اسرائیل سوگند در جدید gov را به نتانیاهو وعده الحاق فشار

اسرائیل در پارلمان سوگند یاد کرد در دولت جدید به رهبری بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و رقیب سابق خود Benny Gantz پایان دادن به طولانی ترین بحران سیاسی در تاریخ این کشور است.

پس از گذشت بیش از 500 روز بدون یک دولت با ثبات و سه مجمل انتخابات مجلس در 120 کرسی کنست تصویب سه سال در ائتلاف با 73 رای و 49 برابر. یک عضو غایب بود.

 

بیشتر:

دولت جدید تعیین شد, برای مقابله با بحران جدی در اولین هفته از جمله اقتصادی ویرانی های ناشی از کروناویروس و بلندی نبرد بر اسرائیل ممکن است الحاق بخش بزرگی از کرانه.

پرداختن به مجلس قبل از رای گیری نتانیاهو گفت: دریافتی دولت باید اعمال حاکمیت اسرائیل بر شهرک های یهودی نشین که غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

“از آن زمان به اعمال قانون اسرائیل و نوشتن یکی دیگر از شکوه فصل در تاریخ صهیونیسم” نتانیاهو گفت: این موضوع از شهرک های یهودی نشین در مناطق اشغالی فلسطین.

“این سرزمین هستند که ملت یهود به دنیا آمد و بزرگ شد او گفت:” از شهرک.

برای Gantz سابق ارتش ساخته شده هیچ اشاره ای هر امکان الحاق حرکت در متعاقب آن سخنرانی.

دو رقیب سابق توافق کردند تا سه سال دولت ائتلافی در ماه گذشته پس از بیش از 500 روز از بن بست سیاسی و سه مجمل انتخابات در کمتر از یک سال. تحت قدرت-های توافق نتانیاهو را در خدمت 18 ماه به عنوان نخست وزیر و سپس دست به Gantz.

دستور کار دولت جدید شامل امکان اعلام حاکمیت بیش از شهرک های یهودی نشین و دره اردن در کرانه عملا الحاق.

این حرکت به احتمال زیاد علت بین المللی داد و بیداد و التهاب و تنش در کرانه باختری است.

رهبران فلسطینی را تهدید به لغو توافق نامه های دو جانبه با اسرائیل اگر آن پیش می رود با برنامه ریزی به ضمیمه بخش هایی از کرانه – زمین آنها می خواهند به عنوان بخشی از یک دولت آینده – در اوایل ژوئیه 1.

پادشاه Abdulla دوم در همین حال هشدار داد که اسرائیل یک “عظیم جنگ” اگر آن رفت جلوتر با برنامه در حالی که اتحادیه اروپا مسئول سیاست خارجی گفت: بلوک خواهد با استفاده از “همه ما ظرفیت های دیپلماتیک” به تلاش برای منصرف کردن دولت جدید از پیش رفتن با این حرکت تایید شده در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح میانه طرح است.

اسرائیل در دولت جدید به چالش کشیده شده بود در دیوان عالی کشور با مخالفان استدلال نتانیاهو فاقد شرایط لازم برای حکومت با توجه به تعدادی از کیفرخواست فساد. آنها همچنین گفتند که مقررات خاصی در ائتلاف مقابله شکست قانون است.

اما دادگاه در اوایل این ماه که “هیچ دلیل قانونی برای جلوگیری از تشکیل یک دولت” به رهبری نتانیاهو که منکر فساد.

آن اضافه شده است که با تصویب این ائتلاف آن “بود و نه به دنبال کاهش شدت اتهامات” علیه نتانیاهو اما به این نتیجه رسیدند که کسانی که می تواند به کار گرفته شده در دادگاه است که با توجه به شروع on May 24.

در حالی که اسرائیل قانون میله وزیران از خدمت در حالی که تحت کیفرخواست وجود چنین قانون برای نخست وزیر.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>