اسرائیل ادعا می کند حملات هوایی مرگبار در نزدیکی سوریه به دمشق و غزه

دو جهاد اسلامی مبارزان کشته شده اند در یک اسرائیلی در حمله هوایی در دمشق گروه مسلح گفته است که اسرائیل با تایید این حمله در پایتخت سوریه و همچنین در غزه.

بیانیه ای از جهاد اسلامی مسلح بال روز دوشنبه گفت: دو مرد بودند که اعضای این گروه کشته شدند در “صهیونیستی بمب گذاری در دمشق” است که در محل اواخر یکشنبه شب.

بیشتر:

قبلا اسرائیل در آن گفت: راه اندازی این حمله در جنوب دمشق زیر آتش موشک از غزه.

“در Adeliyah منطقه خارج از دمشق یک جهاد اسلامی مرکب زده بود مورد استفاده به عنوان یک مرکز اسلامی با فعالیت در سوریه” به آن اضافه شده در حالی که تایید چندین حملات دیگر در غزه.

این نادر است برای آنها را به ادعا می کنند این حملات به طور مستقیم.

الجزیره همچنین دریافت تایید مستقل درباره حملات هوایی در غزه.

تصاویر دریافت شده توسط الجزیره نشان داد یک توپ از آتش و نور آسمان شب در یکی غزه محله به عنوان دود غلیظ افزایش یافت. وجود دارد هیچ گزارش فوری در پی نداشت.

جهاد اسلامی به اجرا در سرزمین های فلسطینی و سوریه و اخراج بیش از 20 موشک از غزه در سراسر یکشنبه.

اسرائیل پس از پاسخ ایران ‘آتش موشک در جولان اشغالی

خبرگزاری فرانسه خبرنگار در دمشق شنیده چندین انفجار قوی در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب به وقت محلی (22:00 GMT).

به ناظر حقوق بشر سوریه گفت: این حملات بودند “در نزدیکی فرودگاه بین المللی دمشق”.

دولت سوریه خبرگزاری سانا گفت: “بسیاری از موشک های دشمن به ضرب گلوله کشته شدند را قبل از رسیدن به اهداف خود” تاکید کرد که “هیچ فرودگاه” زده شد.

قبلا سانا گفت ضد دفاع هوایی فعال بودند در برابر حملات “در دمشق منطقه”.

پس از شروع بحران سوریه در سال 2011 اسرائیل انجام داده است صدها نفر از حملات در سوریه به طور عمده هدف قرار دادن نیروهای دولتی و همچنین متفقین نیروهای ایرانی و حزب الله و مبارزان.

یک حمله موشکی سرزنش اسرائیل در اواسط ماه فوریه کشته شدن سه سوری و چهار ایرانی مبارزان در فرودگاه دمشق منطقه با توجه به سوریه رصدخانه.

ایران یک متحد دمشق و ارائه کرده است مشاوران نظامی و ارسال جنگنده و مواد پشتیبانی برای کمک به بشار اسد نیروهای دولتی در نه سال جنگ داخلی.

اسرائیل در نظر ایران یک تهدید امنیت ملی و می گوید آن را تحمل کند ایران با حضور در مرزهای خود است.

در ماه نوامبر اسرائیل را هدف قرار دو عضو ارشد جهاد اسلامی فرماندهان در یک حمله همزمان کشتار در غزه و دست دوم در سوریه است.

در آن زمان جنگنده های اسرائیلی شلیک سه موشک در خانه رسول اکرم (ص) al-Ajouri یک عضو جهاد اسلامی را رهبری زندگی در تبعید. او آسیب نمی شود اما پسر او و نوه کشته شدند.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>