ایتالیا گزارش 683 بیشتر coronavirus مرگ و میر: به روز رسانی زنده

ایتالیا گزارش کرده 683 جدید مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس آوردن مجموع به 7,503 به عنوان مورد تأیید رز به 74,386 ظاهر می شود به سطح اما نه حذف به طور چشمگیری از روز گذشته.

سخت ترین ضربه شمالی منطقه لمباردی, گزارش یک سقوط شدید در تعداد مرگ و میر در مقایسه با روز قبل از, اما باقی مانده در یک وضعیت بحرانی با مجموع 4,474 مرگ و میر و 32,346 موارد است.

اسپانیا, در ضمن, ثبت بیش از 700 مرگ طی 24 ساعت بیش از چین در کل تلفات این کشور در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا.

در هند 1.3 میلیارد نفر باید پیوست جهانی مستند باعث شیوع بیماری به عنوان سازمان جهانی بهداشت (WHO) ابراز نگرانی از شتاب این بیماری همه گیر در ایالات متحده است. روز چهارشنبه روسیه نیز دستور داد غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه در هفته آینده.

بیشتر:

در آمریکا و کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو طرف زده اند توافق فراگیر 2 تریلیون دلار اندازه گیری به کمک کارگران, کسب و کار و سیستم بهداشت و درمان تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس.

بیش از 111,000 از 435,000 افراد مبتلا به این بیماری بهبود یافته اند با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 19,000 مردم در سراسر جهان فوت کرده اند از COVID-19.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مارس 25

18:20 به وقت تهران – تعدادی از موارد در آمریکا تصویب 60,000

تعداد تایید coronavirus عفونت گذشت 60 ، 000 در ایالات متحده با توجه به جان هاپکینز داده است.

حداقل 827 نفر کشته شده اند از COVID-19 در کشور با توجه به ردیاب.

18:05 GMT – سوریه می افزاید: شب حکومت نظامی

سوریه را آغاز کرده است در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد از 6 ساعت به 6 بعد از ظهر به عنوان مستند اقدامات برای مقابله با گسترش coronavirus تمدید شد, ساکنان و رسانه های دولتی گفت.

دولت در حال حاضر در دستور بسته شدن مغازه ها و بازارها و حمل و نقل عمومی اجازه می دهد تنها در داروخانه ها برای باز کردن و محدود تحویل نان برای جلوگیری از ازدحام در نزدیکی نانوایی.

وزارت بهداشت گفت: موارد تایید شده افزایش یافته بود به پنج پس از آن گزارش خود اولین مورد در روز یکشنبه. پزشکان و کارشناسان تردید از ارقام گفته مقامات در حال پوشش بسیاری از موارد. مقامات انکار این است.

“حکومت نظامی جدی است و هر پرونده ناقض خواهد بود بازداشت شده و صورت قانونی اقدامات” وزیر کشور Mohamad al Rahmoun بیان شد که در تلویزیون دولتی.

syria coronavirus

یک کارگر بهداشت با یک ماسک صورت پیاده روی در داخل یک بیمارستان در دمشق [Omar Sanadiki/رویترز]

18:00 GMT – نظامی آمریکا افزایش امنیت در پایگاه های خود در سراسر جهان

ارتش ایالات متحده گفته است که بالا بردن سلامت آن مربوط به سطح امنیتی در پایگاه های خود در سراسر جهان بیش از این گسترش coronavirus به آن اذعان مداوم رشد در میزان عفونت در سراسر نیروی.

پنتاگون گفت که بالا بردن سلامت آن حفاظت بیماری یا HPCON به چارلی دوم آن بالاترین سطح که نشان می دهد جامعه پایدار انتقال است. پنتاگون اعلام کرد 53 موارد جدید آلوده خدمات اعضا روز چهارشنبه آوردن در سراسر جهان در مجموع به 227.

17:50 GMT – اوکراین به حالت تعلیق در هوا, لینک های راه آهن از روز جمعه: گزارش

اوکراین را به حالت تعلیق در تمام درجه و لینک های راه آهن با کشورهای دیگر از مارس 27 در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به اینترفاکس اوکراین news agency اشاره وزیر کشور Arsen Avakov عنوان کرد و گفت.

او خواست همه اوکراینی ها به سرعت تصمیم بگیرد که آیا به بازگشت به خانه باقی می ماند و یا در خارج از کشور اینترفاکس گزارش داد.

“یک شب از روز جمعه تا شنبه تمام لینک های هوا معلق خواهد شد. همان می رود برای آموزش لینک” Avakov به نقل شد.

چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس مؤثر ورزشی جهان ؟ | داخل داستان

17:40 به وقت تهران – مسکو متعهد بستن رستوران ها و کافه ها

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: تمام مکانهای تفریحی در پایتخت باید بسته باقی می ماند در هفته آینده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اما اقدامات بتن خواهد بود روز پنجشنبه اعلام کرد روسیه آژانس های خبری گزارش شده است.

شهردار گفت: به اعتقاد او تمام رستوران ها و کافه ها باید باقی می ماند بسته و محدودیت های اعمال شده در مراکز خرید و پارک های, اخبار سازمان گزارش شده است.

در اوایل روز چهارشنبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور پرده برداری از اقدامات جدید طراحی شده به سرعت انتقال coronavirus اعلام کرد هفته آینده به غیر از کار در هفته برای بسیاری از روس ها و ترغیب مردم به ماندن در خانه.

17:35 به وقت تهران – معاون سفیر بریتانیا به مجارستان می میرد

استیون کیر, معاون ماموریت در سفارت بریتانیا در بوداپست درگذشت پس از عقد قرارداد coronavirus خارجه گفته است.

37 سال از درگذشت دیپلمات در مجارستان روز سه شنبه آن را در بیانیه ای گفت. او به عنوان معاون سفیر بریتانیا در مجارستان پس از ماه دسامبر با توجه به مقاله منتشر شده در دولت بریتانیا ،

Coronavirus measures against in Londonیک مرد با پوشیدن نقاب به عنوان یک اندازه گیری در برابر coronavirus سواری دوچرخه در لندن [Ilyas Tayfun Salci/Anadolu]

17:30 به وقت تهران – انگلستان افسر ارشد پزشکی می گوید وجود یک کمبود جهانی آزمون

وجود دارد کمبود جهانی coronavirus آزمون باعث “تنگنا” انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفته است.

“ما به اندازه کافی نیست تست و این یک مشکل جهانی است چرا که اساسا هر کشوری مایل است این آزمون جدید برای یک بیماری است که در واقع نه در حال آزمایش برای هر نقطه سه ماه پیش” Ersin گفت: در یک کنفرانس خبری روزانه.

“پس هر کس می خواهد این است که جهانی کمبود و تنگنا برای ما است.”

17:20 به وقت تهران – بریتانیا جانسون می گوید: 405,000 داوطلب شده اند برای کمک به خدمات سلامت

نخست وزیر بوریس جانسون گفته است که بیش از 400 ، 000 نفر به طور داوطلبانه برای کمک به خدمات بهداشت ملی (NHS) در مقابله با کروناویروس بحران در عرض 24 ساعت از دولت درخواست تجدید نظر برای داوطلبان.

“من همچنین می خواهم به پیشنهاد ویژه با تشکر از شما به هر کسی که در حال حاضر به طور داوطلبانه برای کمک به بیمه خدمات درمانی” جانسون گفت: در یک کنفرانس خبری.

“زمانی که ما راه اندازی درخواست تجدید نظر شب گذشته ما امیدوار به دریافت 250,000 داوطلبان بیش از چند روز است, اما من می توانم به شما بگویم که فقط در 24 ساعت 405,000 مردم باید به تماس پاسخ داد.”

چین: هوبئی برطرف محدودیت پس از نزدیک به دو ماه

17:05 به وقت تهران ایتالیا – تلفات توسط 683 به 7,503

ایتالیا گزارش کرده 683 جدید کروناویروس مرگ و میر در آخرین روز آوردن مجموع به 7,503 در کشور است که تبدیل به یک کانون بیماری همه گیر.

