ایران VP آلوده; عربستان توقف حج: همه آخرین به روز رسانی

Coronavirus در حال گسترش است به سرعت بیشتر در اروپا و خاورمیانه و دیگر نقاط جهان از چین که در آن ویروس های دولتی در مرکز شهر ووهان در پایان سال گذشته است.

تعدادی از عفونت های جدید در داخل چین بود که برای اولین بار پیشی تازه موارد در جای دیگر در روز چهارشنبه با ایتالیا ایران و کره جنوبی در حال ظهور به عنوان نقاط جدید برای COVID-19.

بیشتر:

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, فوریه 27

اولین مورد در هلند

یک بیمار در هلند تشخیص داده شده است با کروناویروس جدید این کشور برای اولین بار cae.

هلندی, موسسه ملی بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت: این بیمار در جنوب شهر تیلبورخ به تازگی در سفر شمال ایتالیا و در حال حاضر تحت درمان در انزوا.

فرانسه در حال حاضر تایید 38 مورد

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در فرانسه بیش از دو برابر شده در 24 ساعت با چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 38.

است گسترش از coronavirus خارج از کنترل است ؟

در یک کنفرانس مطبوعاتی با وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: “افزایش شدید” با توجه به شناسایی اصطلاح “تماس با افراد” مرتبط که قبلا شناخته شده موارد است. وزیر تاکید کرد که این کشور آماده است به صورت بالقوه بیماری همه گیر است و آماده 138 تجهیزات پزشکی.

وزارت بهداشت مدیر جروم Salomon بعدا گفت که از 38 مورد دو نفر فوت کرده, 12 درمان شد و 24 در بیمارستان بستری شد, با دو نفر از آنها را در یک “بیماری جدی”.

ایرلند شمالی ثبت اولین مورد

ایرلند شمالی مقامات تایید اولین مورد از coronavirus این منطقه افسر ارشد پزشکی مایکل مک براید گفتن روزنامه نگاران است که بیمار تا به حال سفر از ایتالیا از طریق دوبلین.

این مورد علاوه بر 15 مورد تایید در انگلستان توسط انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin در اوایل روز پنج شنبه.

واتیکان بسته ایتالیا دخمه

واتیکان بسته شده است همه از ایتالیا باستان دخمه به طور معمول به دلیل این کشور شیوع کروناویروس.

واتیکان رسمی Monsignor Pasquale Iacobone گفت: تصمیم گرفته شد برای محافظت از راهنماهای که کار در محدود فضاهای زیرزمینی و همچنین بازدید کنندگان است.

A view of the cubicle

نمایی از کابین “Dei fornai” داخل رم قدیمی ترین زیرزمینی دفن شبکه های Domitilla دخمه. [فایل: Remo Casilli/رویترز]

کالیفرنیا نظارت 8,400 مردم برای coronavirus در انتظار کیت های آزمایش

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: مقامات بهداشت در حال نظارت بر 8,400 مردم برای coronavirus علائم پس از آنها وارد دولت از داخلی و پروازهای تجاری.

دولت در حال حاضر تنها حدود 200 تست کیت یک “ناکافی” است شده است در “تماس مداوم با سازمان های فدرال” که ارسال خواهد شد تعداد قابل توجهی از آزمون جدید کیت در حال حاضر Newsom گفت.

Facebook تکه کنفرانس

غول تکنولوژی Facebook را لغو کرده است سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان F8 بیش از نگرانی در مورد امکان گسترش جدید کروناویروس.

این رویداد در دره سیلیکون شهر سن خوزه به طور معمول به تساوی هزاران نفر از سازندگان نرم افزار از سراسر جهان به همکاری با شرکت در برنامه نویسی پلت فرم آن است.

“با توجه به نگرانی های رو به رشد در اطراف COVID-19 ایم دشوار است تصمیم به لغو این فرد جزء F8 در این سال به منظور اولویت بندی بهداشتی و ایمنی از توسعه ما همکاران و کارمندان و همه کسانی که کمک می کند تا با قرار دادن F8 در” Facebook گفت.

جمع آوری و جایگزین خواهد شد با جلسات جریان آنلاین.

تجاوز با استفاده از جارو قدرت به سطح شیب دار تا ماسک محافظ تولید

دولت آمریکا در نظر دارد با استناد به قدرت های ویژه ای را از طریق یک قانون به نام دفاع از تولید عمل می کنند که اعطای رئیس جمهور قدرت را به گسترش تولید صنعتی از مواد کلیدی و یا محصولات امنیت ملی و دلایل دیگر.

استفاده از قانون تصویب شده توسط کنگره در سال 1950 در آغاز جنگ کره را تشدید دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: قانونگذاران این هفته که کشور نیاز به ذخایر از حدود 300m N95 ماسک صورت برای مبارزه با گسترش ویروس. ما در حال حاضر تنها بخشی از این تعداد در دسترس برای استفاده فوری آذر شهادت دادند.

