور پس از ایالات متحده برای رسیدن به چین از نظر موارد است.

بیشتر بی باک امیدوار است که در اروپا است و شامل همه گیر اسپانیا ثبت 769 جدید مرگ و میر در, روزانه, آوردن تعداد به 4,858.

در سراسر جهان بیش از 25000 نفر کشته شده اند از coronavirus یک عفونت است که تحت تاثیر قرار بیش از یک و نیم میلیون نفر است.

بیشتر:

در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر بهداشت Hancock اعلام کرد که آنها تا به حال هر دو آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

بیش از 127,000 مردم در سراسر جهان بهبود یافته اند از COVID-19.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, مارس 27

19:40 GMT – ترکیه خواستار داوطلبانه قرنطینه’

رئیس جمهور ترکیه طیب اردوغان به نام در بیش از 80 میلیون نفر از شهروندان به اجرای “داوطلبانه قرنطینه” و نه به ترک خانه های خود را مگر اینکه به صورت اساسی و نیازهای اضطراری به این کشور تلفات از coronavirus رسیده 92.

اردوغان همچنین اعلام کرد برای پایان دادن به تمام پروازهای بین المللی و گفت: همه گیر شوراهای تشکیل خواهد شد در ترکیه 30 شهرهای بزرگ را به اقدامات احتیاطی اضافی در صورت لزوم.

19:25 GMT – هفته مد پاریس, هفته مد لباس زنانه لغو

دو تا از رویدادهای اصلی در مد تقویم هفته مد پاریس و Haute Couture week, با توجه به محل در ماه های ژوئن و ژوئیه لغو شده اند, با توجه به کروناویروس همه گیر برگزارکنندگان باید گفت:

“تصمیم گیری های قوی مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی و بهداشت, خانه, کارکنان خود را, و هر کس مشغول به کار در صنعت ما” فدراسیون de la Haute Couture et de la Mode (FHCM) در بیانیه ای گفت.

“هیئت مدیره… آمده است به تصمیم گیری است که در حال حاضر شرایط در هفته مد پاریس لباس های مردانه, برنامه ریزی از ماه ژوئن 23rd ژوئن 28th, 2020, و, Haute Couture Week برنامه ریزی شده از جولای 5 تا 9 ژوئیه سال 2020 نمی گیرد ،

19:15 GMT – ما نماینده جو کانینگهام تست مثبت

ما نماینده جو کانینگهام یک دموکرات از کارولینای جنوبی در گفت و دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اگر چه علائم خود را در حال حاضر شروع به بهبود می بخشد.

کانینگهام گفت که او تا به حال تست شده یک روز پیش در یک محلی تست درمانگاه. “امروز من یاد گرفتم که من تا به حال آزمایش مثبت” او در بیانیه ای گفت:. او گفت که او تا به حال شده است در قرنطینه از مارس 19 پس از یادگیری است که او تا به حال شده است در تماس با یکی دیگر از اعضای کنگره که تا به حال آزمایش مثبت است.

کانینگهام سوم از اعضای مجلس نمایندگان برای تست مثبت برای ویروس; یک سناتور نیز آزمایش مثبت است.

ایتالیا گزارش ثبت 919 COVID-19 مرگ و میر در یک روز

19:05 GMT – موارد در ایرلند افزایش بالاتر از 2000 های جدید و میر

کل موارد تایید شده از coronavirus در ایرلند افزایش یافته است به 2,121 از 1,819 فتح کند گرفته شد یک روز قبل از آن با سه بیشتر مرگ و میر گزارش شده را به تعداد تلفات به 22 وزارت بهداشت گفت.

وزارت بهداشت و درمان گفت: از کسانی که در بیمارستان بستری در موارد مورد تجزیه و تحلیل پایان روز شنبه, 59 بیماران پذیرفته شده در بخش مراقبت های ويژه.

19:00 GMT – مرکل مغلوب ساختن پیشی جستن به کاوش همکاری در مبارزه با بیماری همه گیر

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق کرده اند طی یک تماس تلفنی به بررسی امکان همکاری در مبارزه با به coronavirus همه گیر, یک, آلمانی, سخنگوی دولت گفت.

“صدراعظم و رئیس جمهور ایالات متحده به توافق باقی می ماند در تماس نزدیک و به بهره برداری امکان همکاری راههای” سخنگوی گفت: در یک بیانیه به جزئیات بیشتر.

18:50 GMT – 4 مسافر مرده روی عرشه کشتی کروز لنگر کردن پاناما

چهار مسافر فوت کرده اند روی یک کشتی کروز در حال حاضر لنگر در سواحل پاناما و دو نفر سرنشین این کشتی را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus خط کروز گفته است.

Holland America Line گفت: در پست خود در Facebook صفحه ای که بیش از 130 نفر سرنشین زاندم گزارش شده بود آنفولانزا مانند علائم.

“Holland America Line می تواند تایید کند که چهار همسر مهمانان گذشت در زاندم” در بیانیه ای گفت:. “افکار و دعاهای ما با خانواده های خود و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از آنها در طول این زمان دشوار است.”

این زاندم ترک بوینس آیرس آرژانتین در مارس 7. کشتی در تلاش بود برای رسیدن به فورت لادردیل فلوریدا پس از رد مجوز برای بارانداز در اصلی آن مقصد شیلی یک هفته پیش.

cruise ship panama

این زاندم کشتی کروز, چپ, حمل برخی از مهمانان با علائم شبه آنفولانزا لنگر انداخته است مدت کوتاهی پس از آن وارد خلیج پاناما سیتی در روز جمعه [Arnulfo فرانکو/آسوشیتد پرس]

18:35 GMT – Mattarella: اروپا باید اقدامات جدید برای مقابله با بیماری همه گیر تهدید

اروپا باید اتخاذ اقدامات جدید برای مقابله با تهدید ناشی از coronavirus رئیس جمهور ایتالیا سرجیو Mattarella hsa گفت و هشدار داد که اتحادیه اروپا مجبور به واکنش نشان می دهند قبل از آن خیلی دیر شده بود.

“طرح های جدید حیاتی هستند غلبه بر روش های قدیمی از تفکر است که در حال حاضر از تماس با واقعیت چشمگیر شرایط رو ما قاره” Mattarella گفت: در نادر تلویزیونی آدرس به ملت.

“من امیدوارم که هر کس به طور کامل درک می کند قبل از آن که خیلی دیر جدیت تهدید مواجه اروپا است.”

18:30 GMT – فرانسه تلفات توسط 299

مرگ و میر در فرانسه افزایش یافته است 299 به 1,995 به گفته مقامات.

صعود در تعداد مرگ و میر نشان دهنده روزانه افزایش از 18 درصد کمتر افزایش مشخص از روز قبل. در ضمن موارد در کشور افزایش یافته و از 29,155 به 32,964.

18:20 به وقت تهران – مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته UK PM جانسون با سرعت بهبودی از coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آرزو نخست وزیر بوریس جانسون بهبود سریع از coronavirus طی یک تماس تلفنی خیابان داونینگ گفت.

“آنها توافق کردند به همکاری نزدیک با هم همراه با G7, G20 و دیگر شرکای بین المللی برای شکست این بیماری همه گیر کوروناویروس” جانسون دفتر در بیانیه ای گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus

18:05 به وقت تهران – صندوق بین المللی پول تصویب تغییرات برای فعال کردن بدهی خدمات برای کمک به فقیرترین کشورها

صندوق بین المللی پول گفت: آن هیئت اجرایی به تصویب رسانده تغییرات است که اجازه می دهد آن را برای ارائه به دو سال از بدهی خدمات امداد به فقیرترین و آسیب پذیرترین اعضای آنها به عنوان پاسخ به شیوع کروناویروس.

صندوق بین المللی پول در گفت و گو با گسترش صلاحیت معیارهای آن فاجعه مهار و امداد اعتماد (CCRT) به منعکس کننده شرایط ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

به عنوان یک نتیجه از تمام کشور های عضو کشورهای با درآمد سرانه پایین بانک جهانی را عملیاتی آستانه امتیازی برای پشتیبانی در حال حاضر می تواند واجد شرایط برای بدهی های امدادی تا دو سال آن را در بیانیه ای گفت.

