ایتالیا گزارش 602 جدید کروناویروس مرگ و میر: به روز رسانی زنده

ایتالیا گزارش کرده است 602 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در دوشنبه آوردن مجموع به 6,077 با چوب خط حساب کردن از موارد در کشور عمده کانون افزایش به 63,928.

تعداد گزارش شده مرگ و میر در کشور کاهش یافته و برای دومین روز متوالی پس از روز شنبه با رسیدن به تمام زمان بالا پس از وقوع شروع از 793.

در انگلستان تعداد کسانی که فوت کرده اند از این بیماری ویروس علل COVID-19, افزایش 54 آوردن تلفات در کشور به 335 میان 6,650 موارد است. نخست وزیر بوریس جانسون دستور ساکنان در سراسر کشور به ماندن در خانه.

در ایالات متحده تعداد موارد یافت گذشته 35,000 با مرگ و میر از 495 به گفته جان هاپکینز داده است.

بیشتر:

بیش از 15,400 اند از COVID-19 در سطح جهان است. حدود 100000 نفر از 362,000 افرادی که مبتلا به این بیماری در سراسر جهان بهبود, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

همچنین در روز دوشنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد “این بیماری همه گیر است که شتاب” با آن مصرف 67 روز برای موارد برای رسیدن به 100,000 علامت در سطح جهانی و 11 ماه برای موارد برای رسیدن به 200,000 و فقط چهار روز برای موارد برای رسیدن به 300,000.

من یوسف هستم Stepansky در دوحه مصرف بیش از Mersiha Gadzo با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, مارس 23

22:10 به وقت تهران – نیوزیلند PM تجدید نظر جلوتر از coronavirus مستند

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعتراض به زلاند نو برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کشور آمادگی کامل مستند از شنبه به ضرب و شتم گسترش ویروس.

Protocol wine studio گفت: در مصاحبه با شبکه دولتی تونز که مستند به این کشور حدود پنج میلیون نفر یک فرصت خوب از ضرب و شتم ویروس.

“این برنامه فقط کار خواهد کرد اگر شما به ما کمک کند. شما ممکن است احساس انعطاف پذیر و خوب اما این فقط در مورد شما. آن را در مورد هر کس در اطراف شما,” او گفت:. “اگر همه ما این کار را با هم و سپس ما می توانیم انجام این کار است.”

نیوزیلند دارای 102 تایید موارد COVID-19 بیماری های مرتبط با coronavirus با دو محلی انتقال موارد تا کنون با دیگران مربوط به سفر خارج از کشور. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

21:00 GMT – سنگال ساحل عاج اعلام متحده اضطراری

غرب و کشورهای آفریقایی از سنگال و ساحل عاج که هر یک از اعلام وضعیت اضطراری در چهره جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

سنگال تحمیل خواهد شد غروب به طلوع مقررات منع رفت و آمد در حالی که ساحل عاج گفت: این امر معرفی تدریجی سلول اقدامات است.

“سرعت پیشرفت بیماری ما نیاز به بالا بردن سطح پاسخ” رئیس جمهور سنگال ماک Sall گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت.

20:55 GMT – انتاریو و کبک برای همه غیر ضروری کسب و کار

کانادا و پرجمعیت ترین استان روز دوشنبه گفت که غیر ضروری کسب و کار باید حداقل 14 روز از شروع در 11:59 بعد از ظهر سه شنبه در تلاش برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس جدید.

انتاریو برتر داگ فورد گفت که انتشار این لیست از کسب و کار است که اجازه خواهد داشت برای باز بماند اما مواد غذایی باقی خواهد ماند در فروشگاه مواد غذایی قفسه و مردم هنوز هم در دسترسی به دارو.

فورد همچنین اذعان دانش آموزان نمی خواهد رفتن به مدرسه در مارس 6, تاریخ در ابتدا مجموعه ای برای بازگشت به کلاس.

فرانسه-زبان استان کبک نیز دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به تا آوریل 13.

20:45 GMT – ترکیه شمار کشته شدگان تا هفت تا 37 با 293 مورد جدید

ترکیه مرگ و میر از coronavirus افزایش یافته است و هفت به 37 تعداد موارد تایید شده افزایش 293 به 1,529 وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

او گفت در توییتر که 3,672 نتایج آزمون پدید آمده در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل آزمایشات انجام شده در ترکیه به بالا 24,000.

Canada coronavirus

کادر پزشکی آماده برای دریافت مبتلا به کروناویروس غربالگری در موقت مرکز ارزیابی در آبجو عرصه هاکی در اتاوا, انتاریو [پاتریک دویل/رویترز]

20:35 به وقت تهران – ساعت جانسون سفارشات ساکنان بریتانیا به ماندن در خانه را می بندد غیر ضروری کسب و کار

نخست وزیر بوریس جانسون دستور داده است تا همه ساکنان به ماندن در خانه و به صورت غیر ضروری کسب و کار به مدت حداقل سه هفته.

“از این شب من باید به مردم بسیار ساده آموزش شما باید در خانه بماند” گفت: جانسون در یک سخنرانی تلویزیونی ملی آدرس.

مردم تنها مجاز به ترک خانه های خود برای خرید نیازهای اساسی یک شکل از ورزش یک روز هر نیاز پزشکی و سفر به و از کار “اما تنها جایی که این کاملا ضروری است و نمی تواند از خانه انجام می شود”.

جانسون گفت: پلیس به اجرای قوانین با “جریمه و متفرق کردن تجمعات”.

او همچنین دستور داد تمام غیر ضروری مغازه ها را ببندید و گفت: تجمعات بیش از دو نفر ممنوع, به جز برای مجالس ترحیم.

بیشتر:

20:25 GMT – مورد مشکوک به میان کاخ سفید فشار سپاه

کاخ سفید خبرنگار مظنون به داشتن قرارداد coronavirus کاخ سفید انجمن خبرنگاران گفت: بالا بردن سوال در مورد اخبار روزانه جلسات که جمع آوری ده ها تن از روزنامه نگاران و تهمت مقامات دولت در یک اتاق.

در بیانیه این انجمن نیست افشای نام فردی است اما گفته شده است در تماس با کاخ سفید پزشک و روزنامه نگار, اخبار سازمان.

20:00 GMT – حکم دادگاه عالی بریتانیا در سوئیچ برای ویدئو کنفرانس

انگلستان دیوان عالی کشور را تبدیل به ویدئو کنفرانس برای شنیدن موارد و ارائه قضاوت دادگاه در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک نتیجه از Coronavirus (COVID-19) همه گیر انگلستان دیوان عالی کشور و قضایی کمیته شورای خبرگان را بشنود تمام موارد و ارائه قضاوت از طریق ویدئو کنفرانس از فردا” بیانیه ای گفت:.

این ساختمان دادگاه عالی خواهد بود به طور موقت بسته شده اما عمومی و رسانه ها هنوز هم قادر خواهد بود به دنبال رسیدگی به آنلاین.

19:51 GMT – بنگلادش: کارگران جنسی درخواست وجه در میان فاحشه خانه بسته شدن

کارگران جنسی از یکی از بزرگترین فاحشه خانه ها را به دادگاه تجدید نظر به بنگلادش دولت برای بودجه اضطراری پس از ممنوعیت مشتریان برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

بیش از 1500 نفر از کارگران جنسی بر روی Daulatdia زیبا در مورد 100 کیلومتر (60 مایل) غرب داکا پایتخت که یکی از حدود 12 رسما تحریم فاحشه خانه ها در جنوب کشور آسیایی و دریافت حدود 5000 مشتریان در هر روز است.

روز جمعه دولت اعلام کرد بسته شدن توری تا حداقل مارس 5, اما وعده داده شده را به همه کارگران جنسی یک بسته از 30kgs برنج $25 و توقف در اجاره. اما زنان شاغل وجود دارد به دادگاه تجدید نظر برای کمک فوری گفت: آنها دیگر مجبور به پرداخت پول برای مواد غذایی برای خود و یا فرزندان خود را.

اینجا بیشتر بخوانید.

A volunteer sprays disinfectant inside an auto-rickshaw amid concerns about the spread of coronavirus disease (COVID-19) in Dhaka

یک داوطلب اسپری ضد عفونی کننده داخل خودرو-کالسکه نگرانی در مورد گسترش coronavirus در داکا, بنگلادش, مارس 18 سال 2020 است. [محمد Ponir Hossain/رویترز]

19:45 GMT – فرانسه برای تشدید مستند قوانین فیزیکی و ورزش باز هوا بازار

فرانسه برای تشدید آن مستند تحمیل شده به نبرد coronavirus به شدت محدود کردن ورزش و بسته شدن بیشتر فضای باز, بازار, نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفته است.

