اسرائیل به شهروندان فلسطینی: ما رای از آنجا که ما در حال هدف قرار

عایشه خلیفه یک شهروند فلسطینی از اسرائیل هیچ افکار دوم در مورد رای گیری روز دوشنبه زمانی که اسرائیل دارای آن انتخابات کمتر از یک سال.

یک معلم در مرکز شهر Umm al-الفهم ، خلیفه می گوید او را به بازیگران خود رای گیری برای عربی مشترک لیست انتخاباتی داد از چهار فلسطینی احزاب سیاسی تا حدودی به عنوان یک واکنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معامله برای خاورمیانه است.

“ما مردم این سرزمین,” او گفت: Al Jazeera. “مغلوب ساختن پیشی جستن معامله است نه یک طرح صلح به خاطر صلح ساخته شده است در عدالت است. من رای به جلوگیری از جناح راست از به دست آوردن قدرت” خلیفه گفت.

به شدت وزن را به نفع اسرائیل مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری خود را مدتها در انتظار طرح در اواخر ماه ژانویه در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در یک رویداد در کاخ سفید است.

یکی از طرح های پیشنهادی خود را میسازد امکان ترسیم مجدد مرزهای اسرائیل با 10 فلسطینی از شهرها از جمله Umm al-الفهم منتقل آینده فلسطین. برخی از 260,000 شهروندان فلسطینی اسرائیل زندگی در این شهر که واقع در منطقه معروف به “مثلث” در نزدیکی خط سبز می تواند به طور بالقوه برای پیدا کردن خود را در خارج از مرزهای اسرائیل.

در این طرح که رد شد آشکار توسط فلسطینی ها پیش بینی برای بزرگ عصری کرانه به ضمیمه از جمله تقریبا تمام شهرک های غیر قانونی.

ایده برای مبادله زمین و جمعیت شده است اخراج شهروندان فلسطینی از اسرائیل و رهبران آنها. پس مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای تعدادی از تظاهرات برگزار شد در شهرهای سراسر مثلث با Youssef Jabareen, یک عضو پارلمان اسرائیل (کنست) با لیست مشترک گفت: در یکی از آنها که تهمت پیشنهاد “استمرار اشغال و جنگ و نیز تداوم چرخه خشونت”.

Morid فرید سر از Umm al-الفهم عمومی کمیته الجزیره گفت: که فلسطینی ها در اسرائیل زندگی می کنند احساس می کنند در حال هدف قرار دادند.

“آنها گفتند که در سال 1948 [در ایجاد دولت اسرائیل] ما ‘داده’ به اسرائیل و در حال حاضر آنها می خواهند به حرکت ما به عنوان اگر ما یک کالا” فرید گفت.

“آنها در حال هدف قرار دادن مثلث تنها آنها هدف قرار دادن همه فلسطینی ها در اسرائیل” فرید اضافه شده است. “من با افرادی که نیست رای دادند در سال که در حال حاضر تصمیم به رای دادن چرا که آنها باور دارند که آنها در حال هدف قرار داده است.”

Umm al-Fahm 3 [Rima Mustafa/Al JAzeera]

Morid Farid می گوید اسرائیل فلسطینی جمعیت احساس هدفمند [ریما مصطفی/الجزیره]

اسرائیلی هاآرتص روزانه گزارش قبل از آن در ماه فوریه بود که نتانیاهو که تا به حال تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شامل در برنامه گزینه انتقال اسرائیل به فلسطینی جمعیت در مثلث به آینده فلسطین.

این ایده به عنوان بخشی از یک توافق صلح برای اولین بار ارائه شده در سال 2004 توسط آویگدور لیبرمن رئیس جناح راست Yisrael Beitenu ،

“در گذشته ایده مبادله [زمین جمعیت] موضوع بود که برخی از سیاستمداران در مورد صحبت خواهم لیبرمن اما این بار آن را رسمی; [ایده] مطرح شده رسما” زکی Eghbariya, اقدام شهردار Umm al-الفهم, الجزیره گفت:.

“ما همه بخشی از تاریخی فلسطین” Eghbariya گفت. “ما موافق نیست با این مبادله,” او اضافه شده و اشاره کرد که این پیشنهاد تقسیم می شود خانواده است. “ما بخشی از جمعیت در اینجا ما باید خانواده ها در حیفا و عکا.”

میزان مشارکت بالاتر رود برای لیست مشترک

نتانیاهو و رقیب اصلی او سابق نیروهای مسلح رئیس Benny Gantz از آبی و سفید حزب باید هر دو موفق به تشکیل یک دولت پس از بی نتیجه انتخابات در ماه آوریل و سپتامبر.

با توجه به اسرائیل سنجی مشترک در لیست انتظار برای برنده شدن یک رکورد 14-15 از کنست را 120 کرسی بهبود آن سپتامبر نشان دادن زمانی که آن را موفق به کسب 13 کرسی است.

افکار عمومی در اسرائیل متخصص کوکب Scheindlin الجزیره گفت: او معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن طرح یک اثر و سریع تر شهروندان فلسطینی اسرائیل را به بیان خود را denouncement از آن با بیرون آمدن و رای دادن.

میزان مشارکت رای دهندگان در فلسطین جوامع بود در 60 درصد در ماه سپتامبر انتخابات در مقایسه با 50 درصد در ماه آوریل است.

تحلیلگران همچنین پیش بینی افزایش در اسرائیل یهودیان که طرح را به رای دادن به لیست مشترک برای اولین بار پس قبلا رای دادن به احزاب چپ.

