نظام تحریمها علیه ایران پایان دادن به سلاح بان کی مون ‘جدایی ناپذیر از ایران

ایران گفته است که حفاظت از آن توافق هسته ای با قدرت های جهانی بستگی به برنامه ریزی در پایان ماه اکتبر سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی که ایالات متحده به دنبال گسترش آن است.

“جدول زمانی برای برداشتن اسلحه محدودیت های مندرج در قطعنامه 2231 است یک بخش جدایی ناپذیر از سختی به دست سازش” ایرانی وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت: سازمان ملل متحد شورای امنیت (UNSC) جلسه با اشاره به قطعنامه ای که به برکت 2015 قرارداد امضا برای مقابله با جمهوری اسلامی فعالیت های هسته ای ایران در ازای کاهش تحریم ها.

“هر گونه تلاش برای تغییر و یا اصلاح توافق زمانی است که در نتیجه به مثابه تضعیف قطعنامه 2231 در تمامیت خود را,” او گفت:.

نظرات خود را در مورد پس از وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo خواست سازمان ملل متحد بدن به گسترش تحریم در ایران است.

واشنگتن منتشر شده پیش نویس قطعنامه ای را به 15 عضو شورا که به طور نامحدود گسترش تحریم اما روسیه و چین در حال حاضر نشانه مخالفت خود را با این حرکت.

“اگر ایران نیست و یک تهدید برای صلح و امنیت من نمی دانم آنچه در آن است” Pompeo گفت و هشدار داد که تحریم انقضا خواهد ریسک ثبات خاورمیانه است.

“ایران برگزار خواهد شد شمشیر از Damocles بیش ثبات اقتصادی خاورمیانه به خطر انداختن کشورها مانند روسیه و چین که با تکیه بر ثبات قیمت انرژی” او افزود: ارجاع دو مخالفان طولانی تر شدن تحریم.

Pompeo توصیف ایران به عنوان “ترین در جهان شنیع تروریستی رژیم” و خواست شورای امنیت سازمان ملل را رد “اخاذی دیپلماسی است.”

اگر ما ناموفق است در گسترش تحریم تسلیحاتی آن را تهدید کرده است که باعث بازگشت همه تحریم های سازمان ملل در ایران تحت توافق هسته ای که از واشنگتن به طور یک جانبه خارج در سال 2018 است.

ظریف خواستار مقابله جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “یاغی پهلوان پنبه” است که به راه انداختن “تروریسم اقتصادی” در کشور خود برای برآوردن داخلی حوزه و “شخصی تعریف.”

به نام او برای ما به جبران حقوق مردم ایران برای آسیب و شدت مخالف هر گونه تمدید تحریم تسلیحاتی هشدار داد که ایران گزینه “خواهد بود شرکت” آن است که اگر حفظ شود و ما را تحمل مسئولیت کامل.

Pompeo را تهدید به ماشه مجموعه ای جدید از تحریم ها مواجه شد با انتقاد در این جلسه توسط اعضای دیگر که حاکی از مخالفت خود را به حرکت می کند در حالی که همچنین با تاکید بر اهمیت احترام به معامله است.

در حالی که دیپلمات روس واسیلی Nebenzia محکوم کرد آمریکا در تلاش برای گسترش تحریم به عنوان یک “مدینه فاضله” چین در سازمان ملل, ژانگ ژوئن تاکید کرد که پنج سال تحریم تسلیحاتی باید به عنوان برنامه ریزی شده تحت 2015 رزولوشن.

“پس از ترک JCPOA ایالات متحده است و دیگر شرکت کنندگان و حق ندارد به ماشه snapback در شورای امنیت” ژانگ گفت: با استفاده از نام رسمی معامله, طرح جامع اقدام مشترک.

آمریکا از ما حمایت برای گسترش تحریم بلکه مخالفت با تحریم های جدید گفت: مسئله بزرگتر این است که برنامه هسته ای ایران.


“یک جانبه اقدام به ماشه تحریم های سازمان ملل snapback ناسازگار با زمان ما تلاش برای حفظ JCPOA گفت:” بریتانیا فرستاده جاناتان آلن با اشاره به توافق هسته ای.

اولاف Skoog, اتحادیه اروپا, نماینده سازمان ملل متحد اشاره کرد که ما تا به شرکت در هر گونه جلسات در ایران پس از اعلام خروج خود را در ماه مه سال 2018 است.

به شورای امنیت سازمان ملل شد جلسه به بحث در مورد یک گزارش توسط دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که گفت: موشک های کروز مورد استفاده در چندین حمله به تاسیسات نفتی و یک فرودگاه بین المللی در عربستان سعودی در سال گذشته بودند از “ایرانی تبار”.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: “این موارد ممکن است منتقل شده اند به شیوه ای متناقض” با 2015 قطعنامه شورای امنیت که پاس تهران در مقابله با قدرت های جهان برای جلوگیری از توسعه سلاح های هسته ای.

ایران با رد این گزارش گفت: آن را تا به حال کشیده شده تحت عربستان و آمریکا و نفوذ است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>