ایتالیا coronavirus مرگ و میر پایین ترین سطح در 3 هفته: به روز رسانی زنده

ایتالیا عمران سازمان حفاظت کرده است که کمترین تعداد از coronavirus مرگ پس از 19 مارس با 431 مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت گذشته از 619 روز قبل.

در اسپانیا تعداد تلفات افزایش 619 روز یکشنبه از نزدیک به سه هفته گذشته 510 در شنبه شکستن سه روز رگه روزانه و کاهش مصرف در این کشور تلفات به 16,972.

در همین حال ایالات متحده پیشی گیرد و ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از ضبط 20,608 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

بیشتر:

در سطح جهان بیش از 109,000 اند از جدید کروناویروس و تایید عفونت صدر 1.7 میلیون.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است در برابر زودرس بلند کردن اجسام از مستندات و گفت: این می تواند خطرناک تجدید حیات از موارد.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 12

16:45 GMT – عفو تصویری را نشان می دهد ‘ازدحام شدید’ در کامبوج زندان

سازمان عفو بین المللی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو جدید آن را دریافت کرده است که ادعا می کند برای نشان دادن شدید و ازدحام جمعیت “شرایط غیر انسانی” در کامبوج زندان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این ویدئو منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد حداقل 25 زندانیان کهنه به یک سلول کوچک و دروغ گفتن بر روی زمین.

به سختی وجود دارد هر گونه فضا برای آنها را به حرکت باعث عفو به آن برچسب “دست اول مدارک و شواهد از این شرایط غیر انسانی” در کامبوج زندان.

اینجا بیشتر بخوانید.

عفو تصویری را نشان می دهد ‘ازدحام شدید در کامبوج زندان (1:21)

16:30 به وقت تهران ایتالیا – گزارش کمترین تعداد از coronavirus مرگ و میر ناشی از مارس 19

ایتالیا گزارش کرده است که کمترین تعداد از coronavirus مرگ و میر ناشی از مارس 19 با 431 مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت گذشته از 619 روز قبل.

با توجه به مدنی آژانس حفاظت از مرگ و میر پس از آغاز شیوع می ایستد در 19,899 دوم بالاترین پس از آن از ایالات متحده است.

تعداد کل عفونت های رسیده 156,363 که 34,211 بهبود یافته اند.

یک ‘فوق العاده’ عید پاک در بیت المقدس در میان coronavirus تعطیلی (2:35)

16:15 GMT – کانادا coronavirus مرگ و میر می رسد 674 کل موارد 23,719

تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در کانادا افزایش یافت 74 به 674 در یک روز داده های رسمی ارسال شده توسط آژانس بهداشت عمومی نشان داد که در روز یکشنبه.

در ضمن تعداد کل عفونت کروناویروس رسیده 23,719.

A frontline healthcare worker attends people at the Etobicoke General Hospital drive-thru COVID-19 assessment centre as the number of coronavirus disease (COVID-19) cases continue to grow, in Toronto,

در خط مقدم بهداشت و درمان کارگر حضور مردم در یک درایو از طریق COVID-19 مرکز ارزیابی در تورنتو [کارلوس Osorio/رویترز]

16:00 GMT – سریلانکا باعث می شود cremations اجباری برای coronavirus مرگ و میر

سریلانکا ساخته شده cremations اجباری برای coronavirus قربانیان نادیده گرفتن اعتراضات در این کشور مسلمان جمعیت است که می گوید حکومت می رود در برابر سنت اسلامی.

سه مسلمان در میان این هفت نفر که تا کنون درگذشت از بیماری های عفونی در کشور است. بدن آنها سوزانده شد توسط مقامات با وجود تظاهرات از بستگان.

“جسد یک فرد که مرده است و یا مشکوک به درگذشت از … COVID-19 باید سوزانده” وزیر بهداشت Pavithra Wanniarachchi گفت: در روز یکشنبه. این تصمیم نیز انتقاد شده است توسط گروه های حقوق.

اینجا بیشتر بخوانید.

14:50 GMT – Etihad Airways به کار ویژه پرواز به اروپا و ژاپن

ابوظبی, هواپیمایی اتحاد عمل ویژه پروازها به مقصد بروکسل, دوبلین و لندن و توکیو و زوریخ بین آوریل 14 و 22.

اعلام کرد: دولت امارات متحده عربی گفت: این امر مجوز تعداد محدودی از خروجی-تنها پرواز برای کسانی که مایل به ترک این کشور پس از تعلیق سرویس های منظم در ماه گذشته.

14:30 به وقت تهران – UK coronavirus غرق 10,000

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در انگلستان به تصویب رسید 10,000 علامت پس از 737 مرگ و میر ثبت شد یک شبه.

این رقم در حال حاضر در 10,612.