تعداد موارد تایید شده در سخت-آمار کشور افزایش یافت به 74,386 از 69,176 گزارش روز سه شنبه به گفته مقامات بهداشتی.

روز سه شنبه این کشور گزارش داد 743 مرگ و میر. که به دنبال 602 مرگ و میر در دوشنبه 650 روز یکشنبه و یک رکورد از 793 روز شنبه – بالاترین روزانه رقم از سرایت آمد به نور در فوریه 21.

بیشتر:

16:55 GMT – Coronavirus موارد فراتر از 1000 در لهستان با 14 مرگ و میر

لهستان 1,031 تایید coronavirus موارد و 14 مرگ و میر لهستان وزارت بهداشت گفت: در مدت کوتاهی پس از دولت تمدید مرز تعطیلی تا آوریل 13.

لهستان دولت اوایل این ماه اعلام کرد که آن را گسترش مدرسه تئاتر و تعطیلی سینما تا عید پاک است و آن را تنها اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود برای اهداف ضروری.

16:50 GMT – اسپانیا معاون PM کارمن کالوو تست مثبت برای coronavirus

نخست وزیر اسپانیا اعلام کارمن کالوو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دولت اسپانیا گفته است.

کالوو آزمایش مثبت برای این ویروس در تست انجام شده در روز سه شنبه قبلا تست منفی اما یک تست انجام شد چرا که یکی از آخرین ثابت مجمل دولت در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که کالوو که متولد سال 1957 به خوبی انجام شد و دریافت درمان های پزشکی.

Members of the Military Emergency Unit (UME) leave an elderly home after carrying out disinfection procedures during the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Madrid, Spain March 23, 2020. REUTER

اعضای نظامی اضطراری واحد (UME) ترک منزل سالمندان پس از انجام ضد عفونی روش در طول شیوع کروناویروس در مادرید [سوزانا ورا/رویترز]

16:45 GMT – سوئیس coronavirus تلفات به 103 موارد کل 9,765

مرگ و میر در سوئیس از coronavirus عفونت افزایش به 103, دولت سوئیس گفته است.

تعداد مرده بود از 90 گزارش روز دوشنبه اداره فدرال بهداشت عمومی گفت. تعداد موارد تایید شده نیز افزایش یافته و به 9,765 آن گفت: از فقط تحت 9,000 در روز سه شنبه.

چگونه کشورهای آمریکای لاتین مبارزه با کروناویروس?

16:40 GMT – فلسطینی گزارش اول مرگ

فلسطینی گزارش شده مرگ برای اولین بار از coronavirus یک زن در دهه 60 زندگی می کردند که در کرانه.

“زن تا به حال تجربه علائم و بعد به بیمارستان منتقل شد” قبل از تسلیم شدن به این بیماری گفت: ابراهیم Melhem سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین.

بود از Bidu یک روستای فلسطینی در شمال بیت المقدس و جنوب غربی رام الله Melhem اضافه شده است. وجود 62 تایید coronavirus موارد در میان فلسطینی ها در کرانه باختری و نوار غزه.

16:30 به وقت تهران – نمایشگاه اکسپو 2020 دبی عضو هیات آلوده

برگزارکنندگان نمایشگاه اکسپو 2020 دبی, نمایشگاه جهانی, برنامه ریزی برای شروع در ماه اکتبر را تایید کرده اند یکی coronavirus مورد در میان کارکنان.

سخنگوی تایید صورت پس از این خبرگزاری رویترز در خواست اظهار نظر در مورد نامه ای که به اطلاع پیمانکاران مورد و گفت: نمایشگاه اکسپو 2020 دبی خواهد “همچنان به کار و ارائه همه ضروری خدمات پشتیبانی به اجازه ساخت و ساز در سایت به ادامه دهند”.

“تمام کسانی که در تماس و یا تماس با فرد هستند و پس از دبی اقتدار بهداشت پروتکل ها از جمله تست قرنطینه و جداسازی اقدامات” سخنگوی به این خبرگزاری گفت.

آلوده فرد مشغول به کار بود در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی یک منبع آشنا با این موضوع به این خبرگزاری گفت. برگزارکنندگان برآورد شده در سال گذشته که نمایشگاه خواهد draw 11 میلیون بازدید کنندگان خارج از کشور. آن است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک نمونه ممتاز ویژه نمایش فرهنگ کسب و کار و فن آوری با غرفه از 192 کشور به همراه کنسرت ها و رویدادهای دیگر.

کروناویروس در مکزیک: رئيس جمهور مقصر آهسته واکنش به شیوع

16:20 به وقت تهران – با ما گزارش 54,453 coronavirus موارد مرگ و میر 737

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گزارش کرده است 54,453 coronavirus موارد افزایش 10,270 موارد از آن قبلی تعداد و گفت: مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 193 به 737.

Coronavirus موارد گزارش شده در تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا. تعداد کل شامل موارد میان عودت شهروندان از ووهان چین و ژاپن است.

CDC ارقام لزوما منعکس کننده موارد گزارش شده توسط فرد متحده است.

16:15 GMT – اسپانیایی پزشکان تقاضا حفاظت به عنوان تلفات سبقت چین

اسپانیایی کنفدراسیون پزشکی اتحادیه های کارگری (CESM) ارائه شده قانونی تقاضا به اسپانیا دادگاه عالی درخواست وزارت بهداشت برای ارائه به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

CESM اتهام وزارت بود که تا کنون موفق به ارائه حرفه ای بهداشت و درمان کارگران با حفاظت کافی برای انجام کار خود را در شیوه ای است که باعث کاهش خطر ابتلا به کوروناویروس.

تعداد افرادی که از دست داده اند و زندگی خود را به دلیل عفونت در اسپانیا رسیده است 3,434 میان 47,610 عفونت.

ادامه مطلب.

Spain - protective kit - reuters

عضو اضطراری واحد نظامی (UME) آماده برای ضد عفونی کردن در یک مرکز ویژه برای افراد با ناتوانی جسمی در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در ختافه اسپانیا [سرجیو پرز/رویترز]

16:10 GMT – اورشلیم کلیسای مقبره مقدس بسته به علت coronavirus

اورشلیم کلیسای مقبره مقدس احترام در سنت مسیحی به عنوان سایت عیسی را مصلوب شدن و دفن شده است دستور بسته به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus, کلیسا, مقامات گفت.

“کلیسای مقبره مقدس بسته خواهد شد از ساعت 5 بعد از ظهر روز چهارشنبه” Wadie ابو Nassar, رسانه ها, سخنگوی مجمع کاتولیک Ordinaries از سرزمین مقدس گفت: خبرگزاری رویترز.

او گفت: این تصمیم به دنبال یک جلسه بین پلیس اسرائیل و ارشد و رهبران کلیسا در روز چهارشنبه.

16:05 GMT – Pompeo می گوید G7 مورد بحث و چین coronavirus ‘دروغ’

گروه هفت (G7) بزرگ اقتصاد مورد بحث یک “دروغ عمدی کمپین” توسط چین در coronavirus در یک جلسه مجازی در چهارشنبه وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفته است.

در وزارت امور خارجه کنفرانس خبری Pompeo تکرار اتهامات قبلی که چین تا به حال تاخیر در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد ویروس و گفت: همه G7 اعضای “عمیقا آگاه” از پکن کمپین دروغ.

COVID-19 در روسیه: پزشکان هشدار می دهند تعداد موارد بسیار بالاتر

16:00 GMT – مرکل دوم coronavirus آزمون برگشتم منفی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان آزمایش منفی برای coronavirus برای بار دوم و را متحمل خواهد شد یکی دیگر از تست در آغاز هفته آینده سخنگوی دولت در بیانیه ای گفت.

مرکل شده است خود quarantining و کار از خانه پس از دریافت واکسن از یک پزشک در روز جمعه بود که بعدها به ویروس.

“صدراعظم همچنان به کار از خانه قرنطینه” سخنگوی اضافه شده است.