A woman walks into a pharmacy to purchase N95 face masks in advance of the potential coronavirus outbreak in the Manhattan borough of New York City, New York, U.S., February 27, 2020.

یک قدم به داروخانه برای خرید N95 ماسک صورت در پیشبرد بالقوه شیوع کروناویروس در شهر نیویورک [کارلو احدی/رویترز]

کویت تعلیق مطالعات در نهادهای نظامی

کویت ارتش را به حالت تعلیق در مطالعات نظامی در کالج ها و مدارس به مدت دو هفته از تاریخ 1 مارس به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس با توجه به دولت خبرگزاری KUNA.

یک کویت وزارت بهداشت گفت: کشور در حال حاضر 43 تایید موارد coronavirus همه مربوط به افرادی که تا به حال شده است به ایران.

امارات متحده عربی و تعلیق خدمات کشتی های مسافری با ایران

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به حالت تعلیق خدمات کشتی های مسافری با ایران تا اطلاع ثانوی بیش از coronavirus نگرانی, دولت, رسانه ها گفت.

امارات متحده عربی نیز موظف تمام کشتی های تجاری در آینده برای کشور به ارائه یک بیانیه بر وضعیت سلامت خدمه خود را 72 ساعت قبل از ورود برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس با توجه به WAM news agency.

A traveller wears a mask as he pushes a cart with luggage at the Dubai International Airport, after the UAE's Ministry of Health and Community Prevention confirmed the country's first case

یک مسافر می پوشد یک ماسک به عنوان او را هل می دهد یک سبد خرید با چمدان در فرودگاه بین المللی دبی, [کریستوفر پایک/رویترز]

3 مرگ و میر بیشتر در ایتالیا

سه نفر در ایتالیا به دلیل ویروس, آوردن تعداد کل قربانیان به 17.

آخرین تلفات بودند در 80s و در شمال منطقه لمباردی, با توجه به حفاظت مدنی مدیر آژانس آنجلو Borrelli.

تعداد موارد تایید شده در حال حاضر افزایش یافته است به 650 از 528 اعلام کرد در یک کنفرانس خبری پیش از آن در روز. اکثریت قریب به اتفاق در لومباردی و ونتو همچنین در شمال.

Coronovarius ترس پوند سهام ایالات متحده به ‘اصلاح’ خاک

وال استریت را شاخص اصلی تضعیف به اصلاح خاک دقیقه پس از باز کردن معاملات به گسترش سریع coronavirus خارج از چین عمیقتر نگرانی در مورد رشد اقتصادی و درآمد شرکت ها.

نزدیک به 2 تریلیون دلار بوده است محو ارزش سهام ایالات متحده پس از روز جمعه S&P 500 و Dow Jones Industrial Average با کاهش 10 درصد از اوج زمانی در اوایل این ماه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

بیش از 100 مهمان به ترک جزایر قناری هتل در مستند

هیچ یک از باقی مانده 700-به علاوه مهمانان در یک هتل در اسپانیا جزایر قناری در مستند بیش از coronavirus نشان داده اند هیچ نشانه ای از این ویروس, به گفته یک سخنگوی دولت منطقه ای نیز گفت: 130 از مهمانان پاکسازی شده اند به ترک ساختمان.

“در همان زمان این امکان وجود دارد که آنهایی که باقی مانده … می تواند از خروج از هتل به عنوان به زودی به عنوان یک وضعیت مشابه تایید شده است” سخنگوی تلویزیونی گفت: در نظر است.

مهمانان در تنریف را H10 Costa Adeje هتل قصر صرف سه روز در انزوا پس از coronavirus تشخیص داده شد وجود دارد در چهار ایتالیایی گردشگران است.

Police officers wearing masks stand in front of the H10 Costa Adeje Palace hotel in La Caleta, in the Canary Island of Tenerife, Spain, Wednesday, Feb. 26, 2020. Spanish officials say a tourist hotel

این H10 Costa Adeje هتل قصر در جزیره قناری تنریف قرار داده شده است در قرنطینه پس از یک پزشک ایتالیایی ماندن وجود تست مثبت برای COVID-19 ویروس [آسوشیتد پرس]

عربستان با کاهش نفت به چین

عربستان سعودی جهان بالا صادر کننده نفت است و کاهش خام منابع به چین در ماه مارس با حداقل 500 ، 000 بشکه در روز) به علت کندتر پالایشگاه تقاضا پس coronavirus شیوع دو منبع با آگاهی از این موضوع گفت: خبرگزاری رویترز.

مقیاس کاهش بر کاهش مصرف ناشی از شیوع این بیماری در جهان بالا وارد کننده نفت. چین به طور معمول طول می کشد 1.8 میلیون بشکه به 2 میلیون بشکه از عربستان نفت خام منابع گفت.

چین دولتی سینوپک پارسیان PetroChina چین ملی نفت فلات قاره و شرکت مستقل شرکتها مانند Hengli پتروشیمی و کسانی که در شاندونگ را کاهش خام خود سرعت پردازش در ماه فوریه است.