با ویروس مرگ عوارض در ایتالیا و اسپانیا در یک شیب رو به پایین وجود دارد نگرانی در حال رشد است که انگلستان به پایان خواهد رسید که کشور با بسیاری از ویروس مرگ و میر در اروپا است.

14:00 GMT – مارس 1 تاریخ مورد نظر برای آرامش ما stay-at-home محدودیت

غذا و دارو کمیسر Stephen هان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به تاریخ 1 مه را به عنوان تاریخ مورد نظر برای شروع اقامت آرامش بخش در خانه محدودیت.

“ما دیدن نور در انتهای تونل” او گفت: ABC “این هفته است.”

هان ثانیهowever هشدار داد که وجود دارد بسیاری از عوامل را به حساب در نهایت تعیین زمانی که این امر می تواند امن برای لغو محدودیت او گفت:


سلام این Ramy Allahoum در دوحه مصرف بیش از همکار من یوسف Stepansky.


12:40 GMT – UK PM جانسون از بیمارستان مرخص شد

نخست وزیر بوریس جانسون مرخص شده از بیمارستان لندن به عنوان او در ادامه بهبودی خود را از COVID-19 او گفته.

“به توصیه تیم پزشکی PM نخواهد بود بلافاصله پس از بازگشت به کار. او آرزوهای خود را به تشکر از همه در سنت توماس “برای درخشان مراقبت از او دریافت کرده است” سخنگوی گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

12:30 به وقت تهران – که در آن جهان ایستاده در یک coronavirus واکسن?

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه در برابر زمان به توسعه یک واکسن برای رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر و آلوده بیش از 1.7 میلیون نفر در سراسر جهان است.

در برخی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار مانند چین و ایتالیا عفونت و مرگ و میر را وارد و در روزهای اخیر اما کارشناسان هشدار می دهند که خطر موج جدید شیوع قریب الوقوع است و بدون یک واکسن.

جزئیات بیشتر در مورد که در آن همه چیز در حال حاضر ایستاده در پیگیری coronavirus واکسن در اینجا.

moderna vaccine

یک داروساز می دهد جنیفر Haller ضربه اول در اولین مرحله ایمنی مطالعه کارآزمایی بالینی بالقوه واکسن جدید کروناویروس [Ted S وارن/آسوشیتد پرس]

12:15 GMT – هلندی عفونت بالا 25,000, مرگ و میر, افزایش مرگ و میر 2,737

تعداد تایید coronavirus موارد در هلند در صدر 25,000 مقامات بهداشت و درمان گفت: روز یکشنبه با تعداد مرگ و میر با افزایش 94 به 2,737.

هلند’ موسسه ملی بهداشت (RIVM) گزارش کرده است 1,188 عفونت های جدید بیش از 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 25,587.

میزان افزایش عفونت و مرگ و میر کاهش پیدا کرده است و برای چند روز, کمک های اجتماعی فاصله اقدامات

11:45 GMT – شورش برجسته coronavirus خطر در زندانهای اندونزی

یک شورش در یک زندان در اندونزی , North Sulawesi در استان که در آن حداقل یک گارد گزارش برگزاری نمایشگاه COVID-19-مانند علائم برجسته است خطر ناشی از coronavirus کشور جنوب شرق آسیا را 524 زندان به سر می برند.

در روز شنبه بعد از ظهر زندانیان Tuminting زندان در شهرستان مانادو در رفت و داد و بیداد و آتش به ساختمان. صدها پلیس و سربازان بعد از آن با هجوم به زندان با دور بودن از کار اخراج شده و حداقل یک زندانی به ضرب گلوله در قفسه سینه به گفته یک منبع در تاسیسات مختلف و رسانه های محلی گزارش.

اینجا بیشتر بخوانید.

Indonesian prisoners approaching the end of their sentences are released to avoid the possibility of a surge in coronavirus disease (COVID-19) infection in overcrowded prisons in Depok

زندانیان با نزدیک شدن به پایان جملات خود را منتشر می شوند برای جلوگیری از امکان افزایش COVID-19 عفونت در زندان های پر ازدحام در دپک در نزدیکی جاکارتا, اندونزی, آوریل 2 سال 2020 [فایل: Asprilla Dwi قربان/Antara عکس/کرج]

11:20 به وقت تهران – ‘ما حیوانات اجتماعی هستند’: هنگ کنگ از ساکنان دست انداختن ویروس قوانین

مردم در هنگ کنگ thronged سواحل و کشتی و جزایر دور افتاده در روز یکشنبه بسیاری از آنها را نقض ممنوعیت تجمع بیش از چهار نفر با هدف شامل گسترش جدید کروناویروس.

