ایران به مقابله به مثل بیش از هر ما ‘مشکل’ برای ونزوئلا محدود کشتی

حسن روحانی رئیس جمهور ایران هشدار داد در روز شنبه از اقدامات تلافی جویانه علیه ایالات متحده اگر واشنگتن باعث مشکلات برای تانکرهای حمل نفتی ایران به ونزوئلا است.

یک ناوگان از پنج تانکر حمل ايراني سوخت بنزین-گرسنگی ونزوئلا نزدیک است کارائیب با اولین انتظار می رود برای رسیدن به این کشور در آبهای روز یکشنبه با توجه به Refinitiv Eikon ردیابی اطلاعات.

بیشتر:

“اگر ما نفتکش در دریای کارائیب و یا هر نقطه در جهان صورت مشکل ناشی از آنها [آمریکا] را نیز دچار مشکل” روحانی گفت: در یک تماس تلفنی با قطر امیر قطر شیخ تمیم بن حمد آل ثانی نیمه رسمی خبرگزاری مهر گزارش داد.

“ایران هرگز آغاز جنگ” روحانی گفت. “ما همیشه از حق مشروع دفاع از حاکمیت و تمامیت ارضی و برای خدمت به منافع ملی ما و ما امیدواریم که آمریکایی ها نمی خواهد مرتکب خطا.”

ایران نفت حمل و نقل: نظامی ونزوئلا به همراهی تانکر سوخت

ایران تامین حدود 1.53 میلیون بشکه بنزین و alkylate به ونزوئلا با توجه به هر دو دولت منابع و محاسبات ساخته شده توسط TankerTrackers.com بر اساس عروق’ پیش نویس سطوح.

این محموله را ناشی از یک بن بست دیپلماتیک بین ایران و ونزوئلا و آمریکا به عنوان دو کشور تحت تحریم های ایالات متحده. واشنگتن با توجه به اقدامات در پاسخ به گفته یکی از مقامات ارشد آمریکا رسمی که نشده هیچ گزینه بودن وزن.

آمریکا به تازگی افزایش تا حضور نیروی دریایی خود در دریای کارائیب برای آنچه در آن بود گفت: گسترش مبارزه با مواد مخدر بهره برداری است. اما یک سخنگوی پنتاگون جاناتان هافمن, گفت: او آگاه از هر گونه عملیات مربوط به ایران و محموله های.

ونزوئلا وزیر دفاع گفت: نظامی آن را اسکورت نفتکش ایرانی پس از رسیدن به این کشور را منطقه انحصاری اقتصادی (EEZ).

TankerTrackers.com تخمین زده می شود کشتی در ناوگان به ثروت می رسند در ونزوئلا EEZ بین 9 ساعت و 11 شب به وقت محلی (01:00-03:00 GMT) با توجه به زمان و سرعت محاسبات.

ایران کشف و ضبط یک انگلیسی-پرچم نفتکش در خلیج فارس سال گذشته پس از نیروهای انگلیسی بازداشت یک ایرانی تانکر خارج از قلمرو جبل الطارق. دو رگ منتشر شد بعد از یک ماه-بست طولانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>