15:55 GMT – وزیر بهداشت ایرلند هدفمند توسط ‘نفرت انگیز’ سرفه شوخی

ایرلند, وزیر بهداشت را محکوم کرده است آشکار coronavirus مربوط شوخی که در آن مردم سرفه در مواجهه با غریبه ها پس از ارسال یک ویدئو در رسانه های اجتماعی, و او گفت که او هدف از یک چنین شیرین کاری.

“این یک بازی نیست, آن است که نفرت انگیز است که شما را در هدف قرار دادن افراد خاصی در جامعه خود را به طور کلی افراد مسن و بالا رفتن و سرفه در چهره و تصویری و خنده و اجرا کردن” وزیر سیمون هریس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

هریس چهره عمومی از ایرلند مبارزه با ویروس گفت: یک مرد و یک زن در خیابان سرفه به طور مستقیم در او و فرار کردن خنده وقتی که او در راه رفتن بین دفتر و ساختمان های دولتی در روز سه شنبه.

بیشتر:

15:45 به وقت تهران – تونس coronavirus موارد پرش با حدود 50 درصد

تونس تایید کرده است 59 موارد جدید از coronavirus وزیر بهداشت Abdelatif ال-Mekki گفت: در یک کنفرانس خبری کنفرانس در نظر گرفتن مجموع شماره 173.

تونس اتحاد برقرار منع رفت و آمد در شب و یک مستند در طول روز که در آن مردم تنها مجاز به خرید مواد غذایی و یا دارو و یا کار در برخی از بخش های کلیدی.

Tunisia coronavirus

یک نمای کلی از حبیب بو رقیبه خیابان در مرکز شهر تونس ترک در اولین روز از کلی مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus [Zoubeir Souissi/رویترز]

15:35 GMT – استونی سوابق آن مرگ اول: گزارش

استونی ثبت کرده است اول آن coronavirus مرگ و زمانی که 83 سال از فوت بیمار در تالین روزنامه Postimees گزارش به نقل از یک سخنگوی بیمارستان.

استونی است که تا کنون ثبت 404 آلوده مردم با توجه به آمار رسمی

15:30 به وقت تهران – Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا لمباردی افزایش می یابد در حدود 296 در روز

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در شمال منطقه لومباردی که متحمل شده است فشار از ایتالیا سرایت افزایش یافته است در حدود 296 در یک روز و در 4,474 یک منبع آشنا با اطلاعات گفته خبرگزاری رویترز.

این رقم پایین است به شدت نسبت به برخی از 402 مرگ و میر در روز سه شنبه. در صورت تایید آن خواهد بود که کمترین روزانه مرگ و میر در لومباردی از مارس 19.

تعداد موارد در منطقه که شامل ایتالیا مالی سرمایه میلان افزایش برخی از 1,643 به حدود 32,346 این منبع گفت.

Italy Continues Nationwide Lockdown To Control Coronavirus Pandemic

یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ که دروغ گفتن ناخودآگاه بر روی زمین در نزدیکی یک ایستگاه اتوبوس در رم انجام شده است دور توسط پرسنل پزشکی از آمبولانس به گسترش coronavirus همچنان ادامه دارد [Marco Di Lauro/گتی ایماژ]

15:25 به وقت تهران – شهر لندن به فرودگاه نزدیک تا پایان مارس

شهر لندن در فرودگاه گفته است: “تعلیق همکاری های تجاری و خصوصی پروازها از چهار شنبه شب تا پایان ماه آوریل پس بریتانیا جهت است که مردم باید در خانه بماند و جلوگیری از رفت و آمد.

“در این نقطه در این حرکت سریع و بی سابقه ای وضعیت ما فکر می کنم این چیزی که مسئول برای انجام این کار برای ایمنی و رفاه کارکنان ما به مسافران و هر کس در ارتباط با فرودگاه” آن را گفت.

15:20 به وقت تهران – سودان منتشر 4,217 زندانیان

سودان منتشر کرده است 4,217 زندانیان به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus دولت خبرگزاری سونا گفت.

این کشور در گزارش سه مورد و یک مورد مرگ.

15:15 GMT – آذربایجان گسترش تعطیلات تا آوریل 4

آذربایجان تمدید تعطیلات مربوط به آن سنتی جشن نوروز تا آوریل 4 از قبلی پایان تاریخ مارس 29 با توجه به شیوع کروناویروس دولت گفت.

سابق اتحاد جماهیر شوروی کشور آغاز شد که در آن جشن نوروز در 20 مارس گزارش دوم آن مرگ ناشی از کروناویروس در روز چهارشنبه و ثبت نام 93 موارد است.

15:10 GMT – مصر عمیق پاک اهرام سایت خالی از گردشگران

مصر را آغاز کرده است عمیق تمیز کردن منطقه اطراف Giza pyramids به عنوان مقامات کار برای ضد عفونی کردن نقاط توریستی تعطیل با شیوع کروناویروس.

کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش را در نوردید و اسپری گردشگاهها در اطراف پایگاه از اهرام و همچنین به عنوان دفتر فروش بلیط و یک مرکز بازدید – اگر سنگ غول پیکر سازه نمی شد خود را تمیز خبرگزاری رویترز گزارش داد.

همه از مصر مشهور سایت های باستان شناسی و موزه ها از موزه مصر در قاهره به دره پادشاهان در اقصر بسته شده اند پس از دوشنبه به مقامات سعی کنید برای جلوگیری از coronavirus از گسترش.

egypt pyramid

اعضای تیم پزشکی آماده به اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی حرکت در میان نگرانی از شیوع کروناویروس در اهرام جیزه در حومه قاهره [عمرو عبدالله Dalsh/رویترز]

15:05 GMT – آلمان چین Xi توافق بر همکاری نزدیک

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در مورد کوروناویروس بحران در یک تماس تلفنی با رئیس جمهور چین و رهبران دو کشور توافق کرده اند که برای ماندن در تماس نزدیک در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس دولت آلمان در بیانیه ای گفت.

“آنها توافق کردند که بحران کنونی تنها می تواند حل و فصل از طریق نزدیک بین المللی همکاری کردند.”

15:00 GMT – بانک جهانی و صندوق بین المللی پول اصرار بدهی برای فقیرترین کشورها

بانک جهانی و صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) مقامات رسمی دو جانبه طلبکاران به ارائه فوری بدهی به فقیرترین کشورهای جهان هستند که در مواجهه با عواقب شدید از به سرعت در حال گسترش coronavirus.

در یک بیانیه مشترک این نهاد با نام رسمی دو جانبه طلبکاران بلافاصله به حالت تعلیق در پرداخت بدهی های بین المللی از انجمن توسعه (IDA) کشورهایی که در خانه به یک چهارم از جمعیت جهان و دو سوم از جمعیت جهان زندگی در فقر شدید.

“این کمک خواهد کرد که با ایدا کشورهای فوری نقدینگی نیاز به مقابله با چالش های ناشی از شیوع کروناویروس و اجازه می دهد زمان برای ارزیابی اثرات بحران و نیاز به تامین مالی برای هر کشور” صندوق بین المللی پول و بانک جهانی گفت.

بیشتر:

14:50 GMT – گینه-بیسائو تایید دو مورد اول از coronavirus

گینه بیسائو است ثبت نام خود در دو مورد اول از coronavirus نخست وزیر Nuno Gomes Nabiam گفته است.

بيماران هستند کنگو کارمند سازمان ملل متحد و یک شهروند و هر دو قرار داده شده اند در قرنطینه, او گفت:, و اضافه کرد که حمل و نقل عمومی خواهد بود معلق برای محدود کردن گسترش ویروس.

نیجریه تحمیل محدودیت در میان افزایش شدید در COVID-19 موارد

14:40 GMT – سازمان ملل خواستار زندانی منتشر شده برای جلوگیری از سرایت ویروس

کشورها باید در محافظت از افراد در بازداشت از COVID-19 همه گیر با آزاد کردن زندانیان آسیب پذیر, سازمان ملل متحد, حقوق رئیس جمهور گفت:.