بیشتر:

18:00 GMT – انگلیسی وزیران نمی تواند آزمایش ویروس مگر اینکه آنها نشان می دهد علائم

بوریس جانسون top team وزیران نمی تواند آزمایش coronavirus مگر اینکه آنها نشان می دهد علائم دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove است, پس از نخست وزیر بریتانیا و وزیر بهداشت آزمایش مثبت است.

پرسید که آیا دیگر وزرای کابینه به طور خودکار می تواند آزمایش گوو گفت: “مردم تست شده هستند و اگر آنها علامتی هستند و آن دسته از اعضای مرکزی تلاش در کمک به شکست این ویروس که نشان می دهد علائم مناسب تست شده است.”

“اما من فکر می کنم شما می توانید بگویید که از این واقعیت است که سه نفر از ما که در اینجا نشان می دهد که در آنجا سه نفر از ما که هنوز نشان داده هر گونه علائم” گوو گفت: در یک کنفرانس خبری.

نیویورک در حال حاضر کانون بیماری همه گیر کوروناویروس

17:55 GMT – انگلستان تصویب دو موقت جدید بیمارستان ها در بیرمنگام و منچستر

انگلستان خواهد ساخت بیشتر از دو بیمارستان ها برای رسیدگی به کروناویروس بیماران سر از انگلستان علنا بودجه خدمات بهداشت ملی (NHS) گفته است.

“امروز به دلیل این مشکل البته نه فقط محدود به لندن اما در سراسر کشور به من داده اند متهور به ساختمان دو بیشتر از این NHS بلبل بیمارستان ابتدا در بیرمنگام مرکز نمایشگاه ملی و منچستر مرکزی مرکز کنوانسیون با بیشتر از جمله بیمارستان ها به دنبال” گفت: NHS England, مدیر عامل شرکت سیمون استیون.

موقت بیمارستان در حال حاضر ساخته شده در لندن است و با توجه به دریافت بيماران در هفته آینده.

17:50 GMT – ترکیه از افزایش شمار تلفات 17 92

ترکیه coronavirus مرگ و میر افزایش 17 روز جمعه تا 92 در حالی که تعداد کل موارد یافت 2,069 به 5,698 کشور وزیر بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ترکیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: کشور نیاز به اقدامات گسترده تر در برابر coronavirus شیوع اضافه کرد که این کشور تا به حال بیش از 1 میلیون کیت های آزمایش.

17:45 GMT – زیمبابوه تحمیل 21 روز در سراسر کشور مستند از شنبه

زیمبابوه تحمیل خواهد شد در سراسر کشور مستند به مدت 21 روز از دوشنبه برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس رئیس Emmerson Mnangagwa اعلام کرد.

فقط دولت و کارگران بهداشت و درمان خواهد بود معاف از مستند Mnangagwa گفت. زیمبابوه دارای پنج تایید coronavirus موارد از جمله مرگ است.

A woman is screened by a Health worker before visiting a relative at a public hospital in Harare, Zimbabwe ,Saturday, March, 21, 2020 . Zimbabwe announced its first case of coronavirus,in one of

یک زن غربالگری سلامت کارگر قبل از بازدید از بستگان در یک بیمارستان عمومی در هراره زیمبابوه در مارس 21 [Tsvangirayi Mukwazhi/آسوشیتد پرس]

17:35 به وقت تهران – مجلس نمایندگان آمریکا می گذرد $2.2 T بسته نجات

مجلس نمایندگان آمریکا است با عجله به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک $2.2 tn بسته نجات پس از عبور از آن در روز جمعه به طور بالقوه حول یک زندگی حافظ به اقتصاد ایالات متحده و سیستم مراقبت های بهداشتی چپ آور توسط coronavirus بیماری همه گیر.

خانه تایید جارو اندازه گیری توسط یک صدا رای به عنوان قوی اکثریت هر دو طرف صف در پشت اکثر عظیم اقتصادی امداد بیل در کشور ، آن را به کشتی پرداخت تا $1,200 به میلیون ها نفر از آمریکایی ها تقویت مزایای بیکاری ارائه وام و کمک های مالی و معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ و خیط و پیت کردن میلیاردها بیشتر به دولت های محلی و ملت همه اما ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

17:30 به وقت تهران و ترکیه محدودیت های بین شهری, اتوبوس, سفر, ممنوع, ساحل پیاده روی و ماهیگیری

ترکیه محدود بین شهری, اتوبوس, مسافرت و ممنوع پیاده روی و ماهیگیری در امتداد ساحل دریا و سواحل و همچنین دویدن در جنگل ها و پارک ها در تعطیلات آخر هفته به عنوان آنکارا گسترده علیه اقدامات coronavirus.

فرمانداران محلی می تواند تصمیم به گسترش این تصمیم را روز هفته, داخلی, وزیر سلیمان Soylu گفت: یک مصاحبه NTV news channel.

که پیشرو جهانی مبارزه با کروناویروس? من در داخل داستان

17:20 به وقت تهران – صندوق بین المللی پول می گوید جهان در حال حاضر در رکود اقتصادی بازارهای نوظهور نیاز به $2.5 tn

Coronavirus در حال حاضر سقوط اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva است افزود زیاد فشار بر بازارهای در حال ظهور از درد و رنج از دست, تجارت, صادرات کاهش می یابد و سرمایه های عظیم outflows.

Georgieva یک کنفرانس خبری گفت که در حال ظهور در بازار کشور نیاز به حداقل $2.5 tn در منابع مالی برای دریافت از طریق این بیماری همه گیر. ذخایر داخلی و استقراض در بازارهای محلی خواهد بود کافی برای پوشش این نیاز دارد تا بودجه قابل توجهی از صندوق بین المللی پول و دیگر موسسات و دو جانبه وام ضروری خواهد بود.

16:40 GMT – ایتالیا گزارش بالاترین روزانه مرگ و میر 919

ایتالیا گزارش کرده است 919 جدید و میر ناشی از کروناویروس که بالاترین روزانه تعدادی از شیوع آغاز شد.

مقامات گزارش شده بود 969 مرگ و میر در جمعه اما 50 از آن رخ داده است در طول قبلی شمارش دوره اما که اطلاع رسانی خیلی دیر آمد را شامل می شود در آمار و ارقام رسمی منتشر شده در روز پنج شنبه.

روزانه تلفات نیز بالاترین گزارش شده توسط هر کشور پس از وقوع آغاز شد و در چین در اواخر ماه دسامبر.

ایتالیا به طور کلی مرگ و میر در حال حاضر 9,134. موارد در کشور افزایش یافته است به 86,498 از 80,539 یک روز قبل از این معنی در جمعه ایتالیا شد تا دومین کشور پس از آمریکا به تصویب تعداد موارد تایید شده در چین.

به عنوان coronavirus گسترش در اروپا و بیمارستان در حال غرق

16:30 GMT – انگلستان افسر ارشد پزشکی خود جدا با علائم

انگلستان و افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: او را از خود جدا در خانه برای هفت روز آینده پس از تجربه علائم سازگار با Covid-19 روز پنج شنبه شب.

Ersin کرده از نزدیک با نخست وزیر بوریس جانسون که گفت در روز جمعه او تشخیص داده شده بود با کوروناویروس.

کانادا ثبت کرده است 4,043 coronavirus موارد مرگ 39

کانادا معاون افسر ارشد پزشکی هوارد Njoo گفت: کانادا تایید کرده است 4,043 coronavirus عفونت با 39 مرگ و میر.

