ایتالیا قرنطينه 16 میلیون نفر بیش از coronavirus نگرانی

رم ایتالیا – نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته دستور داده است تا مستند از این کشور شمال منطقه لمباردی و 14 استان در تلاش برای متوقف کردن گسترش جدید کروناویروس.

این حرکت در روز شنبه اعلام کرد مکان برخی از 16 میلیون نفر در مناطق قرمز تا آوریل 3.

“ما درک می کنیم که این اقدامات نیاز به فداکاری اما این جنبش از خود مسئولیت” کونته گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه.

شدید حرکت در می آید و پس از آزمون نشان داد یک افزایش بزرگ در تعداد coronavirus عفونت. در آن به روز رسانی روزانه, ایتالیا مدنی سازمان حفاظت گفت: تعداد افراد آلوده افزایش 1,247 آوردن مجموع به 5,883.

در میان کسانی که آلوده است رئیس شرکت حاکم دموکراتیک پارتی, نیکولا Zingaretti.

Italy map/coronavirus

در علاوه بر این به لومباردی قرنطینه منطقه شده است توسعه یافته به استان Modena Parma, Piacenza, Reggio Emilia, Rimini, Pesaro e Urbino, Venezia, Padova, Treviso, Asti, Vercelli Novara, Verbano Cusio Ossola و Alessandria.

تصمیم دولت را محدود می کند تمام حرکات در قرنطینه منطقه است. نیروهای پلیس خواهد گشت جاده ها در این استان.

کسانی که وارد کنید و یا خروج از منطقه بدون معناداری و “نه deferrable” کار دلیل و یا بهداشت و درمان اضطراری جریمه خواهد شد.

“این ممنوعیت هر گونه جنبش اما شهروندان باید به توجیه آنها” کونته گفت.

200307190646570

موزه ها و هر نوع مراسم مدنی از جمله مجالس ترحیم به حالت تعلیق درآمد. بارها و بارها است که می تواند تضمین فاصله یک متر (3.3 فوت) بین مشتریان باز خواهد شد اما بستن درهای خود را در 6pm.

سالن های ورزشی و استخرهای شنا و تئاتر و شرط بندی مغازه ها بسته خواهد شد و ورزشکاران خواهد بود مجبور به قطار در داخل خانه و بدون هر جمعیت.

“ما باید برای جلوگیری از گسترش عفونت و بیش از حد از سلامتی ما سیستم” کونته گفت.

در روزهای اخیر نگرانی های مطرح شده بیش از در دسترس بودن مراقبت های ویژه برای آسیب پذیر ترین و بيماران مبتلا است.

Paramedics work in a tent that was set up outside the hospital of Cremona, northern Italy, Saturday, Feb. 29, 2020. A U.S. government advisory urging Americans to reconsider travel to Italy due to the

امدادگران کار در یک چادر که قرار بود در خارج از بیمارستان از کرمونا در شمال ایتالیا [کلودیو Furlan/Lapresse از طریق AP]

در حال اجرا از فضا

روز جمعه انجمن پزشکی و مدیران (ANAAO) صدا زنگ بیش از یک کمبود تخت در بخش مراقبت های ویژه بستری در بخش لمباردی بیمارستان.

تقریبا 95 درصد از کسانی که در بخش های کامل این سازمان اضافه شده است.

“ما پیش بینی 18,000 بيماران بستری در بيمارستان مارس 26. حدود 2700 به 3,200 از این نیاز به مراقبت های ویژه” آنتونیو Pesenti, هماهنگ کننده بخش های مراقبت ويژه در لومباردی گفت: Corriere della Sera ،

“امروز ما در حال حاضر بیش از 1000 بيمار در بخش مراقبت های ویژه یا که وضعیت می تواند بدتر در هر زمان.”

مقامات منطقه ای باید sceptically پذیرفته تصمیم جدید توسط نخست وزیر.

“این می رود در مسیر درست اما من باید تاکید است که آن را به نظر می رسد کاملا کثیف” گفت: لمباردی فرماندار Attilio فنتنا از جناح راست لیگ حزب.