پاک آسمان آبی و فریب مردم به مناطق محبوب در سراسر این سرزمین بیش از این طولانی آخر هفته عید پاک و بسیاری از آنها بدون ماسک های جراحی. مردم در شهر 7.4 میلیون را ساخته اند یک نقطه با پوشیدن ماسک در ماه گذشته است.

“ما همیشه در خانه بماند و آن را کاملا خسته کننده گفت:” بنی Mak, 24 یک ساکن محلی.”ما حیوان اجتماعی(s) ما نیاز به بیرون رفتن برای برخی از سرگرم کننده است. من فکر می کنم با حفاظت مناسب برای خودمان و برای محافظت از افراد دیگر است. من فکر می کنم آن است که در حال حاضر خوب به بیرون بروید.”

هنگ کنگ ثبت شده 1,005 موارد COVID-19 که به کشته شدن چهار نفر در این شهرستان است.

hong kong

یک کودک با پوشیدن یک ماسک صورت نشسته بر روی صندلی عقب یک دوچرخه در چونگ Chau جزیره در طول آخر هفته عید پاک جویس ژو/رویترز]

11:00 GMT – پرتغال ورزشی برای کاهش دستمزد بازیکن 40 درصد

بازیکنان ورزشی خواهد شد که حقوق خود را قطع 40 درصد برای سه ماه به عنوان این باشگاه در تلاش برای کاهش ضرر و زیان مالی از تعلیق بازی در طول شیوع کروناویروس, پرتغالی, خبرگزاری Lusa گزارش شده است.

Lusa همچنین گزارش ورزشی هیئت مدیره را 50 درصد کاهش پرداخت.

با همه گیر تعطیل جهانی, ورزش در یک مقیاس بی سابقه ورزشی است که برای اولین بار از پرتغال سه عمده باشگاه های فوتبال اعلام کاهش است. فیفا خواسته است تا باشگاه در سراسر جهان به در نظر گرفتن کاهش دستمزد به منظور حفاظت از منابع مالی خود را.

empty football ground - reuters

یک دیدگاه نشان می دهد خالی ورزش به دلایل ثانویه در بخشی از مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus در کیف اوکراین [Valentyn vg ogirenko/رویترز]

10:45 به وقت تهران – ‘زندگی پیروز خواهد شد’ می گوید: اسقف اعظم بیت المقدس در یکشنبه عید پاک

با اورشلیم تحت مستند بیش از coronavirus یکشنبه عید پاک مشخص شده بود در سایت سنتی از عیسی از مرگ و قیامت و تنها تعداد انگشت شماری از روحانیون مسیحی.

کلیسای مقبره مقدس, به طور معمول بسته بندی شده با زائران بسته شد به ماه گذشته با توجه به COVID-19 در میان محدودیت های مشابه تاثیر سایت های مقدس برای یهودیان و مسلمانان است.

پس از راه رفتن را از طریق یک متروکه شهر غرق در نور خورشید صبح زود یک بنفش-robed اسقف اعظم Pierbattista Pizzaballa واتیکان را رسالتی مدیر در سرزمین مقدس صحبت کرد و به طور خلاصه در خارج از کلیسا:

“عید پاک که برای زندگی است. با وجود این نشانه ای از مرگ ما شاهد همه جا, زندگی پیروز خواهد شد تا زمانی که کسی زندگی از عشق به دیگران است. عید پاک مبارک,” او گفت: قبل از ورود باستان ماسه سنگ ساختمان.

10:30 به وقت تهران – پاپ به نماز عید پاک برای آلوده

پاپ فرانسیس ارائه شده در یکشنبه عید پاک نماز برای کسانی که کشته و درد و رنج از رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

“امروز افکار من به نوبه خود در وهله اول برای بسیاری از کسانی که شده اند به طور مستقیم تحت تاثیر coronavirus: بیمار کسانی که فوت کرده اند و اعضای خانواده که سوگواری از دست دادن عزیزان خود به آنها در برخی موارد آنها حتی قادر به پیشنهاد وداع نهایی” پاپ گفت: در livestreamed پیام از خالی سنت پیتر.

Pope Francis leads an Easter vigil service with no public participation due to the coronavirus (COVID-19) outbreak, in Vatican

پاپ فرانسیس منجر شب زنده داری عید پاک جمعی در کلیسای سنت پیتر با مشارکت عمومی [ایسنا]

10:00 GMT – ایران تلفات توسط 117 به 4,474

ایران مرگ و میر از COVID-19 افزایش یافته است 117 در روز گذشته به 4,474, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفته است.

جمهوری اسلامی ایران به ثبت 71,686 موارد جدید کروناویروس که باعث بیماری Jahanpur گفت.

ایران شده است این کشور در سخت ترین برخورد با این بیماری همه گیر در خاورمیانه است.