اما به عنوان نظر سنجی پیش بینی و در عین حال یکی دیگر از بن بست انتخابات است که تنها می تواند شکسته شود از طریق تشکیل یک دولت ائتلافی نتانیاهو به تازگی reneged پیشنهاد قلمرو مبادله دیده می شود به عنوان یک تلاش برای برنده شدن بیش از آرای شهروندان فلسطینی از اسرائیل است.

“آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. این یک محاکمه بادکنک در حال باد به عنوان بخشی از تلاش برای بدست آوردن مردم را به رای دادن به لیست مشترک,” نتانیاهو گفت Panet وب سایت های خبری هفته گذشته است.

در یکی دیگر از آشکار پیشنهاد به انتخابات دستاوردهای نتانیاهو نوشت: در Facebook پست هفته گذشته بود که بعدا حذف شده است که او برنامه ریزی شده برای معرفی پروازهای مستقیم از تل آویو به شهر مکه در عربستان سعودی به مسلمان اجازه می دهد شهروندان فلسطینی اسرائیل را به انجام حج.

“نتانیاهو نهفته است آنجا که او چشمک می زند” احمد Tibi, MK مشترک لیست الجزیره گفت: با توجه به نخست وزیر Facebook post.

“نتانیاهو می خواستم به اخراج ما را از خانه های ما و در حال حاضر او می خواهد به حج برای ما است.”

او افزود که به گفته این حزب در نظرسنجی ها وجود خواهد داشت بالاتر از رأي دهندگان به ویژه در مثلث.

‘فقط یک نقش نمادین’

اسرائیل به شهروندان فلسطینی را بلند گفت: آنها نه به عنوان معادل در کشور خود مواجه سیستماتیک تبعیض در قانون و سیاست است.

در ماه جولای 2018 اسرائیل گذشت بحث برانگیز ملت-دولت قانون که تعریف شده این کشور به عنوان دولت-ملت یهودی مردم بیشتر به حاشیه راندن 1.8 میلیون فلسطینی شهروندان اسرائیل است.

این قانون آمده است که قوم یهود را “منحصر به فرد حق تعیین سرنوشت ملی در آن”.

با توجه به Adalah حقوقی مرکز حقوق اقلیت عرب در مرکز وجود دارد بیش از 65 اسرائیل قوانین تبعیض آمیز علیه شهروندان فلسطینی در اسرائیل و/یا فلسطینی ها در کرانه باختری است.

“ما می خواهیم حقوق سیاسی. ما را تا 20 درصد از جمعیت و ما می خواهیم برابری” فرید گفت:, و اضافه کرد که این مهم را به رای دادن به لیست مشترک برای نمایندگی.

Umm al-Fahm 2 [Rima Mustafa/Al Jazeera]

زکی Eghbariya معتقد است اسرائیل و MKs تنها یک نقش نمادین و لازم نیست که هر گونه تاثیر’ [ریما مصطفی/الجزیره]

فلسطینی جوامع در اسرائیل صورت مجموعهای از مشکلات در میان آنها جدی بحران مسکن به عنوان دولت به طور منظم به مصادره زمین تا راه را برای پروژه های.

با توجه به Eghbariya Umm al-الفهم بود و اصل 140,000 dunums (14,000 هکتار) از زمین, اما, امروز, زمین های خود را منقبض شده است به حدود 26,000 dunums (از 2600 هکتار) برای جمعیت رو به رشد 55,000.

جرم و جنایت نیز یک مشکل عمده. بیش از 90 شهروندان فلسطینی اسرائیل کشته شدند در حوادث خشونت بار در 2019, به مقدار کوچک “جنگ داخلی” با توجه به Mossawa مرکز دفاع از شهروندان عرب در اسرائیل است.

در همین حال نزدیک به نیمی از شهروندان فلسطینی از اسرائیل زندگی می کنند زیر خط فقر.

با چنین مشکلات مزمن unaddressed برخی از شهروندان فلسطینی از اسرائیل باقی می ماند تردید در رای گیری خواهد شد که هیچ تاثیری ندارند.

در میان آنها Eghbariya که احساس فلسطین و اسرائیل MKs باید “فقط یک نقش نمادین” حضور که توسط اسرائیل “را به جهان نشان می دهد که اسرائیل یک دموکراسی”.

هیچ حزب به نمایندگی از اسرائیل با شهروندان فلسطینی تا کنون بوده است بخشی از یک ائتلاف حاکم در اسرائیل در حالی که لیست مشترک قادر به جلوگیری از ملت-دولت قانون از عبور.

“من تحریم انتخابات به دلیل رای من نمی خواهد هیچ تفاوت را; ما اقلیت” لیلا Mahameed که با این نسخهها کار در یک مهد کودک به الجزیره.

“یهودیان اکثریت و صدای خود را خواهد شد در نهایت برنده شوید. [نمایندگان ما نمی خواهد به عنوان] وزرای بنابراین ما نمی خواهد تاثیر داشته باشد.”

اما Tibi الجزیره گفت: که اگر شهروندان فلسطینی اسرائیل را بایکوت انتخابات آنها نمی خواهند به دست آوردن هر چیزی.

“ما به نمایندگی از [حزب] که در برابر نژادپرستی و فاشیسم است. ما صدای واقعی مردم” Tibi, گفت:, و اضافه کرد که آنها مسدود شده و دیگر قوانین بحث برانگیز از عبور مانند “موذن لایحه” که صدا خفه کن مسلمان دعوت به نماز از مساجد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>