امنیتی اسرائیل در آژانس می گوید از آن بازداشت و اتهام ایران جاسوسی

اسرائیل داخلی آژانس امنیت یمن را بازداشت یک شهروند اسرائیلی متهم به جاسوسی برای ایران

بیت المقدس — اسرائیل داخلی آژانس امنیت گفت: آن بازداشت یک شهروند اسرائیلی متهم به جاسوسی برای ایران.

شین بت ادعا در یک بیانیه بود در تماس با عوامل ایران در خارج از کشور که در آن او پول داده می شود تا هدایت و ابزارهای رمزگذاری.

شین بت مرد گفت: انتظار می رود به ارائه اطلاعات استراتژیک اسرائیل سایت های, راه هایی برای ترویج بخش در جامعه اسرائیل انجام حملات علیه اهداف اسرائیلی و طلب کردن شهروندان عرب اسرائیل برای کمک به ایران است.

این مرد که هویت محروم شد از انتشار توسط یک دادگاه اسرائیلی دستگیر شد ماه گذشته و تحت تعقیب شنبه به صورت “جدی امنیت-جرائم مربوط.”

شین بت گفت: دستگیری برجسته ایرانی تلاش “برای انجام جاسوسی و ترور فعالیت در داخل اسرائیل این نیز در زمانی که جهان با آن مواجه است coronavirus بیماری همه گیر است که به شدت در ایران است.”

ایران در مواجهه با بدترین شیوع ویروس در خاورمیانه است. ایران در تلویزیون دولتی گفت: سهشنبه جدید کروناویروس کشته شدن یکی دیگر از 133 مردم و سوق دادن این کشور تلفات به 3,872 میان 62,589 موارد تایید شده.

اسرائیل و ایران در حال دشمنان تلخ است که مبارزه سایه جنگ که در سال گذشته به طور فزاینده ای ریخته را به باز کردن. و اگر چه هر دو کشور اشغال شده با مبارزه با COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید, خصومت بین آنها باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>