فیلیپ گفت: TF1 تلویزیون در یک مصاحبه زنده است که او را بعد از امضای فرمان منع از شنبه ورزش هایی مانند دویدن بیش از یک کیلومتر (0.6 مایل) از یک فرد را در محل اقامت و همچنین توقف باز هوا بازار اگر چه مقامات محلی می تواند درخواست معافیت در موارد استثنایی.

19:30 به وقت تهران – ایران برای بازی های المپیک 2020 به تعویق افتاد میان coronavirus

ایران خواستار به تعویق افتادن بازی های المپیک 2020 در میان کروناویروس جدید شیوع این کشور دولت خبرگزاری ایرنا گزارش کرده است.

“با توجه به وقایع اخیر و گسترش coronavirus در جهان و همچنین لغو تعدادی از مهم قاره ای و جهانی مسابقات … من اصرار شما برای به تعویق انداختن بازی های المپیک” سر از کمیته ملی المپیک ایران به رضا صالحی امیری گفت: در نامه ای به کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور توماس باخ.

پیش از آن در روز بین المللی المپیک عضو دیک پوند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز روزنامه است که این بازی خواهد بود به تعویق افتاد.

19:10 به وقت تهران – قبرس اعلام کرد مستند تا آوریل 13

قبرس اعلام کرده است یک مستند در این جزیره تا مارس 13 برای مبارزه با گسترش کروناویروس گفت: حرکت مردم ممنوع خواهد شد تا پس از آن مگر اینکه مطلقا لازم است.

“ما واقعا در حال جنگ و این نیست برنده با بهره گرفتن فرزندان ما را و یا زندگی با استفاده از اسلحه” نیکوس آناستاسیادس رئیس جمهور قبرس گفت: در یک آدرس. “این یک جنگ است که تنها می توان به دست آورد اگر ما چاق شدن پایین دریچه.”

قبرس گزارش 116 مورد از coronavirus از جمله 21 مورد جدید تایید کرد روز دوشنبه. این جزیره به طور موثر مهر و موم شده در مرزهای خود با گسترده ممنوعیت غیر نظامی ترافیک هوایی که به اثر در تاریخ 21 مارس ،

19:05 به وقت تهران – یکbu Dhabi را در آرسنال می گوید تنها شهروندان امارات متحده عربی و یا دیپلمات به هیئت مدیره پرواز از خارج از کشور

ابوظبی, Etihad Airways گفته است که بلافاصله موثر تنها شهروندان امارات متحده عربی و یا دیپلمات قادر خواهد بود به هیئت مدیره آن پروازها از مقصد خارج از کشور و تنها اگر خود را به مقصد نهایی است, ابوظبی, شرکت هواپیمایی گفت: در توییتر.

امارات متحده عربی است که تعلیق همه پروازهای مسافری به مدت دو هفته از روز شنبه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

19:00 GMT – الجزایر تحمیل حکومت نظامی در پایتخت

الجزایر تحمیل یک حکومت نظامی برای مبارزه با کروناویروس در پایتخت الجزیره از 7 ساعت به 7 هستم و کامل مستند در شهر البلیده مرکز از بدترین شیوع در کشور با اقدامات شروع در روز سه شنبه و ماندگار برای 10 روز.

این اقدامات به اجرا توسط ارتش اعلام شد در یک بیانیه ریاست جمهوری روز دوشنبه و ساکنان البلیده خواهد بود قادر به دریافت مواد غذایی و دیگر کالاهای اساسی با تحویل آن گفت.

Protective face masks

محافظ ماسک صورت و دست تمیز کردن ژل نمایش داده شده برای فروش به عنوان احتیاط در برابر گسترش coronavirus در طول تظاهرات ضد دولتی در شهر الجزیره, الجزایر, در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. [Ramzi Boudina/رویترز]

18:45 به وقت تهران – ساعت جانسون به آدرس بریتانیا در میان مستند حدس و گمان

نخست وزیر بوریس جانسون است که مجموعه ای را به ایجاد یک بیانیه به این کشور در 20:30 به وقت تهران.

این بیانیه خواهد بود در یک اقدام جدید به آدرس شیوع این بیماری با توجه به خبرگزاری رویترز. می آید در میان گمانه زنی های دولت ممکن است اعلام کند در سراسر کشور مستند.

بیشتر:

18:40 GMT – ایرلند موارد افزایش 219 با دو جدید و میر

ایرلند در بخش بهداشت و درمان گزارش شده بیش از دو مرگ و میر مربوط به coronavirus آوردن تعداد کل مرگ و میر در کشور به شش.

اضافی 219 موارد coronavirus تایید شده است آوردن مجموع به 1,125 وزارت بهداشت گفت.

18:35 GMT – هلندی gov نمی ممنوعیت تجمعات عمومی تا ژوئن 1

دولت هلند است گفت: این امر تقویت یک موجود ممنوعیت تجمعات عمومی و گسترش آن تا ژوئن 1 در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

قبلا گردهمایی بیش از 100 نفر ممنوع شده است تا آوریل 6 و همه اجتماعات به حال دلسرد شده اند.

وزیر دادگستری Ferd Grapperhaus گفت: پلیس در حال حاضر می تواند با توجه به قدرت برای شکستن گروه های بیش از سه نفر در ملاء عام و لوی “جریمه سنگین” در صورت لزوم به اعمال ممنوعیت.

A traveller washes her hands at a sanitizer distribution point intended to slow the spread of the coronavirus disease (COVID-19), at Cape Town International Airport, in Cape Town

یک مسافر از شستن دست های خود را در یک sanitiser نقطه توزیع در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus بیماری COVID-19) در فرودگاه بین المللی کیپ تاون [مایک Hutchings/رویترز]

18:30 به وقت تهران – آفریقای جنوبی برای اجرای 21-day مستند از نیمه شب پنج شنبه

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa گفته است که دولت تحمیل خواهد بود در سراسر کشور 21-day مستند از نیمه شب روز پنج شنبه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در یک آدرس به ملت Ramaphosa گفت: ارتش خواهد بود مستقر شده اند برای کمک به پلیس در طول مستند. آفریقای جنوبی هنوز هم قادر خواهد بود به ترک خانه های خود برای خرید مواد غذایی به دنبال مراقبت های پزشکی و اجتماعی جمع آوری کمک های مالی Ramaphosa اضافه شده است.

18:25 GMT – فرانسه گزارش 186 بیشتر coronavirus مرگ و میر بالا بردن مجموع به 860

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 186 جدید و میر ناشی از کروناویروس در نظر گرفتن مجموع به 860 یا افزایش 28 درصد تلفات افزایش بیشتر شدت از گذشته سه روز به عنوان کشور وارد هفته دوم خود را از مستند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی با وزیر بهداشت Olivier Veran اضافه شده تعداد موارد افزایش یافته بود به 19,856 است که افزایش حدود 20 درصد در 24 ساعت.

Veran گفت: 2,082 نفر در یک بیماری جدی است که نیاز به حمایت از زندگی تا 19 درصد نسبت به روز شنبه یکی دیگر از افزایش در مقایسه با گذشته سه برگه رسمی

18:20 به وقت تهران – برای برخی از سالمندان ایتالیایی ها تنهایی را به ارمغان می آورد بیشتر از ترس از ویروس

با مردم بیش از 80 ساخت تا 56 درصد از coronavirus مرگ و میر در ایتالیا سالمندان شهروندان توصیف دشواری برخورد با این بیماری همه گیر در انزوا. در اینجا بخوانید.

Elderly Italian man

یک مرد مسن دوچرخه سواری به نظر می رسد در مراسم تشییع جنازه پوستر های نمایش داده شده در خارج از کوچک گورستان Bolgare, Lombardia در مارس 23. [پیرو Cruciatti/خبرگزاری فرانسه]

18:15 GMT – بریتانیا می گوید رفت و آمد شهروندان به بازگشت به خانه بلافاصله

بریتانیا به وزارت امور خارجه توصیه کرده است تمام سفر انگلیسی به بازگشت به خانه بلافاصله گفت: coronavirus همه گیر شد محدود کردن مسافرت های بین المللی و باعث بسته شدن برخی از مسیرهای هوایی و مرزهای زمینی.

“ما به شدت اصرار انگلستان مسافران خارج از کشور به بازگشت به خانه در حال حاضر که در آن و در حالی که هنوز هم وجود دارد تجاری راه برای انجام این کار” وزیر امور خارجه Dominic Raab در بیانیه ای گفت. “در سراسر جهان بیشتر شرکت های هواپیمایی در حال تعلیق پروازها و بیشتر فرودگاه ها در حال بسته شدن برخی بدون هیچ گونه اطلاع قبلی.”

18:10 به وقت تهران – نظامی آمریکا برای ارسال بیمارستان به نیویورک و سیاتل

ارتش ایالات متحده در حال آماده سازی برای استقرار بیمارستان به نیویورک و سیاتل, وزیر دفاع علامت Esper است گفت: به عنوان او اذعان کرد برای اولین بار است که جهانی coronavirus همه گیر می تواند تاثیر آمادگی نظامی.