09:45 GMT – اسپانیا روزانه مرگ و میر افزایش می یابد, پس از چند روز کاهش در مجموع در 16,972

اسپانیا روزانه مرگ و میر از coronavirus افزایش 619 روز یکشنبه از نزدیک به سه هفته گذشته 510 در شنبه وزارت بهداشت است گفت: شکستن سه روز رگه روزانه کاهش می یابد.

این کشور در مجموع مرگ و میر از این ویروس صعود به 16,972 از 16,353 این وزارتخانه در بیانیه ای گفت. به طور کلی موارد رز به 166,019 از 161,852.

Spain church coronavirus

تصاویر از وفادار Nuestra Señora de la Paz, کلیسا قرار داده شده در کلیسا نیمکت به عنوان کشیش رائول گارسیا officiates یک هفته مقدس توده [Nacho Doce/رویترز]

09:25 GMT – مالزی گزارش 153 موارد جدید با 3 جدید مرگ و میر

مالزی وزارت بهداشت گزارش 153 جدید تایید موارد از رمان coronavirus افزایش تجمعی کل به 4,683 بالاترین در جنوب شرقی آسیا.

آخرین اطلاعات شامل سه جدید, مرگ و میر, افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری به 76.

وزارت گفت: 45 درصد از تمام موارد تایید شده را بازیافت.

09:15 GMT – اندونزی گزارش بزرگترین روزانه پرش در موارد

اندونزی گزارش شده 399 موارد جدید از coronavirus بزرگترین روزانه پرش تا کنون آوردن تعداد کل عفونت در کشور به 4,241 با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط وزارت بهداشت, رسمی, Achmad Yurianto.

Yurianto گفت: همچنین 46 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از مصرف کل به 373

09:05 GMT – فیلیپین گزارش بالاترین تک روز شمار تلفات

فیلیپین ثبت 50 coronavirus مرگ و میر به بالاترین سطح خود در یک روز با در نظر گرفتن تلفات به 297.

در بولتن وزارت بهداشت گفت: 220 عفونت های جدید در زمان شمارش ویروس موارد به 4,648. اما 40 بیشتر بیماران بهبود در مجموع 197 بهبود.

A woman wearing a protective face mask reads the Bible in a gymnasium which turned into a shelter for the homeless following the enforcement of a community quarantine in Manila

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ و ماسک صورت را می خواند مقدس در سالن تربیت بدنی که تبدیل به یک سرپناه برای بی خانمان پس از اجرای یک جامعه قرنطینه در مانیل [Eloisa لوپز/رویترز]

09:00 GMT – چین هاربین سفارشات 28 روز قرنطینه پس از افزایش موارد وارداتی

چین شرقی شهرستان هاربین را پیاده سازی 28-روز قرنطینه اندازه گیری برای همه تازه واردان از خارج از کشور آن دولت گفت: در بیانیه ای آنلاین.

مردم ورود سرمایه از استان هیلونگجیانگ در مرز روسیه برگزار خواهد شد در یک مرکز قرنطینه برای 14 روز در ابتدا به دنبال یکی دیگر از 14 روز در خانه آن اضافه شده است.

آنها نیز در معرض دو نوکلئیک اسید تست و آزمایش پادتن.

دولت همچنین قفل کردن برای 14 روز واحدهای مسکونی که در آن تایید شده و بدون علامت coronavirus موارد یافت آن اضافه شده است.

08:45 به وقت تهران – پکن به بازگشایی برخی مدارس و بعد از تعطیلی

پکن مدارس بسته coronavirus شیوع دوباره باز خواهد شد برای دانش آموزان متوسطه و ارشد مدرسه, دانش آموزان, دولت, پخش دوربین مدار بسته در گزارش به نقل از یک سخنگوی پکن شهرداری و آموزش و پرورش کمیسیون.

دانش آموزان متوسطه را در مجموعه ای به بازگشت به دانشگاه در آوریل 27, و, ارشد, دانش آموزان در مدارس را به بازگشت به دانشگاه در مارس 11, گفت: سخنگوی Li Yi در یک کنفرانس مطبوعاتی با توجه به دوربین مدار بسته گزارش.

China mourn coronavirus

مردم برگزاری گل رعایت یک دقیقه سکوت در یادبود رویداد در پکن در آوریل 4 [ایسنا]

08:30 به وقت تهران – نخست وزیر ژاپن از انتقاد به عنوان ناشنوا تن پس از, سالن, در خانه, توییتر, ویدئو

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد وادار به واکنش خشم از, برخی از کاربران توییتر با یک ویدیو از خود lounging در یک مبل با سگ خود را به نوشیدن چای و خواندن همراه با یک پیام گفتن مردم به ماندن در خانه.

“آیا شما فکر می کنم شما هستند ؟” شد بالا روند در توییتر با کاربران و گفت آبه پیام نادیده گرفته گرفتاری کسانی که تلاش شد به زندگی را در میان شیوع کروناویروس.

