است ووهان coronavirus شیوع تهدید یازدهم را نگه دارید و به قدرت ؟

مرگبار شیوع کروناویروس در ووهان چین است اثبات می شود یکی از بزرگترین آزمون های رئیس جمهور یازدهم Jingping هشت سال رهبری است.

گسترش سریع این بیماری که برای اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر درخواست مقامات چینی به محل مرکزی شهر و مناطق اطراف آن تحت بی سابقه مستند زايش میلیون ها نفر به خانه های خود.

از آنجا که اندازه گیری شدید اعلام شد در ژانویه 23, خشم, رشد کرده است در رسانه های اجتماعی چینی با برخی از مقامات متهم خودداری از اطلاعات عمومی و آهسته به واکنش نشان می دهند هنگامی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

برخی از 636 نفر کشته شده اند در وقوع, در حالی که حداقل 31,161 دیگران کاهش یافته است بیمار با توجه به دولت در روز جمعه.

بیشتر:

در میان خشم و سرخوردگی چین قدرتمند ترین حاکم بر بدن اذعان کرد در اوایل این هفته “کاستی ها و مشکلات” در پاسخ به بحران است. اگر آن را انجام نداد بیشتر در این بیانیه نادر بود پذیرش خطا برای دفتر سیاسی کمیته دائمی.

یازدهم که ریاست این جلسه به نام “مصمم اقدامات در مهار گسترش این بیماری همه گیر” و هشدار داد کسانی که کسانی که نافرمانی کمیته فرمان با توجه به دولتی Xinhua news agency.

اعضای این کمیته همچنین تعیین شیوع به “یک آزمون بزرگ چین سیستم و ظرفیت برای حکومت” و گفت: “ما باید در مجموع تجربه و قرعه کشی یک درس از آن” با توجه به انتخاب.

در این بیانیه برخی از ناظران می گویند که عهد به رشد نگرانی در میان چین رهبران از آنچه به وقوع می تواند به معنای این کشور را شدیدا تحت کنترل نظام سیاسی.

که: کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی’

در حالی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) ستایش کرده است چین برای اقدامات فوق العاده آن را در زمان برای محدود کردن گسترش ویروس و همچنین به عنوان سرعت که با آن دانشمندان خود را شناسایی ژنوم یک کارشناس گفت: بار مالی که مقامات گرفته نشده بود گام های مناسب در مراحل اولیه وقوع.

جان مکنزی عضو که کمیته اضطراری گفت: مقامات در ووهان “سعی در حفظ چهره آرام در حالی که برای.

ژو Xianwang شهردار ووهان بعد گفت: دولت از رسانه های محلی و دولت پاسخ بود “به اندازه کافی خوب نیست” و ارائه به استعفا. او همچنین گفت: اطلاعات در مورد شیوع بیماری به اشتراک گذاشته نشده بود به سرعت به اندازه کافی اما تأخیر در بوروکراسی دولتی.

Li Mingjiang هماهنگ کننده چین برنامه در Nanyang فن آوری دانشگاه در سنگاپور گفت: مقامات محلی “ساخته شده و عمده پیش بینی غلط” وجود دارد و “بدون شک” که یازدهم را دستور داد تا سریعتر پاسخ او شده بود و بی درنگ اطلاع از وضعیت در ووهان.

Standing Committee - Xi Jinping

رئیس جمهوری چین (مرکز) با شش تن دیگر از اعضای دفتر سیاسی کمیته دائمی چین [فایل: وانگ ژائو/خبرگزاری فرانسه]

دیگر تحلیلگران با این حال اختلاف نظر داشتند.

استیو Tsang مدیر موسسه چین در SOAS دانشگاه لندن استدلال این بود که رئیس جمهور بود که به مسئولیت.

“شما نمی توانید او را به عنوان بی چون و چرای بلامنازع رهبر چین از یک سو و سپس می گویند که در سازمان دیده بان خود را تحت اتهام خود را ویروس است که در حال رسیدگی به شدت و آن را به چیزی برای انجام با او” Tsang, گفت:, و اضافه کرد که یازدهم به کار گرفته بحران “بسیار بد”.

پس از تبدیل شدن به رئیس حزب کمونیست در سال 2012 دولت و رئیس جمهور سال بعد یازدهم تبدیل کرده است دفتر خود را در حالی که همچنین سرکوب مخالفان سفت و کنترل بر رسانه ها و اینترنت و نظارت گسترده مبارزه با فساد کمپین که منتقدان می گویند به هدف پاکسازی مخالفان.

حزب کمونیست در سال 2018 نیز لغو محدودیت مدت در ریاست جمهوری یک حرکت است که می تواند اجازه می دهد یازدهم برای ماندن در تاریخ به عنوان رئیس جمهور زمانی که در دوره دوم به پایان می رسد در سال 2023.

