ایتالیایی, زن برنده $1m نقاشی پیکاسو با $110-بلیط بخت ازمایی

یک حسابدار که پسر او را خریده 100 یورو ($110) بلیط بخت ازمایی به عنوان یک کریسمس در حال حاضر موفق به کسب یک پابلو پیکاسو نقاشی رنگ و روغن به ارزش 1 میلیون یورو ($1.1 m).

کلودیا Borgogno خلاصه تا او حیرت در یک کلمه: “باور نکردنی است.”

بیشتر:

“من هرگز چیزی را به دست آورد قبل از” 58 ساله گفت: آسوشیتد پرس نیوز از خانه اش در ونتیمیگلیا, شمال ایتالیا است.

او گفت که او دوست دارد پیکاسو و چشم انداز قادر به چسبیدن به یکی از 20 قرن کارشناسی ارشد نقاشی روی دیوار بود و هنوز هم در حال غرق شدن.

او پسر لورنزو برابر خرید دو بلیط در ماه دسامبر با ارسال یک به مادرش.

“این شاید بهترین تصمیم در زندگی من,” او گفت: AP.

بلیط برداشت شد در الکترونیکی قرعه کشی در حراج خانه کریستی در پاریس.

برگزارکنندگان ارزش نقاشی – Nature Morte یا هنوز هم زندگی – به عنوان ارزش 1 میلیون یورو. میلیاردر هنر جمع آوری ارائه شده است که در آن دیوید Nahmad گفت: این کار با ارزش است “حداقل دو سه بار” است.

“کلودیا برنده این نقاشی فوق العاده ای امشب که ارزش یک میلیون [یورو] و بنابراین یک میلیونر” سازمانده Peri کوچین اعلام کرد پس از Borgogno نام و برنده شدن بلیط عدد نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش.

این 51,140 بلیط فروش بلیط آنلاین برای 100 € در هر. درآمد حاصل از رفتن به تامین آب برای روستاییان در ماداگاسکار و کامرون است.

قرعه کشی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس بود اما تاخیر coronavirus بیماری همه گیر.

ناسو گفت: AP که او متوجه نیست که قرعه کشی در حال وقوع بود در روز چهارشنبه و تماشای پخش زنده. تماس از برگزارکنندگان می گویند که مادر خود را به دست آورده بود آمد و به عنوان شوک.

“زمانی که من وارد شدند و من به او گفتم او برنده است او مانند “لطفا همین حالا شوخی’,” او گفت:.

ناسو یک تحلیلگر اتحادیه اروپا در بازارهای اوراق بهادار تنظیم کننده در پاریس زندگی می کند اما تا به شده است اقامت با مادر خود در ایتالیا در طول coronavirus مستند.

“این بود خیلی افتضاح دوره برای ما در طول این مستند و در حال حاضر از آن خبر بزرگ” او گفت:.

Nahmad پرداخت خواهد شد 900,000 یورو ($1m) برای این کار. نقاشی بود کوچکترین 300 آثار پیکاسو که او صاحب بزرگترین مجموعه خصوصی از آثار این هنرمند اسپانیایی.

کوچک زندگی هنوز هم که امضا شده است “پیکاسو”, نشان می دهد یک روزنامه و یک لیوان چای سیاه و سفید بر روی یک میز چوب. پیکاسو نقاشی شده آن در سال 1921.

بلیط خریداری شد و در بیش از 100 کشور با فله به فروش می رسد در فرانسه و ایالات متحده آمریکا و سوئیس و ایتالیا.

برنده مشابه قرعه کشی در سال 2013 بود که 25 سال از آتش بارانی کارگر از پنسیلوانیا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>