صندوق بین المللی پول به احتمال زیاد به کاهش رشد اقتصاد جهانی به دلیل ویروس

سریع گسترش coronavirus را به وضوح اثر بر روی رشد اقتصادی جهانی و صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) است به احتمال زیاد به جمع و جور کردن آن پیش بینی رشد به عنوان نتیجه با توجه به سخنگوی واشنگتن-بر اساس نهاد.

“به وضوح این ویروس در حال رفتن به تاثیر بر روی رشد” سخنگوی صندوق بین المللی پول برنج جری گفت: به طور منظم جلسه بدون دادن جزئیات خاص.

شیوع کروناویروس بازدید هنر و صنایع سرگرمی

او گفت که او انتظار می رود به زودی تصمیم در مورد تاثیر coronavirus

روسیه را به حالت تعلیق برخی از تحریم ایران

روسیه را به حالت تعلیق در برخی از پروازها به مقصد ایران از روز جمعه به جز کسانی که توسط آن ملی حامل Aeroflot ایران و شرکت هواپیمایی ماهان, هوا, با توجه به وزارت حمل و نقل.

مسکو گفت: در اوایل این هفته آن را به حالت تعلیق در برخی از پروازها به مقصد و از کره جنوبی و نیز جلوگیری از صدور ویزا به شهروندان ایرانی به صورت منظم و حمل و نقل سفر از فوریه 28.

این حرکت بخشی از اقدامات گسترده تر است که روسیه برای جلوگیری از گسترش coronavirus از جمله حملات توسط مقامات بالقوه حامل ویروس و استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره برای به اجرا درآوردن اقدامات قرنطینه. روسیه نیز منع دسته بندی بسیاری از اتباع چینی از ورود به کشور.

مسکو می پرسد چین به احترام اقدامات انجام شده برای مهار گسترش coronavirus

شهردار مسکو خواسته چین به احترام اقدامات این شهرستان برای جلوگیری از گسترش coronavirus پس از چین سفارت شکایت در مورد نامتناسب و تبعیض علیه اتباع چینی.

سفارت این هفته شانس آنچه از آن به عنوان “همه جا نظارت” از اتباع چینی در مسکو شبکه حمل و نقل عمومی در یک شکایت رسمی فرستاده شده به مقامات محلی و به بیرون درز به رسانه های روسی.

اما شهردار مسکو سرگئی سوبیانین در دفاع از اقدامات و خواست سفارت چین برای تشویق شهروندان خود در پایتخت روسیه مطابق با قرنطینه اقدامات است.

“من می پرسند که شما در ارتباط با درک این اقدامات لازم است که با هدف جلوگیری از عفونت کروناویروس از گسترش” سوبیانین نوشت: در پاسخ به سفارت این اینترفاکس خبر داد.

An environmental activist pickets in front of the Russian Foreign Ministry headquarters demanding a thorough screening of passengers arriving from Southeast Asia to protect against

یک فعال محیط زیست اعتصاب در مقابل وزارت کشور خواستار غربالگری کامل از مسافران پس از رسیدن از آسیای جنوب شرقی [Dimitar Dilkoff/خبرگزاری فرانسه]

وزیر بهداشت آمریکا می گوید 40 آزمایشگاه تست می تواند برای coronavirus

الکس آذر ایالات متحده health و خدمات انسانی, منشی, گفت: حداقل 40 سلامت عمومی آزمایشگاه در حال حاضر می توانید نمونه تست برای coronavirus و است که می تواند بیش از دو برابر به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

صحبت کردن قبل از خانه راه و روش کمیته آذر گفت: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (DCD) تا به حال مورد آزمایش قرار 3,625 نمونه برای حرکت سریع ویروس را از صبح روز پنج شنبه.

او گفت: به تازگی تولید شده CDC آزمون را می توان به فرستاده 93 بهداشت عمومی آزمایشگاه به عنوان به زودی به عنوان جمعه و خصوصی تولید شده آزمون بر اساس جدید CDC آزمون می تواند فرستاده شده به کسانی که در همان آزمایشگاه اوایل فردا در انتظار ترخیص کالا از گمرک FDA.

انتقاد رهبر امیدوار به دیدن coronavirus لایحه بودجه در عرض 2 هفته

ما مک کانل رهبر اکثریت سنا گفت که او انتظار دارد که مجلس سنا را به کروناویروس قانون بودجه طی دو هفته آینده.

مک کانل صحبت در طبقه سنا گفت او ایمان که هر دو حزب بحث در سنا تخصیص بودجه موافق “حق مجموع … در این زمان به اطمینان حاصل شود ملت ما نیاز به طور کامل تامین می شود.”

“من امیدوارم که آنها می توانند در اسرع وقت به طوری کامل سنا قادر خواهد بود را به این قانون طی دو هفته آینده” از حزب جمهوری خواه گفت.

وزیر آموزش آلمان می بیند اثر محدود در اقتصاد جهان

وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier انتظار coronavirus به تنها یک اثر محدود در اقتصاد جهانی اما هشدار داده است که بسیار وابسته به چگونگی وضعیت توسعه.