“Covid-19 شروع به اعتصاب, زندان ها, زندان ها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز و همچنین مراقبت های مسکونی خانه ها و بیمارستان های روانی و خطرات مهاجم از طریق این موسسات بسیار آسیب پذیر جمعیت” میشل باشله در بیانیه ای گفت.

“مقامات باید بررسی راه هایی برای انتشار آن به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 در میان آنها زندانیان مسن و کسانی که بیمار هستند و همچنین کم خطر مجرم.”

14:35 GMT – سوئیس محدود صادرات تجهیزات حفاظتی

سوئیس معرفی کرده است به طور موقت محدودیت در صادرات تجهیزات حفاظتی به سر کمبود در میان کارکنان پزشکی و دیگران مبارزه با شیوع کروناویروس.

مجوز در حال حاضر خواهد شد مورد نیاز برای صادرات ماسک و دستکش و عینک و سواب از مارس 26, دولت روز چهارشنبه گفت:. استثنا به مجوز نیاز به درخواست اتحادیه اروپا و دیگر کشورهای انجمن تجارت آزاد اروپا به عنوان طولانی به عنوان آنها درمان سوئیس همان راه آن اضافه شده است.

دولت همچنین اعلام کرد یک قایق از اقدامات برای قطع نوار قرمز مربوط به استخدام و ساعات کار. این اقدامات طراحی شده برای آن را آسان تر برای استخدام پزشکی و دارویی و کشاورزی و یا تدارکات کارگران آن را گفت.

مبارزات انتخاباتی طول می کشد صندلی عقب به کروناویروس | خط پایین

14:30 به وقت تهران – سازمان ملل متحد اشاره به این حادثه تلخ گفت: “این یک موضوع اساسی بشر همبستگی’ در درخواست کمک

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواستار افزایش کمک های بین المللی از $2bn به مناطق جنوبی بشردوستانه بحران به کشورهای سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“جهان تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین سیستم بهداشت و درمان گفت:” اشاره به این حادثه تلخ.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اضافه شده است که “تاریخ قضاوت خواهد کرد ما در چگونه ما در پاسخ به فقیرترین کشورها در تاریک ترین ساعت.”

بیشتر:

14:20 به وقت تهران – UK جانسون خواسته پرنس چارلز سریع coronavirus بازیابی

نخست وزیر بوریس جانسون آرزو شاهزاده چارلز بهبود سریع پس خبری که 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا است قرارداد coronavirus جانسون سخنگوی رسمی گفته است.

“نخست وزیر خواسته های شاهزاده بهبود سریع” سخنگوی خبرنگاران گفت: در یک جلسه.

چارلز خانواده گفت: شاهزاده بود نمایش “خفیف” علائم این بیماری است.

British PM Johnson gives daily address to nation on coronavirus in London

نخست وزیر بوریس جانسون در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در جریان وضعیت بیماری کروناویروس (COVID-19) در لندن در مارس 22 [ایان Vogler/رویترز]

14:15 GMT – هلندی coronavirus موارد افزایش 852 به 6,412 نشان می دهد احتمالا کاهش گسترش

تعداد تایید coronavirus موارد در هلند افزایش یافته است 852 به 6,412 مقامات بهداشت و درمان گفت:, و اضافه کرد که آنها با دیدن نشانه هایی که میزان افزایش این ویروس را گسترش در کشور رو به کاهش است.

مرگ و میر افزایش 80 به 356 از موسسه ملی بهداشت (RIVM) گفت: در آن روزانه به روز رسانی در زمان وقوع.

“تعداد بیماران جدید را دریافت و در بیمارستان بوده است بر روی یک منحنی به سمت بالا اخیرا” این RIVM گفت. “در این لحظه که به نظر می رسد درست. که ممکن است اشاره به کاهش نرخ که در آن ویروس در حال گسترش است.”

14:10 به وقت تهران – سنگاپور گزارش 73 جدید کروناویروس موارد در بزرگترین روزانه پرش

سنگاپور گزارش 73 موارد جدیدی از کروناویروس موارد در جمعه شهرستان دولت بزرگترین روزانه پرش مصرف آن شمارش به تعداد 631 عفونت.

دو نفر فوت کرده اند از COVID-19 در کشور جزیره ای است که مورد ستایش قرار داد برای پاسخ خود را.

چگونه برای غلبه بر موانع گسترده coronavirus تست ؟

 

14:05 به وقت تهران – دبی هدایت بخش خصوصی به اجرای کار از راه دور به 80 درصد از کارکنان

دبی کارگردانی کرده است شرکت های بخش خصوصی برای اجرای از راه دور سیستم کار برای 80 درصد از کارکنان از هم اکنون تا مارس 9, اقتدار تنظیم کسب و کار در امارات گفت: در توییتر.

داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها و تعاونی شدند از سفارش, اقتصاد دبی گفت. اندازه گیری گرفته شده است “برای اطمینان از بهداشت عمومی و ایمنی”.

13:57 GMT – بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ را رد وثیقه توسط دادگاه لندن

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ که در حال مبارزه با استرداد از انگلستان به آمریکا محروم شده است قید وثیقه و پس از وکلای او گفت که او باید از زندان آزاد شد به دلیل شیوع کروناویروس.

48 سال است که تحت تعقیب آمریکا در 18 جنایی فقره توطئه برای هک کامپیوتر دولت و نقض یک قانون جاسوسی و می گوید او می تواند صرف چند دهه در زندان اگر محکوم کرد.

قاضی ونسا Baraitser در وست مینستر دادستانی دادگاه حکم داد که او باید باقی می ماند در Belmarsh زندان در لندن است.

13:55 GMT – پاکستان به دنبال $1.4 میلیارد دلار وام صندوق بین المللی پول برای مقابله با کروناویروس

پاکستان به دنبال یکی دیگر از $1.4 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به کمک آن به مقابله با کاهش رشد اقتصادی از coronavirus, دولت, سرمایه گذاری, مشاور عبدل حافظ شیخ گفته است.

پاکستان نیز به دنبال حمایت بیشتر از بانک جهانی و بانک توسعه آسیایی شیخ اضافه شده است.

“این 1.4 میلیارد ما درخواست خواهد بود یک کم هزینه و سریع disbursing وام,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در اسلام آباد است.موافقت صندوق بین المللی پول به 6 میلیارد دلار کمک مالی برنامه برای پاکستان سال گذشته است.

A health worker takes the temperature of a man who returned from Iran and is under medical observation, after Pakistan sealed its border with Iran as a preventive measure following the coronavirus out

یک کارگر بهداشت دمای یک مرد که در بازگشت از ایران و تحت آزمایشات پزشکی در تافتون پاکستان [نصیر احمد/رویترز]

13:50 GMT – انگلستان به جزئیات برای کمک به خود اشتغالی در روز پنج شنبه: گزارش

وزیر دارایی بریتانیا Rishi Sunak را به اطلاعات روز پنج شنبه از وعده داده شده برای کمک به خود اشتغالی از کارگران که از دست دادن درآمد به عنوان یک نتیجه از coronavirus پخش اسکای نیوز گزارش داد در روز چهارشنبه.

نخست وزیر بوریس جانسون گفته است مجلس که اخبار بیشتر کمک می آیند و در چند روز آینده. آسمان اخبار سیاسی ویرایشگر گفت Sunak را اعلام در دولت روزانه در اواخر بعد از ظهر در کنفرانس خبری در coronavirus.

13:40 GMT – سوئیس گسترش کنترل مرز به تمام کشورهای شنگن

دولت سوئیس گفت: آن را در حال گسترش مرز خود را کنترل شامل تمام کشورهای شنگن باز کردن مرز منطقه برای کمک به محافظت از مردم از coronavirus.

این حرکت در می آید و پس از سوئیس در هفته گذشته معرفی کنترل در مرزهای خود با ایتالیا و فرانسه و آلمان و اتریش و اسپانیا و همه کشورها در منطقه شنگن.

“پس از نیمه شب تنگ تر شرایط ورود را نیز اعمال شده برای پرواز از همه باقی مانده کشورهای شنگن غیر از اصالت لیختن اشتاین” دولت در بیانیه ای گفت.