“در حال حاضر من پیش بینی ارسال یک (زمینه) بیمارستان سیاتل و یک بیمارستان به شهر نیویورک” Esper یک کنفرانس خبری گفت اضافه کرد که او تا به حال قرار دادن پنج اعزامی واحد در آماده سازی برای استقرار سفارشات.

“هنگامی که تایید ما خواهد شد نگاه کنید به ارسال به جاهای دیگر” او گفت:.

18:00 GMT – نیوجرسی می شود اول دولت ایالات متحده برای آزادی برخی از زندانیان

نیوجرسی قصد دارد به انتشار “کم خطر” زندانیان در خدمت زندان شهرستان جملات برای محدود کردن گسترش coronavirus ساخت آن برای اولین بار دولت به چنین مرحله فرماندار گفته است.

این اطلاعیه به شرح زیر سفارش اواخر یکشنبه شب امضا شده توسط استوارت Rabner رئیس دادگستری دولت دیوان عالی کشور به حالت تعلیق و یا رفت و آمد جملات خدمت توسط زندانیان به عنوان یک شرط از مشروط شدن و یا شهرداری دادگاه محکومیت.

“ما تنها دولتی در امریکا انجام این کار” نیوجرسی فرماندار فیل مورفی گفت: به طور منظم در کنفرانس خبری به روز رسانی عمومی در وزارت امور خارجه در پاسخ به این ویروس است.

17:45 GMT – سوئیس می پیوندد خواستار تعویق انداختن توکیو 2020 بازی

سوئیس ورزشی بالا بدن به نام برای توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد, پیوستن به درخواست کمیته بین المللی المپیک برای قرار دادن رویداد در انتظار نگه داشته در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شدت می گیرد.

“تحت این شرایط ما باور نمی کنیم که یک نمایشگاه جهانی بازی های المپیک در مفهوم جنبش المپیک هستند ممکن است. است که چرا ما اعمال شده به کمیته بین المللی المپیک برای به تعویق افتادن” سوئیس المپیک جمهور Juerg Stahl در بیانیه ای گفت.

17:30 GMT – بازی های المپیک توکیو 2020 بازی خواهد شد به تعویق افتاد می گوید: عضو کمیته بین المللی المپیک

کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن توکیو 2020 Summer Games به دلیل coronavirus همه گیر IOC عضو دیک پوند گفته است.

عمده ورزشی کشورهای استرالیا و کانادا در حال حاضر در خارج در روز دوشنبه به عنوان برگزارکنندگان آمد جهانی تحت فشار برای به تعویق انداختن این رویداد برای اولین بار در آن 124-سال تاریخ مدرن است.

“بر اساس اطلاعات کمیته بین المللی المپیک است, به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است,” پوند گفت: در روزنامه ایالات متحده آمریکا امروز. “پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24, که من می دانم.”

پوند گفته خبرگزاری رویترز که یک سال تعویق شبیه بهترین راه حل است. این امر به معنای بازی است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-Aug. 9 هستند به احتمال زیاد برگزار می شود در تابستان 2021.

17:15 به وقت تهران ایتالیا – مرگ و میر افزایش 602 برای روز

مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافته است 602 به کل از 6,078 به گفته مقامات.

در ضمن تعداد موارد در کشور یکی از بدترین آمار در جهان افزایش یافت و به 63,928 از 59,138, مقامات گفت.

روز شنبه, روزانه, گزارش مرگ و میر به بالا پس از وقوع شروع از 793. در روز یکشنبه وجود دارد 651 و میر گزارش شده.

بیشتر:

17:10 به وقت تهران – سودان تحمیل 10 ساعت در شب حکومت نظامی

سودان تحمیل خواهد شد در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد هر شب شروع روز سه شنبه آغاز در 8 ساعت (1800 به وقت تهران) و به مدت تا ساعت 6 صبح برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس یک عضو از حکم شورای انتقالی گفته است.

سودان نیز توقف همه مسافت های طولانی از سفرهای اتوبوس بین شهرها و ایالات متحده آغاز و در روز پنج شنبه از 6 بعد از ظهر به وقت محلی عضو شورای Sadig Tawir گفت: در تلویزیون دولتی.

سودان تایید کرد دوم آن مورد coronavirus جمعه گذشته است. آن را تا کنون تایید کرد تنها یک مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

17:05 GMT – هشدار صندوق بین المللی پول coronavirus رکود اقتصادی می تواند بدتر از سال 2009

اقتصاد جهان با آن مواجه است “شدید” آسیب های اقتصادی از coronavirus همه گیر است که می تواند حتی کم هزینه تر از در سال 2009 و نیاز بی سابقه ای پاسخ, صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) رئیس Kristalina Georgieva گفته است.

در نظرات به وزیران دارایی گروه 20 ملل Georgieva به نام در اقتصادهای پیشرفته به ارائه پشتیبانی بیشتر به کشورهای کم درآمد و صندوق بین المللی پول می ایستد “آماده به اعزام همه ما $1 تریلیون ظرفیت وام دهی.”

به عنوان بسیاری از چهره جهان توده خاموش شدن ناگهانی Georgieva هشدار داد که چشم انداز رشد جهانی در سال 2020 “منفی است – رکود اقتصادی حداقل به عنوان بد در طول بحران مالی جهانی و یا بدتر”.

چگونه برای غلبه بر موانع گسترده coronavirus تست ؟

17:00 GMT – امارات متحده عربی می خواهد دانش آموزان خود را در خارج از کشور به بازگشت به خانه در عرض 48 ساعت

امارات متحده عربی گفته است که همه آن دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور به بازگشت به خانه در عرض 48 ساعت به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به coronavirus نگرانی دولت خبرگزاری WAM گزارش شده است.

این تصمیم شامل امارات متحده عربی دانشجویان بورسیه و یا تحصیل خود به خود هزینه های وام اضافه شده

16:55 GMT – وزرای اتحادیه اروپا به حالت تعلیق در قوانین بودجه

وزیران دارایی اتحادیه اروپا توافق کرده اند به حالت تعلیق در اتحادیه اروپا قوانین سختگیرانه در حال اجرا کسری بودجه عمومی تاریخی برای اولین بار است که اجازه می دهد تا بحران زده دولت به صرف آزادانه برای مقابله با تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این اقدام موقت به طور موثر توقف نظارت دقیق توسط بروکسل از هزینه های ملی. از آن خواهد شد خوش آمدید در ایتالیا کشور اتحادیه اروپا رنج می برند بسیاری از رمان های کروناویروس و یکی قبلا اغلب در نقض بلوک قوانین.

این اصطلاح به طور کلی فرار بند به دولت “مورد نیاز انعطاف پذیری را به تمام اقدامات لازم برای حمایت از سلامت ما و حفاظت مدنی و سیستم برای محافظت از اقتصاد ما” بیانیه ای گفت:.

16:45 GMT – چک دولت گسترش ممنوعیت اکثر مغازه ها ،

جمهوری چک افزایش یافته سفارش بسته شدن اکثر مغازه ها و رستوران ها و محدود کردن جنبش مردم تا 1 آوریل ادامه اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید وزیر کشور Jan Hamacek روز دوشنبه گفت:.

سفارش شد و با توجه به منقضی صبح روز سه شنبه. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, داروخانه ها, ایستگاه های گاز و دیگر مغازه ها از جمله رستوران ها که پر غذای آماده سفارشات هنوز هم می تواند به کار گیرند در حالی که سفر به محل کار یا خانواده مجاز است.

Czech tram - reuters

یک کارگر در یک دست کت و شلوار محافظ disinfects یک تراموا با توجه به coronavirus نگرانی در پراگ در مارس 12 [David W Cerny/رویترز]

16:30 به وقت تهران – سازمان ملل متحد سر calls for ‘فوری جهانی آتش بس’

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ کرده است به دادگاه تجدید نظر برای “فوری جهانی آتش بس” به آسیب پذیر محافظت از غیر نظامیان در مناطق جنگی از نابسامانی های coronavirus بیماری همه گیر.

“خشم ویروس نشان می دهد که حماقت از جنگ او گفت:” در یک مختصر سخنرانی در مقر سازمان ملل در نیویورک است. “همین دلیل است که امروز من خواستار یک اقدام فوری جهانی برای آتش بس در تمام گوشه و کنار جهان است.”

16:20 به وقت تهران – انگلستان تلفات به 303

تعداد افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در انگلستان افزایش یافته است 46 آوردن تلفات 303 با توجه به خدمات بهداشت ملی.

که تا از 37 مرگ و میر در روز یکشنبه. خدمات بهداشت ملی انگلستان گفت: بیمارانی که مرگ و میر اعلام شد و در روز دوشنبه بودند در سنین 47 و 105 سال و همه شرایط بهداشتی اساسی.