“من گفت: چند روز پیش که من در حال حاضر انتظار می رود تنها محدود تاثیر بر اقتصاد جهانی است. می کند که باید اصلاح شود اما بسیاری بستگی دارد که چگونه همه چیز توسعه” Altmaier به خبرنگاران گفت:.

او افزود که شرکت می تواند با پیاده سازی کوتاه مدت کار می کنند اگر این وضعیت در آلمان بدتر شده است.

لبنان گزارش مورد سوم

لبنان تایید کرد این کشور مورد سوم پس از یک مرد پس از رسیدن از ایران در فوریه 24 آزمایش مثبت با توجه به گزارش های وزارت بهداشت.

بیمار گرفته شده بود از خانه اش در لبنان صلیب سرخ و به قرنطینه در بیروت بیمارستان پس از علائم اولیه به نظر می رسد این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:. وضعیت خود را به نظر می رسد با ثبات آن را گفت.

قبلی دو مورد در لبنان شده بود به یک قبل از پرواز از ایران که هفته گذشته رسید, حمل 150 مسافر.

Coronavirus بیماری همه گیر در یک نقطه تعیین کننده’: که

صحبت کردن با روزنامه نگاران در یک جلسه توجیهی روزانه در ژنو که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesussays گفت coronavirus بیماری همه گیر بود که در یک “نقطه تعیین کننده”.

با وجود داشتن یک بیماری همه گیر پتانسیل گسترش coronavirus می تواند شامل “اگر شما عمل می کنند به شدت در حال حاضر … شما می توانید جلوگیری از افراد بیمار شدن شما می توانید صرفه جویی در زندگی می کند.”

Tedros همچنین هشدار داد که هیچ کشور باید فرض کنیم آن را نمی خواهد از موارد. “است که می تواند یک اشتباه مهلک,” او گفت:.

معاون رئیس جمهوری اسلامی ایران آلوده به ویروس coronavirus

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور ایران در امور زنان و خانواده, دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

معاون رئیس جمهور همچنین به عنوان شناخته شده زبان انگلیسی-زبان سخنگوی 1979 گروگان-takers که در تصرف سفارت آمریکا در تهران و موجب 444 روز بحران سیاسی بود.

روز سه شنبه مقامات ایرانی تایید کرد که معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi شده بود آلوده شد و تحت قرنطینه.

Vice President of Iran for Women and Family Affairs, Massoumeh Ebtekar, speaks to reporters during a press conference in Tehran on January 29, 2019. ATTA KENARE / AFP

معاون رئیس جمهور ایران در امور زنان و خانواده, Massoumeh ابتکار [فایل: Atta Kenare/AFP]

ایران, لغو خطبه های نماز جمعه

ایران را لغو کرده است, نماز جمعه در پایتخت تهران و جاهای دیگر در کشور است. این حرکت در پاسخ به یک پرش شدید در تعداد موارد تایید شده از 100 تا 245 با 26 مرگ و میر.

ایران نیز ممنوع شهروندان چینی از ورود به کشور.

کمیته بین المللی المپیک ‘به طور کامل متعهد به برگزاری بازی های المپیک توکیو در برنامه

کمیته بین المللی المپیک (IOC) است “کاملا متعهد” به برگزاری بازی های المپیک توکیو در برنامه با وجود شیوع کروناویروس رئیس جمهور توماس باخ گفت: وزیر ژاپن در یک کنفرانس تلفنی.

این رویداد برنامه ریزی شده است برای شروع در جولای 24.

دو نفر از coronavirus در ایتالیا

دو نفر فوت کرده اند در ایتالیا از coronavirus آوردن تلفات به 14 مدنی حفاظت سازمان در بیانیه ای گفت.

آژانس رئیس آنجلو Borrelli بود زودتر به خبرنگاران گفت که مقامات هنوز به دنبال تایید است که coronavirus مسئول آخرین دو مرگ.

تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 528 از برخی از 420 اعلام کرد اکثریت قریب به اتفاق در شمال ایتالیا.

اسرائیل تایید سوم coronavirus مورد

اسرائیل وزارت بهداشت گفت: یک مرد که پس از بازگشت از سفر در ایتالیا آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مرد بازگشت از ایتالیا چهار روز پیش و آزمایش مثبت پس از توسعه علائم این وزارتخانه گفت.

آن است که این کشور در سوم coronavirus مورد.

یونان گزارش جدید کروناویروس موارد

یونان گزارش دو مورد جدید از coronavirus در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد موارد تایید شده به سه.

وزارت بهداشت و درمان گفت: یکی از موارد نگران نسبی از 38 سال در شمال شهر تسالونیکی, اولین مورد تایید شده گزارش شده در یونان است.

این زن تا به حال به تازگی از میلان در شمال ایتالیا.