لوکا Zaia یکی دیگر از لیگ رهبر و رئیس جمهور از منطقه ونتو که شامل ونیز و دیگر شهرستانها وارد شده در منطقه به شدت مخالف این حکم با توجه به آن “بیش از حد”.

“ما در برخورد با برخی از محدود خوشه که نمی گذارد به طور کلی, های کلی جمعیت, بنابراین من نمی تواند درک دلیل چنین نامتناسب عمل” Zaia نوشت on Facebook.

کارلو Calenda رئیس لیبرال عمل حزب معتقد است که مشکل واقعی در وضع سروپا از سفارشات.

“این غیر ممکن است به اتخاذ این آنها. آیا شما مسدود کردن جاده ها با ارتش؟”, او توییتی در صبح زود.

A passenger wearing a protective face mask, amid concerns about the COVID-19 outbreak, walks in Linate Airport in Milan on March 8, 2020, after millions of people were placed under forced quarantine i

یک مسافر با پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده در Linate فرودگاه در میلان پس از میلیون ها نفر از مردم در زیر قرار داده شده مجبور قرنطینه در شمال ایتالیا [پیرو Cruciatti/خبرگزاری فرانسه]

به بیرون درز سفارش

یک پیش نویس از دولت منظور شده بود به مطبوعات درز و آن را منتشر شد به طور گسترده ای در شنبه شب باعث عجله به ترک قرمز-منطقه-مناطق.

200307112350888

La Repubblica روزنامه گزارش داد که در میلان حدود 500 نفر نقش برآب به ایستگاه های قطار, تلاش برای گرفتن آخرین قطار ،

“که دیوانه است. شدید فرمان است به بیرون درز مردم وحشت کنید و سعی کنید به فرار از یک فرضی قرمز منطقه در نظر گرفتن عفونت با آنها. در پایان تنها اثر این است برای کمک به گسترش ویروس” virologist و علمی ارتباط برقرار روبرتو Burioni توییتی در شب شنبه.

کونته انتقاد از نشت و گسترش unsigned پیش نویس گفت: “ایجاد عدم اطمینان و سردرگمی”.

“من فکر می کنم این اقدام شدید لازم بود” فدریکو Iaccarino a 33-year-old مهندس الکترونیک از ناپل که در میلان زندگی الجزیره گفت:.

“این روزها مردم از رفتن به اسکی و یا سفر به اولیا. دیروز مردم شلوغ میله در Sempione خیابان. آنها درک نمی کنند چقدر جدی وضعیت بود.”

A seagull stands in a pole next to parked gondolas at the lagoon on a rainy day in Venice, Sunday, March 1, 2020. Italian tourism officials are worrying a new virus could do more damage to their indus

ایتالیایی گردشگری مقامات نگران هستند از آسیب به صنعت [فرانسیسکو سکو/AP Photo]

معلوم نیست عواقب اقتصادی

قرنطینه را بیش ایتالیایی اقتصادی مناطق. حدود یک سوم از ملی تولید ناخالص داخلی (GDP) می آید از مناطق لومباردی و ونتو.

با توجه به خدمات مالی شرکت مودی ایتالیا تولید ناخالص داخلی کاهش خواهد یافت 0.5 درصد در این سال است.

“که با توجه به خرید کالاهای بادوام ترین مردم خواهد شد صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد و این یک پتانسیل مغلوب اثر در اقتصاد” فرانچسکو Daveri استاد اقتصاد کلان عمل در ماساچوست دانشگاه الجزیره گفت:.

تاثیر واقعی این مستند را عمدتا بستگی به تعریف “نه deferrable فعالیت”.

“تحویل کالاهای صنعتی deferrable یا نه ؟ چه می شود اگر شما از دست رفته یکی از مهم ها و کسب و کار خود و رفت و ورشکسته ؟ اینها همه مواردی که نیاز به روشن” گفت: Daveri. “من از ترس است که در پایان همه چیز خواهد شد بستگی دارد در ما حس مدنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>