16:15 GMT – که مدیر کل می گوید: “همه گیر است شتاب’

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته است که “همه گیر است شتاب” و خواست کشور را به یک رویکرد تهاجمی.

“این بیماری همه گیر است که شتابان” که رئیس به خبرنگاران گفت در مجازی اخبار جلسه گفت: “در آن زمان 67 روز از اولین مورد گزارش شده برای رسیدن به اولین 100,000 موارد و 11 ماه برای دومین 100,000 موارد و فقط چهار روز برای سومین 100,000 موارد است.”

اما او گفت که “ما درمانده تماشاگران. ما می توانیم تغییر مسیر از این بیماری همه گیر.”

این که رئیس گفت که آدرس G20 رهبران جهان به درخواست آنها برای افزایش تولید دنده محافظ برای حفاظت از سلامت کارگران است. او همچنین هشدار داد که استفاده از داروهای آزمایش نشده که پشتیبانی توسط شواهد مناسب می تواند ایجاد “امید کاذب”.

ما کسب و کار به دنبال فدرال کمک های اولیه در میان coronavirus مستند

16:00 GMT – کامبوج گزارش سه coronavirus موارد آوردن مجموع 87

کامبوج گزارش کرده سه coronavirus موارد آوردن مجموع به 87 وزارت بهداشت گفت.

سه مورد جدید شامل 28 ساله, فرانسوی, مادر چهار ماهه نوزاد که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است. مادر که در سفر از پاریس از طریق سنگاپور به پنوم پن در هفته گذشته نیز در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

بیشتر:

14:55 GMT – ترودو: دیگران should دنبال کانادا سرب و خروج از بازی های المپیک 2020

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: این تصمیم توسط کمیته المپیک کانادا (COC) به شرکت در بازی های المپیک تابستانی و به فشار برای به تعویق افتادن درست بود و نخست وزیر خواست کشورهای دیگر برای انجام همان.

“این کاملا حق تماس و هر کس باید به دنبال خود منجر شود گفت:” ترودو sاوج خود را در خارج از خانه که در آن او تحت قرنطینه

14:45 GMT – آنگلا مرکل آزمایش منفی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان آزمایش منفی برای coronavirus او سخنگوی گفت.

مرکل را به قرنطینه رفت روز یکشنبه پس از بازدید از یک دکتر که آزمایش مثبت برای این بیماری است. او گفت: آزمون بیشتر خواهد بود انجام شده است.

Merkel - reuters

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان آزمایش منفی برای coronavirus [ایسنا]

14:40 GMT – ارتش پاکستان برای کمک به اعمال محدودیت در سراسر کشور

ارتش پاکستان آن را کمک خواهد کرد که به کشور تحمیل محدودیت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus پس از درخواست از دولت است.

“به رئیس ستاد ارتش دستور داده است تا استقرار در دسترس همه نیروهای نظامی و پزشکی منابع با توجه به الزامات” یک سخنگوی نظامی عمده جنرال بابر افتخار گفت: در اعلام پخش زنده در تلویزیون کانال های خبری.

پاکستان تا کنون گزارش 875 تایید موارد coronavirus و شش مرگ و میر.

15:30 به وقت تهران – مرگ و میر در ایتالیا لمباردی افزایش می یابد در حدود 320 در یک روز: گزارش

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در شمال منطقه لومباردی که متحمل شده است فشار از ایتالیا سرایت افزایش یافته است در حدود 320 از روز گذشته در آوردن کل 3,770 یک منبع آشنا با اطلاعات گفته خبرگزاری رویترز.

تعداد موارد در منطقه که شامل ایتالیا مالی سرمایه میلان افزایش بیش از 1,550 به حدود 28,760.

روز دوشنبه ارقام نشان دهنده بهبود در یکشنبه هنگامی که وجود دارد 361 مرگ و میر و 1,691 موارد جدید. در روز شنبه وجود دارد 546 مرگ و میر و 3,251 موارد جدید در منطقه است.

ایتالیایی مادر coronavirus مشاوره

15:20 به وقت تهران – اردن گسترش coronavirus حکومت نظامی پاکستان به ارائه مواد غذایی به خانه های سراسر کشور

اردن گفت: گفت: آن را گسترش حکومت نظامی به طور نامحدود با سوپر مارکت ها و فروشگاه های دیگر بسته شده و تحویل مواد غذایی در سراسر کشور به تلاش برای مهار coronavirus.

موارد تایید شده در کشور 10 میلیون باید به طور پیوسته افزایش یافته است در عرض یک هفته به 112 مورد از شش. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

اردن اعلام کرد در سراسر کشور حکومت نظامی در روز شنبه تحت شدیدی اضطراری قوانین که به مقامات جارو قدرت. این کشور هزاران نفر از نیروهای نظامی مستقر در ایست های بازرسی در شهرهای اصلی برای محدود کردن جنبش و گفت: بسیاری از ساکنان به حال مسخره زودتر تماس به ماندن در خانه.

15:15 GMT – اتحادیه اروپا برای ارائه $21mn در کمک های انسان دوستانه به ایران

اتحادیه اروپا ارسال خواهد شد $21mn در کمک های انسان دوستانه به ایران که مشمول تحریم های ایالات متحده برای کمک به کاهش coronavirus و همچنین حمایت تهران درخواست صندوق بین المللی پول برای کمک مالی اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد گفته است.

“ما قادر به ارائه مقدار زیادی از کمک های انسان دوستانه اما وجود دارد برخی از 20 میلیون یورو در خط لوله … که ما انتظار داریم به تحویل بیش از هفته آینده” مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت: در یک ویدیو کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

“ما همچنین توافق در حمایت از درخواست ایران و نیز با ونزوئلا به صندوق بین المللی پول به حمایت مالی او گفت:” پس از یک ویدئو کنفرانس وزرای خارجه اتحادیه اروپا اگر چه او نمی دهد جزئیات بیشتر. ایران گزارش کرده است 1,800 مرگ و میر و 23,049 coronavirus عفونت.

15:10 GMT – پاکستان پزشکان نگرانی از عدم تامین به عنوان مستند بحث

مقامات در پاکستان ادامه به بحث در مورد اینکه آیا برای اجرای یک widescale مستند برای کنترل شتاب گسترش coronavirus موارد در سراسر کشور به عنوان موارد آمار بیش از 800 و پزشکان با شکایت از کاهش محافظ شخصی کیت.

روز دوشنبه در شهر جنوبی کراچی خانه را به بیش از 20 میلیون نفر رفت به یک اجباری مستند با دولت در محدود کردن مردم به خانه های خود دیگر از دسترسی به خدمات ضروری مانند مواد غذایی داروخانه ها و یا مراقبت های پزشکی با توجه به دولت اعلام خواهد شد.

سراسر کشور پاکستان تا کنون ثبت شده حداقل 810 موارد coronavirus با شش کشته و شش نفر ساخت بهبودی کامل با توجه به دولت داده است. تعداد موارد بیش از چهار برابر در یک هفته.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus measures in Pakistan

اعضای تیم پزشکی اسپری های ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر حرکت از شیوع کروناویروس در کراچی در مارس 23. [محمد صابر Mazhar/Anadolu]

15:00 GMT – زیمبابوه پرونده اول مرگ

زیمبابوه ثبت اولین مرگ یک coronavirus بیمار, وزیر بهداشت گفت, و خواست ملت به وحشت نیست.

عوبدیا Moyo شناسایی بیمار به عنوان یک زن 30 ساله که به تازگی از سفر خارج از کشور بود و از قبل موجود شرایط.

“او دیگر همزمان شرایط جدی پزشکی ساخته شده است که او را در معرض خطر. من آرزو می کنم به اصرار این کشور به دلیل هراس از این مرگ” Moyo به خبرنگاران گفت: در حراره خواسته همه کسانی که در تماس با مرحوم برای غربالگری. زیمبابوه گزارش شده بود سه تایید شیرینی که از یکشنبه.

شیوع کروناویروس تحت تاثیر جریان کالا در کنیا و رواندا

14:50 GMT – نروژ المپیک رئیس جمهور: کشور نباید ارسال ورزشکاران به توکیو مگر اینکه همه گیر تحت کنترل

نروژ باید ارسال ورزشکاران به 2020 توکیو المپیک تا coronavirus همه گیر است که تحت کنترل نروژی در المپیک رئیس کمیته Berit Kjoell گفته است.

“من روشن مشاوره به هیئت مدیره (نروژی بازی های المپیک کمیته) این است که شما باید بپرسید نه برای ارسال هر گونه ورزشکاران به مسابقات پارا المپیک یا بازی های المپیک در توکیو 2020 در نور جدی وضعیت” Kjoell به خبرنگاران گفت:.