بیشتر:

16:15 به وقت تهران و ترکیه حذف 6,000 پناهندگان و مهاجران از مرز یونانی

ترکیه فرستاده است برخی از 6000 پناهندگان و مهاجران انتظار در ترکیه-یونان در مرز برای عبور به اتحادیه اروپا به شهرهای داخل کشور, وزیر کشور گفت, به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

دهها هزار نفر از مهاجران جمع شده بودند در مرز تلاش برای رسیدن به عضو اتحادیه اروپا یونان از ترکیه گفت: در فوریه 28 آن را دیگر نمی خواهد نگه داشتن آنها را در خاک خود به عنوان بخشی از یک 2016 مقابله با بروکسل رسید و در بازگشت به اروپا برای کمک به پناهندگان است.

موجی از کف زدن برای سلامت کارگران در انگلستان

16:05 GMT – بانک جهانی سر تماس برای کاهش بدهی های کشورهای فقیر

رئیس بانک جهانی دیوید Malpass گفت: کشورهای فقیر را باید بدهی و یا تجدید ساختار به طوری که آنها می تواند سرمایه خود را در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت: بانک جهانی ارائه خواهد بدهی تسکین رویکرد در ماه آوریل است.

“کشورهای فقیر را سخت ترین ضربه به ویژه آنهایی که در حال حاضر به شدت مدیون قبل از بحران” Malpass گفت: در یک تلفنی تصویری بین المللی پولی و مالی کمیته. “اما برای رسیدن به بدهی پایداری بسیاری از کشورها را باید بدهی. این تنها راهی است که آنها می توانند تمرکز هر گونه منابع جدید در مبارزه با این بیماری همه گیر و پیامدهای اقتصادی و اجتماعی.”

16:00 GMT – فرانسه گسترش مستند توسط دو هفته به مارس 15

نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ گفت: در یک سخنرانی از دولت تا به حال تصمیم به گسترش این کشور coronavirus مستند توسط دو هفته تا 15 آوریل است.

“پس از این 10 روز اول از سلول روشن است که ما فقط در زمان شروع این بیماری همه گیر موج. آن غوطه شرقی فرانسه و در حال حاضر آن است که پس از رسیدن در منطقه پاریس و شمال فرانسه و” فیلیپ گفت.

او گفت: به این دلیل مدت حبس خواهد بود تمدید دو هفته از سه شنبه هفته آینده و اضافه شده است که همان قوانین اعمال می شود. او گفت که در این دوره تنها می تواند تمدید دوباره اگر وضعیت سلامت آن مورد نیاز است.

15:50 GMT – نیویورک می تواند اوج بیمارستان تقاضا در 21 روز: فرماندار

ایالت نیویورک می بینید در اوج تقاضا برای بیمارستان ظرفیت در سه هفته با توجه به coronavirus فرماندار اندرو کومو یک کنفرانس خبری گفت.

Cuomo, صحبت کردن در مقابل یک افت موقت تخت بیمارستان در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در منهتن نیز گفت: مدارس باید بسته باقی می ماند برای دو هفته دیگر تا 15 آوریل.

بیش از 39 ، 000 موارد تایید شده اند در دولت های کانون ما شیوع با 461 مرگ و میر.

15:45 GMT – کانادا به پوشش 75 درصد از کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد حقوق و دستمزد: PM

کانادا را پوشش 75 درصد از حقوق و دستمزد حقوق و دستمزد برای کسب و کارهای کوچک و به این شرکت ها دسترسی به یک سال وام های بدون بهره به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از تخمگذاری کردن کارکنان نخست وزیر کانادا جاستین ترودو ،

ترودو گفت: یارانه دستمزد برای کوچک و متوسط کسب و کار خواهد بود backdated به مارس 15 اضافه کرد که او امیدوار است شرکت خواهد rehire کارگران آنها گذاشته بود ،

جمهوری دموکراتیک کنگو اعلام کرد COVID-19 اورژانس پس از مرگ

15:30 به وقت تهران – مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار خودروسازان فورد و جنرال موتورز به ‘رفتن’ در ساخت هواکش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد انتقاد قرار جنرال موتورز شرکت و با اشاره به دفاع تولید عمل پس از گفت و خودروساز کاهش تعداد هواکش آن گفت که می تواند برای بیمارستان ها در تلاش برای مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس.

“به طور معمول با ‘این’ General Motors, چیزهایی که فقط به نظر می رسد هرگز به کار کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر. “آنها گفتند به ما 40,000 بسیار مورد نیاز هواکش, ‘بسیار سریع’. در حال حاضر آنها می گویند آن را فقط 6000 در اواخر ماه آوریل و می خواهند دلار بالا است.”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر رئیس جمهور افزود: “جنرال موتورز باید بلافاصله خود را باز ابلهانه رها lore city گیاه در اوهایو و یا برخی دیگر از کارخانه و شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!!!!!! فورد رفتن در هواکش سریع!!!!!!”

15:15 به وقت تهران – مرگ و میر در ایتالیا لمباردی افزایش می یابد در حدود 541 در یک روز

مرگ و میر در ایتالیا لمباردی منطقه کانون شیوع این بیماری در کشور افزایش یافته است در حدود 541 در یک روز مصرف کل مرگ و میر به 5,402 یک منبع آشنا با اطلاعات گفته خبرگزاری رویترز.

در ضمن موارد در کشور افزایش یافته است در مورد 2,409 گرفتن مجموع به 37,298 با توجه به منبع.

15:00 GMT – جلالی می گوید اسپانیا مواد غذایی زنجیره تامین عملکرد هموار

اسپانیا مواد غذایی زنجیره تامین هستند و عملکرد هموار با وجود coronavirus اپیدمی سخنگوی دولت و بودجه وزیر ماریا عیسی مونترو گفت: پس از جلسه هیئت دولت است.

دولت همچنین تصویب اقدامات لازم برای جلوگیری از کارفرمایان از تخمگذار کردن کارکنان. اسپانیا: اتحادیه اروپا بزرگترین صادر کننده میوه ها و سبزیجات است.

طبیعی جدید برای میلیون ها نفر از کودکان در میان مدارس بسته شدن

14:55 به وقت تهران – فرودگاه بیروت و گسترش تعلیق پرواز به مارس 12

رفیق حریری در فرودگاه بین المللی در بیروت آن را گسترش تعلیق از تمام تجاری و خصوصی پرواز تا مارس 12 با توجه به Daily Star انتشار.

فرودگاه بود در ابتدا به حالت تعلیق پروازها به مدت دو هفته در مارس 18.

14:35 GMT – شیلی موارد افزایش 304 به از 1610

شیلی تایید کرده 304 بیشتر موارد از coronavirus در کشور, بزرگترین افزایش در یک روز در آوردن این کشور در مجموع به از 1610, با توجه به وزارت بهداشت.

پنج نفر فوت کرده اند در کشور از شیوع بیماری است. اکثر موارد گزارش شده در منطقه شهری سانتیاگو.

14:30 به وقت تهران – جهانی غرق 25,000

جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس گذشت 25,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 553,000 موارد گزارش شده است. بیش از 127,500 مردم بهبود یافته اند.

Spain funeral - reuters

کارگران شهرداری پوشیدن دنده محافظ حمل تابوت یک قربانی COVID-19 در ال سالوادور گورستان در ویتوریا, اسپانیا. [وینسنت وست/رویترز]

14:25 GMT – کاخ باکینگهام به مقیاس ملکه الیزابت تولد رژه

رژه به مناسبت تولد رسمی از ملکه الیزابت نمی خواهد بروید در شکل سنتی آن در نور محدودیت در گردهمایی های اجتماعی با توجه به گسترش سریع coronavirus کاخ باکینگهام گفت.

بزرگ رژه سربازان از طریق مرکز لندن شناخته شده به عنوان Trooping رنگ است, برنامه ریزی شده برای روز شنبه ژوئن 13. ملکه واقعی تولد مارس 21.

“در خط با دولت مشاوره آن موافقت شده است که روز تولد ملکه رژه همچنین به عنوان شناخته شده Trooping رنگ نمی خواهد بروید در شکل سنتی آن,” کاخ باکینگهام در بیانیه ای گفت. “تعدادی از گزینه های دیگر در نظر گرفته شده در خط مربوطه را با هدایت.”

