است coronavirus هوابرد? آن را برای زنده ماندن تا ساعت یا چند روز در سطوح? مردان بیشتر در معرض خطر? سوال در مورد COVID-19

وجود دارد برخی از شایعات عجیب و غریب درباره COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید SARS-CoV-2, percolating در اینترنت: به برخی از این نامردان bioweapon طراحی شده برای انتقام اقتصادی آرماگدون در غرب; یک جناح چپ توطئه برای آسیب گشتند چشم انداز جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن; یک ویروس است که به بیرون درز از یک ووهان آزمایشگاه.

چنین پارانوئید حدس و گمان است که حداقل مدعی, بهداشت حرفه ای می گویند و تنها در خدمت به سیاسی جهانی بهداشت عمومی اورژانس و منحرف کردن اذهان از به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اقدامات برای مهار و/یا آهسته گسترش coronavirus. پس از گزارش پریدن از حیوانات به انسان ها را در یک بازار مواد غذایی در ووهان چین در اوایل ماه دسامبر و یا قبل از آن در حال حاضر به حداقل 118 کشور یا سرزمین. آن را بسیار مسری است و گاهی اوقات بیماری کشنده.

تئوری های توطئه سیاسی عمومی-بهداشت و درمان اضطراری و منحرف کردن اذهان از به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اقدامات است.

به عنوان جهان در تلاش برای آمدن به شرایط با چشم انداز COVID-19 تغییر راه ما معاشرت و کار مردم در حال ترک بدانم که آیا بازارهای مالی تا به حال یک واکنش افراطی به حال یکی دیگر از ویروس است که در نهایت محو شد و یا اینکه آیا این زمان برای دست و پنجه نرم کردن و توجه به هشدارهای این بیماری را جدی صادر شده توسط دولت و مقامات بهداشتی.

در اینجا MarketWatch شکسته شدن واقعیت و داستان در جهانی همه گیر:

است coronavirus هوابرد مانند سرخک?

هیئت داوران است. از جمعه آن به نظر نمی رسد به یک برنامه ویروس در ورید همان سرخک یا آبله مرغان گفت: لوئیس Ostrosky استاد و معاون طب داخلی در McGovern دانشکده پزشکی در هوستون تگزاس. “این یک ویروس است که سفر در قطرات است. این خبر بسیار خوبی است. با یک برنامه ویروس یک فرد می تواند آلوده کردن تمام اتاق.”

در حال حاضر برای خبر بد: Airborne انتقال است “قابل قبول” با توجه به مطالعه (که شده است نه کارشناسی) آنلاین پست این هفته از دانشمندان دانشگاه پرینستون دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و موسسه ملی بهداشت. محققان به این نتیجه رسیدند که این ویروس می تواند در هوا باقی می ماند برای “تا 3 ساعت پس از aerosolization.”

در این میان مقامات توصیه “اجتماعی فاصله” در فضاهای عمومی. “شما نیاز به لمس آلوده به ترشحات به آلوده شدن و یا به ظرف شش پا را از یک فرد بیمار است که سرفه یا عطسه” Ostrosky گفت. “مطالعات را در چه حد و قطرات کوچک پرواز است که تعداد سحر و جادو.” جلسه در فضاهای باز در تئوری می تواند به ویروس کمتر از یک فرصت برای گسترش یافته است.

چه مدت می تواند آن را در زندگی شما ؟

“این مشخص نیست چه مدت ویروس است که باعث Coronavirus باقی مانده در سطوح اما به نظر می رسد به رفتار مانند دیگر coronaviruses” سازمان بهداشت جهانی گفت. “مطالعات نشان می دهد که coronaviruses — از جمله اطلاعات اولیه در COVID-19 ویروس ممکن است بر روی سطوح باقی بماند برای چند ساعت یا چند روز.” دماهای بالاتر بر اساس زودتر coronaviruses به احتمال زیاد به کاهش آن — اما کارشناسان هشدار می دهند این رمان coronavirus ممکن است لزوما رفتن در آب و هوای گرمتر.