این بیانیه می آید که چندین کشور را تحت فشار ژاپن به تعویق انداختن بین المللی رویداد ورزشی.

14:45 GMT – آفریقایی وزرای تماس برای $100 میلیارد دلار محرک بدهی تعطیلات

آفریقایی وزرای کرده 100 میلیارد دلار بسته محرک اقتصادی از جمله تعلیق بدهی پرداخت برای کمک به قاره مبارزه با کروناویروس.

برخی از $44 میلیارد دلار خواهد آمد, از سرویس دهی, بدهی و آنها نیز ضربه بزنید و امکانات موجود در بانک جهانی و صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول), بانک توسعه آفریقا (AfDB) و دیگر نهادهای منطقه ای.

وزیران برگزار شد کنفرانس های مجازی در روز پنج شنبه برای بحث در مورد چگونه به مقابله با اجتماعی و اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر در کشورهای آفریقایی یک بیانیه کمیسیون اقتصادی سازمان ملل متحد برای آفریقا روز دوشنبه گفت:. این مشخص نیست که کشورهای شرکت کننده در این نشست است.

سلام به همه, هنگام اضافه کردن در متن “بیشتر” لینک ها در سیستم مدیریت محتوا لطفا زیر استفاده کنید کد HTML:

بیشتر:

14:35 GMT – انگلستان می فرستد در ارتش به ارائه ماسک به بیمارستان

انگلستان فرستاده است و در آن به ارائه تجهیزات حفاظتی به بیمارستانها و گفت: مردم به ماندن در خانه و توجه به هشدارهای اجتماعی بیش از فاصله و یا دولت را در بیشتر اقدامات شدید برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است.

با برخی از پزشکان گفت: آنها احساس مانند “گوشت دم توپ” دولت در روز دوشنبه گفت ارتش کمک خواهد کرد که کشتی میلیون ها نفر از اقلام از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله ماسک بهداشت و درمان کارگران که گله و شکایت از کمبود.

تا کنون 281 انگلیسی ها کشته شده اند از coronavirus و در چند روز گذشته مقامات انگلیسی را به سرعت شدت عمل به سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش بیماری و جلوگیری از تکرار مرگ و میر دیده می شود در کشورهای دیگر که در آن هزاران نفر کشته شده اند.

اینجا بیشتر بخوانید.

14:30 به وقت تهران – تونس سفارشات ارتش به خیابان ها برای اجرای coronavirus مستند

تونس رئیس جمهور Kais Saied دستور داده است ارتش برای استقرار در خیابان به زور مردم را به احترام یک مستند های اعمال شده برای توقف گسترش coronavirus دفتر ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت: ارسال به خبرگزاری رویترز.

تونس دارای 89 تایید موارد ویروس. این اعمال مقررات منع رفت و آمد در هفته گذشته و کلی مستند از جمعه نگه می دارد که مردم در خانه های خود را به جز برای خرید ملزومات.

Tunisia coronavirus

یک نظر حبیب بو رقیبه خیابان در مرکز شهر تونس تقریبا خالی از سکنه در اولین روز از کلی مستند به جلوگیری از گسترش بیماری کروناویروس. [Zoubeir Souissi/رویترز]

14:25 GMT – دانمارک گسترش مستند تا آوریل 13

دانمارک را گسترش خواهد داد تا مارس 13 در سراسر کشور مستند است که مدارس بسته و رستوران نگه داشته و اکثر کارگران بخش عمومی در صفحه اصلی در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus نخست وزیر این کشور را گفته است.

همانطور که از روز شنبه این کشور گزارش کرده است 1,572 فتح کند گرفته شد موارد با 13 مرگ و میر.

14:20 به وقت تهران – UK را بیشتر در عمل اگر مردم چشم پوشی coronavirus مشاوره: سخنگوی PM

انگلستان را در اطلاعات برای ارزیابی اگر انگلیسی ها غذای مشاوره برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی و غیر ضروری تماس بگیرید تا ببینید که آیا محدودیت بیشتر مورد نیاز برای جلوگیری از شیوع کروناویروس نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی گفت.

“ما خواهد شد به دنبال در اطلاعات چقدر مردم را متوقف کرده اند و تعامل در روزهای اخیر” سخنگوی گفت: در روز دوشنبه. “در صورتی که اطلاعات نشان می دهد که آنها را متوقف نشده پس ما نیاز به اقدامات بیشتر.”

14:15 GMT – ژاپن قصد دارد به مقیاس المپیک مشعل رله

ژاپن در المپیک کمیته سازماندهی برنامه به طور چشمگیری مقیاس رله مشعل تا یک تصمیم رسمی در این بازی ساخته شده است پخش عمومی NHK روز دوشنبه گفت:.

این رویداد که با توجه به شروع در ماه مارس 26 را در حال حاضر استفاده از فانوس به حمل مشعل المپیک خواهد بود و بیشتر از یک “تور” از یک رله NHK گفت.

ژاپن متعهد به تأخیر انداختن میزبانی بازی های المپیک

14:05 GMT – آفریقای جنوبی ارتش آماده به اعزام: گزارش

آفریقای جنوبی گزارش شده است تیز پرش در تایید coronavirus موارد به 402 از کمتر از 50 بیش از یک هفته پیش به عنوان ارتش آماده به اعزام در هر یک از کشور است نه, استان ها, با توجه به یک سند رسمی که توسط خبرگزاری رویترز.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام کرده است یک دولت ملی از فاجعه و تحمیل اقداماتی مانند ممنوعیت سفر برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. او انتظار دارد که برای رسیدگی به این ملت بعد از آن روز دوشنبه در اقدامات جدید برای کاهش تاثیر آن.

آفریقای جنوبی ارتش تفاهم نامه دیده می شود رویترز برنامه های دقیق برای استقرار حداقل یک پیاده نظام “sub-unit” به هر یک از این کشور در نه استان و دو در آفریقای جنوبی که شامل سرمایه پرتوریا و تجاری ژوهانسبورگ جایی که تقریبا نیمی از عفونت گزارش شده است. استقرار را از ماه مارس 23 21 روز اما می تواند طولانی برای بیشتر از سه ماه این تفاهم نامه گفت.

13:55 GMT – تایید عفونت در هلند افزایش 13 درصد با 34 جدید مرگ و میر

تعداد تایید عفونت کروناویروس در هلند افزایش 13 درصد از یک روز قبل از آن 34 نفر کشته هلندی بهداشت مقامات گفته اند.

تعدادی از عفونت افزایش یافته و در کمترین سرعت در درصد پس از اولین coronavirus مورد گزارش شده در هلند در فوریه 27.

وجود دارد 545 جدید عفونت با در نظر گرفتن مجموع به 4,749. مرگ و میر افزایش به 213 با قربانیان بین سنین 55 و 97. متوسط سن 82 بود.

13:45 GMT – ویتنام می گوید بعد 10-15 روز ‘تعیین کننده’ در کشور را مبارزه با ویروس

بعد از 10-15 روز تعیین کننده خواهد بود در ویتنام مبارزه با کروناویروس جنوب شرقی آسیا کشور نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc است گفت: با توجه به بیانیه دولت.

در اواسط ماه فوریه ویتنام گفت: تمام 16 گزارش coronavirus موارد در کشور در حال بهبود از این بیماری است.

هفته بعد این تعداد به شدت افزایش یافته زیر هجوم وارداتی موارد از اروپا و ایالات متحده است. وجود دارد در حال حاضر 122 موارد با توجه به وزارت بهداشت و نهایتا مرگ.

Phuc به نام برای محدودیت در اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از گسترش ویروس و گفت: هر کسی نقض قرنطینه اقدامات یا عدم ارسال بهداشت اعلام می شود موضوع را به اتهامات جنایی بیانیه ای گفت:.

شیوع کروناویروس تحت تاثیر جریان کالا در کنیا و رواندا

13:30 GMT – هزاران نفر از کارگران مهاجر ترک تایلند

ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر ترک و تایلند و کشورهای همسایه به این کشور آماده شده به بسیاری از زمین گذرگاه های مرزی اواخر روز دوشنبه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس با توجه به خبرگزاری رویترز.

در همان زمان, تایلندی کارگران از روستاها نیز در حال فرار بانکوک پس از فروشگاه های بزرگ و مراکز ناهار خوردن در رستوران ها سالن ها و دیگر اماکن عمومی شد و دستور بسته شدن بیش از آخر هفته.

مقامات تایلندی را خواست کارگران به عجله از شهرستانها در اعداد بزرگ و به ماندن قرار داده و به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری است.

تایلند تخمین زده شده است چهار تا پنج میلیون مهاجر کارگران عمدتا از لائوس و میانمار و کامبوج.

