نشینان در لزبوس بلوک اردوگاه و پورت به عنوان پناهنده ورود سنبله

لزبوس یونان – ورود پناهندگان در جزیره لزبوس در روز یکشنبه گفت: داستان نشان می دهد دولت ترکیه شرکت تصمیم گرفتند مردم قاچاقچیان در سیاست خود را از طلوع پناهجویان غرب در اروپا است.

یک گروه از 28 سوریه و مردم از چند ملیت آفریقایی نشسته در ساحل در نزدیکی Mytilene فرودگاه تحت مراقبت و مواظبت چشم از پلیس انتظار گرفته شود برای ثبت نام.

بیشتر:

“من در کلیسا با همسر و قاچاقچیان آمد به کلیسا و به ما گفت که اگر ما می خواستیم برای رفتن به یونان ما می تواند بر روی یک قایق به صورت رایگان. و ما رفت و با او به ساحل و در قایق” یک کنگو مرد الجزیره گفت: بدون بیان نام خود را.

یک مرد از سیرالئون رخ داده است به راه رفتن گذشته ساحل در آن زمان است. “من پرسید اگر من می تواند به آنها گفت:” شما می توانید بروید.’ من نمی مجبور به پرداخت هر چیزی,” او گفت:.

این قایق لاستیکی که مردان وارد شد bobbing در shallows. پلیس حذف آن قایقران موتور.

این تجارب نشان می دهد که ترکیه با قاچاقچیان شده است شرکت تصمیم گرفتند به دنبال سیاست های دولت از هل دادن مردم غرب اما معلوم نیست چه کسی پرداخت قاچاقچیان.

سخنگوی دولت Stelios Petsas در بیانیه ای گفت: “به جای محدود کردن شبکه های از مردم قاچاقچیان ترکیه خود را تبدیل به یک قاچاقچی.”

یکشنبه شب بیش از 500 نفر وارد شده بود در یونان شرقی جزایر دریای اژه از ساموس Chios و لزبوس در 13 جداگانه قایق و عملیات نجات ادامه شدند.

200226120551774

این یک افزایش قابل توجهی در 151 کرده و با قایق در روز شنبه و در اولین روز قابل ورود از ترکیه افتتاح شد مرزهای خود را به سوی اروپا در روز پنج شنبه.

یونان بسته درب

در آن چشمگیر ترین واکنش در طول بحران به تاریخ ” نخست وزیر یونان اعلام کرد او در انجماد برنامه های کاربردی پناهندگی پس از جلسه شورای امنیت ملی.

“همانطور که در حال حاضر ما نمی خواهد در پذیرش هر گونه برنامه های کاربردی پناهندگی برای یک ماه” Kyriakos Mitsotakis توییتی در روز یکشنبه. یونان در حال حاضر در حال پردازش 125,000 برنامه ها و تجدید نظر.

یونان نیز با استناد به ماده 78 این پیمان در عملکرد اتحادیه اروپا که اجازه می دهد تا اتحادیه اروپا به یونان موافقت کنند با کمک یک “وضعیت اضطراری مشخصه ناگهانی جریان اتباع کشورهای ثالث”.

سخنگوی دولت Stelios Petsas توصیف هجوم پناهندگان از روز پنج شنبه به عنوان “ناگهان عظیم سازمان یافته و هماهنگ فشار جمعیت حرکت از شرق”.

“این [جمعیت] جنبش است که تشویق و کارگردان ترکیه در برابر تعهدات خود در اتحادیه اروپا و ترکیه بیانیه” Petsas گفت.

بیانیه امضا شده در مارس 2016 متعهد اتحادیه اروپا و ترکیه برای حفاظت از مرزهای مشترک و قبول بازگشت از اتباع کشور سوم که واجد شرایط نیست ،

دولت همچنین اعلام کرد که با توجه به آن هماهنگ و سنجیده طبیعت, آخرین هجوم پناهندگان “است و هیچ ربطی به بین المللی, قانون پناهندگی که تنها نگرانی موارد فردی”.

یونان خواهد شد از این رو شروع به اخراج مهاجران جدید به کشورهای خود در هر زمان ممکن است بدون شناسایی آنها و ضبط ورود خود را به عنوان معمول است روش.

