اسرائیل و اتحادیه اروپا به نتانیاهو, edge, کوتاه اما اکثریت

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به دست آورد کرسی در اسرائیل انتخابات در روز دوشنبه با توجه به خروج زود هنگام انتخابات قرار داده است که او تقریبا در درک از جناح راست ائتلاف حاکم.

اما معلوم نیست که آیا نتانیاهو می گوید یک اکثریت پارلمانی مورد نیاز برای ادعای پیروزی.

خروج سنجی در اسرائیل اصلی تلویزیون کانال های پیش بینی شده نتانیاهو و حزب لیکود و مذهبی و ملی متحدان را ضبط 60 کرسی ترک آن یک کرسی کمتر از اکثریت مورد نیاز برای ادعای پیروزی.

نتانیاهو و حزب لیکود برنده حدود 37 صندلی جلوتر از رقیب خود Benny Gantz از میانه آبی و سفید داد با توجه به کانال های رسانه ای.

این نتایج اولیه پس از یک مبارزه انتخاباتی کشور در انتخابات کمتر از یک سال.

بیشتر:

اگر نتایج نهایی به نتانیاهو یک اکثریت پارلمانی این امر هموار کردن راه برای یک دوره جدید و او را افزایش می دهد به عنوان او آماده برای رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی.

اما اگر او می افتد کوتاه این کشور در سال بن بست سیاسی ادامه خواهد داد و آن را به طور بالقوه می تواند به صورت یک چهارم متوالی انتخابات.

اسرائیل و اتحادیه اروپا اغلب مبهم و نتایج نهایی می تواند تغییر کند. نتایج رسمی هستند و انتظار می رود در طول شب.

نظر سنجی برای 6.4 میلیون واجد شرایط رای دهندگان باز در 7 (05:00 GMT) و در بسته 10pm (20:00 GMT).

شهروندان اسرائیلی در سن 18 و بیش از, از جمله کسانی که زندگی در شهرک های غیر قانونی در اشغال بیت المقدس شرقی و کرانه شد واجد شرایط برای رای دادن.

4.8 میلیون فلسطینی زندگی می کنند به حمله اسرائیل به اشغال نظامی در شرق اورشلیم و کرانه غربی و غزه ندارد حق رای.

وجود دارد کمی هیاهو در روزهای منتهی به رای با فقدان قابل توجه کمپین پوستر و تظاهرات در خیابان. با رای دهندگان خستگی به وضوح یک عامل پس از بی نتیجه نظرسنجی در ماه سپتامبر و مارس میزان مشارکت در انتخابات می تواند به اثبات می تواند تعیین کننده باشد.

انتخابات اسرائیل: شهرک های غیر قانونی در انتخابات برنامه

روز انتخابات یک روز تعطیل ملی در اسرائیل اما سه تکرار رای و ترس از جدید شیوع کروناویروس که تا کنون نگه داشته شده است تا حد زیادی در بررسی نگاه به مانع مشارکت مردم است.

اسرائیل راه اندازی برخی از 15 ایستگاه اجازه می دهد تا رای گیری توسط صدها نفر از اسرائیلی ها که دستور داده شده است به باقی می ماند در خانه قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

الجزیره Imran Khan, گزارش, از غرب بیت المقدس گفت: ماهها بن بست سیاسی چپ داشتند عمومی نا امید.

“آنها می گویند که سیاستمداران مورد نیاز برای این مرتب کردن در انتخابات و نه این یکی. با این حال که خشم نشده منجر به بی تفاوتی. در واقع آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که مردم را برای رای دادن به این امید که این یکی از تعیین کننده خواهد بود” خان گفت.

بیشتر صندلی های انتظار برای لیست مشترک

مشترک لیست اتحاد چهار احزاب که عمدتا به نمایندگی از شهروندان فلسطینی اسرائیل نیز خواست مردم را به پای صندوق های رای.

با توجه به نظر سنجی مشترک لیست به رهبری Ayman عوده انتظار می رود را به نفع خود یک رکورد 14-15 از کنست را 120 کرسی بهبود آن سپتامبر نشان دادن زمانی که آن را موفق به کسب 13 کرسی است.

بسیاری از شهروندان فلسطینی با تابعیت اسرائیلی گفت: آنها رای گیری به عنوان یک واکنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادی طرح خاورمیانه است.

به شدت وزن را به نفع اسرائیل مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری خود را مدتها در انتظار طرح در اواخر ماه ژانویه در کنار نتانیاهو در یک رویداد در کاخ سفید است.

اسرائیل به شهروندان فلسطینی را بلند گفت: آنها درمان نمی شود که در برابر اسرائیل رو سیستماتیک تبعیض در قانون و سیاست است.

ائتلاف

زیر سپتامبر انتخابات و در یک پیشنهاد به حذف نتانیاهو مشترک لیست را تایید کرده Gantz برای نخست وزیر پس از حزب او برنده ترین صندلی شکستن نزدیک به 27 سال استاندارد نه حمایت از یک نامزد.

در طول مبارزه برای آخرین دور از انتخابات Gantz گفت: برای ساخت یک ائتلاف تنها با یک یهودی اکثریت در یک تلاش آشکار برای پیروزی جناح راست رای دهندگان.

بسیاری از تحلیلگران اشاره کرده اند که در آن دشوار خواهد بود برای آبی و سفید به شکل یک ائتلاف مشترك بدون لیست.

ائتلاف هنجار به عنوان برنده اکثریت 61 کرسی لازم برای تشکیل دولت است.

Gantz می گوید او سوغات یک دولت ائتلافی با حزب لیکود اما تنها اگر آن rids خود را از آن دیرین رهبر به دلیل اتهامات فساد علیه او است. نتانیاهو که هنوز برخوردار از حمایت گسترده در حزب خود اصرار دارد او باید باقی می ماند به عنوان نخست وزیر در هر وحدت مقابله.

200229175701128

ماه گذشته نتانیاهو شد, اتهام رشوه, نقض اعتماد و تقلب در سه مورد فساد, که می تواند آسیب و پیشنهاد خود را به ماندن در اتاق. نتانیاهو که به دادگاه می رود در مارس 17, تکذیب اتهامات عنوان شده علیه.

با حرفه ای خود را در خط نتانیاهو در مبارزات انتخاباتی است خشمگینانه. او سخت به نوبه خود به سمت راست و به امید وحدت ملی خود را پایه امیدوار به گسترش و ضمیمه شهرک سازی در مناطق اشغالی کرانه باختری است.

آویگدور لیبرمن که منجر به راست Yisrael Beiteinu حزب یک بار دیگر بافندگی را به عنوان یک پتانسیل kingmaker با نه نتانیاهو و نه Gantz قادر به امن یک اکثریت پارلمانی بدون حمایت خود را.

لیبرمن مرتکب نشده خود را به هر دو نامزد هر چند او قول داده است که وجود خواهد داشت نه یک چهارم انتخابات.

“حتی پس از نتایج در 24 ساعت آینده, هنوز هم وجود دارد gonna be بسیاری از فعالیت سیاسی بسیاری از معامله و ساخت و بسیاری از مردم در حال رسیده به توسط [Gantz و نتانیاهو]” خان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>