سلام به همه, هنگام اضافه کردن در متن “بیشتر” لینک ها در سیستم مدیریت محتوا لطفا زیر استفاده کنید کد HTML:

بیشتر:

13:15 GMT – صدراعظم مرکل است که به خوبی در انتظار coronavirus) نتیجه: سخنگوی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در انتظار نتیجه آزمون به ایجاد که آیا او coronavirus پس از بازدید از یک دکتر که آزمایش مثبت برای بیماری او سخنگوی گفت.

“صدراعظم خوب” Steffen Seibert گفت: در طول یک به طور منظم دولت در کنفرانس خبری. او کاهش یافته است می گویند زمانی که نتایج آزمون انتظار می رود. مرکل را به قرنطینه رفت در روز یکشنبه.

COVID-19: بحران کشورهای آسیایی افزایش محدودیت

13:00 GMT – , آلمانی, وزیر بهداشت می گوید: در بیمارستان خواهد شد دریافت کمک بیشتر تخت کارکنان

آلمانی بیمارستان ها که نیاز بیشتر کارکنان و تخت برای مقابله با شیوع کروناویروس را دریافت کمک مالی وزیر بهداشت ینس Spahn گفته است.

“اگر شما نیاز به تخت های بیشتر اگر شما نیاز به بیشتر کارکنان و تجهیزات برای درمان coronavirus بیماران شما جبران خواهد شد, مالی,” او گفت:.

“به طور خاص, شما می توانید یک جایزه روزانه از $602.78 به ازای هر تخت است که ساخته شده است یا رایگان است که استفاده می شود برای برنامه ریزی عملیات. برای فشرده جدید-تخت های مراقبت با هواکش وجود دارد خواهد بود یک کمک مالی از بیمه سلامت از 50,000 یورو,” او اضافه شده

12:34 GMT – روسیه به استفاده از گوشی های تلفن همراه برای ردیابی افراد

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin به مقامات پنج روز به منظور توسعه یک سیستم برای پیگیری افرادی که در تماس با هر کسی که با کروناویروس با استفاده از تلفن همراه موقعیت جغرافیایی داده است.

بر اساس سیستم جدید مردم خواهد بود به ارسال اطلاعات اگر آنها را به تماس با کسی که آلوده شد و همان اطلاعات خواهد بود به ویژه منطقه ای ستاد تنظیم برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

کرملین گفت: این اقدام قانونی بود و بخشی از اقدامات روسیه در نظر گرفتن سعی کنید برای متوقف کردن گسترش ویروس.

شیوع کروناویروس تحت تاثیر جریان کالا در کنیا و رواندا

12:18 GMT – سنگاپور گزارش ظهور 54 مورد به 509

سنگاپور و وزارت بهداشت گزارش 54 مورد جدید از coronavirus عمدتا از ساکنان بازگشت از دیگر نقاط جهان که در آن عفونت گسترش یافته است.

از عفونت های جدید, 48 وارد شد موارد است. سنگاپور مجموع می ایستد در 509 با دو مرگ و میر.

12:08 GMT – ایالات متحده آمریکا مقدار جدیدی را برای مبارزه با ضربه به اقتصاد

فدرال رزرو آمریکا با استناد به “فوق العاده سختی” ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت آن آغاز خواهد شد backstopping بی سابقه محدوده اعتبار برای خانواده کسب و کارهای کوچک و کارفرمایان بزرگ.

فدرال رزرو در بیانیه ای گفت: تلاش گرفته شد چرا که “روشن شده است که اقتصاد ما را مواجه شدید اختلال”.

12:00 GMT – هند برای جلوگیری از پروازهای داخلی

همه پروازهای داخلی متوقف خواهد شد و از روز سه شنبه نیمه شب, هند دولت فدرال اعلام کرد.

شرکت های هواپیمایی باید برنامه ریزی عملیات به منظور زمین در مقصد خود را قبل از 11:59 بعد از ظهر روز سه شنبه دولت در بیانیه ای گفت:.

تنها باری پرواز اجازه خواهد داشت. پروازهای بین المللی شده اند ممنوع برای یک هفته.

A passenger wearing a protective mask holds a baby as she waits outside an airport following an outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in New Delhi

یک مسافر خارج منتظر یک در فرودگاه بین المللی, دهلی نو, هندوستان [Anushree Fadnavis/رویترز]

11:51 GMT – آذربایجان GP به تعویق افتاد

آذربایجان به تعویق افتاد آن 7 ژوئن فرمول یک جایزه بزرگ به دنبال لغو استرالیا و موناکو دور و به تعویق افتادن بحرین و ویتنام و چین و هلند و اسپانیا.

در اینجا یک لیست از آنچه دیگر رویدادهای ورزشی شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

11:50 GMT – آفریقای جنوبی مورد افزایش 128 به 402

آفریقای جنوبی, وزیر بهداشت گفت: تعداد تایید coronavirus موارد افزایش 128 به 402 از روز یکشنبه.

Coronavirus تغییرات مسلمانان را پرستش

11:45 GMT – سوئیس موارد افزایش 956 به 8,060: آژانس بهداشت

سوئیس مقامات بهداشتی گزارش 956 بیشتر coronavirus عفونت آوردن تعداد افراد آزمایش مثبت در سوئیس و لیختن اشتاین به 8,060.

تعداد مرگ و میر افزایش شش از روز شنبه به 66 به اداره فدرال بهداشت عمومی گفت.

11:30 به وقت تهران – نقشه: چگونه بسیاری از موارد هر دولت هند داشته باشد ؟

حداقل هفت نفر کشته شده اند در هند پس از عقد قرارداد COVID-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 400 نفر در سراسر جنوب کشور آسیایی و کارشناسان بهداشتی هشدار می دهند که یک پرش بزرگ در مواردی می تواند قریب الوقوع خواهد بود.

اینجا بیشتر بخوانید.

India Calls For Curfew Against The Coronavirus Outbreak

جهان دوم پرجمعیت ترین کشور تا کنون دیده کم عفونت اما در آخر هفته از آن شاهد یک جهش بزرگ باعث مقامات اعلام مستند در ده ها تن از شهرستانها و مناطق تا مارس 31 [Yawar Nazir/گتی ایماژ]

11:20 به وقت تهران – بوتسوانا رئیس جمهور در انزوا

بوتسوانا جمهور Mokgweetsi Masisi رفته به انزوا برای 14 روز پس از بازگشت از سفر به کشور همسایه نامیبیا ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت.

Masisi در زمان اضطراری سفر رسمی به نامیبیا در روز شنبه برای شرکت در یک نشست منطقه ای دیگر سران دولت به بحث اقدامات در جای خود قرار داده با کشورهای هم مرز بوتسوانا برای مبارزه با کروناویروس.

“منطق برای تحمیل خود به انزوا این است که در حالی که نامیبیا ثبت نام سه وارداتی موارد در نظر گرفته است و کم خطر برای SARS-CoV-2 انتقال در زمان جناب رئيس جمهور در سفر به نامیبیا کم تست نرخ در منطقه که تعیین مشکل و بالا وجود دارد امکان نامشخص انتقال محلی” در بیانیه ای گفت:.

11:10 به وقت تهران – نیجریه گزارش اول مرگ

نیجریه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از کروناویروس که تعداد موارد تایید شده افزایش به 36.

“مورد بود که 67 سال, پیر مرد که به خانه بازگشت و پس از درمان های پزشکی در انگلستان است. او در زمینه پزشکی شرایط – مالتيپل ميلوما و دیابت بود و تحت شیمی درمانی” نیجریه مرکز کنترل بیماری ها در توییتر نوشت.

آژانس گفت: تایید تعدادی از عفونت ها در نیجریه در حال حاضر افزایش یافته است به 36 با موارد ثبت شده در بزرگترین شهر لاگوس به ابوجا پایتخت و چهار متحده است.

Spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Abuja

یک مرد می ایستد و با ضد عفونی کننده در دست خود را در ورودی یک دین زندگی کلیسا پس از شیوع کروناویروس در ابوجا, نیجریه [Afolabi Sotunde/رویترز]

10:15 GMT – Coronavirus اصطلاحات توضیح داده شده

از آن آسان است برای غرق اصطلاحات در اطراف بحران بهداشت و درمان است که طرح میتوانست زندگی روزانه در سراسر جهان است.

در اینجا به برخی از شایع ترین استفاده از کلمات و عبارات توضیح داد: خود را COVID-19 واژه نامه.

09:50 GMT – ‘ما می میرند مانند گاو’: کشمیری ترس شیوع کروناویروس

پزشکان می گویند کشمیر است که تحت یک امنیت مستند از ماه اوت است “بد مجهز” برای مقابله با این بیماری همه گیر.

در مورد آن خوانده شده اینجا.

بیشتر:

09:25 GMT – ما سوابق 471 مرگ و میر موارد بیش از 35,200

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده به 471 در حالی که تعداد موارد رسیده 35,224 به گفته جان هاپکینز.