Britain's Prince Charles and Camilla the Duchess of Cornwall, in the background, leave after attending the annual Commonwealth Day service at Westminster Abbey in London, Monday, March 9, 2020. The an

بریتانیا پرنس چارلز اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در روز چهارشنبه. [کرستی Wigglesworth/آسوشیتد پرس]

14:20 به وقت تهران – UK تلفات به 759 تا 31 درصد در یک روز

انگلستان مقامات گفته اند 759 نفر فوت کرده و در این کشور پس از آزمایش مثبت برای coronavirus از 17 GMTThursday میان مجموع 14,579 موارد تایید شده

مرگ و میر در ایستاده بود 578 فقط 24 ساعت زودتر به معنی تلفات تا به حال شروع به پریدن کرد با 31 درصد است.

بیشتر:

14:15 GMT – هرج و مرج و گرسنگی در میان هند coronavirus مستند

هند سخت 21-day مستند از 1.3 میلیارد نفر اعلام کرد نارندرا نخست وزیر در روز سه شنبه است مختل زندگی می کند و در سمت چپ برخی از کارگران مهاجر و فقیر افراد در مواجهه با گرسنگی کارشناسان بگویید الجزیره.

در حالی که هند موجود رفاه برنامه برای فقرا که به نظر می رسد دولت باید با استفاده از ارائه مستقیم نقل و انتقالات پول نقد و مواد غذایی سبوس دار و نزدیک به 85 درصد جمعیت هند با این نسخهها کار در بخش غیررسمی. مهاجران در خصوص دسترسی به این منابع است.

اینجا بیشتر بخوانید.

India under complete lockdown due to Covid-19

هند بود که در زیر قرار داده شده کامل مستند در روز سه شنبه [جاوید سلطان/Anadolu]

14:10 به وقت تهران – صندوق بین المللی پول می گوید جهانی خروجی به قرارداد در سال 2020 کاوش در گزینه های تامین مالی

Coronavirus همه گیر باعث خواهد شد اقتصاد جهانی خروجی به قرارداد در سال 2020 مقامات ارشد صندوق بین المللی پول است, و اضافه کرد که یک “فوق العاده بالا تعدادی از کشورهای” نیاز به صندوق بین المللی پول تامین مالی اضطراری.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva و بین المللی پولی و مالی کمیته صندلی Lesetja Kganyago گفت: در بیانیه ای که به سهولت کمبود ارز خارجی برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه در صندوق بین المللی پول در حال بررسی گزینه های اضافی است که فراتر از این صندوق وام سنتی امکانات.

“ما در یک وضعیت بی سابقه ای که در آن بهداشت جهانی همه گیر تبدیل شده است به یک بحران اقتصادی و مالی. با یک توقف ناگهانی در فعالیت های اقتصادی جهانی در خروجی خواهد قرارداد در سال 2020” گفتند.

14:05 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن حملات جمهوریخواه مجلس تهدید تاخیر محرک

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتقاد یک جمهوری خواه کنگره است که با توجه به تاکتیک های به تاخیر انداختن مجلس نمایندگان رای در یک coronavirus محرک لایحه, تماس نماینده توماس Massie یک “سوم رای grandstander وجود دارد.”

“او فقط می خواهد تبلیغات. او می تواند آن را متوقف کند, تنها تاخیر است که هر دو خطرناک & پرهزینه است. کارگران و کوچک کسب و کار نیاز به پول در حال حاضر به منظور زنده ماندن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر.

“پیروزی اما پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!” او اضافه شده است.

14:00 GMT – ایتالیا برای گسترش مدارس shutdown گذشته آوریل 3 محدود

ایتالیا با وزیر آموزش و پرورش گفت: مدارس سراسر کشور باقی خواهد ماند بسته فراتر از زمان آوریل 3 محدود با توجه به شیوع کروناویروس.

“هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان به مدرسه بازگشت تنها زمانی که ما کاملا مطمئن شوید که آن را بی خطر است, سلامت, اولویت,” وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina گفت: شبکه دولتی RAI.

مدارس و دانشگاه ها بسته شده اند در سراسر کشور پس از 5 مارس به عنوان بخشی از یک مستند برای جلوگیری از گسترش این ویروس که تا کنون به کشته شدن بیش از 8000 نفر در ایتالیا به بالاترین میزان مرگ و میر از هر کشور در جهان است.

13:45 GMT – گزارشگران بدون مرز می گوید کشمیر محدودیت اینترنت می تواند مرگبار

خبرنگاران بدون مرز (RSF) سازمان از سوی دولت هند برای بازگرداندن سرعت بالای اینترنت در هند-اداره کشمیر گفت: نگه داشتن محدودیت در طول coronavirus همه گیر است “جنایی بی مسئولیتی”.

خدمات اینترنت شده بود مسدود شده در منطقه پس از دولت هند’ s سلب منطقه’ s استقلال در ماه اوت سال گذشته و قرار دادن آن تحت قفل کردن. در ماه ژانویه محدود خدمات 2G بود به آرامی دوباره بازسازی شد. شایعاتی است که محدودیت در نور از شیوع کروناویروس خواهد بود برداشته شده است زدوده توسط دولت است.

“تصور کنید یک جمعیت تحت coronavirus مستند است که می تواند برقراری ارتباط توسط اینترنت” گفت: Daniel ارشد رئیس RSF’ s آسیا-اقیانوس آرام ، “این واقعیت بی رحمانه است که شهروندان از دره کشمیر از جمله خود روزنامه نگاران در حال حاضر قرار داشته است.”

Authorities in Indian-administered Kashmir impose a complete lockdown amid the growing fears of COVID-19 spread. [Shuaib Bashir/Al Jazeera]

مقامات در اداره کشمیر اعمال کامل مستند میان رشد ترس از COVID-19 گسترش یافته است. [شعیب بشیر/الجزیره]

“در زمانی که مردم تحت مستند در سراسر جهان با استفاده از اینترنت به کار برقراری ارتباط و دریافت اطلاعات از 8 میلیون کشمیری همچنان به طور قطع از این کاملا حیاتی است که اطلاعات مورد نیاز است برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر” او گفت:.

“این نشان می دهد که به طور بالقوه جنایی بی مسئولیتی دهلی نو باید بلافاصله بازگرداندن سرعت بالای اینترنت در دره کشمیر.”

13:35 GMT – توافق سران اتحادیه اروپا برای در نظر گرفتن آب و هوا در برنامه بهبود

سران اتحادیه اروپا توافق کرده اند که بلوک coronavirus بهبود اقتصادی طرح باید توجه را از هدف خود برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

پس از شش ساعت ویدئو کنفرانس 27 رهبران اتحادیه اروپا توافق کردند در اواخر روز پنج شنبه به هماهنگ coronavirus بهبود اقتصادی طرح.

اگر چه جزئیات طرح خود را هنوز هم باید کار می کرد یک بیانیه گفت: آنها موافقت کرده است که باید آن را سازگار با سبز “انتقال” عبارت اتحادیه اروپا استفاده برای توصیف هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است که حرارت این سیاره است.

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون می خواهد آن 27 عضو به ثبت نام در اجلاس سران در ماه ژوئن به برنامه به کل بلوک گلخانه ای گاز خنثی تا سال 2050. تا کنون لهستان تنها holdout.

Coronavirus linked to improved air quality in China

COVID-19 مجبور به بسته شدن نیروگاه با سوخت زغال سنگ و تجهیزات صنعتی به ناچار منجر به کاهش آلودگی هوا, به عنوان نشان داده شده در این نقشه ماهواره ای [خبرگزاری فرانسه]

13:30 GMT – انگلیسی PM جانسون هنوز هم کار با علائم خفیف: سخنگوی

نخست وزیر بوریس جانسون است که هنوز هم قادر به کار در یک دفتر و مطالعه در شماره 11 خیابان داونینگ خود را سخنگوی کرده است گفت: در مدت کوتاهی پس از بریتانیا رهبری کرد که او قرارداد coronavirus و خفيف علائم. او خود جدا برای هفت روز سخنگوی گفت.

