ایرانی, زن و شوهر, تمرین پارکور بازداشت عاشقانه پشت بام عکس

عکس های رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته.

ایران پلیس تایید آن را دستگیر کرده است دو پارکور ورزشکاران, علیرضا Japalaghy و یک زن که نام او منتشر نشده پس از خود عکس عاشقانه از پشت بام بوسه و آغوش رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته.

“تصاویری از یک دختر و پسر جوان که به نمایش گذاشته نامناسب و unreligious رفتار شد منتشر شده در رسانه های اجتماعی. این افراد دستگیر شده توسط پلیس با قوه قضائیه مقامات فرماندهی به دلیل آنچه که آنها انجام دادند این بود که یک نمونه از دفاع معاون,'” خواندن بیانیه پلیس گزارش داد روز پنج شنبه توسط خبرگزاری تسنیم.

علیرضا Japalaghy شناخته شده در میان ورزشکاران پارکور برای stunts آکروباتیک دستگیر شد اولین بار در روز دوشنبه ، این stuntwoman با او در انجمن گزارش خود بازداشت شده بود روز شنبه.

بازداشت خود باعث واکنش های رسانه های اجتماعی. مردم پرسش های مطرح شده در مورد چگونه پلیس می تواند خیلی سریع در تصرف کسانی که بوسه در مقایسه با کسانی که مرتکب جرایم مانند فساد مالی, زمانی که کشور دچار تحریم های بین المللی.

“دختر با پارکور ورزشکار دستگیر شده است … کاش می شد قصد مبارزه با فساد اقتصادی بیش از حد” داریوش یک کاربر توییتر ارسال شده.

این موضوع از بدن زنان در جمهوری اسلامی قوانین و مقررات نیز در میان دیگر موضوعات مطرح شده در واکنش های.

“بدن یک زن توسط یک قلمرو ممنوعه. من فقط آرزو می کنم کسی به من می گوید اگر کسانی که مرتکب اسید حملات [زنان] در اصفهان نیز بازداشت” یکی دیگر از کاربر توییتر پرسید: اشاره به یک سری از اسید حمله به زنان با حجاب که اتفاق افتاد چند سال پیش در اصفهان. هیچ کس تا کنون دستگیر و به آن حمله میکند.

این اولین بار نیست که رسانه های اجتماعی افراد مشهور دستگیر شده اند برای عبور از خطوط قرمز جمهوری اسلامی ، در ماه اکتبر گذشته ایران تاثیر گذار فاطمه Khishvand شناخته شده به عنوان Sahar تبار دستگیر شد و محکوم به زندان برای ارسال عکس های خود را با غیر معمول آرایش و شمار در Instagram.

“هیچ تفاوتی بین جرایم در دنیای واقعی و کسانی که در فضای مجازی گفت:” معاون اجتماعی ایران سایبر پلیس سرهنگ رامین پاشایی, خبرگزاری برنا گزارش شده در مارس 13. که یک روز پس از Japalaghy در پشت بام, عکس های ارسال شده در یک حساب توییتر خود را با نام و عنوان و گفت “تهران سحر.” این عکس نیز ارسال شده در Instagram.

پلیس در بیانیه ای در Japalaghy و زن بر بازداشت “مربوط است به فعالیت های ورزشی است.” با این حال بسیاری بر این باورند که یکی دیگر از حرکت با سیستم کنترل در حال حاضر محدود دسترسی به اینترنت در ایران, که در آن بسیاری از رسانه های اجتماعی وب سایت ها و برنامه های کاربردی از جمله Facebook و توییتر فیلتر شده; مسدود کردن Instagram ممکن است در این کار بیش از حد.

“متاسفانه نظارت Instagram زندگی غیر ممکن است… این پلت فرم نیست و احترام به مقررات و حاکمیت کشور ما” گفت: سرهنگ علی محمد رجبی رئیس cybercrimes پیشگیری میز ایران سایبر پلیس به خبرگزاری دانشجویان ایران در مارس 9.

“این پلت فرم است که یک پروژه دراز مدت. ما باید به دنبال رهبر دستورات قادر به گام درستی در این مسیر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>