عراق: موشک زمین در نزدیکی سفارت آمریکا در داخل منطقه سبز بغداد است

یک موشک آمار یک خانه خالی در پایتخت عراق را به شدت غنی شده سبز منطقه یک نظامی بیانیه گفته است.

راکت های پرتاب شده از یک منطقه شرقی بغداد با توجه به بیانیه و برای اولین بار به زمین در بالا-امنیت منطقه در هفته. وجود دارد هیچ گزارشی از تلفات در این حمله.

بیشتر:

این انفجار می تواند شنیده شود در سراسر بغداد و باعث امنیت sirens در سفارت آمریکا ترکیب نیروهای امنیتی به خبرگزاری فرانسه گفت news agency. وجود دارد هیچ ادعای فوری مسئولیت.

ایالات متحده را مقصر می داند یک سری از حملات راکتی در نزدیکی و یا در پایگاه های میزبانی نیروهای خود را در این سال در ایران-تراز وسط قرار دارد گروه اگر چه آن گروه ادعا نیست آنها.

این می بارند از راکت که باید کشته امریکایی و بریتانیایی در عراق مسلح پرسنل را به شدت تیره و تار روابط میان بغداد و واشنگتن است.

اما ایالات متحده و عراق را امیدوار به تنظیم مجدد ارتباط از نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi در زمان راس در اوایل این ماه با مذاکرات دو جانبه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن.

مذاکرات انتظار می رود به تنظیم یک چارچوب برای حضور نیروهای آمریکایی که به عراق اعزام شد در سال 2014 به رهبری یک ائتلاف مبارزه با داعش (ISIS) ،

نیروهای یک خار در کنار ایران و متحدان آن در عراق که اصرار آنها کشور را ترک کنند.

روز یکشنبه رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای گفت: “نمی خواهد ماندن یا در عراق و یا سوریه و باید برداشت و قطعا اخراج می شود”.

تنش بین واشنگتن و تهران ramped تا بیش از سال گذشته به اوج خود رسید در آمریکا به قتل ایرانی, نظامی, فرمانده, قاسم سلیمانی و عراق شبه نظامی رئیس ابو مهدی Muhandis در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در فرودگاه بغداد در ماه ژانویه است.

ایران-حمایت گروه های شبه نظامی وعده داده شده به انتقام قتل ها و حملات راکتی بر پایگاه های میزبانی ما نیروهای نظامی باید همچنان ادامه داشت.

این ائتلاف به رهبری ایالات متحده در حال حاضر کشیده شده پایین آن 7,500-نیروی قوی در عراق در سال جاری با استناد به کاهش تهدید از داعش و مشکلات آموزش نیروهای عراقی با توجه به گسترش جدید کروناویروس.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>