است coronavirus هوابرد? آن را در حمام ؟ آیا آن را خوب به پرواز و یا غذا خوردن بیرون ؟ مردان بیشتر مستعد ابتلا? متلاشیکننده اسطوره ها و تایید حقایق COVID-19

Conspirancy نظریه پردازان گم می شود.

وجود دارد برخی از شایعات عجیب و غریب درباره COVID-19 percolating در اینترنت: کروناویروس یک نامردان bioweapon طراحی شده برای انتقام اقتصادی آرماگدون در غرب است. این یک جناح چپ توطئه برای آسیب گشتند چشم انداز جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را یک توطئه چینی: COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس سارس-CoV-2 سرچشمه گرفته در یک آزمایشگاه در ووهان.

چنین پارانوئید حدس و گمان است که حداقل مدعی, بهداشت حرفه ای می گویند و تنها در خدمت به سیاسی جهانی بهداشت عمومی اورژانس و منحرف کردن اذهان از به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اقدامات برای جلوگیری و یا کم کردن سرعت گسترش coronavirus. پس از پریدن از حیوانات به انسان ها را در یک بازار مواد غذایی در ووهان چین در اوایل ماه دسامبر آن را در حال حاضر به 100 کشور جهان است.

تئوری های توطئه سیاسی عمومی-بهداشت و درمان اضطراری و منحرف کردن اذهان از به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اقدامات است.

چهارشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او “marshaling قدرت کامل از دولت فدرال” با تعلیق تمام سفر از اروپا به آمریکا برای یک ماه موثر جمعه در نیمه شب. این محدودیت ها نمی شود به انگلستان “ما ساخته شده یک حرکت نجات بخش با اقدام اولیه در چین است. در حال حاضر ما باید همان اقدام با اروپا است.” او آن را به نام یک “خارجی” ویروس “کشت” توسط مسافران اروپایی.

پیش از آن روز سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 جهانی همه گیر. شیوع فرض را تبدیل به یک بیماری همه گیر که در آن گسترش یافته است از انسان به انسان در چند قاره ها در حالی که یک اپیدمی یک بیماری است که باعث عفونت مناطق و یا یک جامعه است. “ما عمیقا نگران” است که سر Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت:.

در سراسر جهان وجود دارد 126,254 COVID-19 موارد و 4,637 مرگ و میر ناشی از یکشنبه شب در مورد 68,266 مردم بهبود, با توجه به داده های منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی. ایالات متحده 1,312 مورد تأیید و ثبت 38 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus.

به عنوان جهان در تلاش برای آمدن به شرایط با چشم انداز COVID-19 تغییر راه ما معاشرت و کار مردم در حال ترک بدانم که آیا بازارهای مالی تا به حال یک واکنش افراطی به حال یکی دیگر از ویروس است که در نهایت محو شد و یا اینکه آیا این زمان برای دست و پنجه نرم کردن و توجه به هشدارهای این بیماری را جدی صادر شده توسط دولت و مقامات بهداشتی.

این مقاله تجزیه واقعیت و داستان در جهانی همه گیر:

است coronavirus هوابرد مانند سرخک?

بر خلاف برخی از آنلاین حدس و گمان این به نظر نمی رسد به یک برنامه ویروس در ورید همان سرخک یا آبله مرغان گفت: لوئیس Ostrosky استاد و معاون رئیس طب داخلی در McGovern دانشکده پزشکی در هوستون تگزاس. “این یک ویروس است که سفر در قطرات است. این خبر بسیار خوبی است. با یک برنامه ویروس یک فرد می تواند آلوده کردن تمام اتاق.”

“با coronavirus شما نیاز به در تماس نزدیک با یک فرد,” او اضافه شده است. مقامات بهداشتی توصیه “اجتماعی فاصله” در فضاهای عمومی. “شما نیاز به لمس آلوده به ترشحات به آلوده شدن و یا به ظرف شش پا را از یک فرد بیمار است که سرفه یا عطسه” Ostrosky گفت. “مطالعات را در چه حد و قطرات کوچک پرواز است که تعداد سحر و جادو.”

چه مدت می تواند آن را در زندگی شما ؟

“این مشخص نیست چه مدت ویروس است که باعث Coronavirus باقی مانده در سطوح اما به نظر می رسد به رفتار مانند دیگر coronaviruses” چه کسی گفت. “مطالعات نشان می دهد که coronaviruses — از جمله اطلاعات اولیه در COVID-19 ویروس ممکن است بر روی سطوح باقی بماند برای چند ساعت یا چند روز.” دماهای بالاتر بر اساس زودتر coronaviruses به احتمال زیاد به کاهش آن.

خود عمر نیز متفاوت خواهد بود بسته به نوع سطح متوسط و/یا رطوبت. حمام استقبال محیط زیست برای coronaviruses. “قبلی coronaviruses می توانید باقی می ماند مناسب در هوای سرد و مرطوب سطوح تا نه روز” Ostrosky گفت. بنابراین اگر شما در حال به اشتراک گذاری یک خانه با کسی که coronavirus او به شدت توصیه می کند در برابر همان حمام است.