China coronavirus

افسران پلیس بازدید از مناطق دور افتاده در التای چین سین کیانگ منطقه به منظور بالا بردن coronavirus آگاهی [خبرگزاری فرانسه]

ویروس قرنطينه باید ‘متناسب’ احترام به حقوق ملل متحد

کشورها باید تنها با استفاده از قرنطینه در برابر کشنده جدید کروناویروس زمانی که واقعا مورد نیاز است و باید احترام به حقوق کسانی که در انزوا سازمان ملل متحد, حقوق رئیس گفت.

خطاب به شورای حقوق بشر سازمان ملل, میشل باشله مورد ستایش قرار داد های پزشکی تیم های سراسر جهان در حال کار برای مهار COVID-19 شیوع. اما او گفت که احترام به حقوق بشر نیاز به راهنمای پاسخ.

او همچنین گفت که در جریان اپیدمی آغاز شد که در چین تا به حال “مجموعه ای خاموش موج نگران کننده از تعصب در برابر مردم از چینی و شرق آسیا قومیت”.

ژاپن به مدارس سراسر کشور

ژاپن نزدیک مدارس در سراسر کشور برای کمک به کنترل گسترش ویروس جدید دولت را اعلام کرد.

شینزو آبه گفت: او خواست ابتدایی, مدارس متوسط و بالا باقی می ماند بسته تا بهار تعطیلات آغاز و در اواخر ماه مارس است.

اندازه گیری تاثیر می گذارد 12.8 میلیون دانش آموز در 34,847 مدارس کشور به وزارت آموزش و پرورش گفت.

سوئیس تایید سه coronavirus موارد

تعداد تایید coronavirus موارد در سوئیس افزایش یافته است به چهار کشور اقتدار بهداشت گفت.

در غرب ایالت ژنو یک فرد آزمایش مثبت بود برای این ویروس در حالی که آن را نیز تایید کرد در یک زن و شوهر در جنوب شرقی آلپ کانتون ایالت گراوبوندن آن اضافه شده است.

“هر سه نفر هستند جدا شده و در بیمارستان است. وضعیت آنها خوب است” اداره فدرال بهداشت عمومی گفت.

مقام ایرانی تایید کرد, آلوده با کروناویروس

مجتبی Zonnour رئیس مجلس شورای اسلامی امنیت ملی و روابط خارجی کمیسیون می گوید که او شما با COVID-19.

Zonnour که همچنین یک معاون از کشور virus-آمار شهرستان قم گفت: در یک پیام ویدئویی که او در حال حاضر در قرنطینه.

بریتانیا گزارش دو مورد جدید از coronavirus

انگلستان گفت: بیشتر بیماران آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید که در گذشته در ایتالیا و اسپانیا, تنریف. آخرین موارد مطرح شده تعداد کل عفونت به 15 از جمله هشت بهبود بیماران.

Concern In South Korea As The Wuhan Covid-19 Spreads

ضد عفونی حرفه ای پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد سپتیک راه حل در سئول [Chung Sung-Jun/گتی ایماژ]

خدمه برگ ژاپن ویروس-آمار کشتی های جدید قرنطینه

خدمه از coronavirus زده کروز کشتی ژاپن شروع به ترک این کشتی برای قرنطینه در ساحل پس از مسافران در سمت چپ قایق دولت گفت.

“امروز 240 خدمه در حال خروج از کشتی و این پیاده عملیات خود ادامه خواهد داد و برای چند روز” یک وزارت بهداشت گفت: با توجه به AFP news agency.

کسانی که ترک قایق قرار داده خواهد شد در آزمایشات پزشکی برای 14 روز در دولت تعیین خوابگاه قبل از اینکه مجاز به ترک آنها گفت.

آلوده به کره جنوبی پرواز کرده لس آنجلس مسیر

کره ای هوا پرواز که مشغول به کار در پروازهای بین سئول و لس آنجلس پس از آن آزمایش مثبت برای coronavirus کره جنوبی کنترل بیماری آژانس و منابع گفت.

پرواز مشغول به کار در کره ای هوا پرواز KE017 از سئول فرودگاه اینچئون به لس آنجلس در فوریه 19 و در پرواز بازگشت KE012 در فوریه 20, Yonhap news agency و دیگر رسانه ها گزارش شده است. یک کره جنوبی مقام آشنا با این مورد تایید کسانی که جزئیات پرواز.

“او در زمان یک پرواز پس از نشان دادن علائم و ما در حال بررسی افرادی که در تماس با کارکنان در پرواز” از کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) در بیانیه ای گفت.

شهر اوساکا به مهد کودک, ابتدایی, دبیرستان مدارس

ژاپن در شهر اوساکا تصمیم گرفته است به همه, مهد کودک, مدارس ابتدایی و راهنمایی از مارس 29 مارس 13 در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش جدید coronavirus Kyodo گزارش شده است.

یک اوزاکا شهر گفت: شهرداری از دولت برگزاری یک جلسه به بحث در مورد اقدامات مربوط به ویروس اما او آگاه بود از این گزارش تصمیم گیری است.

ایران عفونت موارد رسیدن به 245 مرگ و میر 26

ایران سلامت, سخنگوی وزارت می گوید: جدید کروناویروس کشته شدن 26 نفر در میان 245 موارد تایید شده در کشور است.

