عراق گسترش بان کی مون در ایران واردان در میان coronavirus نگرانی

بغداد – مقامات در عراق را تمدید ممنوعیت همه مهاجران از کشورهای همسایه ایران به جز از شهروندان عراقی به عنوان کشور, هایش با امکان شیوع کروناویروس جدید.

گسترش اعلام شد در بیانیه صادر شده توسط سرپرست نخست وزیر عادل عبد المهدی در چهار شنبه به ایران اعلام کرد ششم مرگ و میر ناشی از این بیماری است که به تازگی در چین مرکزی در اواخر سال گذشته.

بیشتر:

این بیانیه مشخص نیست چه مدت بان کی مون که برای اولین بار اعلام کرد در روز پنج شنبه بود.

رسما به عنوان شناخته شده COVID-19 ویروس تا کنون گرفته شده بیش از 2.300 زندگی با اکثریت قریب به اتفاق کسانی که مرگ و میر اتفاق می افتد در سرزمین اصلی چین است. آن را به تقریبا 30 کشور از جمله در خاورمیانه: علاوه بر ایران که در آن وجود داشته است حداقل 28 مورد تأیید امارات متحده عربی و مصر و لبنان و اسرائیل باید تمام عفونت های گزارش شده.

اما تا به امروز وجود داشته است هیچ موارد در عراق است.

روز شنبه در عراق گذرگاه های مرزی با ایران بسته باقی ماند برای روز سوم تنها با عراق عودت مجاز به ورود و در معرض غربالگری. پرواز به و از ایران در شهرستانها نیز شده بود به حالت تعلیق کارکنان فرودگاه در قم گفت: در روز شنبه.

“ما نیاز به توسعه کادر پزشکی مسئول چک کردن مردم از آمدن [به عراق]” علی-Mosawi از عراق هلال احمر گفت: Al Jazeera.

“ما باید به طور جدی تر در مورد چک کردن تمام عراق بازدید کننده, بدون استثنا,” او اضافه شده است. “پیشگیری بهتر از درمان است.”

Al-Mosawi نظرات آمد در حاشیه یک سخنرانی در روز شنبه در بغداد است که در آن کارشناسان بهداشت و درمان از جمله نمایندگانی از وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی (WHO) در تلاش برای آموزش عراقیها در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“جامعه عراق است بی سواد وقتی که می آید به بهداشت عمومی” al-Mosawi گفت: مخاطبان بیشتر دانش آموزان جوان.

با توجه به که نماینده عدنان Nawar, سازمان ملل متحد را سازمان بهداشت کار “شانه به شانه” با دولت عراق برای جلوگیری از گسترش ویروس.

که ارائه عراق وزارت بهداشت با کیت تشخیص ویروس و همچنین ویژگی های و لجستیکی مشاوره Nawar, گفت:, و اضافه کرد که بیمارستان ها در این کشور شده اند مجهز به اتاق انزوا.

‘جریان ثابت از حجاج

در بیانیه دفتر نخست وزیر نیز قوی تر آگاهی و بهتر آموزش بهداشت – اما در یک کشور را لرزاند ماه از تظاهرات ضد دولتی بسیاری سرخورده عراقی ها به نظر می رسد ديپلمات توسط رهبران آنها توانایی برای محافظت از آنها را از امکان شیوع.

“ما می خواهیم به زندگی می کنند اما دولت ما نمی مراقبت در مورد مردم عراق” یک پزشک از استان انبار در توییتر نوشت. “ما نمی باید واجد شرایط بیمارستان به صورت خطر coronavirus.”

دیگران را به خود جلب کرد مقایسه بین دیجیتال thermometres استفاده می شود برای تشخیص این ویروس در گذرگاه های مرزی و بدنام جعلی بمب آشکارسازهای به دولت عراق فروخته انگلیسی تاجر جیمز مک کورمیک بین سال های 2008 تا 2010 مورد استفاده قرار گیرد در ایست های بازرسی.

در ضمن عراق بالا سعودی آیت الله العظمی علی سیستانی روز جمعه نیز نامیده می شود در مقامات به “تا به این سطح از مسئولیت” و مرحله آماده سازی است.

در حالی که مقامات هنوز اعلام زمانی که مرز ایران و عراق گذرگاه را بازگشایی تحلیلگران می گویند پیامدهای مالی نمی خواهد اجازه می دهد برای یک مدت طولانی بسته شدن.

تجارت مرزی و سفر حیاتی برای هر دو کشور Sajad Jiyad از بغداد مبتنی بر اذن مرکز الجزیره گفت:.

“وجود دارد یک جریان ثابت از زائران و گردشگران مذهبی به عراق که تعداد ده هزار نفر در هر ماه” گفت: Jiyad. “همه کسب و کار درگیر در این بخش … رنج می برند یک افت بزرگ در درآمد.”

وی افزود: “عراق واردات میلیاردها دلار کالا از ایران در هر سال و تجارت را مختل خواهد شد که منجر به اثر حذفی عراق کسب و کار و صنعت. حتی مواد غذایی اصلی را کمبود منجر به افزایش قیمت می شود.”

در ایران مقامات توصیه می شود که مردم خود را محدود جنبش در داخل و خارج از اماکن مذهبی قم که در آن دو سالمند شد در روز چهارشنبه شیوع اول مرگ و میر در خاورمیانه است.

از دیگر اقدامات انجام شده در ایران شامل بسته شدن مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزشی در 14 استان در سراسر کشور شروع در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>