است که آنگ سان سو چی گناه از پوشش جنایات جنگی?

در این قسمت از صف مقابل ما در چالش با آنگ سان سو چی را سخنگوی سابق بر ادعاهای نسل کشی در میانمار در ایالت راخین.

و ما بحث پاسخ پلیس به تظاهرات در فرانسه در برابر رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دولت با La Republique En Marche MP رولاند Lescure.

انکار نسل کشی در میانمار: “شایعات و شنیده ها”

در ژانویه دیوان بین المللی دادگستری دستور داد میانمار برای جلوگیری از نسل کشی Rohingya مسلمانان در ایالت راخین. میانمار دولت را رد کرد و این حکم گفت: بر این اساس بود که یک “تصویر تحریف شده از وضعیت”.

با توجه به سازمان ملل متحد حداقل 10000 نفر کشته شده اند و بیش از 700 ، 000 فرار کرده اند در ایالت راخین از نظامی میانمار را سرکوب آغاز شد و در سال 2017. هزاران نفر از Rohingya زنان و دختران مورد تجاوز قرار گرفته اند و حدود 300 روستا به زمین سوخته.

سابق سخنگوی میانمار را بالفعل رهبر آنگ سان سو چی است با رد اتهامات توصیف آنها به عنوان “یک طرفه”.

“بسیاری از مردم بین المللی زندگی می کنند در شایعات, شایعات” Nyo Ohn Myint گفت.

“این یک اتهام سیاسی … چون شما می دانید آنها فقط پیوست ارابه موسیقی,” او اضافه شده است.

Nyo Ohn Myint همچنین سوال شواهد جمع آوری شده توسط جامعه جهانی است که دسترسی به ایالت راخین میانمار توسط دولت.

“زمانی که من به عنوان خوانده شده وزارت امور خارجه ایالات متحده گزارش گفت: Rohingya زنان مورد تجاوز قرار گرفته بودند توسط سربازان و احاطه شده توسط صدها نفر از سربازان آن نگاه مانند شما می دانید … سوم-کلاس هالیوود فیلم” او گفت:.

Nyo Ohn Myint پیشنهاد کرد که برخی از زنان که به حساب خود تجاوز به عنف به سازمان عفو بین المللی بودند دروغ است.

“من نمی دانم چرا که اگر من اگر من در نگاه او چشم شاید او درست بود یا شاید او دراز کشیده بود,” او گفت:.

این هفته سرمقاله روزنامه, آنگ سان سو چی سابق سخنگوی Nyo Ohn Myint.

تظاهرات در فرانسه: باید پلیس رفته بیش از حد?

در این هفته رئیس جمهور امانوئل پاکسازی بازنشستگی اصلاحات رفت به مجلس و ده ها هزار نفر از معترضان به خیابانها بازگشتند در مخالفت با.

تظاهرات تبدیل شده اند به طور منظم از ویژگی های پاکسازی ریاست جمهوری طی آن پلیس فرانسه متهم شده اند با استفاده از نیروی بیش از حد.

با توجه به روزنامه نگاران 325 نفر دچار آسیب به سر, 25 مردم از دست داده اند و چشم و پنج از دست داده اند و دست به دست در تظاهرات.

La Republique En Marche MP رولاند Lescure می گوید: برخی از معترضان در حال رفتن به تظاهرات فقط به علت خشونت و این که یک حمله در فرانسه دموکراسی است.

“من خوشحال هستم که تعداد کمی از آنها را از دست داده اند یک چشم یا یک دست اما کسانی هستند – این قیام. شما می دانید که آنها خشونت آمیز. آنها وجود دارد در واقع لگد زدن به پلیس و این چیزی است که صلح آمیز دموکراتیک تظاهرات باید در مورد” Lescure گفت.

معترضان عصبانی هستند بیش از پاکسازی بازنشستگی برنامه ریزی خواهد شد که به نوبه خود 42 مختلف حقوق بازنشستگی به جهانی یک. آنها می گویند اصلاحات به این معنی برخی از مردم را به کار دیگر و بعد بازنشسته در زندگی است.

“این درست است که می گویند که برخی از آنها رانندگان اتوبوس رانندگان قطار و تعداد کمی از این حال احتمالا رفتن به نه به عنوان خوب به عنوان آنها امروز” Lescure اذعان کرد.

“و بله در هر یک از این اصلاحات شما همیشه پیدا کردن کسی که در فرانسه که در حال رفتن به آنها را مخالف اما در کل من فکر می کنم ما در حال شروع به نتایج. بیکاری نبوده است به عنوان کم به عنوان آن است که امروز برای آخرین 11-12 سال است. وجود دارد را خلق وجود دارد شرکت creations, سرمایه گذاری مستقیم خارجی در حال آمدن است به فرانسه دوباره” او اضافه شده است.

این هفته ویژه مصاحبه, La Republique En Marche MP رولاند Lescure.

دنبال صف مقابل در توییتر @AJUpFront و Facebook.

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>