ایتالیا شروع به بازگشایی پس از مستند نشانه هایی که اروپا زیر کت و شلوار

ABC News Corona Virus Economic Impacts

ایتالیا و اسپانیا ثبت شده خود را در کمترین روزانه افزایش مرگ و میر ناشی از مارس.

لندن — ایتالیا و اسپانیا ثبت برخی از آنها کمترین coronavirus میزان عفونت و شروع به به طور قابل توجهی کاهش مربوطه مستندات در دوشنبه میان نشانه هایی در سراسر اروپا که کشور آغاز شد به سهولت مستندات خود را.

در ایتالیا که در ماه مارس شد اولین کشور در جهان به پیش افتادن از چین, مرگ و میر, 145 coronavirus مرگ و میر ثبت شد در 24 ساعت گذشته به پایینترین سطح خود از این مستند آغاز شد.

در حالی که مقامات بهداشت خواسته اند که احتیاط کاهش عفونت رای دادن به این معنی است که از شنبه قابل توجه راه اندازی مجدد به زندگی در لگد. مغازه ها و سالن ها و رستوران ها همه شروع به بازگشایی برای مشتریان به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانید پیدا کردن یک راه به پیروی اجتماعی فاصله اقدامات و برای اولین بار از این مستند آغاز شد ایتالیایی ها دوباره قادر به نوشیدن اسپرسو در یک شمارنده در یک نوار.

سواحل و موزه ها نیز شروع به باز کردن و در هفته آینده دنبال خواهد شد ورزشگاه استخرها و مراکز ورزشی ارائه شده آنها را مطابق با قوانین ایمنی با توجه به ANSA. علاوه بر این با توجه به برنامه گذاشته شده توسط نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته سفر خواهد بود و مجاز به دیگر کشورهای اروپایی در ژوئن 3 و به کشورهای خارج از اروپا از ژوئن 15.

ایتالیایی ها دیگر نیاز به یک گواهی به خارج, اما آنها نیاز به یک نوع جدید از سند به منظور حرکت از یک منطقه به منطقه و باید از مردم هنوز هم باید ماسک در همه بسته و فضاهای عمومی.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • “امروز کشور است ، اما هنوز هم یک راه طولانی است و ما هرگز نباید پایین تر ما گارد” کونته نوشت: در روزنامه Leggo.

  به تاریخ ایتالیا ثبت کرده است 225,435 coronavirus موارد و 31,908 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

  در اسپانیا نزدیک به 70 درصد از مردم در فاز اول کاهش coronavirus مستند را با بخشی از بازگشایی از کسب و کارهای کوچک تحت شرایط سخت در حال حاضر در جریان است. آموزش حرفه ای فوتبال لیگ خواهد شد و در حال حاضر رزومه برای یک تعداد از تیم ها است. برای هم بودن و بارها و رستوران ها بسته باقی می ماند و در مادرید و بارسلونا مستند هنوز هم همچنان در جای خود با محدودیت های در مورد چگونه اغلب مردم می تواند به ترک خانه های خود و تجمعات عمومی هنوز هم ممنوع است.

  کاستن از محدودیت ها به شرح زیر بالاترین افزایش روزانه در مرگ و میر پس از 16 مارس سال 87 با ثبت coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت قبل از روز شنبه. در مجموع اسپانیا 230,698 موارد ثبت شده از coronavirus و 27,563 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

  بیش از آخر هفته در آلمان فوتبال حرفه ای بازی شد و همچنین برای اولین بار در مقابل خالی استادیوم پس از تعلیق از فصل خود را در ماه مارس است.

  در ضمن تعدادی از جاذبه های توریستی مانند پارتنون در یونان مقبره و کلیسای سنت فرانسیس آسیسی در و کلیساها در سراسر اروپا بازگشایی شد ،

  اما دکتر هانس Kluge منطقه ای مدیر که در اروپا هشدار داد که برای کشورها باز کردن که “این زمان برای جشن آن را در یک زمان برای آماده سازی” با توجه به این پتانسیل برای موج دوم از عفونت برای coronavirus.

  ABC News’ Aicha ال Hammar و قمر Natanson کمک به این گزارش.

  ABC مگان ویلیامز گزارش از رم:

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>