نیروهای اسرائیلی به کشتن فلسطینی در نزدیکی غزه حصار زخم دو نفر دیگر

یک فلسطینی کشته شده است توسط نیروهای اسرائیلی و دو نفر دیگر زخمی شدند آنها به عنوان تلاش برای بازیابی بدن خود را در محاصره نوار غزه, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

این رویداد در نزدیکی جدایی حصار در شرق خان یونس در جنوب بخشی از قلمرو ساحلی رسمی فلسطینی ها گزارش روز یکشنبه.

به سازمان جهاد اسلامی فلسطین) جناح به نام مرحوم به محمد علی-Naim, 27, و گفت که او یک عضو از سازمان است.

ارتش اسرائیل گفت نیروهای کشته شدن یک فلسطینی را که مظنون به قرار دادن یک بمب در نزدیکی حصار.

در یک بیانیه ارتش گفت: آن را “کشف دو تروریست ها با نزدیک شدن به حصار امنیتی در جنوب نوار غزه و با قرار دادن مواد منفجره در مجاورت آن”.

“سربازان آتش گشودند نسبت به آنها. یک آمار مشخص شد ،

به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری

یک ویدیو به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه به نظر می رسد برای نشان دادن یک بولدوزر نظامی اسرائیل حرکت بدن فلسطینی ها انسان نسبت به جدایی حصار.

در این کلیپ صدای تیراندازی شنیده است و حداقل یک مرد به نظر می رسد زخمی شدند. مردان دیگر و سپس نگاهی به دور فرد زخمی در حالی که بولدوزر آسانسور بدن معکوس و حرکت به سمت حصار.

جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای گفت: این فیلم نشان داد که یک “جنایت وحشیانه”.

یک سخنگوی حماس که بر غزه در این باره گفت که این حادثه بود که انعکاسی از اسرائیل در اشغال سرزمین های فلسطینی و درمان آن از مردم فلسطین.

200216111431104

“وجود دارد صدها نفر از مشابه جنایت که نیست مستند شده توسط دوربین. اشغالگری اسرائیل ادامه جرم و جنایت خود بدون هیچ قانونی یا اخلاقی بازدارندگی,” Hazem قاسم گفت: Al Jazeera.

یک سخنگوی نظامی بعد گفت: AFP news agency که ارتش اسرائیل “بولدوزر استخراج بدن یکی از مهاجمان”.

با توجه به وفا دو مرد به ضرب گلوله کشته شدند و زخمی در پا در حالی که آنها در تلاش بودند برای بازیابی بدن مرد مرده.

اشرف al-Qedra سخنگوی وزارت بهداشت غزه در این باره گفت که دو فلسطینی با پا زخم های وارد شده در این بیمارستان در جنوب نوار غزه و در صبح روز یکشنبه.

بعد از آن در روز یکشنبه, 20 راکت به سوی اسرائیل از beseiged غزه ارتش اسرائیل گفت در توییتر ارسال. حدود 10 نفر ره آن گنبد آهنین سیستم دفاع ضد موشکی آن اضافه شده است.

گروه های فلسطینی در غزه با شلیک موشک را در پاسخ به کشتار al-نعیم رسانه های محلی گزارش.

هدف قرار دادن یکی از خود ما در غزه در راه است تجاوز آشکار و دشمن باید تحمل عواقب” ابو حمزه سخنگوی گردان قدس جهاد اسلامی فلسطین را مسلح بال گفت: در توییتر در اوایل روز یکشنبه.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>