ایتالیایی تلفات سبقت China’s به عنوان ویروس گسترش می یابد

ایتالیا تلفات از شیوع کروناویروس تحت الشعاع چین در روز پنج شنبه به عنوان معضل تمدید آن در ماه مارس در سراسر جهان است.

ایتالیا با 60 میلیون نفر از شهروندان ثبت شده در مجموع حداقل 3,405 مرگ و میر و یا تقریبا 150 بیشتر در چین یک کشور با جمعیت بیش از 20 برابر بزرگتر است.

در همان زمان در ایتالیا رسیده تلخ نقطه عطف ووهان چین شهر که در آن کروناویروس اولین ظهور سه ماه پیش ثبت هیچ عفونت های جدید, نشانه آن است که این کشور کمونیستی را سخت گیرانه مستندات کار کرده بود.

بیشتر:

همانطور که از پنج شنبه شب نیز وجود دارد برآورد شده 41,000 عفونت در ایتالیا.

مقامات بهداشتی ذکر دلایل و ایتالیا به بالا عوارض کلیدی در میان آنها آن جمعیت زیادی از افراد مسن و افرادی که به ویژه مستعد ابتلا به عوارض جدی از ویروس.

ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت و اکثریت قریب به اتفاق آن مرده – 87 درصد – بیش از 70.

جوناس اشمیت-Chanasit یک virologist در آلمان و برنهارد Nocht موسسه طب گرمسیری ارائه دلیل دیگری برای بالا ایتالیا مرگ و میر: “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که سیستم بهداشت و درمان فرو می ریزد.”

به عنوان شیوع گسترش به سوی غرب به آن آلوده حداقل یک اروپایی رئیس دولت: موناکو با 62 ساله شاهزاده آلبرت دوم که همچنان به کار خود را از دفتر.

در اسپانیا دولت در روز پنج شنبه دستور بسته شدن تمام کشور هتل ها و وعده داده شده برای اجرای اقدامات ویژه در خانه های پرستاری بعد از یک افزایش در این کشور coronavirus موارد و مرگ و میر.

مقامات و میر گزارش شده تا به حال شروع به پریدن کرد بیش از یک سوم در روز پنج شنبه به 767 در حالی که تعداد موارد افزایش سه ماهه به 17,149 ساخت اسپانیا بدترین دوم-آمار کشور در اروپا پس از ایتالیا.

این ویروس همچنین به نظر می رسد باز کردن هشدار دهنده جبهه ای جدید در آفریقا که در آن بهداشت و درمان در بسیاری از کشورها است و در حال حاضر تلاش.

در سازمان ملل متحد در نیویورک با دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: جهان “در جنگ با ویروس” و هشدار داد که “یک رکود جهانی شاید از رکورد ابعاد است نزدیک به یقین است.”

“اگر ما اجازه دهید این ویروس گسترش مانند آتش سوزی – به خصوص در آسیب پذیر ترین مناطق جهان – آن را کشتن میلیون ها نفر از مردم,” او گفت:.

در اندازه گیری چگونه به بخت و اقبال از شرق و غرب منتقل کرده اند و مقامات از شهر نیویورک فرستاده شد به چین برای خرید بیشتر هواکش.

و در ایتالیا, رهبر هیئتی از صلیب سرخ آشکارا castigated ایتالیایی ها برای عدم به کشور را ملی مستند جدی است.

در یک دیدار سخت-آمار شهر میلان خورشید Shuopeng گفت: او شوکه شده بود برای دیدن بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف با استفاده از حمل و نقل عمومی و غذا خوردن در هتل ها.

“در حال حاضر ما نیاز به توقف همه فعالیت های اقتصادی است و ما باید برای جلوگیری از تحرک مردم,” او گفت:.

“همه مردم باید در خانه ماندن در قرنطینه.”

در سراسر جهان مرگ و میر رخنه کرد نسبت به 10000 نفر و تعداد کل عفونت صدر 240,000 از جمله نزدیک به 85,000 کسانی که بهبود یافته اند.

در چین روز شنبه نخستین بار پس Jan. 20 که قفل شده-پایین شهر ووهان که در آن هزاران نفر پس از وضع بیمار و یا در حال مرگ با عجله ساخته شده و بیمارستان گزارش جدید محلی منتقل موارد است. مقامات گفت: تمام 34 مورد جدید ثبت بیش از روز قبل آمده بود از خارج از کشور.

“امروز ما شاهد سپیده دم پس از چندین روز تلاش سخت” گفت: Jiao Yahui یک بازرس ارشد در ملی کمیسیون بهداشت.

سازمان بهداشت جهانی هشدار داد هر چند که این ویروس در حال گسترش است به سرعت در آفریقا از حدود پنج کشور یک هفته و نیم پیش به 35 از قاره 54 سازمان ملل – یک “بسیار سریع تکامل” گفت که آفریقا, رئیس Dr Matshidiso Moeti.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>