آبه در تصویری که برجسته سگ حیوان خانگی خود را, یک پاسخ به محبوب نوازنده Gen Hoshino که آپلود یک ویدیو از خودش آواز در مورد رقص در داخل و دعوت مردم به همکاری.

“در زمانی که مردم در حال مبارزه برای بقا را نشان می دهد تصویری از جمله لوکس … یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم ‘که آیا شما فکر می کنم شما هستند؟’,” یک کاربر توییتر گفت.

08:15 GMT – چین Suifenhe شهر هم مرز با روسیه تقویت کنترل

چین شرقی شهرستان Suifenhe در این کشور در مرز با روسیه گفت: تقویت کنترل مرز به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از وارد موارد است.

این شهر نیز گام تا کنترل بر روی ترافیک و اجرای سختگیرانه قرنطینه اقدامات مقامات شهرستان در بیانیه ای گفت. آن را نیز ممنوع انواع تجمعات و کشیده شده تا یک لیست از کسب و کار است که باید به حالت تعلیق از عملیات.

07:55 GMT – “من به آنها مدیون زندگی من’: UK PM جانسون میاد پزشکان

نخست وزیر بوریس جانسون گفته او مدیون زندگی به کارکنان بریتانیا دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی در اولین دیدگاه از آنجا منتشر شده از بخش مراقبت های ویژه برای درمان COVID-19.

Johnson, 55, گرفته شده است به سنت توماس بیمارستان در مرکز لندن یک هفته قبل از مداوم رنج می برند علائم بیماری ناشی از کروناویروس جدید. در تاریخ 6 آوریل منتقل شد به بخش مراقبت های, جایی که او باقی مانده تا 9 آوریل.

“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی. من به آنها مدیون زندگی من” جانسون گفت: از کارکنان در بیمارستان است و فقط در سراسر رودخانه تیمز از پارلمان. نظرات منتشر شد, به روزنامه نگاران و تایید شده توسط دفتر کار خود در روز یکشنبه.

جانسون بود که روی پای خود را توسط جمعه, گرفتن, پیاده روی های کوتاه بین دوره های استراحت در دفتر خود به عنوان اوایل مرحله از بازیابی. در تازه ترین به روز رسانی رسمی در جانسون وضعیت خیابان داونینگ گفت: “همچنان به خیلی خوب پیشرفت”.

British Prime Minister Boris Johnson gives a press conference about the ongoing situation with the COVID-19 coronavirus outbreak inside 10 Downing Street in London, Tuesday, March 17, 2020. For most p

نخست وزیر بوریس جانسون تشکر پزشکان پس از خروج از بخش مراقبت های [مت Dunham/آسوشیتد پرس]

07:45 به وقت تهران روسیه – موارد افزایش بیش از 2000 نفر در بزرگترین افزایش روزانه

روسیه گزارش کرده است 2,186 جدید کروناویروس موارد بیشترین افزایش روزانه از شروع شیوع آوردن ملی شمارش از موارد تایید شده به 15,770.

تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از افزایش 24 تا 130 روسیه coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت.

07:20 GMT – مصر به تعویق انداختن Banque du Caire سهام فروش: رئیس

مصر به تعویق افتاد برنامه های خود را به فروش سهام اقلیت در دولتی Banque du Caire در عرضه اولیه عمومی (IPO) شروع اواسط ماه آوریل با توجه به گسترش coronavirus یک روزنامه محلی روز یکشنبه به نقل از رئیس بانک عنوان کرد و گفت.

رئیس Tarek Fayed گفته بود که خبرگزاری رویترز در ماه مارس که این طرح باقی مانده به فروش سهام به ارزش حدود 500 میلیون دلار ارائه شده علاقه به سرمایه گذار برگزار شد تا در صورت از ویروس.

“برنامه ای برای ارائه به اشتراک گذاری این بانک در مصر بورس در حال حاضر معوق با توجه به گسترش جدید کروناویروس در سطح جهانی و محلی و تاثیر بر روی هر دو محلی و جهانی در بازارهای سهام” Fayed گفت: خصوصی Almasry Alyoum روزنامه در مصاحبه منتشر شده در یکشنبه.

او ارائه شده هیچ جزئیات بیشتر. فروش خواهد بود مصر بزرگترین فروش دارایی های دولت از سال 2006.

06:30 GMT – بریتانیا وعده کمک به جلوگیری از موج دوم

بریتانیا می گوید که حمایت $248m به چه کسانی و سازمان های خیریه برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus در کشورهای آسیب پذیر و بنابراین کمک به جلوگیری از موج دوم از عفونت.

