نیروهای اسرائیلی به کشتن فلسطینی در کرانه ایست بازرسی

نیروهای اسرائیلی را به ضرب گلوله کشته و برادرزاده ارشد فلسطینی رسمی در یک ایست بازرسی در کرانه.

متوفی مشخص شد 27 ساله احمد Erakat, برادرزاده صائب Erakat دبیر کل سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف).

نیروهای گارد مرزی گفت: آنها به ضرب گلوله کشته و یک مظنون را که آنها می گویند اقدام به اجرای بیش از یک افسر زن در یک ایست بازرسی در روستای فلسطینی اورشلیم شرقی اورشلیم. پلیس گفت که این افسر بود و کمی زخمی در حادثه.

مقامات فلسطینی را رد کرده و پلیس را در حساب از مرگ این مرد است.

احمد: “اعدام” توسط پلیس اسرائیل عموی خود صائب به خبرگزاری فرانسه گفت و اضافه کرد که او برگزار می شود بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل مسئول “این جنایت”.

او را رد کرد و پلیس به اتهام اقدام به خودرو رمنج به عنوان “غیر ممکن است” و گفت که احمد بود که با توجه به ازدواج در هفته بعد.

“این مرد جوان کشته شد در خون سرد. امشب عروسی خواهرش,” صائب گفت.

“آنچه در اشغال ارتش ادعا می کند که او در تلاش بود به اجرا کسی که بیش از یک دروغ است.”

سخنگوی پلیس اسرائیل میکی روزنفلد مرد گفت: “سوار وسیله نقلیه خود را به سرعت به سمت یک مرز افسر پلیس که زخمی شده بود به آرامی”.

افسر شده را تخلیه کردند و به یک بیمارستان است.

پلیس بلافاصله با انتشار یک ویدئو از این حادثه و هیچ راهی وجود دارد به طور مستقل بررسی حساب. اما پلیس منتشر شده از یک عکس که به نظر می رسد برای نشان دادن وسیله نقلیه و پس از آن تا به حال برخورد به پاسگاه.

Scene of a Palestinian ramming attack at an Israeli military checkpoint near the town of Abu Dis

یک مرد دعا در کنار جاده به عنوان ترافیک پشت در نزدیکی صحنه حادثه در یک ایستگاه بازرسی در نزدیکی شهر اورشلیم در کرانه [Ammar Yasser/رویترز]

‘فلسطین زندگی ماده”

ارشد فلسطینی رسمی Hanan Ashrawi به نام جامعه بین المللی را به “مراحل بتن” برای برگزاری اسرائیل پاسخگو بیش از احمد مرگ است.

“فلسطینی زندگی می کند مهم نیست,” او نوشت: در بیانیه ای با یادآوری ماه گذشته پلیس در قتل یک نوجوان مبتلا به اوتیسم فلسطینی در بیت المقدس.

او گفت که احمد بود در راه خود را به انتخاب کنید تا مادر و خواهر بودند که در حال آماده شدن برای عروسی خواهرش بعد از آن روز.

“اسرائیل نیز اقدام به تهمت احمد و بهانه قتل او. این بخشی از یک غم انگیز الگوی آشنا که در آن اسرائیل عادت استفاده نادرست بهانه که همه بیش از حد آشنا در حال حاضر برای توجیه کشتار فلسطینی ها توسط ماشه خوشحال سربازان” Ahrawi گفت.

فلسطینی ها و گروه های حقوق بشر نیز متهم نیروهای امنیتی اسرائیل با استفاده از نیروی بیش از حد و یا در برخی موارد باز کردن آتش سوزی در اتومبیل است که صرفا کنترل را از دست داده.

مدیر فلسطینی هلال احمر در بیت لحم تایید کرد که یک سرباز مانع فلسطینی پرسنل پزشکی از نزدیک و در سمت چپ بود به خونریزی فلسطینی ها گزارش شده است.

“احمد صائب عریقات, 27, مرد جوان زیبا. یک پسر. یک برادر. نامزد. عزیزم من پسر عموی” نورا Erakat حقوق بشر وکیل مستقر در ایالات متحده در توئیتر نوشت: به اشتراک گذاری عکس های خود را.

“اسرائیل بزدل ها به او شلیک چندین بار او را از چپ به خونریزی برای 1.5 ساعت و سرزنش او را برای مرگ او. امشب عروسی خواهرش او در ماه آینده. ما قادر به محافظت از او. من خیلی متاسفم” او نوشت.

روز سه شنبه حادثه می آید جلوتر از برنامه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به ضمیمه بخش هایی از کرانه باختری است.

نتانیاهو گفت که دولت را گام به سوی الحاق اسرائیل به شهرک سازی های غیر قانونی تحت قوانین بین المللی و دره اردن از 1 جولای به عنوان بخشی از یک گسترده تر ما در طرح. فلسطینی ها را رد کرده اند این برنامه و می خواهید بانک غرب به شکل بخشی از یک آینده فلسطین.

طرح های پیشنهادی را برانگیخت گسترده بین المللی انتقاد و هشدار که این حرکت می تواند منجر به خشونت است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>