استونی تایید اولین مورد coronavirus

استونی خود را تایید کرده است اولین coronavirus در مورد یک مرد که در بازگشت از ایران روسیه, اخبار سازمان های TASS و اینترفاکس گزارش روز پنج شنبه با استناد به استونیایی مقامات بهداشتی.

“ما در حال صحبت کردن در مورد اقامت دائم استونی است که یک شهروند استونی” اینترفاکس گزارش با استناد به استونیایی وزیر کار و امور اجتماعی Tanel Kiik.

“با توجه به اطلاعات من او یک شهروند ایران” اینترفاکس ذکر Kiik به گفتن استونیایی تلویزیون.

Christians Receive Ashes On Ash Wednesday To Mark The Beginning Of Lent

عابد می پوشد یک ماسک در کلیسای جامع بانوی ما از فرشتگان در لس آنجلس [ماریو تاما/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

عراق و سفر به مکه, مدینه,

عربستان سعودی متوقف سفر به مقدس ترین سایت ها در اسلام بیش از coronavirus نگرانی تنها چند ماه پیش از مراسم حج به عنوان میانه ثبت بیش از 220 مورد تأیید.

اینجا بیشتر بخوانید.

دانمارک تایید اولین مورد coronavirus

دانمارک خود را تایید کرده است اولین coronavirus عفونت در انسان پس از بازگشت از تعطیلات اسکی در شمال ایتالیا و دانمارک اقتدار بهداشت گفت. این مرد قرار داده شد و در انزوا در خانه خود را.

عراق اعلام کرد ششمین مورد از coronavirus

عراق وزارت بهداشت گفت: یک جوان عراقی در بغداد آزمایش مثبت پس از بازگشت از ایران.

ویروس اعتصاب یکی دیگر از ضربه در گردشگری مذهبی در عراق

عراق حیاتی مذهبی بخش گردشگری در حال حاضر رنج می برند پس از ماه ها تظاهرات, سیاسی, بحران و تحریم ها هدف قرار دادن زائران از کشورهای همسایه ایران – پس از آن رمان coronavirus وارد شده است.

در جنوب شیعه در شهر مقدس کربلا هتل ها را بسته و ماسک صورت شایع تر است در خیابان از ظهر سیاه چادر پوشیده شده توسط زنان زائران.

بازدید کنندگان کمیاب در گلدن گنبد آرامگاه امام حسین (ع) نوه حضرت محمد (ص) با وجود دو بار در روز بازديد مقامات وزارت بهداشت برای پاکسازی سایت.

کره شمالی گسترش معافیت تحصیلی بیش ویروس ترس

کره شمالی به تعویق افتاد تحصیلی جدید مدت برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, گزارش, گفت, آخرین, اندازه, به عنوان بیمار مجهز کشور رمپ تا تلاش برای جلوگیری از یک ویرانگر شیوع.

پیونگ یانگ گزارش نشده تنها یک مورد از COVID-19.

“معافیت تحصیلی برای دانش آموزان تمدید شده است به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر عفونت” کره مرکزی ایستگاه رادیو و تلویزیون گزارش با توجه به Yonhap news agency.

چین می پرسد و کم خطر به سر ویزا, پاسپورت خدمات

مناطق در چین در معرض خطر کم از coronavirus باید رزومه ویزا و پاسپورت خدمات برای هر دو چینی و خارجی و مسافران برای کمک به این کشور برای بازگشت به کار, مهاجرت, مقامات گفت.

متوسط خطر مناطق باید همان را انجام دهید بسته به دولت از این بیماری همه گیر در درون مرزهای خود را به چین مهاجرت دولت نیز گفت.

مهاجرت اقتدار گفت: در آن رسمی Weibo حساب است که آن را از حافظه جمع کردن اقدامات برای تسهیل این حرکت بدون ارائه جزئیات بیشتر.

Passengers wearing masks are seen arrival at the Shanghai railway station in Shanghai

مسافران با پوشیدن ماسک در یک ایستگاه راه آهن در شانگهای [Aly آهنگ/رویترز]

جهان در آستانه coronavirus همه گیر استرالیا موریسون می گوید:

وجود هر نشانه ای جهان است گریبانگیر توسط یک بیماری همه گیر از coronavirus نخست وزیر اسکات موریسون هشدار داد که استرالیا لگد کردن اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“توصیه های ما را دریافت کرده اند امروز…وجود دارد که هر نشانه ای که جهان به زودی وارد یک بیماری همه گیر در فاز coronavirus” موریسون گفته تلویزیونی کنفرانس خبری در کانبرا پایتخت.

“به عنوان یک نتیجه ما توافق کرده اند که امروز و در آغاز…coronavirus emergency response plan,” او اضافه شده است.

استرالیا را گسترش ممنوعیت سفر اتباع خارجی در ورود از چین حداقل یک هفته دیگر موریسون گفت: اگر چه وجود دارد که در عین حال بدون نیاز به جلوگیری از تجمع جرم.