13:30 GMT – پوتین خواستار روسها به ماندن در خانه به تعویق انداختن اصلاحات قانون اساسی رای

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خواسته است همه ساکنان به ماندن در خانه در هفته آینده, در حالی که اعلام کرد که رای گیری در اصلاحات قانون اساسی را به جای خود در تاریخ 22 آوریل خواهد بود به تعویق افتاد.

پوتین گفت که دولت نمی خواهند روسها به جز کسانی که در ضروری بخش برای رسیدن به محل کار هفته آینده. او گفت که فروشگاه ها و بانک ها باز خواهد ماند.

“سلامت و ایمنی مردم است و یک اولویت مطلق برای ما” پوتین گفت.

مقامات روسی گزارش 658 موارد این ویروس در روز چهارشنبه با 163 مورد جدید ثبت نام از روز قبل. مشخص شده است که به طور قابل توجهی بزرگتر روزانه افزایش از روز گذشته زمانی که تعدادی از عفونت های جدید رشد تنها توسط چند تن.

به تعویق انداختن اصلاحات قانون اساسی رای شامل یک تجدید نظر است که اجازه می دهد پوتین به خدمت یک دوره دیگر به عنوان رئیس جمهور فراتر از 2024.

Russian officials and medical staff wearing protective gear check passengers as a preventive measure against the coronavirus (COVID-19) at Sheremetyevo International Airport outside Moscow, Russia Mar کادر پزشکی بررسی مسافران به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus در فرودگاه بین المللی Sheremetyevo در خارج از مسکو در مارس 17 [سرگئی Pivovarov/رویترز]

13:25 GMT – اسپانیا اقدام به خرید $467 میلیوندر تجهیزات پزشکی از چین

اسپانیا امضا کرده است و چند میلیون دلار قرارداد با چین برای به دست آوردن تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس اپیدمی وزیر بهداشت سالوادور Illa گفته است.

به ارزش حدود 467 میلیون معامله را پوشش 550 میلیون ماسک 5.5 میلیون rapid test, کیت 950 ماسک و 11 میلیون جفت دستکش به آدرس کمبود در اسپانیا که در آن تعداد مرگ و میر رسیده 3,434 در چهارشنبه سبقت این رقم در چین که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته.

بیشتر:

13:20 به وقت تهران – UK PM جانسون می گوید بیشتر قطار در مترو لندن ممکن است

نخست وزیر بوریس جانسون گفته است باید آن را ممکن است برای به دست آوردن بیشتر قطار در مترو لندن برای مقابله با ازدحام بیش از حد اتفاق می افتد به دلیل کاهش خدمات در طول شیوع کروناویروس.

دولت و شهردار لندن شده اند در تقابل بر سر اینکه آیا این شهر سیستم حمل و نقل می تواند اجرای خدمات بیشتر به مسافران سفر در بسته بندی لوله واگن با وجود هشدارهای به نگه دارید از هم جدا برای کنترل گسترش coronavirus.

“ما باید قادر به اجرای بهتر سیستم لوله در حال حاضر, ما باید قادر به گرفتن لوله ها بیشتر در خط” جانسون گفت: در مجلس اضافه کرد که دولت به شهردار لندن “هر حمایت و کمک کند که ما می توانیم”.

کروناویروس در آمریکا: نگرانی برای بی خانمان های آسیب پذیر به ویروس

13:10 به وقت تهران – صندوق بین المللی پول می گوید رشد اقتصادی در کشورهای جنوب صحرای آفریقا به ضربه سخت

گسترش coronavirus به کشورهای جنوب صحرای آفریقا خواهد رسید این منطقه رشد سخت با لینک مستقیم اختلالات به مردم معیشت تنگ تر شرایط مالی کاهش تجارت و سرمایه گذاری و شیب افت در قیمت کالا و صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفته است.

در یک وبلاگ و نوشتن مطالب در صندوق بین المللی پول, سایت, مقامات بالا در صندوق آفریقای وزارت گفت که آنها دریافت کرده اند درخواست برای تامین مالی اضطراری از بیش از 20 کشور در منطقه و انتظار می رود حداقل 10 بیشتر به زودی.

“در سراسر این منطقه رشد خواهد بود ضربه سخت است. دقیقا چقدر سخت است که هنوز هم دشوار است. اما روشن است که ما پیش بینی رشد در ماه آوریل در منطقه چشم انداز خواهد بود به طور قابل توجهی پایین تر” نوشت Abebe Aemro Selassie, مدیر صندوق بین المللی پول آفریقای وزارت و کارن Ongley ماموریت رئیس برای سیرالئون.

______________________________________________________________________

این است که یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من Mersiha Gadzo.

____________________________________________________________

12:45 GMT – ایران با هشدار نسبت به موج دوم coronavirus

ایران ممکن است به صورت یک موج دوم شیوع سخنگوی دولت Ali Rabiei گفت: به عنوان برخی از ایرانیان را نادیده گرفته و راهنمایی های صادر شده توسط مقامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“متاسفانه برخی از ایرانیان را نادیده گرفته و مشاوره از وزارت بهداشت مقامات و سفر در طول (ایرانی) تعطیلات سال جدید … این می تواند باعث موج دوم coronavirus” Rabiei گفت: با توجه به تلویزیون دولتی.

“همه جدید سفرهای بین شهرها ممنوع و متخلفان مواجه خواهد شد از نظر قانونی.”

2,077 فتح کند گرفته شد مردم کرد در ایران با 143 مرگ و میر ثبت شده در روز گذشته با توجه به یک ایرانی در وزارت بهداشت شد.

تعداد کل افراد آلوده رسیده است 27,017 علیرضا Vahabzadeh توییتی.

A relative reacts before the burial of the journalist Abdollah Zavieh, who passed away due to coronavirus disease (COVID-19), at Behesht Zahra cemetery in Tehran

یکی از بستگان در تهران واکنش نشان می دهد قبل از دفن روزنامه نگار عبدالله زاویه که گذشت با توجه به COVID-19 [علی خارا/WANA از طریق رادیو فردا]

12:15 GMT – رهبران اتحادیه اروپا فراخوان مشترک بدهی صدور

رهبران نه کشورهای اتحادیه اروپا از جمله ایتالیا و اسپانیا به نام بلوک به توافق بر سر یک “مشترک ابزار بدهی” به جمع آوری کمک مالی برای حمایت از بهداشت و درمان صنعت همراه با گسترده تر اقتصاد با توجه به نامه دیده می شود خبر داد.

رهبران اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد یک سوم ویدئو کنفرانس در coronavirus در روز پنج شنبه. نامه مورخ 25 مارس می آید پس از منطقه یورو وزیران موافقت نکرد در eurobond مشترک بدهی صدور در روز سه شنبه گفت که منطقه یورو را ESM صندوق نجات خواهد گسترش پیشگیرانه خطوط اعتباری به عنوان یک کوسن ایمنی.

11:55 به وقت تهران – توکیو علائم بزرگترین افزایش روزانه در عفونت

بیش از 40 نفر از coronavirus عفونت گزارش شده در توکیو, ژاپنی رسانه ها گزارش دادند بزرگترین واحد-روز افزایش در ژاپن سرمایه است که پیشی گیرد و شهرهای کوچکتر به تبدیل شدن این کشور به کانون virus.

توکیو در حال حاضر حدود 200 مورد از coronavirus فراتر جزیره شمالی هوکایدو که حدود 163 موارد با توجه به ملی پخش NHK.

توکیو فرماندار Yuriko Koike را بپرسید ساکنان در روز چهارشنبه به خودداری از رفتن به خارج برای غیر ضروری کسب و کار در تعطیلات آخر هفته پخش عمومی NHK گفت.

11:42 GMT – Mali تایید دو مورد اول

مالی خود را تایید دو مورد اول از coronavirus دولت در بیانیه ای گفت.

دو بیماران مالی اتباع 49 سال از باماکو و 62 سال زندگی در کیس. آنها وارد این کشور از فرانسه در مارس 12 و 16 بود.