“وجود دارد یک 9:30 جلسه که با ما تماس COVID-19 جلسه … که رفت جلوتر. این ساعت بازی نقش خود را به طور کامل از طریق ویدئو کنفرانس” سخنگوی گفت. “این که چگونه آن را ادامه خواهد داد در حالی که ساعت خود جدا. او همان را انجام خواهد داد اما انجام خواهد شد به طور انحصاری توسط نهفته در بخشی خود را.”

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جانسون گفت که نخست وزیر شد, دریافت وعده های غذایی چپ در خارج از درب خود را برای او اما دیگر نمی خواهد در فرد ظاهر می شود در یک کنفرانس خبری روزانه.

13:25 GMT – هلندی موارد افزایش 16 درصد با 112 جدید مرگ و میر

تعداد تایید coronavirus موارد در هلند افزایش یافته است 1,172 یا 16 درصد به 8,603 مقامات بهداشت و درمان گفت: با 112 جدید مرگ و میر.

این کشور مرگ در مجموع در حال حاضر 546.

هلند و موسسه ملی بهداشت (RIVM) گفت: در آن به روز رسانی روزانه است که با افزایش در میزان گسترش ویروس به نظر می رسد به کاهش باشد. آن گفت که امیدوار است قادر به می گویند: “ظرف چند روز” آیا اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات انجام شده در اواسط ماه مشغول به کار بودند به سرعت شیوع را گسترش.

13:20 به وقت تهران – صندوق بین المللی پول: پاکستان درخواست اضطراری تامین مالی

پاکستان درخواست کرده اضطراری وام پرداختي از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) برای کمک به مبارزه با کروناویروس در زیر صندوق سریع ابزار تامین مالی برنامه های صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفته است.

او نمی شناخت اندازه وام اما تحت برنامه پاکستان خواهد بود قادر به قرض گرفتن تا به آن پر ظرفیت — در مورد $2.76 میلیارد دلار بیش از دو سال و یا $1.43 میلیارد دلار بیش از یک سال برای دیدار فوری تعادل-از-پرداخت نیاز دارد.

پاکستان در حال حاضر دارای یک صندوق بین المللی پول $6 bn تمدید تسهیلات صندوق وام برنامه و Georgieva گفت: مقامات پاکستانی “را مجددا تعهد خود را به سیاست های اصلاحات از جمله در زمان تنظیم.”

چند شرکت های هواپیمایی نمی رود به زنده ماندن پس از coronavirus بحران

13:15 GMT – ترکی شهر روستا ابتدا به قرنطینه شود

یک شهر و چهار روستا در ترکیه در دریای سیاه در استان ریزه شده اند قرنطینه بیش از coronavirus شیوع محلی شهردار است گفت: در مورد اول از یک مستند در کشور پس از آغاز شیوع این بیماری در کشور دو هفته پیش.

Alaettin Serdar شهردار Kandirli شهر گفت: در مصاحبه با شبکه دولتی تی آر تی هابر این حرکت یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش بیشتر بیماری پس از یک بیمار در شهر درگذشت این ویروس در روز پنج شنبه.

مرگ و میر در ترکیه با توجه به کروناویروس افزایش 16 تا 75 روز پنج شنبه در حالی که تعداد موارد تایید شده رسید به کل از 3,629 پس از اولین مورد گزارش شده در مارس 11.

بیشتر:

13:10 به وقت تهران – ایرلندی مراقبت ويژه مجموعه به آمار ظرفیت در روز: PM

ایرلند مراقبت ويژه خواهد بود در ظرفیت ظرف چند روز با توجه به میزان گسترش coronavirus و سرویس های بهداشتی دارای برنامه های در محل برای مقابله با تقاضای نخست وزیر لئو Varadkar گفته است.

“من (نگران). به عنوان چیزهایی که موضع ما تخت خالی در Icu اما فقط این راه همه چیز به عنوان نشان می دهد که ما ويژه خواهد بود در ظرفیت ظرف چند روز” Varadkar به خبرنگاران گفت:.

“که در حال حاضر مورد در سراسر اروپا به نظر می رسد مانند آن را ممکن است اتفاق می افتد بنابراین در اینجا ما نیاز به برنامه ریزی برای آن است. ما نیاز به مطمئن شوید که ما باید پشتیبان ICU ظرفیت هواکش CPAP (فشار مثبت مداوم) ماشین آلات. تمام است که اتفاق می افتد. بی سابقه تلاش است که ساخته شده است به ابزار,” او گفت:.

13:00 GMT – UK, وزیر بهداشت, Hancock, تست مثبت

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در توییتر که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و خود منزوی در خانه با علائم خفیف.

کمتر از دو ساعت نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که او هم تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

______________________________________________________________________

این است که یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از فرح نجار.

____________________________________________________________

12:08 GMT – ملکه الیزابت است که در سلامت خوب: کاخ باکینگهام

ملکه الیزابت در گذشته شاهد نخست وزیر بوریس جانسون که آزمایش مثبت برای coronavirus در تاریخ 11 مارس و او همچنان در سلامت کاخ باکینگهام گفت: در روز جمعه.

“ملکه گذشته دیدم ساعت در تاریخ 11 مارس و پس از تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه” کاخ سخنگوی گفت.

11:49 GMT – الجزایر گسترش حکومت نظامی به نه استان جدید

الجزایر را اعمال شب مقررات منع رفت و آمد در نه استان به منظور محدود کردن گسترش coronavirus دفتر نخست وزیر گفت.

در اوایل این هفته به دولت تحمیل یک شب مقررات منع رفت و آمد در پایتخت و کامل مستند همسایه استان البلیده.

حکومت نظامی فرمت برای اجرا از 7 بعد از ظهر تا 7 صبح خواهد شد عبارتند از شرقی و غربی کشور که در آن coronavirus موارد در حال افزایش است.

این کشور تا کنون گزارش 367 مورد از این بیماری با 25 مرگ و میر. بسیاری از موارد شده اند در البلیده جنوب الجزیره.

A general view shows an empty street after a curfew was imposed from 7pm-7am to prevent the spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Algiers

یک نمای کلی را نشان می دهد خالی خیابان پس از یک حکومت نظامی تحمیل شد از 7ساعت-7 صبح تا برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس در الجزیره [Ramzi Boudina/رویترز]

11:46 GMT – اندونزی آماده سازی قوانین و مقررات اجازه می دهد تا مستندات

اندونزی ارشد امنیتی وزیر گفت که دولت آماده شد به موضوع قوانین و مقررات به زودی اجازه می دهد تا برای “قرنطینه” و یا مستند از مناطق آسیب دیده از coronavirus.

“آن را تنظیم زمانی که زمینه های منطقه ای می تواند اعلام جنبش محدودیت است که معمولا شناخته شده به عنوان مستند” وزیر Mahfud به خبرنگاران گفت:.

11:20 به وقت تهران – بریتانیا بوریس جانسون آزمایش مثبت

نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus است و از خود جدا خواهد شد اما هنوز هم رهبری دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

“بیش از 24 ساعت گذشته من را توسعه داده اند که علائم خفیف و آزمایش مثبت برای کوروناویروس” جانسون گفت. “من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت’ پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

10:54 GMT – مرگ و میر در اسپانیا جهش به 4,858

اسپانیا گزارش 769 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع تلفات تا کنون به 4,858.

وزارت بهداشت گفت: تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 64,059.

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Barcelona

سلامت کارگران جمع آوری مواد غذایی از تحویل 4 قهرمانان بر روی برانکار در کلینیک بیمارستان در طی شیوع کروناویروس در بارسلونا [Nacho Doce/رویترز]

10:30 GMT – فرانسه نتانیاهو ‘دشوار’ روز پیش

فرانسه نخست وزیر مطرح زنگ بیش از یک “بسیار بالا” افزایش coronavirus موارد در کشور و هشدار داد که این وضعیت خواهد بود “دشوار است در این روز آمده است.”

