وقت آن است که برای یک فلسطینی بهار

در فوریه 1, محمود عباس, رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین موفق به استخراج از اتحادیه عرب رد جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح هشدار به رهبران آن است که نه او و نه آنها می تواند استطاعت به پایین در تاریخ به عنوان کسانی که “به فروش می رسد بیت المقدس” و مسجد الاقصی به اسرائیل است.

این استدلال همان اواخر فلسطینی به رهبری یاسر عرفات ساخته شده برای توجیه رد آمریکا و اسرائیل دیکته در اجلاس کمپ دیوید در سال 2000 دانستن همه خوبی که عرب autocrats ممکن است در مورد مراقبت از حقوق فلسطینی اما نمی تواند دیده می شود به تسلیم اورشلیم.

شگرد کار کرده است.

ما استکبار در اعلام تمام اورشلیم پایتخت اسرائیل است و نتیجه معکوس در مغلوب ساختن پیشی جستن کل “چشم انداز” ترک واشنگتن و خود را ابلهانه لقب “معامله قرن” به سختی زنده است.

بعلاوه عباس قطع تمام روابط با آمریکا و اسرائیل است. “اگر بیت المقدس است که از روی میز امریکا را از روی میز” هشدار داد یک فلسطینی رسمی.

این ممکن است به عنوان یک شوک به آمریکایی ها که فکر او خواهد آمد به جدول دیر یا زود اما این جای تعجب نیست به خود اسرائیل شریک است.

آمریکا جهل و یا اسرائیل و استکبار

این سخت است برای گفتن که آیا تهمت برنامه ریزی شده هدایت می شود و عمدتا توسط جهل جوان Jared کوشنر تهمت مشاور و پسر در قانون و یا استکبار از مربی خود بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل. اما از آن است که احتمالا هر دو از ساده لوحی است که مورد نیاز برای موفق دستکاری.

آن است که embarrassingly روشن است که این طرح بر اساس نتانیاهو تندرو ایده های. در واقع زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و نتانیاهو ایستاده بود کنار در کاخ سفید مراسم به اعلام آن می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که چشم انداز آن بود. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید مانند او بود و خواندن آن را برای اولین بار.

و از آنجا در آن سراشیبی برای این طرح به عنوان رئیس جمهور در قانون parroted نتانیاهو در تبلیغات اشاره گرها و افشا و خنثی کلیشه.

در واقع وجود دارد وهم آور شباهت بین کوشنر و نتانیاهو سخنگوی سابق, Mark Regev در سبک و چرخش هر دو در نظر گرفتن نشانه خود را از فرانک Luntz جهانی زبان دیکشنری شد اسرائیل تبلیغ راهکار پس از انتشار آن از یک دهه پیش.

آن را کمک نمی کند که نتانیاهو دست نشانده استاد می خواستم این طرح اعلام می شود به خصوص قطعات مشروعیت بخشیدن جدید اسرائیل اعمالی زمین فلسطین به صلح با فلسطینی ها اما برای برنده شدن در یک چهارم مدت است.

بر خلاف کوشنر نتانیاهو می داند خوبی معامله غیر استارتر برای فلسطینی ها. او در حال حاضر آزمایش اصلی آن ایده ها و آشنا با فلسطینی پاسخ.

چنین پیش بینی فلسطینی رد همان دلیل است که او ابداع و پشتیبانی این طرح در وهله اول.

همه از این سوال چه در حال حاضر ؟ چه خواهد شد که فلسطینی ها انجام دهد اگر و یا زمانی که نتانیاهو می رود از طریق الحاق?

تعویض بازی

نتانیاهو امتناع از معامله با “نسیم” عباس – متمایل به مذاکره که رد مبارزه مسلحانه در آغوش دیپلماسی و پذیرش اصل demilitarised فلسطین در یک پنجم از تاریخی فلسطین – و اصرار بر الحاق بیشتر سرزمین های فلسطینی ترک فلسطینی با هیچ گزینه ای جز به آغوش یک چشم انداز جدید و یک استراتژی جدید از آزادی است.

آنچه در مورد فلسطینی ها نیز به عباس. پس از همه, نتانیاهو امیدوار است برای انجام دور با هر دو آینده فلسطینی استقلال و فعلی فلسطینی رهبری است.

برای روشن عباس ثابت کرده است بیش از حد ساده و بی تکلف بیش از حد طولانی در فرضی که برنده استدلال اخلاقی است به اندازه کافی برای تغییر اسرائیل استراتژیک حساب دیفرانسیل و انتگرال.

