اسرائیل و آلمان با رئیس جمهور دیدار برلین یهودی مدرسه اصرار آموزش و پرورش در گذشته

اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین گفت: دانش آموزان بیشتری باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود نسل های آینده یاد هولوکاست. آلمان فرانک والتر اشتاین مایر خواست کودکان را به بازدید از موزه ” ید و شم و سابق نازی ها اردوگاه های مرگ.

Rivlin گفت: دانش آموزان در برلین موسی مندلسون یهودی دبیرستان در روز سه شنبه که ارتباط بین مردم در سراسر جهان بود “مهم ترین چیزی که” برای ایجاد یک جامعه فراگیر. او همچنین گفت که “متاسفانه سیاستمداران در روز ما [هستند] با استفاده از نفرت به منظور به دست آوردن قدرت سیاسی” بدون توضیح.

“مهم ترین چیز این است که به ترس” Rivlin, گفت:, و اضافه کرد که او نقل مکان کرد و برای دیدار با جوان یهودیان آلمانی.

مشترک خود را در دیدار با اشتاین مایر به دنبال حضور خود را در روز دوشنبه بزرگداشت در آشویتس-برکناو از سالگرد 75 از اردوگاه آزادی توسط نیروهای اتحاد جماهیر شوروی در 27 ژانویه 1945.

ادامه مطلب: نظر — 75 سال پس از آشویتس آلمان باید بیشتر برای مبارزه با یهودی ستیزی

این مدرسه به نام بعد از قرن 18 یهودی-آلمانی فیلسوف موسی مندلسون در حال حاضر دارای 441 دانش آموزان 60 درصد از آنها یهودی هستند. حدود 15 درصد از ملیت های دیگر از آلمانی, برخی با ریشه در شرق اروپا است.

بین سال 1942 و 1945 هیتلر ناسیونال سوسیالیست [نازی] رژیم استفاده کرده بودند برخی از ساختمان ها در سایت مدرسه به عنوان یک اردوگاه به اخراج برلین یهودیان به اردوگاه مرگ سیستم.

Rivlin, معرفی خود با نام مستعار “Ruvi” گفت: دانش آموزان: “ما در حال حاضر چهارم, پنجم و ششم نسل بعد از هولوکاست و جنگ جهانی دوم است.”

راه را باید یافت Rivlin گفت: برای اطلاع رسانی به افراد جوان و فرزندان خود را در مورد آنچه اتفاق افتاده است به عنوان آخرین بازماندگان عبور دور.

Steinmier در ضمن تاکید کرد که باید برای مقابله با اغلب مهلک تاثیر رسانه های اجتماعی که آغاز شده بود به رقابت با کودکان بیشتر از معمول آموزش در مدرسه و در خانه است.

“اطلاعات کافی نیست. اطلاعات باید همراه با تجربه” اشتاین مایر گفت: نشان می دهد که افراد جوان باید نظر بازدید اسرائیل آن ید و شم یادبود و یا دیگر بناهای یادبود در سابق اردوگاه مرگ سایت به شکل خود برداشت.

با اشاره به سودای یهودی ستیزی در سراسر جهان Rivlin گفت: باید آن را دنبال و با تمام ابزارهای قانونی همراه با زیادی مدنی تعهد به مقابله با نژادپرستی است.

اشتاین مایر خواسته دانش آموزان بین سن 15 و 17 مورد تجارب منفی آنها مواجه شده بود در گذشته است. یک دختر صحبت از ضد یهودی حمله به یکی از دوستان او در یک مدرسه متفاوت. یکی دیگر از تیره پوست زن دانش آموز گفت Rivlin که در مدرسه قبلی یک معلم تا به حال یک بار یک بار به او گفت: “اگر هیتلر هنوز زنده بودند شما خواهد بود مرده است.”

Rivlin تشویق افراد جوان به پوشیدن ستاره داوود علنا چرا که “در یک جهان آزاد” هر کس حق بیان خود آزادانه.

در چهارشنبه Rivlin آدرس آلمان فدرال پارلمان در عبری در یک مراسم به یاد داشته باشید 6 میلیون قربانی هولوکاست.

ipj/msh (dpa AP epd)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>