چین شهر ارائه می دهد $1,400 پاداش به ویروس بیمارانی که گزارش به مقامات

فرودگاه کیانجیانگ شهر حدود یک میلیون نفر در چین هوبئی استان پرداخت خواهد شد ساکنان آنجا که از 10 ، 000 یوان ($1,425.96) اگر آنها فعالانه گزارش علائم این بیماری است و آن را تایید کرد و پس از تست.

این شهر واقع شده است و حدود 150 کیلومتری (90 مایل) از استان ووهان است و تا کنون گزارش شده و در مجموع 197 موارد است.

هوبئی گزارش شده بیش از 65,000 موارد و بیش از 2600 مرگ و میر.

هند سرسختانه اتباع خارجی و شهروندان از ووهان

یک تخلیه پرواز حمل 76 شهروندان هند و همچنین تعدادی از اتباع خارجی از ووهان وارد در هند در روز پنج شنبه.

آن را زودتر تحویل تجهیزات پزشکی به شهرستان که در آن شیوع سرچشمه در پایان سال گذشته است.

چین به بررسی انتشار کوروناویروس آلوده به اهل بیت در هوبئی

چین فرستاده است یک تیم تحقیق به ووهان پس از گزارش که از زندان منتشر آلوده زندانی که پس از آن موفق به سفر به پکن.

یک تیم به رهبری توسط وزارت دادگستری ، دیوان عالی کشور و وزارت امنیت عمومی خواهد شد نگاه به حادثه, مرکزی سیاسی و حقوقی کمیسیون امور حزب کمونیست چین گفت: در انتشار اخبار در روز پنج شنبه.

گزارش های رسانه ها گفت: آلوده اهل بیت منتشر شد از یک ووهان زنان زندان پس از اتمام حکم او. اعضای خانواده و سپس او را سوار به پکن.

این گزارش باعث داد و بیداد, در رسانه های اجتماعی به عنوان مردم پرسید که چگونه او می تواند فرار کرده اند مهر و موم شده-شهر خاموش.

تایوان افزایش اپیدمی پاسخ به بالاترین سطح

تایوان در روز پنج شنبه مطرح شده در آن پاسخ اپیدمی سطح به بالاترین, رسمی, رسانه, گزارش, دلیل افزایش نگرانی از شیوع کروناویروس.

تایوان خبرگزاری مرکزی گفت: برتر Su Tseng-چانگ اعلام کرد این تصمیم در جلسه کابینه در روز پنج شنبه با استناد به موارد پراکنده از جامعه انتقال در این جزیره است.

تایوان وارد شده 32 مورد از coronavirus و یک مرگ است و تا حد زیادی به حالت تعلیق سفر و گردشگری, لینک, با, چین برای جلوگیری از گسترش آن.

زن ژاپنی را تایید کرد با کروناویروس برای بار دوم

یک زن کار به عنوان یک تور-راهنمای اتوبوس در ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus برای بار دوم اوزاکا را استانی دولت در روز چهارشنبه گفت:. او اولین فرد در کشور به انجام این کار در حال رشد در میان نگرانی ها در مورد گسترش عفونت است.

دوم تست مثبت می آید که تعداد موارد تایید شده در ژاپن افزایش یافت و به 186 روز از حدود 170 روز قبل از.

جدید ما coronavirus مورد ممکن است برای اولین بار از منشا ناشناخته

جدید کروناویروس مورد در کالیفرنیا می تواند برای اولین بار در ایالات متحده با هیچ ارتباط شناخته شده به خارج از کشور سفر و یا دیگر مورد شناخته شده است و ممکن است نشانه این ویروس در حال گسترش است در یک جامعه در داخل کشور مقامات بهداشت گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش مورد در روز چهارشنبه.

کالیفرنیا مقامات گفت: این فرد ساکن Solano County, در شمال سان فرانسیسکو و مراقبت های پزشکی در Sacramento County است. آنها را بلافاصله انتشار هر گونه اطلاعات دیگر.

کره جنوبی گزارش 13th مرگ از coronavirus

شهردار Daegu این شهر در مرکز کره جنوبی شیوع کروناویروس گفت: 13th فرد مرده بود از عفونت در روز پنج شنبه. این رقم نه تایید شده توسط KCDC.

کره جنوبی گزارش صدها نفر از موارد جدید, بالا بردن مجموع به 1,766

کره جنوبی گزارش داد صدها نفر از دیگر موارد جدید coronavirus بالا بردن تعداد شمارش به 1,766 کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت.

South Korea

عمده خرید خیابان در تعجب مانده است تقریبا خالی از سکنه به عنوان یک نتیجه از گسترش coronavirus در کره جنوبی [Yonhap از طریق سازمان حفاظت محیط زیست]

چین گزارش 433 جدید کروناویروس موارد مرگ و میر 29

سرزمین اصلی چین گزارش 433 مورد جدید از عفونت کروناویروس در فوریه 26, ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز پنج شنبه از 406 در روز قبل.

