ایران هشدار آن می تواند با استفاده از ‘زور’ به توقف سفر در میان ویروس

ایران می گوید این کروناویروس جدید به کشته و 124 نفر در میان 4,747 موارد تایید شده در جمهوری اسلامی

تهران — مقامات ایرانی هشدار داد جمعه آنها ممکن است استفاده از “زور” به محدود کردن سفر بین شهرستانها و اعلام کرد کروناویروس جدید به کشته و 124 نفر در میان 4,747 موارد تایید شده در جمهوری اسلامی است.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour ارائه آمار و ارقام در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری. او درباره شرایط تهدید به استفاده از زور هر چند او اذعان کرد این ویروس در حال حاضر در ایران همه از 31 استان کشور.

تهدید ممکن است برای متوقف کردن مردم از استفاده از بسته مدارس و دانشگاه ها به عنوان بهانه ای برای رفتن به دریای خزر و ایرانی دیگر نقاط تعطیلات. Semiofficial آژانس های خبری در ایران تصاویر ارسال شده از ترافیک خطوط به عنوان مردم در تلاش برای رسیدن به سواحل خزر از تهران در روز جمعه با وجود مقامات زودتر گفتن مردم به باقی می ماند در شهرستانها است.

ایران روز پنجشنبه اعلام کرد این امر با قرار دادن پست های بازرسی در محل برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ به امید جلوگیری از گسترش ویروس.

ایران لغو نماز جمعه در سراسر شهرستانها عمده آن. در جای دیگر در منطقه عراق لغو نماز جمعه در کربلا که در آن یک هفتگی خطبه تحویل داده شده است به نمایندگی از این کشور شیعه روحانی. مقامات در امارات متحده عربی در ضمن نماز محدود به دو آیه از قرآن به طوری که آنها به طول انجامید بیش از 10 دقیقه بیش از نگرانی در مورد ویروس.

بیش از 4,990 موارد این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19, تایید شده اند در سراسر خاورمیانه است. ایران و ایتالیا دارای بیشترین مرگ و عوارض خارج از چین است.

در قم, شیعه شهر مقدس به خصوص سخت ضربه توسط ویروس, پزشک جواد علي تایید شد با ویروس, خبرگزاری رسمی ایرنا روز جمعه گزارش داد. علي است سر از بیمارستان در این شهرستان بوده و درمان بیماران آلوده به ویروس. او 14th, محلی, پزشکی, عضو هیات برای تبدیل شدن به آلوده به ویروس.

در تهران آتش نشانان اسپری ضد عفونی کننده در 18 کیلومتری (11 مایل) طول تهران معروف ولیعصر خیابان برخی از firetrucks و دیگران راه رفتن در امتداد پیاده رو آن سم پاشی خود پرداز و عرض است.

“این امر می تواند بزرگ اگر آنها این کار را هر روز” فروشگاه مواد غذایی صاحب رضا Razaienejad گفت: پس از آتش نشانان اسپری خود را در خارج از فروشگاه. “نباید فقط یک چیز یک بار و باید انجام شود اغلب به خصوص در جاهایی مثل اینجا که در آن جنبش و ترافیک خیلی اتفاق می افتد.”

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>