“ما خودمان را پیدا کنید در یک بحران است که در گذشته در وضعیت سلامت است که نمی خواهد بهبود هر زمان به زودی” ادوارد فیلیپ گفت: پس از جلسه کابینه برگزار شده توسط ویدئو کنفرانس.

10:12 به وقت تهران – کویت گزارش موارد جدید

کویت را تایید کرد 17 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل موارد در کشور به 225, کویت به خبرگزاری کونا به نقل از وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت.

09:52 GMT – چین ممنوعیت بازدید کنندگان خارجی

چین ممنوعیت ورود برای کلیه اتباع خارجی از جمله غیر اتباع با مدرک معتبر ویزا و اجازه اقامت از نیمه شب روز جمعه در یک حرکت به محدود کردن اعداد وارد شده coronavirus موارد است.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:46 به وقت تهران ایران – گزارش بیش از 140 مرگ و میر

ایران اعلام کرد 144 جدید و میر ناشی از رمان coronavirus آوردن رسمی تعداد مرگ و میر به 2,378 در یکی از کشور بدترین ضربه.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 2,926 جدید تایید موارد COVID-19 عفونت در سراسر کشور” وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

“این به ارمغان می آورد به طور کلی تایید موارد به حداقل 32,332” او اضافه کرد که در 11,133 از کسانی که در بیمارستان بستری تا کنون بهبود یافته اند.

Coronavirus precautions in Iran

مقامات بهداشت بررسی درجه حرارت بدن از رانندگان و مسافران در ورودی پایتخت ایران تهران [فاطمه بهرامی/Anadolu]

09:32 GMT – روس ها خواست به ماندن در خانه

روسیه خواست شهروندان برای خودداری از رفت و آمد غیر ضروری سفر, درخواست از مردم برای ماندن در خانه اینترفاکس خبرگزاری ذکر شده نخست وزیر میخائیل Mishustin عنوان کرد و گفت.

Mishustin گفت: تدابیر لازم بود اضافه کرد که دقیق تر تغییرات در مسکو باید گسترش به دیگر مناطق کشور است.

09:29 GMT – مالزی گزارش موارد جدید

مالزی گزارش 130 جدید کروناویروس موارد و در مجموع 2,161 عفونت, بالاترین مجموع در جنوب شرقی آسیا.

تعداد مرگ و میر ناشی از شیوع ویروس افزایش به 26 وزارت بهداشت گفت.

09:03 GMT – اندونزی گزارش بالاترین روزانه افزایش موارد جدید

اندونزی تایید کرده 153 جدید کروناویروس موارد بزرگترین روزانه افزایش تا کنون و در نظر گرفتن آسیای جنوب شرقی کشور را در مجموع به 1,046 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto گفت.

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس افزایش 9, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 87, او گفت:, و اضافه کرد در مجموع 46 نفر بود که از ویروس.

بیشتر:

08:57 GMT – آفریقای جنوبی می رود به سراسر کشور مستند

برخی از 57 میلیون نفر محدود به خانه های خود را در آفریقای جنوبی در سه هفته کل مستند آغاز شد که در نیمه شب روز پنج شنبه.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:55 GMT – سنگال: coronavirus آزمون ممکن است در راه خود را

محققان در این هفته شروع به اعتبار سنجی محاکمه در یک COVID-19 تست تشخیصی است که می تواند در خانه انجام می شود و نتایج تولید در عنوان کمی تا 10 دقیقه – همه برای $1.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:50 GMT – فیلیپین سوابق بیشتر موارد مرگ و میر

فیلیپین ثبت کرده است نه کروناویروس جدید, مرگ و میر, آوردن مجموع به 54 وزارت بهداشت گفت.

همچنین گزارش شده 96 جدید مورد تأیید بالاترین افزایش روزانه آوردن شمارش به 803.

08:45 GMT – هنگ کنگ گزارش بزرگترین افزایش روزانه

هنگ کنگ گزارش داد 65 جدید کروناویروس عفونت بزرگترین روزانه افزایش تا کنون در نظر گرفتن تعداد کل موارد در چین-اداره شهر به 518, سلامت, مقامات گفت.

از آخرین موارد 41 اخیرا در بازگشت از سفر خارج از کشور.

08:26 GMT – روسیه می گوید تعداد موارد بیش از 1000

روسیه گزارش 196 موارد جدیدی از کروناویروس یک رکورد روزانه مصرف آن رسمی کل برای کسانی که مبتلا به این بیماری به 1,036.

یک فرد کشته شده اند توسط این ویروس در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل مرگ و میر به چهار.

Coronavirus precautions in Russia

ضد عفونی با این نسخهها کار در حال اجرا در اطراف کلیسای جامع مسیح نجات دهنده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus در مسکو [Anadolu]

08:04 GMT – آلمان می فرستد پرواز برای نجات گردشگران در نپال

نجات پرواز مرتب توسط دولت آلمان برداشت صدها نفر از گردشگران که رشته در نپال پس از هیمالیا ملت در ادامه مستند در اوایل این هفته مقامات گفت.

قطر ایرویز پرواز چارتر در زمان خاموش با 305 نفر در هیئت مدیره گفت: Deo چاندرا لعل ، یک مقام در کاتماندو را Tribhuvan فرودگاه بین المللی.

مهاجرت رسمی ساغر Acharya گفت: بسیاری از مسافران شد اتباع آلمان و یا ابتال به این کشور است.

Stranded tourists from Germany wait for a shuttle bus to transport them to the airport in Kathmandu

رشته گردشگران از آلمان صبر در کاتماندو برای یک اتوبوس شاتل به آنها حمل و نقل به فرودگاه به هیئت مدیره چارتر پرواز به آلمان [Navesh Chitrakar/رویترز]

07:51 GMT – اسرائیل برای استقرار ارتش برای به اجرا درآوردن مستند

اسرائیل را اعزام ارتش خود را برای کمک به پلیس در گشت زنی در خیابان به اجرای یک مستند نظامی گفت.

حدود 500 نیروهای نظامی ملحق خواهد شد پلیس از روز شنبه به کمک “در گشت جداسازی و تامین امنیت برخی مناطق مسدود کردن مسیرهای اضافی و تکالیف مشابه” ارتش در بیانیه ای گفت.

Coronavirus: دکتر هشدار از تماس های ورودی فاجعه در غزه

اسرائیل گزارش کرده است بیش از 3000 عفونت و 10 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. این هفته مقامات محکم جزئی مستند نیاز مردم به ماندن در 100 متر (110 متری) از خانه و محیط تحریم برای هجوم قوانین.

07:05 GMT – روسیه نزدیک به رستوران ها و کافه ها

دولت روسیه دستور داده است تا تمام کافه ها و رستوران ها به مدت یک هفته از شنبه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مناطق روسیه به “توقف فعالیت های عمومی خدمات مواد غذایی سازمان” به جز برای خدمات تحویل یک فرمان دولت گفت.

06:59 GMT – آفریقای جنوبی گزارش اول دو مرگ

وزارت بهداشت در آفریقای جنوبی گزارش داد این کشور در دو مرگ.

به تاریخ وجود دارد بیش از 1000 تایید موارد coronavirus در آفریقای جنوبی این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

“امروز صبح ما در آفریقای جنوبی از خواب بیدار با خبر غم انگیز است که ما در حال حاضر ما اول مرگ و میر ناشی از COVID-19” وزارت گفت.

People carry bags of maize and paraffin as they return from a store ahead of a nationwide lockdown, in Johannesburg

مردم به حمل کیسه های ذرت و پارافین به عنوان آنها در بازگشت از یک فروشگاه جلوتر از سراسر کشور مستند به مدت 21 روز در ژوهانسبورگ [Siphiwe Sibeko/رویترز]

06:54 GMT – مجارستان تحمیل محدودیت در حرکت

به منظور کاهش تعداد ارتباطات اجتماعی مجارستان خواهد شد و اعمال محدودیت بر شهروندان ترک خانه های خود را بین 28 مارس و آوریل 11, نخست Miniszter ویکتور اوربان گفت.