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین در حال حاضر رسیده 78,497 بهداشت اقتدار گفت.

تعداد مرگ و میر بود در 29, پایین ترین نرخ روزانه پس از 28 ژانویه و پایین از 52 روز قبل. در مجموع 2,744 مردم در حال حاضر مرده به عنوان یک نتیجه از وقوع.

هوبئی مرکزی در چین استان در کانون شیوع گزارش شده 409 موارد جدید و 26 مرگ و میر در روز چهارشنبه. پکن و استان هیلونگجیانگ و هنان شد محل سه تن دیگر از مرگ و میر.

آمریکا و کره جنوبی به تعویق انداختن مشترک تمرینات بیش ویروس

آمریکا و کره جنوبی به تعویق افتاد برنامه ریزی تمرینات نظامی مشترک به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

این تصمیم به تاخیر در آموزش ساخته شده بود پس از سئول اعلام کرد بالاترین “شدید” هشدار سطح بیش از این ویروس در ترکیب نیروهای فرماندهی اضافه کرد: به تعویق افتادن بود “تا اطلاع ثانوی”.

ایالات متحده 28,500 نیروهای نظامی در کره جنوبی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما بسیار آماده ” برای ویروس; پنس منجر به پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز چهارشنبه که با ما بود “بسیار بسیار آماده” برای coronavirus قرار داده و معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول نظارت بر این کشور پاسخ.

تهمت نیز به دنبال به حداقل رساندن ترس از گسترش عفونت به طور گسترده ای در سراسر آمریکا گفت: “من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر”.

Coronavirus Trump

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان آمریکایی ها بیش از این گسترش coronavirus در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه [Carlos Barria/رویترز]

او گفت: آمریکا ممکن است مجبور به محدود کردن سفر به ایتالیا و کره جنوبی و کشورهای دیگر به عنوان یک نتیجه از شیوع اما در حال حاضر زمان مناسب نیست.

مقامات بهداشتی در کاخ سفید در کنفرانس خبری گفت: آمریکایی ها باید آماده برای آنچه که می تواند تبدیل به یک شیوع گسترده تر نیاز به چنین مرحله به تعطیلی مدارس.

“ما مهاجم مهار استراتژی در اینجا در ایالات متحده کار کرده است و مسئول سطوح پایین از موارد ما تا کنون. اما ما انتظار بیشتر موارد گفت:” دکتر آنه Schuchat از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

شانگهای تلاش برای پیدا کردن افرادی که بیمار عبور از ایران

شانگهای اقدام به سعی و شناسایی افرادی که در تماس با یک coronavirus بیمار که در این شهرستان وارد شده از ایران به دولت محلی گفت.

بیمار که شناسایی تشخیص داده شد در فرودگاه ژونگوی یک شهرستان در شمال غربی منطقه Ningxia, برخی از 2000 متر (1,240 مایل) در چهار شنبه.

مقامات در فرودگاه ژونگوی گفت: بیمار وارد شانگهای در فوریه 20 بعد از پرواز از ایران از طریق مسکو. بیمار پس از آن سفر به فرودگاه ژونگوی از طریق شهر لانژو با قطار.

China virus

بیشتر موارد جدیدی از کروناویروس گزارش خارج از چین از کشور, که در آن شیوع اول شروع در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته. این شهر باقی مانده است مهر و موم کردن [چین روزانه از طریق رادیو فردا]

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آماده برای coronavirus پاسخ در مقیاس بسیار بزرگتر’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما آماده شد به تشدید پاسخ به این رمان coronavirus در “مقیاس بسیار بزرگتر” باید پاتوژن در ادامه به گسترش است.

“ما برنامه ریزی برای یک مقیاس بسیار بزرگتر باید ما نیاز داریم که” او گفت:.

“ما باید بیمارستان ها در ایالات متحده است که اتاق در دسترس است و آنها در حال ساخت قرنطینه در مناطق که در آن شما می توانید نگه داشتن مردم با خیال راحت.”

پرسید: اگر ما تا به حال افزایش ذخایر خود از تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و لباسهای او گفت: “ما دستور داد مقدار زیادی از آن را فقط در مورد ما به آن نیاز دارند.”

صندوق بین المللی پول, بانک جهانی در نظر بگیرید ‘مجازی’ بهار جلسات

نگرانی های رو به رشد در داخل صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در مورد گسترش جدید coronavirus را وادار موسسات در نظر گرفتن پوسته پوسته شدن پشت خود بهار جلسات در ماه آوریل و یا نگه داشتن آنها را با تلفنی از افراد آشنا با بحث و گفتگو کرد.

موسسات’ مارس 17-19 بهار جلسات برنامه ریزی شده به برخی از 10,000 مقامات دولتی و روزنامه نگاران در کسب و کار مردم و نمایندگان جامعه مدنی از سراسر جهان به یک بسته بندی دو-بلوک منطقه مرکزی واشنگتن, DC.

جزئیات به روز رسانی پنج شنبه, مارس 26 اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>