بزرگ با تکنولوژی جدید امپراتوری ؟ – ماریا Ressa و کریستوفر وایلی

در این قسمت از استودیو B: Unscripted برنده جایزه روزنامه نگار فیلیپینی ماریا Ressa و کمبریج Analytica whistle-blower کریستوفر وایلی بحث weaponisation اطلاعات و چگونه رسانه های اجتماعی را تهدید می کند دموکراسی در سراسر جهان است.

در سال 2012 Ressa تنظیم دیجیتال, اخبار, پلت فرم, Rappler, در حال حاضر شناخته شده به خصوص برای آن دشوار موشکافی Duterte دولت و بحث برانگیز “جنگ با مواد مخدر”. او در حال حاضر در مواجهه با اتهام تقلب و فرار از پرداخت مالیات و cyber-liber در آنچه او می گوید در حال انگیزه های سیاسی تعقیب.

Ressa گنجانده شد در زمان 2018 فرد از سال به عنوان یکی از مجموعه ای از روزنامه نگاران مبارزه با اخبار جعلی.

وایلی کانادا دانشمند داده که کار را برای کمبریج Analytica این شرکت است که برداشت داده ها از میلیون ها نفر از Facebook حساب و استفاده از آن برای تبلیغات سیاسی اهداف است. آیات او منجر به بزرگترین دیتا جرم تحقیق در تاریخ.

در ماه جولای 2019, Facebook جریمه شد یک رکورد $5bn برای نقض مصرف کنندگان حفظ حریم خصوصی.

با داستان قدرتمند و بینش مهمانان ما بحث در مورد چگونه آنها به دست می آمد در خط مقدم در جنگ برای حقیقت و چگونه صحبت کردن می تواند تاثیرات زیادی هزینه های شخصی.

نظرات بیان شده در این برنامه عبارتند از مهمانان خود و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

استودیو B Unscripted رایگان-جریان مکالمه بین دو نفر از مهمانان و مخاطبان بدون وساطت هیچ MC هیچ مجری تلویزیون – تمرکز بر آنچه ما به ارمغان می آورد همه با هم و چگونه ما می تواند مقابله و بحث در مورد برخی از مسائل بزرگ زمان ما است.

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>