ایران در برابر اخلال در سوخت حمل و نقل به ونزوئلا

وزیر خارجه ایران روز یکشنبه هشدار داد که ایالات متحده در برابر استقرار آن نیروی دریایی در کارائیب برای مختل کردن محموله های نفتی ایران به ونزوئلا است.

با توجه به حمل و نقل نفت تحلیلگر پنج ایرانی-پرچم تانکر حاوی ده ها میلیون دلار ارزش سوخت می رویم به سوی ونزوئلا است.

بیشتر:

در نامه ای به سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ محمد جواد ظریف هشدار داد در برابر “امریکا حرکات در استقرار آن نیروی دریایی کارائیب به منظور مداخله و ایجاد اختلال در [این] انتقال از ایران سوخت به ونزوئلا”.

او گفت: هر گونه اقدام خواهد بود “غیر قانونی و شکلی از دزدی دریایی” اضافه کردن ما خواهد بود مسئول برای “عواقب” با توجه به بیانیه وزارت امور خارجه.

یک مقام ارشد در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستنs دولت گفت: خبرگزاری رویترز روز پنج شنبه که ما این بود که با توجه به اقدامات آن را می تواند در پاسخ به ایران و حمل و نقل سوخت به بحران زده ونزوئلا است.

ایران از فارس نیوز گزارش روز شنبه آن را دریافت اطلاعات است که چهار نیروی دریایی آمریکا کشتی های جنگی در دریای کارائیب به صورت یک “تقابل احتمالی با ایران تانکر”.

ظریف معاون احضار سفیر سوئیس که نشان دهنده واشنگتن منافع در تهران برای برقراری ارتباط ایران “هشدار جدی” در روز یکشنبه. عباس عراقچی گفت: هر گونه تهدید بالقوه ایران به تانکرهای خواهد بود در دیدار با “سریع و قاطع پاسخ”.

آمریکا به اعمال تحریمهای همه جانبه با هدف پایان دادن به صادرات نفت توسط ایران و ونزوئلا هر دو عمده نفت خام تولید می کند.

سرعت کامل پیش رو

پنج ایرانی تانکر به احتمال زیاد حمل حداقل $45.5 متر ارزش بنزین و محصولات مشابه در حال حاضر قایقرانی به ونزوئلا بخشی از گسترده تر معامله بین دو ایالات متحده-تحریم سازمان ملل در بحبوحه افزایش تنش ها بین تهران و واشنگتن است.

تانکر’ سفر آمده پس از ونزوئلا سوسیالیستی رهبر نیکولاس مادورو در حال حاضر تبدیل شده به ایران برای کمک در پرواز در مواد شیمیایی مورد نیاز در پیری پالایشگاه در میان بنزین و کمبود یک علامت گسترده تر اقتصادی و سیاسی هرج و مرج آوردن آمریکای لاتین را یک بار به بزرگترین تولید کننده نفت.

برای ایران تانکر نشان دهنده یک راه برای پول را به پول نقد خود گرسنگی کشور قرار داده و آن را فشار بر ما که تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال حداکثری مبارزات علیه هر دو کشور.

اما استراتژی دعوت شانس تمدید تقابل بین ایران و آمریکا هر دو در خلیج فارس دیدم که یک سری از افزایش حوادث اغلب مربوط به صنعت نفت در سال گذشته گسترده تر در صحرا.

“این مثل این است که جدید یکی برای همه” گفت: کاپیتان Ranjith Raja یک تحلیلگر که آهنگ محموله های نفتی توسط دریا در شرکت اطلاعات Refinitiv از بنزین حمل و نقل. “ما دیده نمی شود هر چیزی شبیه به این.”

تمام عروق درگیر متعلق به ایران متعلق به دولت و یا دولت وابسته به شرکت, پرواز در زیر پرچم ایران. پس از یک فشار مبارزات انتخاباتی در ایران عروق شروع به ویژه با حمله موقت ایران تانکر سال گذشته با جبل الطارق, کشور کشتی شده اند قادر به پرواز پرچم راحتی از کشورهای دیگر رایج در حمل و نقل بین المللی.

چیزی برای از دست دادن

کشتی همه به نظر می رسد پر شده از ستاره خليج فارس در نزدیکی پالایشگاه بندرعباس که باعث می شود بنزین رجا گفت. این کشتی پس از آن سفر در اطراف شبه جزیره عربستان و از طریق کانال سوئز به دریای مدیترانه با توجه به داده های جمع آوری شده از کشتی شناسایی خودکار سیستم یا AIS که در عمل به عنوان یک پیگیری چراغ.

با توجه به خرد ما تحریم ها علیه ایران و همچنین تحریم ونزوئلا به نظر می رسد به یک کشور است که باید چیزی برای از دست دادن از پذیرش محموله.

رجا گفت: Refinitiv تا به حال هیچ داده ها در هر ایرانی حمل و نقل بنزین همیشه رفتن به آمریکای جنوبی قبل از.

TankerTrackers.com یک وب سایت با تمرکز بر تجارت نفت در دریا اولین گزارش این کشتی به احتمال زیاد عنوان شد به ونزوئلا است.

ظرفیت پنج کشتی است که برخی از 175,000 متریک تن. در بازار آزاد بنزین و محصول انجام شده در درون آنها خواهد بود به ارزش حداقل $45.5 متر, اگر ایران به احتمال زیاد به یک با تخفیف غیر نقدی مقابله با کاراکاس است با توجه به شرایط دو کشور صورت رجا گفت.

هنوز معلوم نیست که چگونه ما را به پاسخ این کار را نکردند. روز پنجشنبه خزانه داری آمریکا وزارت امور خارجه و گارد ساحلی مشورتی صادر, هشدار به صنعت دریایی غیر قانونی حمل و نقل و تحریم-dodging تاکتیک توسط کشورها از جمله ایران است.

مشاوره تکرار زودتر از وعده تا $15m برای اطلاعات اخلال در پاسداران ایران متهم می کنند. همچنین هشدار داد هر کسی که “آگاهانه درگیر در قابل معامله برای خرید, خرید و فروش و حمل و نقل و یا بازاریابی نفت” مواجه شده آمریکا.

وزارت امور خارجه ایالات متحده و پنتاگون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تحلیلگران در حال حاضر شده اند هشدار در مورد رشد فرصتی برای تجدید رویارویی بین آمریکا و ایران است.

در ماه آوریل ایالات متحده را متهم کرد ایران از انجام خطرناک و اذیت و آزار” مانور در نزدیکی های جنگی آمریکا در شمال خلیج فارس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>