“در حالی که ما درخشان پزشکان و پرستاران مبارزه با کروناویروس در خانه ما در حال استقرار انگلیسی تخصص و بودجه در سراسر جهان برای جلوگیری از دوم موج مرگبار رسیدن به انگلستان” عضو پارلمان Anne-Marie Trevelyan در بیانیه ای گفت. “Coronavirus احترام مرزهای کشور تا توانایی ما برای محافظت از مردم بریتانیا تنها موثر باشد اگر ما تقویت سیستم بهداشت و درمان از آسیب پذیر در کشورهای در حال توسعه بیش از حد.”

دولت بریتانیا گفت: 130 میلیون پوند ($162m) را به سازمان ملل متحد را سازمان با 65 میلیون دلار ($81m) برای که. یکی دیگر از 50 میلیون پوند ($62m) را به صلیب سرخ برای کمک به جنگ زده و سخت برای رسیدن به مناطق و 20 میلیون پوند ($25m) به دیگر سازمان ها و موسسات خیریه.

نقدی را کمک به مناطق با بهداشت ضعیف و سیستم های مانند جنگ زده یمن است که در گزارش اول خود را مورد روز جمعه و بنگلادش است که میزبانی 850,000 Rohingya پناهندگان در اردوگاه شلوغ آن گفت.

زیمبابوه مستند: محدودیت کاسته آسیب به معیشت رشد می کند (2:42)

05:40 GMT – اندونزی سفارشات حمل و نقل محدودیت هایی پیش از ماه رمضان exodus

اندونزی به اعمال محدودیت در حمل و نقل عمومی پیش از خروج سالانه به صفحه اصلی روستا که نشانه پایان مسلمان روزه ماه رمضان در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus دولت گفته است.

حدود 75 میلیون اندونزیایی معمولا جریان از شهرهای بزرگ در پایان ماه رمضان به علت این سال در پایان ماه مه اما کارشناسان بهداشت هشدار داده اند در برابر افزایش موارد پس از آهسته پاسخ دولت نقاب مقیاس شیوع.

عمومی, اتوبوس, قطار, هواپیما و کشتی اجازه خواهد داشت برای پر کردن تنها نیمی از آنها مسافر صندلی تحت مقررات جدید که همچنین محدودیت اشغال یک ماشین شخصی فقط به نیمی از کرسی در حالی که یک موتور سیکلت ممکن است زده شود تنها توسط یک نفر.

“جوهر از این قوانین و مقررات جدید است که برای انجام حمل و نقل عمومی و کنترل…در حالی که هنوز رفع نیازهای مردم” حمل و نقل وزارت سخنگوی Adita Irawati گفت: در بیانیه ای که در دبیرخانه کابینه سایت.

A medical officer wearing a protective suit checks a woman with a thermal scanner amid the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Tegal

یک افسر پزشکی با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ چک یک زن با یک اسکنر حرارتی میان شیوع کروناویروس در اندونزی [Oky Lukmansyah/رویترز]

05:35 GMT – تایلند گزارش 33 جدید موارد جدید مرگ و میر

تایلند گزارش شده 33 جدید کروناویروس عفونت های روز یکشنبه در مجموع 2,551 موارد و همچنین سه مرگ و میر بیشتر در جنوب شرقی آسیا کشور تلفات به 38.

دو تای مردان در سن 74 و 44 و یک زن 65 ساله فوت کرد گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

بیشتر:

05:30 GMT – چین گوانگژو می گوید آن را اجرا محدودیت به همان اندازه برای خارجی ها, شهروندان

چین جنوبی شهر گوانگژو رفتار خارجی و اتباع چینی به همان اندازه در اجرای اقدامات شامل coronavirus مقامات دولت محلی گفته اند که این شهر را موشکافی خارجی.

ضد ویروس محدودیت هایی اعمال می شود به تمام شهروندان چینی و خارجی بدون تبعیض در اجرای Cai وی یک افسر شهرستان عمومی امنیت دفتر یک کنفرانس خبری گفت.

چندین کشور آفریقایی در خواست کرده است که چین مقابله با نگرانی های خود را که آفریقایی ها در گوانگژو به بدرفتاری و آزار در میان ترس این ویروس می تواند از وارد موارد است.

هفته گذشته این شهر کنسولگری آمریکا گفت: مقامات دولت محلی بودند سفارش کافه ها و رستوران ها نه برای خدمت به مشتریان که به نظر می رسد از مبدا. هر کسی که با “آفریقا” تماس با ما مواجه اجباری ویروس تست و پس از قرنطینه بدون در نظر گرفتن سفر اخیر سابقه قبلی یا جداسازی آن در بیانیه ای گفت: مشاوره آفریقایی-آمریکایی ها و یا کسانی که می ترسید که هدفمند به دور ماندن.