دولت گفت دو بيمار مراقبت گرفته شده از سوی مقامات بهداشتی.

Coronavirus - in numbers

11:40 GMT – عربستان سعودی تدابیر اعمال مقررات منع رفت و آمد

عربستان سعودی سفت جزئی در سراسر کشور حکومت نظامی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus جلوگیری از ورود و یا خروج از ریاض مکه و مدینه.

سفارشات تایید شده توسط شاه سلمان نیز ممنوعیت جنبش بین همه استان ها با شروع روز چهارشنبه دولت خبرگزاری آبگرم گزارش شده است.

چهار ساعت اضافه شد در این سه شهر به 21 روز مقررات منع رفت و آمد آغاز شد که در روز دوشنبه. حکومت نظامی را در 3 بعدازظهر به جای 7pm از جمعه آبگرم گفت.

11:30 به وقت تهران برزیل Bolsonaro می خواهد تجارت دوباره باز

رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro گفت که دولت در سطح آتن در برزیل شد و به احتمال زیاد به فلج کردن اقتصاد و افزایش بیکاری اصرار در توییتر که آنها توان معکوس کرد.

رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفت برای ساخت این استدلال در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت سه شنبه شب که او در آن به حداقل رسیده احتمال تاثیر “کمی آنفولانزا” در برزیل.

Brazil's President Jair Bolsonaro is pictured with his protective face mask at a press statement during the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Brasilia

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تصویر در یک کنفرانس مطبوعاتی در برازیلیا, برزیل [Ueslei مرکلینو/رویترز]

11:00 GMT – اسپانیا برتری چین در, مرگ و میر, در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا

اسپانیا پیشی گرفتن چین در تعداد coronavirus مرگ و میر در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا.

اسپانیا ثبت 738 بیشتر مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته بیشترین تلفات را افزایش می دهد پس از وقوع ضربه زدن به کشور به وزارت بهداشت گزارش شده است.

تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس رز به 3,434 از 2,696 روز سه شنبه وزارت گفت. تعداد موارد افزایش به 47,610 از 39,673 در روز سه شنبه.

در چین 81,661 مردم آلوده شده اند در حالی که 3,285 اند از COVID-19 بیماری است.

A patient, center, is transferred to a medicalised hotel during the COVID-19 outbreak in Madrid, Spain, Tuesday, March 24, 2020. For most people, the new coronavirus causes only mild or moderate sympt

یک بیمار منتقل medicalised هتل در شهر مادرید اسپانیا [Bernat Armangue/AP]

10:43 GMT – انگلستان پرنس چارلز تست مثبت برای coronavirus

انگلستان کاخ گفت: وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز آزمایش مثبت برای coronavirus و دارای علائم خفیف.

جزئیات بیشتر در مورد آن را در اینجا.

Britain's Prince Charles and Camilla the Duchess of Cornwall, in the background, leave after attending the annual Commonwealth Day service at Westminster Abbey in London, Monday, March 9, 2020. The an

بریتانیا پرنس چارلز است خفیف, علائم کروناویروس, انگلستان, کاخ گفت: [کرستی Wigglesworth/AP]

10:40 GMT – اتیوپی به انتشار بیش از 4000 زندانی

اتیوپی فدرال دادستان کل اعلام کرد 4,010 زندانیان در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus در شلوغ زندان های دولت وابسته به رسانه ها گزارش شده است.

عفو اتباع خارجی ارسال خواهد شد به کشورهای متبوع خود دادستان کل Adanech Abiebie گفت.

10:30 به وقت تهران – در تصاویر: راه آهن هند تاسیسات آمدن به توقف

هند عظیم مسافری راه آهن سیستم آمده است به گفته مقامات اقدامات اضطراری برای حفظ coronavirus همه گیر از گسترش در کشور 1.3 میلیارد دلار است.

این سیستم راه آهن است که اغلب به عنوان هند تاسیسات حمل و نقل 23 میلیون نفر در سراسر قاره پهناور هر روز برخی از 8.4 میلیارد مسافر در هر سال.

مشاهده گالری تصاویر اینجا.

In this Monday, March 23, 2020, photo, a passenger walks past railway tracks at the deserted New Delhi Railway station during a lockdown amid concerns over the spread of Coronavirus, in New Delhi, Ind

یک مسافر پیاده گذشته راه آهن در خلوت ایستگاه راه آهن دهلی نو در طول مستند تحمیل نگرانی بیش از این گسترش جدید کروناویروس [Manish Swarup/AP Photo]

10:25 GMT – سرخپوستان تقلا برای تامین به عنوان مستند تحمیل

سرخپوستان شلوغ فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در مبارزه برای موارد ضروری پس از نارندرا نخست وزیر دستور داد در مجموع مستند به مدت سه هفته برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس یکی از سخت ترین اقدامات در سراسر جهان است.

در مورد آن خوانده شده اینجا.

09:30 به وقت تهران – ‘Sanitiser? من تمیز کردن فضولات انسانی با دست های من’

بهداشتی کارگران در سراسر جهان انجام تهدید کننده زندگی وظایف اکثریت بدون دسترسی به اساسی ترین بهداشت در زمانی که سازمان بهداشت و درمان خواستار گام های اضافی برای اطمینان از پاکیزگی و بهداشت پایه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در مورد آن خوانده شده اینجا.

sanitary workers

چرا که این کارگران غیر رسمی و ثبت نشده وجود دارد هیچ آمار موجود در چگونه بسیاری از مرگ در کار [WaterAid]

08:50 GMT – بیش از 158,000 داوطلب برای کمک به انگلستان در مقابله با کروناویروس

بیش از 158,000 افراد داوطلب برای کمک به بریتانیا خدمات بهداشت ملی مبارزه با شیوع کروناویروس تنها چند ساعت پس از درخواست برای یک چهارم از یک میلیون داوطلب ITV گفت.

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در انگلستان شروع به پریدن کرد در روز سه شنبه 87 به تعداد 422 – بزرگترین افزایش روزانه از بحران آغاز شد.

Ambulances outside an NHS centre in London, Britain, 23 March 2020. The NHS is expecting a peak in Coronavirus cases soon, so much so that they will soon be faced with whose life to save. EPA-EFE/ANDY

آمبولانس دیده می شود در خارج از یک بیمه خدمات درمانی در مرکز لندن. بیمه خدمات درمانی است که در انتظار یک قله در Coronavirus موارد به زودی به طوری که آنها به زودی با آن مواجه است که زندگی را نجات دهد. [اندی باران/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

08:45 GMT – فرانسه مرگ, شمارش بسیار بالاتر از آمار رسمی: رئیس بیمارستان

تعداد زیادی از مردم در فرانسه که درگذشت از coronavirus بسیار بالاتر از این مقام روزانه دولت tally که تنها حساب برای کسانی که در حال مرگ در بیمارستان ها می کند و شامل کسانی که در حال مرگ در خانه و یا در خانه های بازنشستگی سر از بیمارستان فدراسیون گفت.

“ما فقط می دانیم که اطلاعات ارائه شده توسط بیمارستان های… افزایش آمار رسمی در حال حاضر عمده اما تعداد مطلق بدون شک می توان به طور موثر بسیار بالاتر اگر ما با جمع آوری آنچه که اتفاق می افتد در خانه های بازنشستگی و همچنین افرادی که می میرند در خانه” فردریک Valletoux رئیس جمهور از بیمارستان فدراسیون گفت: در فرانسه Info رادیو.