شهر نیویورک و واشنگتن – که در آن کشور را اولین مورد گزارش شده بود در اواخر ژانویه – بیشتر تحت تاثیر قرار با 99 و 96 مرگ و میر بود.

Medical personnels take medical samples of patients at a

پرسنل پزشکی به پزشکی نمونه از بیماران در یک درایو از طریق’ coronavirus آزمایشگاه تست راه اندازی توسط جامعه محلی مرکز در وست پالم بیچ فلوریدا [Chandan Khanna/خبرگزاری فرانسه]

09:15 GMT – خطوط هوایی ترکیه تعلیق تقریبا تمام پروازهای بین المللی

ترکیه پرچم حامل خطوط هوایی ترکیه به حالت تعلیق تقریبا تمام پروازهای بین المللی از شنبه تا آوریل 17.

تنها استثنا در واشنگتن, نیویورک, هنگ کنگ, مسکو و آدیس آبابا شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

شرکت هواپیمایی خود را ادامه خواهد داد پروازهای داخلی – با کاهش و حمل و نقل به عنوان برنامه ریزی شده.

Turkish Airlines Boeing 737-800 plane TC-JVV taxies to take-off in Riga International Airport

خطوط هوایی ترکیه پروازهای خود به واشنگتن, نیویورک, هنگ کنگ, مسکو و آدیس آبابا ادامه خواهد داد [Ints Kalnins/رویترز]

09:15 GMT – ازبکستان برای قفل کردن سرمایه

ازبکستان را قفل پایین شهر پایتخت آن تاشکند از مارس 24 آسیای مرکزی کشور دولت گفت.

با همه اما یکی از ازبکستان 46 تاييد موارد ثبت شده در این شهرستان بیش از 2.5 میلیون, دولت در حال حاضر تعطیل حمل و نقل عمومی در پایتخت و دستور داد اکثر کسب و کار را به سوئیچ از راه دور کار می کند.

09:00 GMT – موارد در اندونزی رسیدن به 579

اندونزی گزارش شده 65 مورد جدید از coronavirus آوردن تعداد کل موارد در جنوب شرقی آسیا بزرگترین اقتصاد به 579 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto به خبرنگاران گفت:.

تعداد کشته شدگان توسط ویروس افزایش یک روز دوشنبه به 49 او گفت: در حالی که 30 بيمار بهبود از این بیماری است.

Workers walk in protective suits during an operation of spraying disinfectant to prevent the spread of coronavirus disease (COVID-19) in Jakarta, Indonesia March 22, 2020 in this photo taken by Antara

کارگران در لباس محافظ در طول یک ضد عفونی کننده عمل در اندونزی [ایسنا]

08:45 GMT – بریتانیا در حال حاضر دسترسی به 12,000 هواکش

بریتانیا در حال حاضر دسترسی به 12,000 هواکش پس از خرید از موجود ارائه دهندگان و تولید کنندگان آن در حال افزایش تولید بیشتر وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

“ما پیشرفت جدی در آن وجود دارد در حال حاضر بیش از 12000 که ما موفق به رسیدن به” او گفت: رادیو بی بی سی.

“ما در آغاز با 5,000 بنابراین ما شده است خرید هواکش و ما نیز درگیر با شرکت های که در حال رفتن به نوبه خود تولید خود را بیش از به هواکش.”

08:40 GMT – هنگ کنگ ممنوعیت همه غیر مقیم ورود

هنگ کنگ ممنوعیت تمام افراد غیر مقیم از ورود به مالی توپی از توصیه رهبر آن گفت: آن را به عنوان تلاش برای متوقف اخیر سنبله در عفونت ویروس از مردم ورود از خارج از کشور.

“از نیمه شب از مارس 25, همه, غیر-هنگ کنگ از ساکنان پرواز در از خارج از کشور اجازه داده نخواهد شد و به شهر” رئیس اجرایی کری لام گفت منظور خواهد بود در محل برای حداقل دو هفته.

Passengers wear protective suits, amid the outbreak of coronavirus, at Hong Kong International Airport, Hong Kong, China March 17, 2020. REUTERS/Tyrone Siu

مسافران پوشیدن لباس محافظ در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ [تایرون سیو/رویترز]

08:30 به وقت تهران – عفونت در فیلیپین افزایش 462 موارد

فیلیپین’ وزارت بهداشت تایید 82 جدید کروناویروس عفونت آوردن تعداد کل موارد 462.

08:25 GMT – چه داشتن COVID-19 احساس می کنید ؟

چرا ما یک تب و سرفه? کجا گلو درد آمده است و چرا برخی از افراد دچار اسهال? برای درک این ما نیاز به درک چگونه این ویروس طول می کشد کنترل از بدن ما است.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:13 GMT – برزیل استادیوم های فوتبال به نوبه خود به کروناویروس بیمارستان

برزیل برتر فوتبال باشگاه های توزیع بیش از خود استادیوم را به مقامات بهداشتی به نوبه خود آنها را به بیمارستان و درمانگاه برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

اینجا بیشتر بخوانید.

General Views of Rio de Janeiro as the Coronavirus (COVID - 19) Continues to Spread

یک نمای هوایی از ورزشگاه Maracana در Rio de Janeiro, Brazil [بودا مندس/گتی ایماژ]

08:00 GMT – آلمان گزارش 31 مرگ و میر بیشتر

تایید COID-19 نفر در آلمان افزایش یافته است به 22,672 و 86 نفر کشته شده اند از این بیماری یک شمارش آرا توسط آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI) نشان داد.

که در مقایسه با 18,610 موارد و مرگ و میر 55 روز یکشنبه هنگامی که RKI هشدار داد که تعداد واقعی بود و به احتمال زیاد بالاتر به عنوان محلی مقامات بهداشتی ارائه شده بود آمار و ارقام خود را بیش از آخر هفته.

بیشتر:

07:45 GMT – بیش از 80 هندی, شهرهای مناطق تحت مستند

مقامات هند قرار داده شده بیش از 80 مناطق در سراسر کشور تحت سختگیرانه مستند پس از موارد از coronavirus تشخیص داده شد از این مناطق به عنوان جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور تشدید اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:20 GMT – امارات متحده عربی تعلیق مسافر حمل و نقل پرواز

امارات متحده عربی به جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی است که تعلیق همه مسافر و حمل و نقل پرواز برای دو هفته.

این کشور در اورژانس و مدیریت بحران و بدن خود را در سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در بیانیه ای که تصمیم به توقف تمام پروازهای تجاری خواهد اثر را در 48 ساعت.

دبی معروف مراکز خرید نیز نزدیک “برای تجدید دوره دو هفته”.

تازه در بازار مواد غذایی نیز خواهد شد اما داروخانه ها و رسانه های خرده فروشی مواد غذایی باز خواهد ماند. رستوران ها محدود به خانه و تحویل.

07:00 GMT – عربستان سعودی تحمیل غروب به طلوع حکومت نظامی

پادشاه عربستان سعودی سلمان اعلام کرد در سراسر کشور غروب به طلوع مقررات منع رفت و آمد از دوشنبه در تلاش برای محدود کردن گسترش جدید کروناویروس.

حکومت نظامی – از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح اعمال خواهد شد و به مدت 21 روز رسمی در حمله عربستان به گزارش به نقل از یک رویال سفارش.

این حرکت پس از عربستان سعودی روز یکشنبه گفت: تعداد COVID-19 مورد آن ثبت شده تا به حال شروع به پریدن کرد به 511 بالاترین در خلیج فارس.

General view shows the empty garden of the King Fahd Library, following the outbreak of coronavirus disease (COVID-19), in Riyadh, Saudi Arabia March 19, 2020. Picture taken March 19, 2020. REUTERS/Ah

نمای کلی را نشان می دهد خالی باغ شاه فهد کتابخانه در ریاض, عربستان سعودی [احمد Yosri/رویترز]

06:50 GMT – مونته نگرو پرونده اول مرگ

یک زن 65 ساله فوت کرد و در مدت کوتاهی پس از ورود او در یک بیمارستان در پایتخت پودگوریتسا در یکشنبه شب پخش RTCG گزارش شده است.

این مرد قبلا سفر به صربستان RTCG گزارش شده است.

در حال حاضر 22 نفر تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در کشور بالکان.

یکی دیگر از 5500 نفر مشکوک به ویروس تحت نظارت مقامات بهداشت و درمان گفت.

06:30 GMT – سه پزشکان مرگ از coronavirus در فیلیپین

حداقل سه پزشک فوت کرده اند در فیلیپین که در آن هزاران نفر از پزشکان شجاعانه کار کرده و به درمان بیماران با وجود عدم دنده محافظ, مقامات گفت.

چند پزشکان دیگر گزارش شده بود و در شرایط بحرانی, در حالی که صدها نفر از کارکنان بهداشتی درمانی در قرنطینه پس از در معرض بودن به این ویروس در بیمارستان های مختلف در مانیل با توجه به بیمارستانها و همکاران.