غیر قابل کنترل جریان

روز یکشنبه ramped تا ورود در Lesvos نمی شد به اندازه کافی برای ایجاد یک لجستیکی مشکل برای مقامات, اما به اندازه کافی به برخی از مردم از لزبوس اضطرابی که آنها ممکن است یک بار دیگر چهره, نوع کنترل نشده پناهندگان جریان با تجربه در 2015.

بسیار تغییر کرده است پس از آن. آلمان است و دیگر باز کردن درهای خود را به مستند نشده پناهجویان و وجود حصار سیم خاردار کشش در سراسر یونان مرز شمالی.

اتحادیه اروپا جابجایی برنامه زیر که دیگر کشورهای اتحادیه اروپا صورت گرفت در برخی از یونان پناه-پردازش بار از بین رفته است.

این بار پناهندگان خواهد شد که جایی برای رفتن اما یونان که در حال حاضر پردازش 125,000 برنامه ها و تجدید نظر.

Lesvos refugees

نشینان در Thermi در لزبوس جلوگیری از پناهندگان از پیاده پس از coastguard یدک خود را زده قایق [جان Psaropoulos/الجزیره]

برخی از ساکنان محلی مسدود پلیس وسایل نقلیه از Moria اردوگاه که در آن تازه واردان به طور معمول ثبت شده است. دیگران فراوان در بندر ماهیگیری از Thermi برای جلوگیری از پناهندگان از پیاده از یک قایق تفریحی در آبهای اطراف یدک وجود دارد.

ساکنان لزبوس هستند و نه فقط عصبانی است که رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان تلاش کرده است به weaponise پناهندگان با کارگردانی آنها را به سمت اروپا است.

آنها عصبانی هستند در دولت یونان برای داشتن یک موثر تر سیاست پس از به قدرت رسیدن در ماه ژوئیه گذشته امیدوار کننده برای قرار دادن مهاجرت تحت کنترل است.

بخشی از دموکراسی جدید دولت سخت تر پناهندگان سیاست شده است اجازه می دهد تا شماره های خود را به ساخت تا در جزیره به عنوان یک راه دلسرد بیشتر تازه واردان است.

200214215806963

تعداد آنها در جزیره لزبوس Chios, Leros کوس و ساموس که پذیرش مراکز به بیش از دو برابر پس از انتخابات هشت ماه پیش به 42,000.

“دولت در مورد تخلیه مردم و به جای آنها افرادی مجاز به شمع تا. کیفیت زندگی ما بهبود یافته است,” شهرداری عضو شورا Tasis بالی به الجزیره.

“ما نمی توانیم با استفاده از این بیمارستان به عنوان ما قبل از انجام. ما لازم نیست که پرسنل و تجهیزات به انتخاب کنید تا اضافی زباله. زمانی که پناهندگان صف در ATM ما نمی تواند رسیدن به آن است.”

‘انتظار’

دولت در تلاش است به چرخه را از مردم جزایر توسط بالا بردن سرعت پناهندگی خود را پردازش. آن کشیده شده یک خط در زیر تمام برنامه های ثبت شده در سال گذشته و خواست پناهندگی سرویس به فرایند جدید همه آنهایی که در کمتر از دو ماه در تلاش برای ارسال رد متقاضیان بازگشت به ترکیه به عنوان به سرعت به عنوان آنها می رسند.

این ناخشنودی در میان مسن متقاضیان و باعث آنها را به شورش در اوایل این سال است.

“ما تا به حال یک مصاحبه این ماه, 26 فوریه, اما آنها را ندارد ، آنها می گویند ما فقط مصاحبه از مردم از این سال و با ما مصاحبه در 10 ماه” Abdul “حبیب” یک مرد افغان الجزیره گفت:. او و همسرش و دو دختر کمتر از سن قانونی پسران در حال زندگی در یک چادر تن به تن در یک تاکستان در Moria اردوگاه.

همچنین در حال حاضر کسی نمیداند که آیا ترکیه را افتخار خود را کلمه به دریافت عودت داده جدید سیاسی. ترکیه و اتحادیه اروپا امضا تبادل متقابل از مهاجران غیرقانونی در مارس 2016.

حتی کسانی که برای دریافت پناهندگی باید صبر کنید به ترک لزبوس. سفیر و خانواده خود را واجد شرایط برای پناهندگی چرا که او به عنوان یک گارد امنیتی برای نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

“ما همه دریافت پناهندگی. ما فقط در حال انتظار برای بلیط به ترک. ما شده ایم در انتظار دو ماه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>