A medical staff walks by the civil hospital in Mulhouse, eastern France, Tuesday, March 24, 2020. The Grand Est region is now the epicenter of the outbreak in France, which has buried the third most v

پزشکی کارمند پیاده توسط بیمارستان مدنی در مولوز جنوب شرق فرانسه است. گراند Est منطقه است در حال حاضر کانون شیوع در فرانسه است که به خاک سپرده سوم بیشترین قربانیان ویروس در اروپا و پس از ایتالیا و اسپانیا [Jean-Francois Badias/AP]

08:37 GMT – استرالیا رفاه آژانس کشیده به حد

استرالیا دولت فدرال می گوید به عنوان بسیاری از یک میلیون استرالیایی می تواند خود را از کار در روزهای آینده با توجه به خاموش شدن است.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:30 به وقت تهران – ویتنام برای متوقف جدید قرارداد صادرات برنج تا مارس 28

ویتنام را به طور موقت به حالت تعلیق امضای قرارداد جدید صادرات برنج قرارداد حداقل تا مارس 28 دولت گفت.

نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: وزارتخانه تجارت و کشاورزی به ارائه گزارش در برنج داخلی تامین و صادرات با توجه به یک کپی از این بیانیه دیده می شود خبر داد.

FILE PHOTO: A farmer harvests rice by a paddy field outside Hanoi, Vietnam June 10, 2019. REUTERS/Kham/File Photo

یک کشاورز برداشت برنج با برنج میدان خارج هانوی در ویتنام [فایل: خام/رویترز]

08:05 GMT – تایلندی مستند جرقه خروج از 60,000 کارگران مهاجر

حدود 60000 کارگران مهاجر در تایلند این کشور را ترک کرده پس از مقامات تعطیل مراکز و بسیاری از کسب و کار در تعطیلات آخر هفته یک تایلندی وزارت کشور گفت.

رسمی به رویترز گفت 60,000 کارگران مهاجر از لائوس کامبوج و میانمار به خانه بازگشته بود که از سه شنبه.

این کشور بسته شده است مرزهای زمینی خود گفت: مردم به ماندن در خانه و بسته ترین کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از ویروس.

هند اعلام کرد 21-روز ‘تعداد مستند’

08:00 GMT – مکزیک تعلیق پناهندگان درخواست

مکزیک به طور موقت متوقف پردازش درخواست پناهندگی از روز سه شنبه خود آژانس پناهندگان گفت.

مهاجرت مقامات رزومه پردازش برنامه های کاربردی در آوریل 20, مکزیک آژانس پناهندگان COMAR گفت: همسو با دولت در جهت های مختلف ادارات دولتی برای توقف توابع خاص.

وزارت امور خارجه قرار خواهد داد صدور گذرنامه در خود نگه دارد از مارس 27 آوریل 19, آن را گفت.

07:50 GMT – هند ممنوعیت صادرات داروی مالاریا

هند دولت گفت که این ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین و فرمولاسیون های ساخته شده از این دارو به عنوان کارشناسان آزمون اثر بخشی آن در کمک به درمان بیماران.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای COVID-19 بسیار مسری تنفسی بیماری است. محققان در حال مطالعه درمان های موجود و در کار تجربی آنهایی اما بسیاری از بیماران دریافت تنها تنفس کمک.

هیدروکسی کلروکین یک مالاریا دارو از جمله داروهایی است که در حال آزمایش به عنوان یک درمان بالقوه. در اوایل این هفته, the American Society of Health-System داروسازان (ASHP) که حفظ یک لیست از کمبود دارو گفت: وجود کمبود هیدروکسی کلروکین.

“کلروکين نشان داده سمیت در برخی از بیماران مبتلا به” Dinesh Dua رئیس داروسازی شورای توسعه صادرات هند به رویترز گفت. “شما باید با احتیاط آج به دلیل وجود اطلاعات جامع برای اثبات آن کار می کند.”

india lockdown

مردم جمع آوری در یک داروخانه در بمبئی به خرید لوازم زیر نخست وزیر هند اعلام یک دولت تحمیلی در سراسر کشور lockdown [Indranil موکرجی/خبرگزاری فرانسه]

07:35 GMT – سنگاپور نه حاکم کردن برگزاری انتخابات

سنگاپور آمده است: دولت و نه حاکم کردن برگزاری انتخابات گفت: رهبری قوی مورد نیاز بود در یک بحران.

سنگاپور که باید برگزاری انتخابات در اوایل سال 2021 تجدید نظر آن مرزهای انتخاباتی در این ماه در یک حرکت به طور معمول دیده می شود به عنوان یک پیش ماده برای تماس با یک رای. برخی از احزاب مخالف خواسته اند که در برابر یک انتخابات بیش از خطرات بهداشتی.

در مجلس وزیر ارشد تئو Chee Hean گفت: “در حال حاضر وضعیت ایده آل نیست” اما گفت که به دلیل شیوع بیماری می تواند همچنان برای برخی از زمان در سنگاپور می تواند برای انتخابات زود است.

07:20 GMT – آلمان گزارش 4,191 موارد جدید

موارد تایید شده از coronavirus در آلمان افزایش یافته است به 31,554 در حالی که 149 نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری با توجه به آمار از RKI سلامت موسسه.

موارد افزایش 4,191 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش 36, شمارش نشان داد.

07:05 GMT – موارد در آفریقای جنوبی افزایش 709: وزیر بهداشت

Coronavirus موارد در آفریقای جنوبی افزایش یافته است به 709 از 554 روز سه شنبه وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت: صحبت کردن در محلی اخبار کانال SABC.

A store assistant gives people hand sanitiser as shoppers stock up on groceries at a Makro Store ahead of a nationwide 21 day lockdown in an attempt to contain the coronavirus disease (COVID-19) outbr

فروشگاه دستیار به مردم دست sanitiser به عنوان خریداران سهام در مواد غذایی در یک Makro فروشگاه در شهر دوربان آفریقای جنوبی [روگان بخش/رویترز]

06:30 GMT -تایوان تایید 19 بیشتر موارد در مجموع در حال حاضر در 235

تایوان تایید 19 جدید کروناویروس موارد وارد آوردن تعداد کل افراد آلوده به 235.

______________________________________________________________________

این است Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.

____________________________________________________________

05:40 GMT – مقامات فدرال رسیدن به توافق بر 2 تریلیون دلار بسته محرک

کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو طرف زده اند توافق فراگیر 2 تریلیون دلار اندازه گیری به کمک کارگران, کسب و کار و سیستم بهداشت و درمان تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس.

این توافق پس از روز از اغلب شدید چانه زنی و فشار آن هنوز هم نیاز به در نهایی دقیق قانونی زبان.

بی سابقه اقتصادی بسته نجات می دهد اکثر آمریکایی ها با لينک مستقيم پرداخت گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367bn برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران $500bn برای تضمین یارانه وام به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

اینجا بیشتر بخوانید.

05:15 GMT – مالزی گسترش مستند تا آوریل 14

نخست وزیر مالزی Muhyiddin یاسین می گوید یک هفته دو مستند آغاز شد که در 18 مارس تمدید خواهد شد تا آوریل 14.

در یک سخنرانی تلویزیونی به کشور, Muhyiddin گفت: 172 بیشتر موارد تایید شده در چهارشنبه آوردن مجموع در سراسر کشور به 1,796.

او مطمئن مردم وجود دارد مقدار زیادی از لوازم و دولت خواهد بود ramping تا تست به خصوص در ویروس “نقاط مهم”.

A soldier and a police officer wearing protective masks show a placard to a motorcyclist at a roadblock set up to enforce movement control order due to the outbreak of the coronavirus disease (COVID-1

یک سرباز و یک افسر پلیس نشان می دهد یک پلاکارد به یک موتورسوار در موانع راه اندازی برای به اجرا درآوردن جنبش کنترل نظم در کوالا لامپور, مالزی [Lim Huey Teng/رویترز]

04:55 GMT – کره جنوبی ارائه می دهد یدکی تجهیزات پزشکی به ما

کره جنوبی می گوید آن را به ارسال تجهیزات پزشکی به ما اگر آن را می توانید یدکی, هر, پس از یک درخواست فوری از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در 23 دقیقه تماس تلفنی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور مون جائه در او کمک خواهد کرد که کره تولید کنندگان اخذ تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای تجهیزات خود کره جنوبی را در خانه آبی گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه.