اوربان اضافه شده او را در حال حاضر یک طرح اقدام به راه اندازی مجدد اقتصاد در نیمه اول آوریل است.

06:41 GMT – ویتنام ممنوعیت تجمعات کاهش پروازها

ویتنام را محدود پروازهای داخلی و جلوگیری از تجمعات عمومی به مدت دو هفته با شروع از شنبه, دولت در بیانیه ای گفت.

داخل سالن تجمع بیش از 20 نفر و تجمعات از 10 نفر یا بیشتر ممنوع خواهد شد, دولت گفت: با استناد به سفارش امضا شده توسط نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc.

Phuc همچنین دستور داد که پروازهای بین سرمایه هانوی و جنوبی مرکز کسب و کار از شهر هوشی مین و شهرستانها در سراسر کشور کاهش می یابد.

06:34 GMT – ازبکستان گزارش اول مرگ آن را به عنوان widends مستند

72 سال در شهر نمنگان در اثر سکته قلبی بهداشت و درمان, وزارت, گفت:, و اضافه کرد که او رنج می برد از یک میزبان از دیگر بیماری ها در علاوه بر این به کوروناویروس.

مقامات شهری در استان نوایی گفت: آنها قفل کردن شهرهای نوایی و Zarafshan و همچنین چند منطقه.

مقامات در عمده گردشگری hub بخارا نیز گفت: این شهرستان که نزدیک مرزهای خود.

آسیای مرکزی کشور در حال حاضر قفل شده است و برخی از بزرگترین شهرستانها از جمله نمنگان و پایتخت آن تاشکند.

06:26 GMT – چین ما باید متحد برای مبارزه با ویروس’

رئیس جمهور چین در یک تماس با ما همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دو کشور باید “متحد برای مبارزه با” coronavirus رسانه های دولتی گزارش شده است.

یازدهم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن چین “مایل به ادامه اشتراک گذاری تمام اطلاعات و تجربه با ما” گفت: دولت پخش دوربین مدار بسته.

پس از تماس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر نوشته است که رهبران دو کشور بودند “کار نزدیک به هم”.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار Ted Regencia.

05:15, فرانسه, مالزی با پرواز چارتر از کامبوج

فرانسه و مالزی را سازماندهی کرده اند چارتر پرواز به پرواز صدها نفر از شهروندان خود را سرگردان در کامبوج پس از کشور مهر و موم شده از مرزهای خود و لغو پروازها در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

مالزی همچنین فرستاده ویژه هواپیما را به خانه 111 رشته اتباع مالزی روز چهارشنبه گفت: کامبوج وزیر خارجه Prak Sokhonn.

در همان زمان کامبوج هماهنگ با مالزی به بازگرداندن اهل کامبوج شش رشته در مالزی Sokhonn گفت: در Facebook پست در روز پنج شنبه.

Cambodia

از روز شنبه وجود دارد حداقل 98 تایید coronavirus موارد در کامبوج [ تانگ Chhin Sothy/خبرگزاری فرانسه]

04:15 GMT – استرالیا معرفی قرنطینه برای بازگشت شهروندان

استرالیا معرفی اجرا شده توسط نیمه شب روز شنبه برای شهروندان از بازگشت به خانه از خارج از کشور و اعزام نیروهای مسلح به مردم اطمینان دهد که در حال حاضر در معرض خود انزوا اقدامات مطابق رویترز news agency گزارش.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: هر کس از ورود با هواپیما خواهد بود بازداشت در یک هتل در شهر از ورود آنها به مدت دو هفته تا سفت قبلی خود جداسازی مورد نیاز است.

موریسون گفت: بازگشت استرالیایی اختصاص حدود دو سوم از این کشور بیش از 3000 coronavirus موارد آن را “بزرگترین مسئله” به خطاب.

04:15 GMT – تایلند گزارش 91 جدید, موارد, یک مرگ

تایلند گزارش 91 جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر آوردن مجموع به 1,136 موارد و مرگ و میر پنج, یک مقام بهداشتی گفت: در روز جمعه.

آخرین مرگ یک بیمار در ناراتیوات استان هم مرز با مالزی سلامت رسمی گفت.

جدید عفونت شامل 30 نفر مرتبط با موارد قبلی و 19 نفر از جمله آنهایی که وارد شده گفت: Anupong Sujariyakul ارشد متخصص در طب پیشگیری در این بیماری بخش کنترل.

تا کنون 97 نفر از بیماران بهبود یافته اند و به خانه رفته پس از وقوع.

Thailand - Coronaviru

دولت تایلند اعلام وضعیت اضطراری به اقدامات سختگیرانه تر برای کنترل شیوع کروناویروس [Sakchai Lalit/AP]

04:04 GMT – ما لغو تمرین های نظامی با فیلیپین

ایالات متحده را لغو کرده است سالانه تمرینات نظامی با پیمان متحد فیلیپین را روز جمعه گفت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

تمرینات مجموعه به اجرا ممکن است از 4 مارس تا 15 صورت گرفته در کشور جنوب شرق آسیا در دهه های مربوط به هزاران نفر از نیروهای نظامی از دو کشور.

اتحاد با فیلیپین یکی از واشنگتن مهم در آسیا است.

03:40 GMT – توکیو ساکنان سهام تا در منابع پیش از مستند

صف های تشکیل شده در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها در توکیو روز جمعه به عنوان ساکنان پایتخت ژاپن آماده برای یک آخر هفته را در خانه پس از فرماندار شهر به نام در آنها را به ماندن در سرپا ایستادن کردن برای جلوگیری از گسترش coronavirus خبرگزاری رویترز گزارش داد.

پس از فرماندار Yuriko Koike درخواست روز چهارشنبه به خودداری از غیر ضروری و غیر فوری گردش از طریق مارس 12 و به خصوص در این آخر هفته شد پا روی همه چیز از طریق مسنجر رشته فرنگی و برنج به لوازم آرایش و محصولات تازه با وجود عمومی-خدمات هشدارهای برابر احتکار.

توکیو دیده می شود افزایش coronavirus موارد این هفته گزارش یک رکورد 47 مورد در روز پنج شنبه در مجموع 259.

در سراسر کشور وجود دارد 1,400 گزارش در سراسر کشور با 47 و میر به استثنای کسانی که از کشتی کروز که احتمالا در ماه گذشته.

Tokyo, Japan

در سراسر کشور وجود دارد 1,400 گزارش در سراسر کشور با 47 مرگ و میر در ژاپن به استثنای کسانی که از کشتی کروز که احتمالا در ماه گذشته [ Issei کاتو/رویترز]

03:15 GMT – کره شمالی: 2,280 شهروندان دو خارجی تحت قرنطینه

کره شمالی می گوید در مورد 2,280 شهروندان و دو خارجی باقی می ماند تحت coronavirus قرنطینه پس از مقامات منتشر شد هزاران نفر از مردم در هفته گذشته بودند که به تایید هیچ نشانه ای ندارند.

آسوشیتد پرس به نقل از خبرگزاری شمال رسمی مرکزی کره ای نیوز عنوان کرد و گفت: در روز جمعه که پیونگ یانگ را حفظ هشدار وضعیت به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از بیماری کروناویروس اما رسانه های دولتی توصیف کرده است anti-virus تلاش به عنوان یک ماده “ملی وجود دارد.”

02:24 GMT – لوازم بهداشتی از چین وارد اندونزی

اندونزی پرچم حامل Garuda بازگشت از چین در روز جمعه حامل 40 تن لوازم بهداشتی که توزیع خواهد شد بلافاصله در سراسر کشور که در آن جدید کروناویروس بیماران رسید در هفته گذشته.

Jodi Mahardi های دریایی و سرمایه گذاری و هماهنگی وزارت صهیونیستی گفت این تجهیزات شامل تجهیزات حفاظت فردی و سریع تست کیت و ماسک.