Tsang پیش بینی یازدهم تنها اعمال کنترل اگر خشم عمومی رشد بیش از coronavirus بحران است.

“کسی که چالش Xi Jinping درون حزب را خرد خواهد شد. آنها می دانند که او بی رحم است.”

Beijing, China

مسافران پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن در خارج از ایستگاه راه آهن پکن در پکن روز شنبه, ژان. 20, 2020. چین گزارش روز دوشنبه یک افزایش شدید در تعداد افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی از جمله موارد برای اولین بار در پایتخت. وقوع همزمان با کشور شلوغ ترین سفر دوره میلیون ها نفر به عنوان هیئت مدیره قطار و هواپیما برای ماه تعطیلات سال جدید. (AP Photo/علامت Schiefelbein) [آسوشیتد پرس]

ریچارد جواد حیدریان آسیا-اقیانوسیه تحلیلگر سیاسی و عامل به طور منظم به شورای روابط خارجی گفت: شی جین پینگ “کیش شخصیت” است که در هسته این مشکل به دلیل آن ساخته شده مقامات محلی بیشتر ترس از ارائه “خبر بد” به پکن.

“مشکل با شی جینپینگ را به بی پروایی نشان دادن و سریع تمرکز قدرت مثل هیچ کس پس از مائو تسه تونگ” او گفت:, مقایسه زمان رییس جمهوری به رهبر موسس جمهوری خلق چین است.

این گسترده قدرت شده اند باید کافی برای Xi قاطعانه به آدرس آخرین بهداشت بحران گفت: Heydardian که مستقر در پایتخت فیلیپین, Manila. در عوض مقامات محلی “ترس” از یازدهم خشم تلاش برای پنهان کردن این وضعیت حتی به عنوان مقامات بهداشت هشدار داده که به این ویروس جدید.

Coronavirus: راه رفتن در اطراف زمین صفر

“دانشمندان بودند جلوتر از انتظارات است. اما در شرایط چین در حال باز کردن به مردم خود و قرار دادن در اقدامات لازم در داخل کشور ما هنوز هم شاهد تاخیر و اگر پوشش نمی دهد تا” Heydardian اضافه شده است.

که چینی مقامات بهداشت اطلاع داده شود که در مورد یک پنومونی با علت ناشناخته در تاریخ 31 دسامبر پیشنهاد دولت مرکزی در پکن آگاه بود از گسترش این بیماری در ووهان در اوایل اما موفق به عمل به سرعت او گفت:.

اقتصادی خرید اینترنتی

Coronavirus شیوع نیز ضربه زدن به اقتصاد چین که در حال حاضر در مواجهه با برخی از headwinds قبل از بحران آغاز شد گفت: Calvin چنگ یک کارشناس اقتصاد چین و تجارت در موسسه استراتژیک و مطالعات بین المللی در کوالالامپور مالزی.

در کوتاه مدت بحران است تقلیل هزینه های متعدد به عنوان محدودیت های مسافرتی و فروشگاه تعطیلی معنی بیشتر مردم به ماندن در خانه با وجود سال جدید قمری جشن, او گفت:.

با توجه به بلومبرگ گزارش تا آنجا که $140bn در هزینه در طول سال جدید قمری تعطیلات محو شد به دلیل شیوع. و یک دولت چین اقتصاددان گفت: شیوع بیماری می تواند کشیدن رشد اقتصادی زیر پنج درصد است.

Shanghai, China

با توجه به بلومبرگ گزارش تا آنجا که $140bn در هزینه در طول سال نو چینی تعطیلات محو شد به دلیل شیوع. Aly آهنگ [ایسنا]

در دراز مدت آن را نیز می تواند باعث اختلال در تولید صنعتی با بسیاری از کارگران قادر به بازگشت به کار موثر نه تنها کارخانه درآمد بلکه کارگر درآمد چنگ اضافه شده است.

که باعث می شود نه تنها چین بلکه جهان ،

“به طور کلی رشد اقتصادی جهانی خواهد بود قطعا تاثیر منفی می گذارد. تنها سوال این است که چقدر. و دوباره این بستگی دارد که آیا وقوع خواهد شد به عنوان پیش بینی شده و در چگونه سریع و چگونه موثر چینی پولی و محرک های مالی خواهد بود” چنگ گفت.

اما چنگ گفت که او شک و تردید آن را اثر معنیداری بر Xi سیاسی ایستاده است.

“همانطور که با هر گونه بحران در هر نقطه به احتمال زیاد وجود خواهد داشت برخی گله مند است,” او گفت:.

“مقامات محلی و دیگر مقامات استانی کردم و مهمترين مقاومت مواجه جای رهبر, در بخشی به دلیل سانسور و محدودیت.”

Wuhan, China

چین با اعمال اقدامات سختگیرانه را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش coronavirus [Stringer/خبرگزاری فرانسه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>