ماه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که کره جنوبی “را ارائه پشتیبانی به همان اندازه که ممکن است در صورت وجود یدکی تجهیزات پزشکی در کره جنوبی”.

south korea blog entry

مردم راه رفتن را از طریق کوچه و خیابان در سئول کره جنوبی [اد جونز/خبرگزاری فرانسه]

04:35 GMT – مسافران کشتی کروز به قرنطینه در استرالیا جزیره

برخی از 800 استرالیا مسافران در هیئت مدیره واسکو د گاما کشتی کروز است که با توجه به حوض در غرب استرالیا بندر Fremantle در جمعه گرفته خواهد شد به Rottnest Island برای قرنطینه با توجه به ABC.

Rottnest محبوب تعطیلات جزیره مشهور برای حیات وحش است. آن نهفته است حدود 24 کیلومتر (15 مایل) غرب Fremantle.

04:30 به وقت تهران – جریمه سنگین برای NSW ساکنان که نقض خود انزوا

پلیس نیو ساوت ولز جزئیات قدرت آنها داده خواهد شد و برای اجرای افزایش محدودیت در زندگی روزمره در استرالیا پرجمعیت ترین کشور از جمله جریمه 1000 دلار استرالیا ($604) برای کسانی که نقض خود انزوا قوانین.

دولت قبلا اعلام 211 جدید تایید موارد coronavirus آوردن مجموع به 1,029.

04:20 GMT – مالزی سوابق 17th, مرگ

مالزی توانسته 17th مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

وزارت بهداشت می گوید: آخرین مرگ یک زن 66 ساله با سابقه بیماری مزمن که در جنوب ایالت جوهور.

04:15 GMT – تایلند موارد افزایش به عنوان دولت آماده به استناد اضطراری

موارد تایید شده از coronavirus در تایلند افزایش یافت به 934 روز چهارشنبه یک روز قبل از یک وضعیت اضطراری است که به دلیل به اجرا در آمده است به دولت فراگیر قدرت.

یک مقام بهداشتی گفت: بیشتر 107 مردم تشخیص داده شده بود با عفونت است.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا که اولین بار در زمان قدرت در یک کودتا در سال 2014 گفت: حکومت اضطراری آغاز خواهد شد در روز پنج شنبه. فرمان اجازه می دهد تا دولت به “سانسور و یا رسانههایی اگر لازم” در میان دیگر اقدامات.

thailand blog entry

کارگران مهاجر از میانمار تصویب از طریق دروازه مرزی در Myawaddy میانمار پس از خروج از تایلند با توجه به شیوع کروناویروس [Thant زین Aung/رویترز]

آمریکا لغو ممنوعیت یک مالزی پزشکی دستکش ساز آن را قبلا متهم به استفاده از کار اجباری.

گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) روز سه شنبه گفت: یکبار مصرف دستکش لاستیکی ساخته شده توسط WRP آسیا و اقیانوسیه پس از مارس 16 خواهد بود مجاز به کشور است.

مالزی بزرگترین تولید کننده دستکش های پزشکی و WRP ظرفیت به تولید بیش از 11 میلیارد دستکش یک سال است.

03:45 GMT – مالزی ساعت به آدرس خاص به کشور بیشتر حمایت های مالی ارائه شده

نخست وزیر مالزی Muhyiddin یاسین را ویژه تلویزیونی نشانی در 1 بعد از ظهر (05:00 GMT) با این کشور در نیمه راه از طریق یک دو هفته ای مستند.

دولت قبلا اعلام شد یک سری از اقدامات برای کاهش استرس مالی از جمله یک مهلت قانونی برای بازپرداخت وام.

03:15 GMT – کره جنوبی گزارش 100 بیشتر موارد coronavirus

کره جنوبی در گزارش 100 بیشتر موارد جدید کروناویروس طی 24 ساعت بالا بردن کشور در مجموع به 9,137.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت که 34 از 100 مورد گزارش شده در سئول در منطقه شهری.

این KCDC نیز گفت: در سراسر کشور مرگ و میر ناشی از این ویروس افزایش شش تا 126.

03:15 GMT – فیلیپین کمونیست شورشیان به رعایت آتش بس پس از سازمان ملل متحد تماس بگیرید

کمونیست شورشیان در فیلیپین می گویند آنها را به رعایت آتش بس پس از دستگیری آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای پایان دادن به همه مسلح درگیری به دلیل coronavirus.

حزب کمونیست فیلیپین می گوید آن افراد جدید را به ارتش دستور داده شده است به توقف تمام حملات از روز شنبه تا آوریل 15. این درگیری در جریان بوده است برای بیش از 50 سال است.

03:00 GMT – Bolsonaro متهم برزیل رسانه ها از دامن زدن به هیستری

برزیل جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro است که رسانه ها از تحریک هیستری بیش از coronavirus تکرار در نظر او است که نگرانی در مورد ویروس ها پر از شکوفه.

“ویروس, وارد, ما در حال مقابله با آن و از آن خواهد شد در مدت کوتاهی او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی ، “زندگی ما را به ادامه. شغل باید حفظ شود.”

در حدود 2200 نفر در برزیل تایید شده است که این ویروس با 46 مرگ و میر گزارش شده است.

Brazil anti Bolsonaro

برزیلی ضرب دیده گلدان و تابه ها را در ویندوز خود را برای نشان دادن انزجار خود را در Bolsonaro را از دست داده و coronavirus [پیلار الیورس/رویترز]

02:15 GMT – ‘پناهگاه پایین’: نیوزیلند اعلام وضعیت اضطراری

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio با اعلام وضعیت اضطراری ملی به عنوان کشور آماده برای رفتن به یک ماه مستند در نیمه شب (11:00 GMT).

این کشور دارای 205 موارد اما protocol wine studio می گوید مدل سازی نشان می دهد وجود دارد در واقع می تواند هزاران نفر.

همه خدمات غیر ضروری و مدارس و دفاتر بسته شد و مردم گفت: به ماندن در خانه.

“اشتباه نکنید این بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود” protocol wine studio گفت: مجلس. “ما یک تاخیر و موارد افزایش خواهد یافت و برای هفته آینده یا بیشتر. سپس ما شروع به می دانم که چگونه موفق شده اند.”

01:55 GMT – استرالیا تدابیر محدودیت و نگرانی در مورد مراقبت های ویژه نیاز دارد

استرالیا بیشتر محکم محدودیت در جنبش از جمله محدود کردن تعداد افراد مجاز در یک عروسی به پنج و کسانی که حضور در یک مراسم تشییع جنازه به 10.

مقامات نگران هستند که اگر تعداد موارد همچنان به افزایش (در حال حاضر وجود دارد بیش از 2,250 موارد تایید شده) مراقبت های ویژه غرق خواهد شد.

01:30 به وقت تهران – رئیس جمهوری چین برای شرکت در G20 در نشست فیلم

رئیس جمهور چین را در مجازی اجلاس G20 در coronavirus است که با توجه به محل در روز پنج شنبه.

00:40 GMT – کره جنوبی به مرحله غربالگری از ورود از ما

کره جنوبی قصد دارد به گام روش های غربالگری برای افرادی که از ورود به این کشور را از ما Yonhap news agency گزارش روز چهارشنبه.

این اقدامات جدید را به اثر می آیند بعد از نیمه شب روز جمعه (15:00 GMT).

مردم از ورود از اروپا در حال حاضر نیاز به آزمایش می شود و تکمیل دو هفته از خود جدا می کند.

00:30 GMT – چین گزارش 47 بیشتر موارد در افرادی که از خارج از کشور

چین همچنان ادامه دارد به گزارش بیشتر موارد در افراد در بازگشت به کشور از خارج از کشور.

آن را در حال حاضر در مجموع 474 چنین مواردی با افزایش 47 در پایان روز سه شنبه.

وزارت امور خارجه می گوید: بسیاری از موارد شامل اتباع خارجی اما هر کسی که از خارج از کشور مورد نیاز است برای رفتن به متمرکز قرنطینه برای 14 روز.

من کیت Mayberry با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

برای همه به روز رسانی از دیروز (24 مارس) اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>