آنها کمک های مالی از چندین سرمایه گذاران چینی در اندونزی برای کمک به این کشور در برخورد با کروناویروس شیوع است که می تواند پایمال دولت’ سیستم بهداشت و درمان به عنوان 78 نفر کشته شده اند در سه هفته گذشته و نزدیک به 900 دیگران تست مثبت است.

دولت اندونزی برنامه ریزی شده برای توزیع حدود 500.000 کیت های آزمایش در سراسر مجمع الجزایر کشور خانه برای نزدیک به 270 میلیون.

Indonesia - China

اندونزی سربازان نگهبانی کنار جعبه تجهیزات پزشکی و کمک های که از چین وارد شده در اوایل روز جمعه [Fajrin Raharjo/خبرگزاری فرانسه]

02:19 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر لغو کنوانسیون حزب جمهوری خواه در ماه اوت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: انصراف از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت در شارلوت کارولینای شمالی به دلیل coronavirus.

در یک مصاحبه با فاکس نیوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت به اعتقاد او این کشور را دوباره از شیوع کروناویروس در آن.

“ما در حال رفتن به لغو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به در شکل بزرگ طولانی قبل از آن.”

02:05 GMT – سنگاپور تحمیل سفت مجازات برای نقض

سنگاپور تحمیل سفت مجازات شروع در روز جمعه در برابر افرادی که در حال نقض قوانین جدید در فاصله فیزیکی به عنوان بخشی از سیاست جدید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

متخلفان می تواند جریمه به 10.000 $(US$7,000), حبس تا شش ماه یا هر دو مجازات و در صورتی که گناهکار نیست نگه داشتن حداقل یک متر (3.2 فوت) فاصله از فرد دیگری در یک محل عمومی.

قوانین جدید بر اساس به روز رسانی بیماری های عفونی عمل در زمان اثر در 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی (15:59 GMT) روز پنج شنبه.

Singapore - coronavirus

متخلفان از سنگاپور جدید فیزیکی-دورى قوانین می تواند جریمه به 10.000 $(US$7,000), حبس تا شش ماه یا هر دو مجازات [فایل: Ee مینگ Toh/AP]

01:53 GMT – کانادا تقبیح تهمت برنامه ریزی برای استقرار نیروهای نظامی در مرز

کانادا را محکوم کرده یک پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استقرار نیروهای همراه خود را undefended مرز برای کمک به مبارزه با گسترش کروناویروس گفت: ایده های غیر ضروری و آسیب روابط.

کانادا معاون نخست وزیر Chrystia Freeland ساخته شده بود روشن لیبرال دولت تا به حال هیچ وقت برای یک برنامه برای ارسال صدها نفر از نیروهای نظامی به مرز برای افزایش امنیت.

“کانادا به شدت مخالف این ما پیشنهاد و ما را ساخته اند که مخالفان بسیار روشن است این است که کاملا غیر ضروری مرحله است که ما مشاهده خواهد به عنوان آسیب رساندن به روابط ما” Freeland یک کنفرانس خبری گفت.

“بهداشت عمومی وضعیت نیازی به چنین عمل” او گفت واشنگتن هنوز به یک تصمیم نهایی است.

01:30 GMT – کره جنوبی گزارش موارد جدید 91

کره جنوبی در گزارش جدید 91 coronavirus موارد در روز جمعه.

تعداد کل موارد در کشور در حال حاضر رسیده 9,332 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

South Korea

تعداد کل موارد در کره جنوبی رسیده 9,332 که از روز شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری [ Ahn Young-joon/AP]

01:12 GMT – نیوزیلند تایید 85 موارد جدیدی از کروناویروس

نیوزیلند در روز جمعه تایید کرد حداقل 85 موارد جدیدی از کروناویروس.

تعداد کل موارد در کشور در حال حاضر رسیده 368 که 37 بهبود یافته اند.

در بسیاری از موارد در نیوزیلند لینک به سفر خارج از کشور به گفته مقامات بهداشتی.

00:56 GMT – مطالعه: Coronavirus می تواند کشتن بیش از 81,000 در آمریکا

Coronavirus همه گیر می تواند کشتن بیش از 81,000 مردم در آمریکا در چهار ماه آینده است و ممکن است فروکش تا ماه ژوئن با توجه به تحليل انجام شده توسط دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی.

تعداد بستری بیماران است و انتظار می رود به اوج سراسر کشور توسط هفته دوم آوریل هر چند اوج ممکن است بعد از آن در برخی از کشورها. برخی از مردم می تواند همچنان به مرگ از این ویروس به عنوان اواخر به عنوان ژوئیه اگر چه مرگ و میر باید در زیر اپیدمی سطح 10 در هر روز در ماه ژوئن در آخرین, با توجه به تجزیه و تحلیل.

این تجزیه و تحلیل با استفاده از داده ها از دولت ها بیمارستان ها و دیگر منابع پیش بینی کرد که تعداد ما مرگ و میر می تواند به طور گسترده ای متفاوت اعم از به عنوان کم به عنوان مورد 38,000 به عنوان بالا که حدود 162,000.

00:38 GMT – 3.3 میلیون ما شهروندان درخواست برای بیکاری

حدود 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته – تقریبا پنج برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 1982 – مذاکرات گسترده اقتصادی shutdown ناشی از کوروناویروس با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

افزایش هفتگی برنامه خیره کننده بود بازتابی از آسیب شیوع ویروسی است که تحمیل بر اقتصاد است. براده برای کمک بیکاری به طور کلی منعکس کننده سرعت از اخراج.

به عنوان از دست دادن شغل کوه برخی از اقتصاددانان می گویند کشور نرخ بیکاری می تواند رویکرد 13 درصد است. با مقایسه این بالاترین نرخ بیکاری در طول رکود بزرگ که به پایان رسید در سال 2009 بود 10 درصد است.

00:25 GMT – چین گزارش 54 جدید وارداتی موارد پنج مرگ و میر در ووهان

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز جمعه حداقل 54 جدید وارداتی موارد coronavirus به عنوان از آوریل 26 – کمی پایین تر از 67 مورد قبلی در روز است.

سلامت آژانس همچنین گزارش داد پنج جدید مرگ و میر با هیچ مورد جدید در ووهان مرکز از وقوع. در سراسر کشور, مرگ و میر رسیده 3,292 تا پایان پنج شنبه.

اواخر روز پنج شنبه در پکن اعلام کرد به طور موقت ممنوعیت ورود خارجی ها در این کشور با چند استثنا از جمله دیپلمات.

23:27 به وقت تهران پنج شنبه – برزیل فرمانداران مطبوعات Bolsonaro برای بیشتر coronavirus پشتیبانی

برزیل فرمانداران فشرده رئیس جمهور Jair Bolsonaro در روز پنج شنبه برای بیشتر حمایت دولت فدرال در coronavirus نبرد او پس از لعنتی آنها را به عنوان شغل-قاتلان و تضعیف سفارشات خود را با یک فرمان نگه داشتن کلیساها باز در انجیلی واعظان’ درخواست آسوشیتد پرس خبر داد.

در نامه ای برزیل را به فرمانداران استدلال کرد که دولت فدرال تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی به صندوق مبارزه با ویروس آلوده شده است در حدود نیمی از یک میلیون نفر در سطح جهان است.

Bolsonaro است به طور فزاینده تکرار از نظر ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که شغل باید همگانی بیش از اقدامات محدود کننده به سرعت شیوع جهانی بهداشت کارشناسان نشان می دهد.

“گردشگری میزان به صفر,” او گفت: در Facebook پخش زنده شنبه شب. “هیچ چیز در حال کار است. این موج وحشت و هیستری بزرگتر از ویروس خود را.”

22:00 به وقت تهران پنج شنبه – ما سبقت گرفت و ایتالیا و چین در تعدادی از موارد ویروس

تایید coronavirus موارد در ما رسیده 83,500 که از اواخر روز پنجشنبه بیش از هر کشور دیگری سبقت ایتالیا و چین, دانشگاه جانز هاپکینز شمارش نشان داد.

چین تا به حال 81,782 موارد و ایتالیا تا به حال 80,589 موارد است.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (26 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>