خود عمر نیز متفاوت خواهد بود بسته به نوع سطح متوسط و/یا رطوبت. حمام استقبال محیط زیست برای coronaviruses. “قبلی coronaviruses می توانید باقی می ماند مناسب در هوای سرد و مرطوب سطوح تا نه روز” Ostrosky گفت. بنابراین اگر شما در حال به اشتراک گذاری یک خانه با کسی که coronavirus او به شدت توصیه می کند در برابر همان حمام است.

توصیه می شود: ایتالیایی ها در تلاش برای تنظیم به حالت عادی در میان کشور coronavirus مستند

آسوشیتد پرس

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در یک آدرس به ملت از دفتر بیضی شکل کاخ سفید در روز چهارشنبه. او اعلام کرد تعلیق در سفر از اروپا به آمریکا
خواهد recirculated هوا در هواپیما من بیمار است ؟

در پرواز اکسیژن است که احتمالا از کیفیت بالاتر از هوا در خانه خود را. “اگر شما یک فرد آلوده در جلوی هواپیما و شما در هواپیما خود را در معرض خطر است و نزدیک به صفر به سادگی از آنجا که این منطقه از قرار گرفتن در معرض است که تصور می شود حدود شش فوت از فرد آلوده” با توجه به چارلز چیو استاد آزمایشگاه پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

“نرخ تهویه ارائه یک کل تغییر هوا 20 تا 30 بار در هر ساعت” چه کسی می گوید. “مدرن ترین هواپیما دارای سیستم چرخش که بازیافت تا 50 درصد از هوای کابین. این recirculated هوا است که معمولا از طریق هپا (high-efficiency particulate air) فیلتر از نوع مورد استفاده در بیمارستان اتاقهای عمل و بخشهای مراقبت ويژه که دام انداختن ذرات گرد و غبار و باکتری ها و قارچ ها و ویروس ها است.”

رئیس جمهور تهمت و گفت او “marshaling قدرت کامل از دولت فدرال” با تعلیق سفر از اروپا به آمریکا برای 30 روز از نیمه شب جمعه, اندازه گیری با هدف متوقف کردن افراد بیمار سفر و گسترش COVID-19. “ما ساخته شده یک حرکت نجات بخش با اقدام اولیه در چین است. در حال حاضر ما باید همان اقدام با اروپا” او گفت:. این محدودیت ها نمی شود به انگلستان

همچنین نگاه کنید به: وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار می دهد مسافران برای رفتن نیست در کشتی — می گوید وجود دارد ‘افزایش خطر ابتلا به عفونت در کشتی های کروز

در حال مردان بیشتر تحت تاثیر این نسبت ،

“مردان تمایل به بیشتر متاثر از زنان و نشانه های خود را اغلب شدید تر” Ostrosky گفت. “استروژن اثر محافظتی. زمانی که دانشمندان بلوک تولید استروژن در حیوانات تبدیل شدن آنها به بیشتر مستعد ابتلا به coronaviruses و آنها بدتر علائم است.” او افزود: “اما لطفا نگاهی به استروژن تزریق و یا قرص. اگر شما یک مرد آنها را نمی خواهد به شما کمک کند.”

ایتالیا بدترین سراسر کشور شیوع پس از چین و ضبط شده و حتی بیشتر چشمگیر جنسيت تفاوت. متوسط سن کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 در ایتالیا است 80.3 و تنها 25.8 درصد از زنان با توجه به سیلویو Brusaferro حقوقی نماینده در Istituto Superiore di Sanità.

است وجود دارد یک تفاوت که آن را می آید به آنفلوآنزا ؟ “نه با آنفولانزا آن را حتی” او گفت:. این دو بیماری دارای علائم مشابه از جمله گلو درد و سرفه, اما آنها ویژگی های دیگر که آنها را از هم جدا. کروناویروس یک نوع ویروس شایع در انسان و حیوانات و باعث خفیف تا متوسط بیماری های تنفسی. اما آن را می توانید سفر خود را از طریق بدن و آسیب ارگان های دیگر.

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

“ترین ماسک های صورت نمی به طور موثر فیلتر ذرات کوچک از هوا و نمی جلوگیری از نشت در اطراف لبه ماسک زمانی که کاربر استنشاق,’ CDC می گوید.
آیا ماسک صورت محافظت در برابر coronavirus?