اما عباس نتواند اصل اساسی دیپلماسی: آن است که بازتابی از توازن قدرت. فلسطینی شکست برای استخراج یک دولت مستقل از فاجعه اسلو است که نتیجه مستقیم اسرائیل برتری در زمین است.

همان می رود برای عباس تمدید فراخوان کنفرانس بین المللی تحت نظارت بین المللی کوارتت, یعنی, آمریکا, سازمان ملل متحد, اتحادیه اروپا و روسیه است. آمریکا برتری در چنین جمع آوری خواهد شد اطمینان حاصل شود هیچ نتیجه است و به ضرر نتانیاهو در اسرائیل است.

دیپلماسی می تواند از دستیابی به کمی بدون تغییر واقعی بر روی زمین در اسرائیل-فلسطین.

حتی تهمت که تحسین قوی و نفرت ضعیف ممکن است پیدا کردن آن را در مورد علاقه خود را برای جبران موقعیت آمریکا البته از لحاظ فنی اگر این وضعیت تغییر میکند.

یک فلسطینی بهار

تغییر نیاز به احضار فلسطینی استعداد و انرژی و شور و شوق برای آزادی و عدالت که به نوبه خود نیاز به آشتی ملی و وحدت در سراسر روشنی ملی در دستور کار است. آن نیز مستلزم از بین بردن “پلیس دولت” در سرزمین های اشغالی فلسطین است که شدت گرفتن آن در جمعیت غیر نظامی تحت فشار آمریکا و اسرائیل است.

عباس اعلام کرد که تمام هماهنگی امنیتی با اسرائیل را قطع بود و که آن را به عنوان یک “قدرت اشغالگر” به جای “صلح شریک” است که اولین گام مهم به سوی گالوانیزه حمایت مردمی برای آزادی در دستور کار است.

اگر عباس در واقع می رود از طریق آن این ثابت خواهد کرد که یک بازی در حال تغییر و توسعه است که می تواند در تبدیل جنگ برای سال آمده است.

با او به توافق برسند یا نه هشتاد ساله عباس باید تقدیر برای باور به صلح و قدردانی برای schlepping در سراسر جهان از اتحادیه عرب به سازمان ملل متحد برای ترویج همزیستی.

اما او باید متوقف نمی وجود دارد. او همچنین باید اطمینان از انتقال آرام قدرت به یک جوان پر جنب و جوش تر رهبری فلسطینی ها است که می تواند galvanise و کانال قدرت مردم در خانه و خارج از کشور.

با وجود بیش از 70 سال از سلب مالکیت و 53 سال از شغل و یک میلیون و زندانی کردن فلسطینی ها مصمم باقی می ماند. آنها ممکن است خم اما آنها نمی رود.

با فلسطینی ها ساخت تا برخی از 20 درصد از جمعیت اسرائیل – یک شماره است که به افزایش 25 درصد در نه چندان دور آینده – “دولت یهودی” است که به سرعت تبدیل شدن به یک دو دولت ملی.

و تقریبا به عنوان بسیاری از فلسطینی ها به عنوان یهودیان ساکن بین رود اردن و دریای مدیترانه و با حداکثر فاصله چند کیلومتری جدا هر فلسطینی از هر یهودی اسرائیل و فلسطین به طور فزاینده ای یک binational نهاد. اسرائیل برای الحاق سرزمین های جدید کمک خواهد کرد که تنها تاکید این واقعیت است.

در این زمینه هیچ اعتراضی بدون نیروی هوایی و هیچ دیوار را تعریف آینده روابط بین ثروتمند و مراکز یهودی نشین, بین غنی شهرستانها و کمربند خود را از فقر و واقع بین در کنار درب همسایه است. اسرائیل ممکن است همچنان به استفاده از وحشیانه زور علیه فلسطینی ها اما مانند هر استعمار قدرت در قرن گذشته آن را نمی خواهد بود قادر به زانو در آوردن یک تعیین بومی با خشونت است.

است تقاضا برای تغییر چشم انداز بر اساس اخلاقی نه مذهبی, بیداری, یک, که فراتر گروهی باستان شناسی و مکان های مقدس به افتخار مقدس حقوق بشر برای همه است.

وقت آن است که برای دیوید به چهره به جالوت, برای آزادی, برای غلبه بر شغل برای دموکراسی به ضرب و شتم تعصب و عدالت به شکست و ریشه کن کردن نژاد پرستی. سی سال پس از آپارتاید برچیده شد در آفریقای جنوبی است و زمان آن است که با انجام دور در فلسطین را به عنوان به خوبی.

وقت آن است که برای یک فلسطینی و یهودی بهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>