سه پزشکان – متخصص قلب و عروق یک anaesthesiologist و یک انکولوژیست – آلوده با ویروس در حالی که درمان بیماران در سه بیمارستان های مختلف در مانیل با توجه به فیلیپین انجمن پزشکی و بیمارستان ها.

غزه را تایید اولین coronavirus موارد

03:55 GMT – ما coronavirus بسته برگزار شد تا در مجلس سنا

ایالات متحده $1 تریلیون دلار به علاوه coronavirus پاسخ لایحه برگزار شده است تا توسط پارتیزان جنگ در سنا اما مذاکرات ادامه داد: بیش از دموکراتها خواستار بودجه بیشتر برای مراقبت های پزشکی و وزارت امور خارجه و تلاش های محلی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

اندازه گیری شود و پس از آن موفق به دریافت لازم 60 آرا در 100-عضو اتاق برای پاک کردن یک رویه مانع روز پس از مذاکرات.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این اینجا.

03:35 GMT – نیوزیلند به “رفتن به انزوا’

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio می گوید این کشور حرکت خواهد کرد و به بالاترین سطح هشدار با همه خدمات غیر ضروری مدارس و ادارات به احتمال بیش از 48 ساعت آینده.

این حرکت به معنی کافه و رستوران و سینما بسته شد. سوپر مارکت ها و داروخانه ها باقی خواهد ماند باز protocol wine studio گفت که این کشور به خوبی عرضه شده است.

تمام مدارس بسته خواهد شد از شنبه, او گفت:.

“نیوزیلند در حال حاضر آماده برای رفتن به انزوا” protocol wine studio یک کنفرانس خبری گفت.

03:25 GMT – اجتماعی جوامع که در آن فاصله و خود انزوا هستند غیر ممکن است

ایده “اجتماعی فاصله” و “خود-جداسازی” است که در کنار غیر ممکن است برای 44 ساله بانکوک اقامت Maliwan Kamdaeng; یکی از 100,000 زندگی مردم در خونگ Toey این شهر بزرگترین زاغه جامعه است.

مانند بسیاری از مردم در حل و فصل Maliwan زندگی با خانواده در یک خانه متوسط از چوب و فلز ورق فشرده با دیگران است که خط باریک کوچه. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نگرانی خود را در این داستان توسط Caleb Quinley.

Coronavirus: در سراسر جهان تشویق به خط مقدم پزشکی کارکنان

03:15 GMT – خطوط هوایی سنگاپور زمینه های بسیاری از ناوگان

خطوط هوایی سنگاپور قطع خواهد شد ظرفیت 96 درصد و زمین تقریبا تمام ناوگان خود را پس از coronavirus باعث سنگاپور به بستن مرزهای خود.

حامل می گوید: این بیماری همه گیر است که “بزرگترین چالش” آن را تا به حال مواجه شده است.

سنگاپور اعلام کرد در روز یکشنبه آن را نزدیک مرزهای خود را به کوتاه مدت بازدید کنندگان و ترانزیت مسافران پس از گزارش تعدادی از وارداتی موارد است. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آخرین وضعیت در سنگاپور در این گزارش از تام بنر.

03:05 GMT – زندانی Weinstein است coronavirus

Harvey Weinstein سابق تهیه کننده فیلم داعش تجاوز جنسی و تجاوز به عنف دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به گفته یک مقام رسمی در زندان, افسران اتحادیه.

مایکل قدرت رئیس جمهور از نیویورک دولت اصلاح افسران پلیس و خیرخواه انجمن می گوید تیاو 68 سال قرار داده شده است در انزوا اما ابراز نگرانی برای, زندان, افسران که مناسب تجهیزات حفاظتی. اعضای هیات شده اند قرنطینه.

بیشتر:

02:50 GMT – بیشتر موارد وارداتی coronavirus موجود در چین

چین همچنان برای دیدن موارد بیشتر از کروناویروس که از خارج از کشور وارد و ramping تا اقدامات کنترلی در مقابله.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید وجود دارد 39 موارد تایید شده در روز یکشنبه از 46 روز پیش از آن. همه درگیر ورود مسافران از خارج از کشور.

با 10 جدید وارداتی موارد پکن در حال گسترش است اقدامات شامل وارد عفونت با تمام پروازهای بین المللی در حال حاضر دور از پایتخت به شهرهای دیگر از جمله شانگهای.

China Beijing

پرواز منحرف و دور از پکن به منظور محدود کردن تعدادی از وارداتی موارد coronavirus در پایتخت [توماس پیتر/رویترز]

شانگهای و گوانگژو گفت: ورود مسافران بین المللی را تحت آزمون به صفحه نمایش برای coronavirus گسترش یک برنامه که قبلا فقط اعمال می شود به کسانی که از آینده به شدت تحت تاثیر قرار کشور است.

شانگهای گزارش 10 مورد جدید در روز یکشنبه.

02:45 GMT – امید رشد کره جنوبی شیوع کاهش

کره جنوبی گزارش کرده است که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد پس از یک اوج در فوریه 29 و یک روند رو به پایین در روزانه عفونت بالا بردن امید شیوع بیماری ممکن است کاهش.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: وجود 64 موارد جدید در روز دوشنبه در نظر گرفتن مجموع به 8,961. مرگ و میر افزایش به 110.

شماره جدید مشخص شده 12 روز در یک ردیف کشور ارسال شده از عفونت های جدید در حدود 100 یا کمتر در مقایسه با 909 موارد ثبت شده در آخرین روز از ماه فوریه است.

در مقابل 257 بيمار منتشر شد, از بیمارستان که در آن آنها بوده است جدا شده برای درمان KCDC گفت.

02:40 GMT – کانادا می گوید که نمی خواهد شرکت در بازی های المپیک

کانادا گفته است که نمی خواهد ارسال یک تیم به بازی های تابستانی, در حالی که استرالیا گفته است که در حال آماده سازی برای به تعویق افتادن تا تابستان آینده.

“این AOC (استرالیا کمیته المپیک) معتقد است ورزشکاران ما در حال حاضر نیاز به اولویت سلامت خود و کسانی که در اطراف آنها و قادر به بازگشت به خانواده در گفتگو با ملی فدراسیون” از AOC در بیانیه ای گفت.

کانادا قبلا اعلام کرد که نمی خواهد ارسال آن تیم به بازی های المپیک و پارالمپیک در تابستان سال 2020 و خواستار به تعویق افتادن.

ما باید بیشتر در داستان بعد.

00:15 GMT – به تعویق انداختن بازی های المپیک ممکن است تبدیل به یک ‘گزینه’ – آبه

گمانه زنی ها همچنان بر سرنوشت بازی های المپیک است که با توجه به محل در ژاپن در ماه جولای

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تا به گفته مجلس است که به تعویق انداختن این بازی ها ممکن است تبدیل به یک گزینه اگر برگزاری این رویداد در آن “فرم کامل” غیر ممکن می شود.

او گفت: لغو یک گزینه نیست.

Tokyo Olympics Japan

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه در سمت چپ است گفت: توکیو بازی های المپیک می تواند به تعویق افتاد اما نمی شود لغو شد [فایل: Issei کاتو/رویترز]

00:10 GMT – نیوزیلند موارد منجر به مخالفت قرار می دهد کمپین در انتظار

نیوزیلند گزارش شده 36 اضافی تایید موارد coronavirus دو تا از آن ها مربوط به جامعه انتقال آن مدیر کل سلامت Dr اشلی بلومفیلد گفت: رسانه ها در روز دوشنبه.

مدت کوتاهی پس از شماره منتشر شد, مخالفان اعلام کرد که تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات است که با توجه به محل در ماه سپتامبر.

نیوزیلند در حال حاضر 102 موارد است.

00:00 GMT – دانشمندان انگلیسی برای پیگیری گسترش ویروس

انگلستان دانشمندان پیگیری خواهد شد گسترش جدید کروناویروس و سازمان دیده بان برای ظهور جهش با استفاده از توالی ژن به تجزیه و تحلیل این گونه باعث هزاران COVID-19 عفونت در سراسر کشور از دولت گفت: در روز دوشنبه.

محققان با جمع آوری اطلاعات از نمونه ها از بيماران آلوده در انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی دولت در بیانیه ای گفت.

دانشمندان خواهد شد و سپس نقشه و تجزیه و تحلیل کامل کدهای ژنتیکی از COVID-19 نمونه.

“توالی ژنومی به ما کمک خواهد کرد درک COVID-19 و گسترش آن. این نیز می تواند کمک راهنمای درمان در آینده و تاثیر مداخلات” پاتریک blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی گفت: در این بیانیه است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن همه آخرین به روز رسانی از دیروز (مارس 22).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>