ماسک صورت کمک به جلوگیری از بيماران از گسترش این ویروس, اما آنها نمی حفاظت از سالم مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند. آنها می تواند کمک به عمل به عنوان یک مانع اگر یک فرد بیمار سرفه یا عطسه. “ترین ماسک های صورت نمی به طور موثر فیلتر ذرات کوچک از هوا و نمی جلوگیری از نشت در اطراف لبه ماسک زمانی که کاربر استنشاق” CDC می افزاید.

بیشتر چه, چهره, ماسک های مورد نیاز برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. N95 ماسک ها تنگ تر-اتصالات از فولاد ماسک و محافظت در برابر ذرات کوچک و قطرات بزرگ با توجه به CDC. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که وجود دارد تنها 30 میلیون N95 ماسک در ملی ذخایر و “به عنوان بسیاری از 300 میلیون ماسک مورد نیاز در ایالات متحده برای مراقبت از سلامت کارگران.”

من باید انصراف از فیلم من و شام تاریخ ؟

این که آیا شما در یک هواپیما و یا قطار شما را در خطر ابتلا به کروناویروس به خصوص اگر شما در حال نشسته در نزدیکی یک فرد آلوده که سرفه یا عطسه و یا شما را لمس آلوده به سطح و سپس صورت خود را به درستی و بدون شستن دست های خود را. چه کسی می گوید که هیچ تفاوتی بین نشستن در یک رستوران یا سینما: اگر شما در نزدیکی یک فرد آلوده شما در خطر است.

در حالی که شما نمی تواند انجام دهد بسیار مورد نشسته بودن کنار آلوده مسافر در هواپیما در 30 ، 000 فوت شما می توانید ورزش مسئول “اجتماعی, فاصله,” Ostrosky گفت. “بیشتر افرادی که در آن فضای محصور با شما بالاتر از خطر قرار گرفتن در معرض به کسی که بیمار است,” او اضافه شده است. “اگر ما تا به حال به آنها رتبه وجود دارد با افزایش خطر ابتلا در گروه های بزرگتر.”

در یکشنبه شب, شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: او را تعطیل و تمام میله, رستوران ها و سینماها به کمک شامل گسترش ویروس. “ما نمی توانیم کنترل زنجیره تامین ما نمی تواند کنترل پایه و اساس که در آن ما لوازم پزشکی و تجهیزات آمده از” د Blasio سی ان ان گفت. “تنها امید است که دولت فدرال در واقع از خواب بیدار شده و متوجه می شود ما در یک جنگ است.”

نبود coronavirus در حال حاضر یک بیماری همه گیر?

نه از نظر فنی. که تنها اعلام COVID-19 جهانی همه گیر در روز چهارشنبه. شیوع فرض را تبدیل به یک بیماری همه گیر که در آن گسترش یافته است از انسان به انسان در چند قاره ها در حالی که یک اپیدمی یک بیماری است که باعث عفونت مناطق و یا یک جامعه بیش از یک منطقه جغرافیایی بزرگ. “ما عمیقا نگران” است که سر Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت:.

اما نبود coronavirus در حال حاضر یک بیماری همه گیر داده که آن را به حال رسیده به 100 کشور در آن زمان ؟ نه کاملا. وجود ذهنیت درگیر در تعیین شیوع یک بیماری همه گیر و اپيدميولوژيستها در نهایت توافق کردند که تلاش ها برای مهار ویروس شکست خورده بود. به عبارت دیگر, آن را در حال حاضر یک ماده حاوی گسترش و کاهش آن را به دانشمندان زمان به کار بر روی یک واکسن.

همانطور که از یکشنبه شب وجود دارد 169,387 موارد تایید شده در سطح جهان و 6,513 مرگ و میر با توجه به اطلاعات آخرین تجمع از پایگاه داده از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی; این پایگاه همچنین گزارش داد 77,257 بهبود. ایالات متحده تا به حال حداقل 3,774 تایید coronavirus موارد و 69 مرگ و میر.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>