05:20 به وقت تهران – گواتمالا ثبت 16 مورد جدید عفونت به افزایش 153

گواتمالا گزارش شده 16 مورد جدید از coronavirus آوردن آمریکای مرکزی کشور در مجموع به 153 موارد جمهور Alejandro Giammattei گفت.

سه نفر فوت کرده اند از coronavirus عفونت در گواتمالا تاکنون مقامات می گویند


سلام این یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از همکار من Zaheena رشید .


05:12 GMT – سازمان ملل متحد نمایندگان اصرار بیشتری عمل در میانه آتش بس

پنج سازمان ملل متحد نمایندگان در خاورمیانه اصرار تمام احزاب متخاصم در منطقه برای پایان دادن به خصومت و روشن کنید و تمرکز خود را به “مبارزه واقعی از زندگی ما” – مقابله با تهدید ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این نمایندگان برای سوریه و یمن و لبنان و عراق و نزاع اسرائیلی-فلسطینی استرس است که همبستگی مورد نیاز است به صورت چالش COVID-19. اما این نمی تواند اتفاق می افتد “اگر اسلحه را از جنگ و درگیری هستند و نه سکوت” آنها می گویند.

04:02 GMT – مسافران ویروس-ضربه قطب جنوب کشتی کروز بازگشت به استرالیا

بیش از 100 استرالیا و زلاند نو رشته در هیئت مدیره یک ویروس-آمار کروز کشتی اروگوئه فرود آمد در ملبورن با توجه به استرالیا وزیر خارجه Marise Payne.

کسانی که در هیئت مدیره چارتر پرواز به ملبورن شامل افرادی که آزمایش منفی و دیگران تایید بیمار مبتلا به ویروس است. مسافران برگزاری نمایشگاه نشانه گرفته شده برای بیمارستان ها در ملبورن در حالی که بقیه گرفته خواهد شد به یک هتل برای شروع یک 14 روز دوره قرنطینه مقامات می گویند.

برخی از 128 از 217 مسافر در هیئت مدیره گرگ مورتیمر باید آزمایش مثبت برای coronavirus. گردشگران در سفر به قطب جنوب است.

03:27 GMT – میانمار گسترش ممنوعیت پروازهای بین المللی

وزارت بهداشت و درمان و ورزشی گسترش ممنوعیت پروازهای بین المللی به این کشور به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

اولیه بان بود که با توجه به پایان می رسد در مارس 13, اما در حال حاضر توسعه یافته تا مارس 30, با توجه به بیانیه دولت.

03:18 GMT – ژاپن آبه مجموعه خانه بمانند مثال در توییتر تصویری

نخست وزیر ژاپن است که ترغیب مردم به ماندن در خانه با یک توییتر تصویری نشان دادن تصاویری از او در خانه نشسته آغوش گرفتن سگ خود را و خواندن یک کتاب.

“من نمی توانم ملاقات دوستان و من نمی توانم یک نوشیدن, حزب, اما این اقدامات قطعا به صرفه جویی در بسیاری از زندگی” شینزو آبه می گوید.

خواننده محبوب Gen Hoshino نیز برجسته در این ویدئو در یک تقسیم صفحه نمایش انجام یک آهنگ دفاع اجتماعی فاصله. از آن می رود: “بیایید زنده ماندن و رقص هر یک از ما در هر کجا که هستیم همه ما به عنوان یک اجازه دهید آواز خواندن در خانه.”

02:41 GMT – ‘کار ما این است که در زمان خرید’: دکتر توصیف آنچه در آن مانند برای درمان بیماران مبتلا به ویروس

Maurizio Cecconi صندلی از Anasthesia و مراقبت های ویژه در Humanitas بیمارستان در میلان توصیف استراتژی پزشکان با استفاده از برای درمان coronavirus بیماران در ایتالیا در صورت عدم درمان.

“در لومباردی آن بسیار روشن وجود دارد درصد بالایی از موارد که نیاز به حمایت های تنفسی. تا 10-12 درصد مورد نیاز تهاجمی تهویه مکانیکی,” او می گوید الجزیره.

“متاسفانه تا کنون ما نمی باید درمان خاص در برابر این ویروس. آنچه ما خوب است, مراقبت های حمایتی. بنابراین آنچه ما سعی به انجام این کار در بخش مراقبت های ویژه است … به ما بیماران در بخش مراقبت های ویژه در حالی که بقیه ما را از کار تنفس را برای آنها.

“ما برخی از این استراتژی های حفاظتی ریه استراتژی از آنجا که فن های ما استفاده نمی درمان ریه آنها به ارزش زمان به ریه ها به زخم التیام یابد. بنابراین کار ما این است که واقعا به خرید زمان برای بیماران ما به طوری که سیستم ایمنی بدن خود را می تواند به مبارزه با ویروس.”

