اسرائیل بازدید سایت های حماس در غزه را لغو کاستن از محدودیت های

اسرائیل حرکت به reimpose اقدامات در محاصره غزه با هدف وخیم تر شدن شرایط زندگی تحت مداوم محاصره خواهد شد “افزایش تنش” سخنگوی حماس گروهی که حاکم محاصره کرد.

“اسرائیل اقدامات کاهش ماهیگیری منطقه و لغو مجوزها از تجار و بازرگانان با هدف محکم کردن محاصره خواهد شد و افزایش تنشها” Hazem قاسم گفت: Al Jazeera.

قاسم سخنان آمد و در مدت کوتاهی پس از اسرائیل اعلام کرد روز یکشنبه که در آن لغو خواهد اندکی کاستن از محاصره غزه است که تحت مهر و موم شده زمین, دریا و هوا محاصره بیش از یک دهه در پاسخ به اتهام شلیک راکتی از نوار.

پیشتر در روز یکشنبه تیاو نظامی اسرائیل گفت: آن را راه اندازی یک سری از حملات هوایی هدف قرار دادن حماس در سایت در غزه پس از دو راکت از محاصره به سمت شهرک های اسرائیلی.

منابع فلسطینی گفت: اسرائیل هواپیما را هدف قرار حماس در سایت در مرکز غزه یک شبه. وجود دارد هیچ گزارشی از تلفات.

بیشتر:

نظامی اسرائیل سخنگوی Avichay Adraee گفت: در یک صدای جیر جیر که اسرائیل جنگنده هوایی جت ها و هلیکوپتر ضربه های متعدد اهداف حماس در غزه از جمله یک پایگاه نظامی.

حمله آمد چند ساعت پس از ارتش اسرائیل گفت: دو فروند راکت از غزه به سوی اسرائیل است. بدون آسیب گزارش شده است و هیچ گروه های فلسطینی در غزه مسئولیت پرتاب موشک.

تصمیم به قراضه اندکی سهولت محاصره در پاسخ به اتهام حمله راکتی شامل پوسته پوسته شدن پشت در های مجاز ماهیگیری در منطقه غزه است. هدف اولیه توسعه به افزایش غزه را کتک اقتصاد است که به شدت متکی به بخش ماهیگیری.

“گسترش منطقه ماهیگیری, بازسازی 500 مجوز تجاری و تحویل سیمان لغو شده اند” از آنجا که موشک آتش COGAT اسرائیل یک واحد نظامی که مسئول مسائل غیر نظامی در سرزمین های تحت اشغال در بیانیه ای گفت.

‘پاسخ تند’

در اوایل این هفته مقامات امنیتی اسرائیل هشدار داده بود که “سخت نظامی پاسخ” اگر حملات از غزه به اسرائیل را متوقف کند.

در جلسه کابینه on, یکشنبه, نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو گفت: “ما قبول نمی کند هر گونه تجاوز از غزه. فقط چند هفته پیش ما در زمان بالا فرمانده جهاد اسلامی در غزه و من پیشنهاد می کنم که جهاد اسلامی و حماس در بازخوانی خاطرات خود را.”

اظهار نظر نتانیاهو, نظرات, قاسم گفت: “این تهدیدات بی پایان هستند. حماس علاقه مند است در هر افزایش, اما اگر این امر اتفاق می افتد [حماس] را دفاع از مردم خود در برابر هر گونه تجاوز اسرائیل.”

نزدیک به ارز روزانه از حملات میان اسرائیل و گروه های فلسطینی در غزه همچنان ادامه دارد و پس از آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد و خود را به اصطلاح میانه طرح در ماه گذشته.

رشد توت فرنگی در غزه

فلسطینی ها باید صریحا رد تهمت پیشنهاد ارائه می دهد که آنها محدود خود حکومت در تکه های پراکنده از خاک با سرمایه در حومه بیت المقدس در حالی که اجازه دادن به اسرائیل برای ضمیمه بخش های بزرگی از غرب بانک.

از سال 2008 اسرائیل برپا سه جنگ در غزه و کشتار هزاران نفر از مردم عمدتا غیرنظامیان فلسطینی.

اسرائیل به مدت طولانی برگزار حماس را مسئول خشونت ها از غزه می گوید: اسرائیل مسئول دولت از خشم و فشار وارده بر ساکنان غزه به دلیل ادامه محاصره.

سال گذشته حماس به تدریج به شکل غیررسمی توافق با اسرائیل در تلاش برای کاهش بیش از 12 سال محاصره غزه توسط مصر و اسرائیل است.

شکننده آتش بس موافقت نامه معمولا میانجیگری توسط همسایه مصر و سازمان ملل متحد.

گروه های حقوق بشر و منتقدان محاصره به عنوان مجازات دسته جمعی از دو میلیون نفر هشدار دهنده از تاثیر آن بر انسان دوستانه شرایط در غزه.

گزارش اضافی توسط Maram Humaid

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>