توصیه می شود: ایتالیایی ها در تلاش برای تنظیم به حالت عادی در میان کشور coronavirus مستند

آسوشیتد پرس

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در یک آدرس به ملت از دفتر بیضی شکل کاخ سفید در روز چهارشنبه. او اعلام کرد تعلیق در سفر از اروپا به آمریکا
خواهد recirculated هوا در هواپیما من بیمار است ؟

در پرواز اکسیژن است که احتمالا با کیفیت بالاتر از هوا در خانه خود را. “اگر شما یک فرد آلوده در جلوی هواپیما و شما در هواپیما خود را در معرض خطر است و نزدیک به صفر به سادگی از آنجا که این منطقه از قرار گرفتن در معرض است که تصور می شود حدود شش فوت از فرد آلوده” با توجه به چارلز چیو استاد آزمایشگاه پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

“نرخ تهویه ارائه یک کل تغییر هوا 20 تا 30 بار در هر ساعت” چه کسی می گوید. “مدرن ترین هواپیما دارای سیستم چرخش که بازیافت تا 50 درصد از هوای کابین. این recirculated هوا است که معمولا از طریق هپا (high-efficiency particulate air) فیلتر از نوع مورد استفاده در بیمارستان اتاقهای عمل و بخشهای مراقبت ويژه که دام انداختن ذرات گرد و غبار و باکتری ها و قارچ ها و ویروس ها است.”

همچنین نگاه کنید به: وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار می دهد مسافران برای رفتن نیست در کشتی — می گوید وجود دارد ‘افزایش خطر ابتلا به عفونت در کشتی های کروز

در حال مردان بیشتر تحت تاثیر این نسبت ،

“مردان تمایل به بیشتر متاثر از زنان و نشانه های خود را اغلب شدید تر” Ostrosky گفت. “استروژن اثر محافظتی. زمانی که دانشمندان بلوک استروژن تولید در حیوانات تبدیل شدن آنها به بیشتر مستعد ابتلا به coronaviruses و آنها بدتر علائم. ولی لطفا به استروژن تزریق و یا قرص. اگر شما یک مرد آنها را نمی خواهد به شما کمک کند.”

می کند تفاوت وجود داشته باشد با آنفلوآنزا ؟ “نه با آنفولانزا آن را حتی” او اضافه شده است. آنها باید نشانه های مشابه از جمله گلو درد و سرفه, اما آنها ویژگی های دیگر که آنها را از هم جدا. کروناویروس یک نوع ویروس شایع در انسان و حیوانات و باعث خفیف تا متوسط بیماری های تنفسی. اما آن را می توانید سفر خود را از طریق بدن و آسیب ارگان های دیگر.

آیا ماسک صورت محافظت در برابر coronavirus?

ماسک صورت کمک به جلوگیری از بيماران از گسترش این ویروس, اما آنها نمی حفاظت از سالم مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. آنها می تواند کمک به عمل به عنوان یک مانع اگر یک فرد بیمار سرفه یا عطسه. “ترین ماسک های صورت نمی به طور موثر فیلتر ذرات کوچک از هوا و نمی جلوگیری از نشت در اطراف لبه ماسک زمانی که کاربر استنشاق” CDC اضافه شده است.

بیشتر چه, چهره, ماسک های مورد نیاز برای خدمات بهداشتی و درمانی. N95 ماسک ها تنگ تر-اتصالات از فولاد ماسک و محافظت در برابر ذرات کوچک و قطرات بزرگ با توجه به CDC. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که وجود دارد تنها 30 میلیون N95 ماسک در ملی ذخایر و “به عنوان بسیاری از 300 میلیون ماسک مورد نیاز در ایالات متحده برای مراقبت از سلامت کارگران.”

من باید انصراف از فیلم من و شام تاریخ ؟

این که آیا شما در یک هواپیما و یا قطار شما را در خطر ابتلا به کروناویروس به خصوص اگر شما در حال نشسته در نزدیکی یک فرد آلوده که سرفه یا عطسه و یا شما را لمس آلوده به سطح و سپس صورت خود را به درستی و بدون شستن دست های خود را. چه کسی گفت که هیچ تفاوتی بین نشستن در یک رستوران یا سینما. اگر شما در نزدیکی یک فرد آلوده شما در خطر است.

در حالی که شما نمی تواند انجام دهد بسیار مورد نشسته بودن کنار آلوده مسافر در هواپیما در 30 ، 000 فوت شما می توانید ورزش مسئول “اجتماعی, فاصله,” Ostrosky گفت. “بیشتر افرادی که در آن فضای محصور با شما بالاتر از خطر قرار گرفتن در معرض به کسی که بیمار است,” او اضافه شده است. “اگر ما تا به حال به آنها رتبه وجود دارد با افزایش خطر ابتلا در گروه های بزرگتر.”

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>