02:20 GMT – کره شمالی خواستار سختگیرانه تر anti-virus اقدامات

کره شمالی خواستار اقدامات سختگیرانه تر به “بررسی تاخت و تاز” از به سرعت در حال گسترش coronavirus رسانه های دولتی گزارش بدون در نظر گرفتن اگر وجود دارد هر گونه عفونت های گزارش شده در کشور است.

کره ای خبرگزاری مرکزی می گوید مقامات در جلسه ای که ریاست آن توسط مقام معظم رهبری کیم جونگ سازمان ملل متحد قطعنامه مشترک “در بیشتر کاملا در نظر گرفتن اقدامات ملی برای حفاظت از زندگی و امنیت مردم ما برای مقابله با این بیماری همه گیر در سراسر جهان به بیماری”.

North Korean leader Kim Jong Un takes part in a meeting of the Political Bureau of the Central Committee of the Workers' Party of Korea

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک جلسه دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کارگران کره [KCNA از طریق رادیو فردا]

01:36 GMT – چین گزارش 99 جدید کروناویروس موارد

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 99 موارد جدیدی از کروناویروس در سرزمین اصلی از جمله 97 مربوط به مسافران خارج از کشور.

این رقم یک پرش از مجموع 46 مورد جدید گزارش یک روز پیش از آن. سرزمین اصلی چین شمارش از عفونت در حال حاضر در 82,052 در حالی که مرگ و میر می ایستد در 3,339.

01:26 GMT – آیا اعداد دروغ ؟ اطلاعات و آمار در سن coronavirus

عفونت نرخ, نرخ مرگ و میر – اخبار کامل از آمار در مورد coronavirus اما چقدر دقیق هستند ؟

سازمان دیده بان آخرین قسمت از گوش دادن پست برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چالش های کمی در مقیاس یک بیماری همه گیر و چگونه است که بر تصمیم گیری و ریسک محاسبات.

00:55 GMT – IRS سپرده اولین محرک پرداخت در مالیات دهندگان ایالات متحده حساب

ما خدمات درآمد داخلی (IRS) می گوید: اولین coronavirus محرک چک شده اند سپرده در مالیات دهندگان حساب.

تاثیر اقتصادی پرداخت بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته به تصویب کنگره آمریکا برای کمک به مردم و کسب و کار نهفته coronavirus بیماری همه گیر. بسیاری از بزرگسالان را دریافت خواهد کرد $1,200 و پدر و مادر دریافت خواهد کرد $500 برای هر فرزند واجد شرایط.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم مشتاق به دریافت و پرداخت های خود را; ما همچنان صدور آنها را به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” IRS می گوید در یک صدای جیر جیر.

00:10 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد ‘زود و اغلب در بیماری همه گیر کوروناویروس

یک معاینه توسط نیویورک تایمز نشان می دهد ارشد کاخ سفید مشاوران و کارشناسان در جامعه اطلاعاتی ایالات متحده هشدار داد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل در مورد پتانسیل برای یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

هشدارها شامل یک یادداشت توسط پیتر ناوارو, تهمت, برترین, تجارت, مشاور است که در آن او گفت: یک بیماری همه گیر می تواند کشتن به عنوان بسیاری از 500 ، 000 نفر در ایالات متحده و باعث تریلیون دلار زیان اقتصادی.

Alex M آذر II, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, مستقیم هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن از احتمال یک بیماری همه گیر در تاریخ 30 ژانویه هشدار دوم او تحویل داده شده به رئیس جمهور در مورد این ویروس در دو هفته با توجه به بار.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن “بود آهسته به جذب مقیاس ویروس در معرض خطر” به جای تمرکز بر کنترل پیام و حفاظت از دستاوردهای در اقتصاد است. این بار نیز مقصر اختلافات داخلی و عدم برنامه ریزی و رئیس جمهور ایمان به غرایز خود را برای ما را متوقف پاسخ.

00:00 GMT – عربستان سعودی گسترش حکومت نظامی تا اطلاع ثانوی

پادشاه سلمان بن عبدالعزیز آل سعود است که سفارش فرمت عربستان سعودی coronavirus مقررات منع رفت و آمد تا “اطلاع ثانوی” به گزارش خبرگزاری دولت آبگرم.

پادشاه سعودی در ابتدا تحمیل 21 روز مقررات منع رفت و آمد در مارس 23, از 7ساعت به 6 صبح به شامل coronavirus اما گسترش کنترل به 24 ساعت در پایتخت ریاض و دیگر شهرهای بزرگ در هفته گذشته.

وزارت کشور تأکید ادامه “از همه ویژه اقدامات احتیاطی که قبلا اعلام شد در تعدادی از شهرهای استان و مناطق مسکونی علاوه بر جلوگیری از حرکت در سراسر منطقه 13 از پادشاهی”.


سلام من Zaheena رشید در نر مالدیو با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, 11 آوریل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>