ایتالیا در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش coronavirus

ایتالیا تحمیل بی سابقه سفر محدودیت در آن 60 میلیون نفر برای کنترل مرگبار coronavirus شیوع در کشور است.

“من می خواهم به امضای یک فرمان است که می تواند خلاصه به شرح زیر است: من در خانه ماندن” کونته گفت: در تلویزیون اعلام کرد که کل کشور موثر خواهد بود قرار داده شده در مستند از شنبه.

بیشتر:

“سفر باید اجتناب شود در سراسر شبه جزیره مگر اینکه آن را توجیه دلایل حرفه ای توسط موارد نیاز و یا به دلایل بهداشتی” کونته گفت.

این اقدامات گسترش یک منطقه قرنطینه که ایتالیا اعمال کرده بود در شمالی آن افزوده اطراف میلان و بیشتر منطقه لمباردی, ونیز, و, Pesaro اوربینو در روز یکشنبه.

محدودیت اجرا خواهد شد تا آوریل 3.

همه مدارس و دانشگاه ها خواهد شد ، سری مسابقات فوتبال و تمام رویدادهای ورزشی دیگر نیز در حال تعلیق برای ماه آینده.

همه اسکی در خارج از عمل و سینما, موزه ها, کاباره ها و شبیه سالن باید بسته باقی می ماند پس از دستور به بستن درهای خود را بیش از آخر هفته این حکم گفت.

در حالی که نهادهای دینی باز خواهد ماند تا زمانی که مردم می توانند اقامت یک متر از یک دیگر مراسم مانند ازدواج تعمید و مراسم ممنوع می باشد.

هر کسی که مایل به سفر در حال حاضر نیاز به پر کردن یک فرم استاندارد توجیه دلایل خود را و ارائه آن به مقامات مسئول در ایستگاه های قطار و فرودگاه و همچنین در جاده های اصلی بین شهرستانها.

سوپر مارکت باز یک شب در رم و ناپل بسته بندی شده بودند با ساکنان کردن در مواد غذایی و صابون و مواد ضد عفونی کننده, ایتالیایی, رسانه ها گزارش شده است.

تصاویر نشان داد مردم با آرامش در انتظار در صف در خارج از مغازه ها در نیمه های شب با وجود این دولت اطمینان عمومی است که سوپر مارکت ها هنوز هم به طور منظم restocked و درخواست ایتالیایی ها به “دیوانه” با وحشت از خرید.

فرانسیسکا Borri, یک روزنامه نگار ایتالیایی از الزانو لومباردی یکی از مناطق شمالی است که تحت قرنطینه به مدت دو هفته در این باره گفت: “در اینجا ما در کانون بحران است. همه صرف نظر از آنچه دولت می گوید یا نه گفت این است که ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. اما خارج از اینجا ایتالیا هنوز به درک آنچه اتفاق می افتد و آنچه اتفاق خواهد افتاد در این نقطه است. ما دو هفته جلوتر از همه شما.

“هنگامی که این ویروس گسترش یافته است این مقدار وجود دارد هیچ چیز شما می توانید انجام دهید. همه چیز آلوده است. ما حتی نمی تواند صحبت با تلفن چرا که حتی گوشی های آلوده … آن است که فراتر از تصور است.”

‘واقعی’ تهدید

روز دوشنبه سازمان بهداشت جهانی هشدار داد وجود دارد “بسیار واقعی” تهدید coronavirus تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر اما رئیس آن Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: سیاره “در رحمت” از این بیماری است که بیش از کشته 3,800 مردم تا کنون.

{articleGUID}

پس از coronavirus دولتی در چین در اواخر سال گذشته ایتالیا تبدیل شده است و در اروپا سخت ترین-آمار کشور است.

آن را ثبت و 463 مرگ و میر و از دوشنبه شب بیش از نیمی از 862 مرگ و میر گزارش شده در خارج از چین است.

آن را در حال حاضر اکثر موارد و بالاترین تعداد مرگ و میر در خارج از چین داشتن پیشی گرفتن ایران.

در سراسر جهان بیش از 110,000 موارد ثبت شده در بیش از 100 کشور جهان است.

شیوع است مختل جهانی, سفر, لغو, رویدادهای ورزشی و فرستاده بازار به بحران.

رومانی و مالت در میان کشورهایی که به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از ایتالیا. بریتیش ایرویز روز سه شنبه اعلام کرد این شرکت هواپیمایی خواهد توقف پرواز به و از ایتالیا.

با توجه به اقتصاد ایتالیا را تایید اقدامات به ارزش حدود 10 میلیارد یورو ($11.35 میلیارد دلار) برای مقابله با تاثیر از شیوع کروناویروس صنعت وزیر گفت.

استفانو Patuanelli گفت: رادیو پایتخت این اقدامات به احتمال زیاد علت کسری بودجه به افزایش به کمتر از 3 درصد از ملی خروجی این سال است.

پرداخت وام مسکن خواهد بود معلق در سراسر کشور لورا Castelli, ایتالیا, معاون وزیر اقتصاد تایید کرد.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>